Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търся софтуер
GGbit.info > Hi-Tech > ??????? > ????? ???????
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24
Paagrio
В случая на мен ми трябва програма, която да конвертира филм от ДВД формат в АВИ формат ....

Разбира се надявам се да не е триал версия....
Relevant Advertise!
vIkToRsHeFa
QUOTE(XaugyTuH)
В случая на мен ми трябва програма, която да конвертира филм от ДВД формат в АВИ формат ....

Разбира се надявам се да не е триал версия....

dvdclone маи вършеше такава работа... 4.gif
Paagrio
Ами не мога да я открия....
Connect
A DVDRip?
vIkToRsHeFa
QUOTE(XaugyTuH)
Ами не мога да я открия....

Ами най-добре виж тук : http://download.bg/prg_browse.php?q=%EA%EE...5%F0%F2+dvd+avi 4.gif
nasko_sp
Аз пък търся свястноработеща версия на WINAMP защото последната която успях да дръпна от Download.bg нещо запецва. 20.gif 2.gif 20.gif
vIkToRsHeFa
QUOTE(nasko_sp)
Аз пък търся свястноработеща версия на WINAMP защото последната която успях да дръпна от Download.bg нещо запецва. 20.gif  [2]  [20]

Няма проблем еи сега ще добавя локален линк в този си пост !!! 4.gif

ftp://84.252.41.195/apps/Winamp5.08ePro+crack.zip
nasko_sp
Тенкс - идеална е! 11.gif
vIkToRsHeFa
QUOTE(nasko_sp)
Тенкс - идеална е! 11.gif

Радвам се !!! 4.gif
redmadman
Аз пък търся програма която да може да записва от онлаинрадио тоест докъто си слушам нещо да го запиша на харда си по възможност в мп3 формат. Някой да е чувал за такова нещоconfused.gif
vIkToRsHeFa
QUOTE(redmadman @ Jun 18 2005, 05:51 PM)
Аз пък търся програма която да може да записва от онлаинрадио  тоест докъто си слушам нещо да го запиша на харда си по възможност в мп3 формат. Някой да е чувал за такова нещоconfused.gif
*

Хах ами мисля че може да стане просто като пуснеш онлаин радиото и пуснеш един рекордер...
Но не съм го пробвал и не съм сигурен... 14.gif
redmadman
Ами да де точно рекодер ми трябва . Някакво име да знаеш или пък ако уиндоус има вграден да ми кажеш къдесе намира
vIkToRsHeFa
QUOTE(redmadman @ Jun 18 2005, 05:57 PM)
Ами да де точно  рекодер ми трябва . Някакво име да знаеш или пък ако уиндоус има вграден да ми кажеш къдесе намира
*

http://download.bg/prg_browse.php?q=%E7%E0...E0+%E7%E2%F3%EA

А иначе вградения в уиндоус не поддържа записи над 60 секунди да им се и не види и ... 19.gif
redmadman
Благодаряти много веднага ще ги пробвам
vIkToRsHeFa
QUOTE(redmadman @ Jun 18 2005, 06:20 PM)
Благодаряти много веднага ще ги пробвам
*

За нищо... biggrin2.gif
ceKov
Мен пък ми трябва сносна програма да записва с добър кодек blink.gif (ако има възможност аз да си го избирам, защото чат пат ми се налага в различни формати и с различни кодеци) аммм даа записва от тв тунера biggrin2.gif ?! С неро става но не ме радва много та някой ако знае нещо... worthy.gif
vIkToRsHeFa
Ако съм те разбрал правилно ти трябва да можеш да записваш филмчета на компа си и да ги обработваш...
Ако е така и обикновенния виндовс можие макер може да свърши подобна работа а още по добре можеш да погледнеш тук : http://download.bg/prg_portal.php
sanmon
Необходима ми е програма за управление на складови наличности или нещо подобно.Предварително благодаря на всеки, приемам всякакви съвети.
redmadman
Само да поясниш малко по точно под складови наличности имаш предвид да има списък на стоките цени и това е така ли confused.gif Или трябва да има и други функции дай малкопо подробно.
vIkToRsHeFa
QUOTE(sanmon @ Jul 1 2005, 09:10 PM)
Необходима ми е програма за управление на складови наличности или нещо подобно.Предварително благодаря на всеки, приемам всякакви съвети.
*

Виж тук : http://download.bg/prg_browse.php?q=%F1%EA%EB%E0%E4
sanmon
QUOTE(redmadman @ Jul 1 2005, 09:23 PM)
Само да поясниш малко по точно под складови наличности имаш предвид да има списък на стоките цени и това е така ли confused.gif Или трябва да има и други функции дай малкопо подробно.
*

Момчета, имам предвид такава, която освен списък и цени на стоките отчита продажбите и останалите наличности в склада. 14.gif
Благодаря на GgBit.INFO
vIkToRsHeFa
QUOTE(sanmon @ Jul 3 2005, 11:10 AM)
Момчета, имам предвид такава, която освен списък и цени на стоките отчита продажбите и останалите наличности в склада.  14.gif
Благодаря на GgBit.INFO
*

За нищо а иначе такива програми ги правеха и по поръчка за по 250 лева парчето в една пловдивска фирма но не се сещам сега как се казваше...
Иначе ако не намериш тук обади се да видя за още... 4.gif
Clark Kent
Нека и аз да се вкарам в лафа
На мен ми трябва програмка подобна на SubRip тя е за рипване на титрите от ДВД-та обаче имам малак проблем в смисъл тя си бачка и всичко и е наред обаче искам да пробвам и с друга щото се опитвам да дръпна титрите на Smallville 1 сезон и после само да си оправям тайминга ама тука хавата е че при дърпането на специално тези определени титри ми дава грешки и на епизод се изпускат мноо реплики и става мизерия щото после бая требва са се оправят
Clark Kent
QUOTE(GgBiT.InFo @ Jul 16 2005, 06:52 PM)

Благодаря за линка много работа ще ми свърши то да бях се сетил и да бракна там ама като гледам нещо мойте връзки с главния мозък зимат да сдават багажа 18.gif
vIkToRsHeFa
QUOTE(Clark Kent @ Jul 16 2005, 09:46 PM)
Благодаря за линка много работа ще ми свърши то да бях се сетил и да бракна там ама като гледам нещо мойте връзки с главния мозък зимат да сдават багажа  18.gif

За нищо а скоро и тука ще има ама по нататака... wink.gif
Clark Kent
Трябва ми програмка за вмъкване на титри в Avi-то ако някой може да ми каже няква или да даде линк ще е хубаво biggrin2.gif
vIkToRsHeFa
Taзи не ти ли върши работа : http://download.bg/prg_view.php?id=25156 (има и допълнително инфо за подобни програмки... wink.gif
Clark Kent
QUOTE(GgBiT.InFo @ Jul 16 2005, 09:40 PM)
Taзи не ти ли върши работа : http://download.bg/prg_view.php?id=25156 (има и допълнително инфо за подобни програмки... wink.gif
*

Аз вече я пробвах тая програмка ама нещо прави мизерия аз затова питам то иначе няма да слагам пост без да съм проверил само ей така да питам от глупост
vIkToRsHeFa
Хахаха няма проблем все пак това ми е работата тук да отговарям...
А иначе тази воб госуб за която се споменава също ли не ти върши работа confused.gif
Clark Kent
А бе ко искаш мизерии отвсякаде еми аз ще си я тарся пак ша видим ко ще стане хубаво че поне отговаряш постоянно да има с кой да се прави лафче 4.gif
vIkToRsHeFa
1. Не знам какво знаеш така че все пак бях длъжен да питам макар програмата да е може би най-извесната...
2. Пробваи тази програма "winavi video converter " до колкото знам с нея по някакъв начин става.
Clark Kent
Добре ще я пробвам да я вида за кво става на въпрос wink.gif
MOLOKO
Някой може ли да даде наставления или линк към наставления за работа със SubRip. Прави ми някакви файлове *SRM . При отваряне в тах има само цифри но не и букви.
Опитвам се да променя позицията и шрифта на суба на ДВД като използвам оригиналните субове на ДВДто.
Благодаря предварително за помощта!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Freaky
Аз търся програма , която изключително стриктно да блокира pop-up ads от интернет (ама въобще да не пуска) , че нещо последните 3 дни не издържам от такива екранчета с реклами и ми реве антивирусната и ... 14.gif Скоро може да ме сполети съдбата на шефа (да ми резнат портовете) .
vIkToRsHeFa
QUOTE(MOLOKO @ Jul 19 2005, 06:39 PM)
Някой може ли да даде наставления или линк към наставления за работа със SubRip. Прави ми някакви файлове *SRM . При отваряне в тах има само цифри но не и букви.
Опитвам се да променя позицията и шрифта на суба на ДВД като използвам оригиналните субове на ДВДто.
Благодаря предварително за помощта!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*

На български няма но на англииски това е : http://www.google.com/search?hl=bg&q=SubRi...D0%BD%D0%B5&lr=

Първият сайт е официялният ... wink.gif

QUOTE(Freaky @ Jul 19 2005, 07:16 PM)
Аз търся програма , която изключително стриктно да блокира pop-up ads от интернет (ама въобще да не пуска) , че нещо последните 3 дни не издържам от такива екранчета с реклами и ми реве антивирусната и ...  14.gif Скоро може да ме сполети съдбата на шефа (да ми резнат портовете) .
*

Ами мозилката си блокира и то много добре...

ПП. Онова за вирусите аз си бях виновен че си правих опити да олекотя компа...( и не очаквах че точно нод-а ще ме предаде... 19.gif )
Freaky
QUOTE(GgBiT.InFo @ Jul 19 2005, 06:41 PM)
QUOTE(Freaky @ Jul 19 2005, 07:16 PM)
Аз търся програма , която изключително стриктно да блокира pop-up ads от интернет (ама въобще да не пуска) , че нещо последните 3 дни не издържам от такива екранчета с реклами и ми реве антивирусната и ...  14.gif Скоро може да ме сполети съдбата на шефа (да ми резнат портовете) .
*

Ами мозилката си блокира и то много добре...

ПП. Онова за вирусите аз си бях виновен че си правих опити да олекотя компа...( и не очаквах че точно нод-а ще ме предаде... 19.gif )
*

А от каде мога да изтегля фламбираната лисица (fire fox) ?
vIkToRsHeFa
QUOTE(Freaky @ Jul 19 2005, 07:45 PM)
А от каде мога да изтегля фламбираната лисица (fire fox) ?

От тук : ftp://84.252.41.195/apps/Firefox.exe
Paagrio
Можеш да си сложиш и Ad-Watch, който май върви в комплект с шведското Ad-Aware.....
vIkToRsHeFa
Мдам само дето блокира абсолютно всичко и за всяко нещо те пита...
Но също е добра алтернатива...(настроено добре)
melkor
Трябва ми програма която да вади музиката от MAME rom-ве във MIDI формат. Някой случайно да знае такава?
Също така ми трябва програмка (ripper), която да вади графики, музика, ефекти и т.н. от стари DOS игри.
MOLOKO
От къде мога да "дръпна" - Srt2Sup
vIkToRsHeFa
http://www.afterdawn.com/software/video_so...ols/srt2sup.cfm

ПП това за доса на става ли просто дап уснеш играта и да си го запишеш...
MOLOKO
QUOTE(GgBiT.InFo @ Jul 25 2005, 11:52 PM)

THANKS!!!!!!!!!!!!!!
Freaky
Баща ми търси програма на име :"Building Manager" , но каза , че трябва да е със "Цените" . Не разбирам за какво става въпрос , но ако някой я има , ето ме - тук съм . smile.gif
ShadowX
Трябва ми програмка за видеообработка ...в смисал искам да може да добавям коментари (текстови ) към клипчета и тнт ... да може да реже и сабира различни филмчета ....и да бачка с .wmv smile.gif
vIkToRsHeFa
Ами точно в този формат много трудно ще намериш ето все пак дано ти свърши нещо работа : http://download.bg/prg_browse.php?q=%E2%E8...%E1%EE%F2%EA%E0
ShadowX
Трабва ми програма за RIPване от DVD на avi ...
Paagrio
QUOTE(ShadowX @ Aug 14 2005, 05:40 PM)
Трабва ми програма за RIPване от DVD на avi ...
*

WinAvi Video Converter :confused:
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.