Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Банерчета
GGbit.info > GGbit.info > ?????? ?? ??????
FrAgMaKeR
Някой беше споменал, че трябва да се направят банерчета за форума и картинки подходящи за сигнатурета, та тук е мястото да съберем, това с което разполагаме:

от FrAgMaKeR

от Freaky

oт nikola

oт GgBiT.InFo
IPB Image

oт kraicho
IPB Image
Relevant Advertise!
vIkToRsHeFa
Ам тои и фрики беше направил и аз ще постна готовите хи хи.
Иначе идеята е много хубава : )
Freaky
QUOTE(GgBiT.InFo @ Aug 7 2005, 04:59 PM)
Ам тои и фрики беше направил и аз ще постна готовите хи хи.
Иначе идеята е много хубава : )
*

Ами ... не съм ги правил аз . Всъщонст ми ги направиха хора , дето се занимават с графичен дизайн (професионално) и аз само ги помолих . Така че ако имате идея как да изглежда евентуални банер (примерно стил на буквите , цветова гама , лого и тн.) ми кажете , да направя request . Иначе ето един банер 4.gif
vIkToRsHeFa
Тази вечер и аз ще направя и ще пуснем анкетка с 3-те...
Ако още някои иска да предложи нека каже : )
Paagrio
Категорично настоявам за предложението на Фрийки
Freaky
Или ако евентуално някой има идея , която не е по-силите на никой от форума , ми кажете да поръчам . wink.gif
GOGO75
Freaky
Мисля , че е още рано да изказвате мнението си за банер на сайта , защото шефа каза , че и той ще направи , и ще пусне анкета . blink.gif Пък и може някой да се е заел да прави банер , без да каже ... blink.gif
FrAgMaKeR
Кви анкети, кви 5 лева. Не става дума за официален банер (самият израз е много смешен), а за това да се съберат повечко варианти и евентуално да се направят повечко подобни картинки, анимациики и тн. с рекламна цел, които да се използват за популяризирането и рекламата на сайта и форума по конкретно.
Например за подпис в други форуми, за банерче на личен или друг сайт, който вие сте правили или подържате и тн. Въпреки, че понякога и един простичък линк в подписа, може да привлече нови потребители..

Категорично настоявам за предложението на Фрийки

Това не е състезание, или конкурс за красота на банери, слагайте каквото ви харесва, където си искате, само да има ефект от него. smile.gif

Едно нещо ми прави впечетление, трябва да се направят банерчета с различни размери, с различни цветови гами, подходящи за различни цели и различни дизайни..
vIkToRsHeFa
Мда това последното е много важно smile.gif
Freaky
Еми аз за това съм казал :
ако имате идея как да изглежда евентуални банер (примерно стил на буквите , цветова гама , лого и тн.) ми кажете , да направя request .
Каже размери и тн. и ще поръчам . blink.gif
vIkToRsHeFa
Ами по принцип каквито са ти удобни на тебе : )
Аз да речем ще направя с 3 размера и разцветки : )
nikola
И аз еи ся набързо направих едно
мойе да не ви хареса но го напраих за 2 минутки и..
vIkToRsHeFa
Аз в момента се боря с фотошопа че иска сериял и : )

След малко ще ги пипна и постна тука 4.gif
vIkToRsHeFa
IPB Image

Какво мислите врътнах го набързо на шопа : )
Freaky
А бе аз така и не мога да открия как да правя ефектни текстове на шопа . Шефе , ти какво правиш , за да направиш готин текст ? blink.gif
vIkToRsHeFa
Ам ползвам всички рендери малко филтри тук там и така smile.gif
kraicho
Ето и моето предложение.

IPB Image
DonTsetsi
Къде? huh.gif
Не го виждам.
Freaky
Снятам , че е безсмислено да се гласува за банер , защото все пак форума си е на шефа , и той е единствения , който има право да реши кой банер да сложи (в горната част на форума) . wink.gif
FrAgMaKeR
QUOTE(Freaky @ Aug 9 2005, 03:00 AM)
Снятам , че е безсмислено да се гласува за банер , защото все пак форума си е на шефа , и  той е единствения , който има право да реши кой банер да сложи (в горната част на форума) .  wink.gif
*

Ама кой ви е казал, че става дума за това бе хора! Просто тук се споделят различни банери и картинки, за да може юсерите ако си харесат нещо, да си го сложат на техните сайтове, или подписи в други форуми, за да може да се рекламира форума.. какви гласувания какви банери в горната част на форума ви гонят..
Freaky
QUOTE(FrAgMaKeR @ Aug 9 2005, 02:27 AM)
QUOTE(Freaky @ Aug 9 2005, 03:00 AM)
Снятам , че е безсмислено да се гласува за банер , защото все пак форума си е на шефа , и  той е единствения , който има право да реши кой банер да сложи (в горната част на форума) .  wink.gif
*

Ама кой ви е казал, че става дума за това бе хора! Просто тук се споделят различни банери и картинки, за да може юсерите ако си харесат нещо, да си го сложат на техните сайтове, или подписи в други форуми, за да може да се рекламира форума.. какви гласувания какви банери в горната част на форума ви гонят..
*

Ами аз преди да стартираш темата говорих по този въпрос със шефа , и той каза , че е мислил по въпроса , и има някакъв готов банер и други неща (не помня какви) и още само не ги е качил . След това ти стартира тази тема и просто стана като реклама . Това е . huh.gif
ceKov
Абе супер ама закво на мен все ми дава

user posted image

user posted image

user posted image

искам някой по тъмер банер да сложа линк в моя сайт... даже ако може черен wink.gif
Freaky
QUOTE(ceKov @ Aug 9 2005, 06:13 AM)
Абе супер ама закво на мен все ми дава

user posted image

user posted image

user posted image

искам някой по тъмер банер да сложа линк в моя сайт... даже ако може черен wink.gif
*

Не те разбирам . Искаш банер за сайта си ли ? blink.gif
ceKov
Да бе Freaky wink.gif направи един който да се връзва с интериора и ще те черпа една кока-кола... че от две незнаеш кво праиш...
vIkToRsHeFa
Цеков ако искаш даи линк към саита да направя специялно за него : )
А това беше така защото нямаше достъп до фтп-то за малко защото рестартирах .
Freaky
Да , дай линк , да видя какво представлява и да поръчам (щото аз не мога да правя - некадърен съм no.gif ) . И кажи какво искаш да пише на банера . И какъв стил да е (горе долу - щото аз за този дето е сега за нашия форум казах да е нещо метално , лъскаво и на тъмен фон .) . Кажи и си готов .

А ако е cekov.info , да кажа ли да направят нещо като този , дето ми е в подписа ? blink.gif Щото мисля , че ще му отива ...
ceKov
Да cekov.info е ама щом не ги правиш ти ОК ... аз ще си направя като имам време wink.gif няма проблеми ...
Freaky
QUOTE(ceKov @ Aug 9 2005, 09:56 PM)
Да cekov.info е ама щом не ги правиш ти ОК ... аз ще си направя като имам време wink.gif няма проблеми ...
*

Ама за мен не е проблем да ти го поръчам . Ако искаш да поръчам само кажи и на момента ще направя поръчката . Нали съм добър ... biggrin2.gif
4.gif 4.gif 4.gif
kasandra
От мен ^.^ :
Обикновенну банерче:

IPB Image

Няколко опита за ефекти biggrin2.gif :

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
vIkToRsHeFa
Много са добри! worthy.gif worthy.gif worthy.gif

ПП. ще видя направо да се направи секция със всички банерчета(и съответно имената на авторите им worthy.gif ). 4.gif
ogata
Макар че съм пълен инвалид с фотошоп ето и два от мен Шефе smile.gif

IPB Image

IPB Image
4.gif
PIPO
Ето едно банерче и от мен,дано ви хареса (от много скоро работя с Фотошоп и Имейдж реди. и не мисля че съм се справил добре.Кажете вашето мнение (дори и да е лошо)). И на мен ми харесват тези на @kasandra ,като нея немога. @ogota не си единствения новак в Photoshop-a.Забравих за банерите ето го и моят:

IPB Image
Damien
Ето какво направих аз. - > Краш
vIkToRsHeFa
QUOTE(Damien @ Aug 16 2006, 23:17) *

Също многодобри особенно цветовата гама и шрифтовете на последното! 4.gif само малко височки, но по важното е че са много добри!

ПП. Ще ги адна в първия пост и сложа на сигурен хост при първа възможност. happy.gif
Госпожица Вещицата
QUOTE(Damien @ Aug 16 2006, 23:17) *

Хихи,супер,много е извънземно! happy.gif

Аз реших да се пробвам,ама срещнах някой мааалки трудности.
1.Не владея фотошоп biggrin.gif Работила съм само няколко пъти на Corel Painter.Реших да си инсталирам пейнтъра...Добре,ама:
2.Оказа се че съм си сложила легална версия.Следователно-орязана.И няма бутонче Save.Добре,реших да ползвам Print screen.Oбаче:
3.Половината опции не бяха разрешени.Освен това:
4.Аз и без това знам половината опции,и то по-голямата част бяха забранени.Ето защо реших да правя каквото ми падне,пък да видим кво ще стане.Еми...стана тя квато стана-напълно се отказах да правя квото и да било.Но все пак го довърших и ето крайния вариант: http://logo.ggbit.info/1155855580nikol.JPG Да де,ама:
5.Ако изрежа всичко и оставя логото,то се губи половината от него.Е,карай,така и така няма да се ползва,за кво ми е да го режа 18.gif
Damien
Никой неможе да се мери с силата на Adobe Photoshop/CS2 освен corel draw!
vIkToRsHeFa
QUOTE(Госпожица Вещицата @ Aug 18 2006, 02:10) *

4.Аз и без това знам половината опции,и то по-голямата част бяха забранени.Ето защо реших да правя каквото ми падне,пък да видим кво ще стане.Еми...стана тя квато стана-напълно се отказах да правя квото и да било.Но все пак го довърших и ето крайния вариант: http://logo.ggbit.info/1155855580nikol.JPG Да де,ама:
5.Ако изрежа всичко и оставя логото,то се губи половината от него.Е,карай,така и така няма да се ползва,за кво ми е да го режа 18.gif

За протокола е перфектно! Особенно като се има в предвид техническите ти затруднения е просто worthy.gif 4.gif
^SaDeR^
Да найстина много добро браво worthy.gif
PIPO
Много ми харесва на Госпожица Вещицата.А за моето няма ли мнение sad.gif (дори и да са лоши) просто искам да видя какви са му косурите и какво не ми достига... blush.gif
Damien
Не сум много вещ в сферата на графичните чудесий но,$PIPO: НЕ е хубаво нито е лошо но позайнтересовай се малко от уроците в този форум има интересни неща който може да ти са от полза за по напред ако решиш да се занимаваш с това.. wink.gifКогао запомниш няколко уроко който са ти направили впечатление,вече сам ще можеш да си правиш абстрактни лолпейпъри,
Госпожица Вещицата
На мен ми допадна.Ггбит в графит-остава сега и по стените да почнем даси пишем адреса 18.gif
Шегичка...Ма като се сетя за разлепените навсякъде обяви на Визио... biggrin.gif
The Shaman
QUOTE(PIPO @ Aug 18 2006, 14:30) *

Много ми харесва на Госпожица Вещицата.А за моето няма ли мнение sad.gif (дори и да са лоши) просто искам да видя какви са му косурите и какво не ми достига... blush.gif

И твоето като на другите не е лошо,но имайте предвид,че говорим за банери а тук не виждам творения с такива размери.Не,че тези няма да минат,но са много големи.Трябва също да имат ясно очертани граници.
Госпожица Вещицата
Ами аз питах Шефа и той ми каза този размер,за това и такъв го направих.Кажете колко на колко пиксела е обичайния размер?
The Shaman
Един от размерите е това,но без сивия фон,нали smile.gif
Госпожица Вещицата
Е,разбира се,нали за това написах последната точка:

QUOTE(Госпожица Вещицата @ Aug 18 2006, 02:10) *

Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.