Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ТОП НОВИНА - Искате 7-ми сезон?
GGbit.info > Развлечение > Кино и телевизия > Сериали > Приключили > Smallville > Новини и спойлъри > Архив
MaHeKeHa
Кажете ми сега,...не съм ли садист?

В интерес на истината, това е най-добрата новина! Защото директно от форума на Криптонсайт дойде новината за 7-ми сезон. ДА, ЩЕ ИМА 7-ми СЕЗОН! И за да запазя автентичността на новина, ще я копирам на Английски, както си е написана:

"From KVIA local station here in Texas said the CW is gonna pick up Smallville for its 7th season! Awesome news!"

Маркирайте с мишката цитата, и ще прочете НОВИНАТА - (Задръжте лявото копче и разпънете един правоъгълник)
Relevant Advertise!
vIkToRsHeFa
Съдист със съдиста ти такъв! happy.gif
Верно много хубава новина. Само дане го збозят в стил дързост и красота незнам си кой епизод... 18.gif Но наистина се радвам 6-ти сезон е ключов а седми ще е вероятно вече суперменчо... happy.gif
3pacalypse Now
аз пъкс е надявам да стане така както някой пусна мухата че Smallville ще свърши и ще започне нов сериал - Metropolis!!!
Mara Jade Fan
Абе каквото и да решат-да е качествено направено,а не вярно да го прецакат в стил сапунен сериал.ПРосто ако има седми сезон-той трябва да е поне на същото ниво,ако не и по-високо от настоящия шести-сериала и феновете го заслужаваме.
lyubenski
Супер новина (поднеса много интересно признавам на Емо изобретателността). Както се очертава 6 сезон (особено втората му половина) ще истински шедъовър и нямаше как CWда не продължат сериала, след като има най-голями успехи в САЩ от всички други.
striikar
Супер !!! Перфектно !!! Удивително !!! Невероятно !!! Надявам се 7ми сезон вече да има Супермен или нещо от сорта, а не само да се лута наляво-надясно докато някой му подскаже, че трябва да е такъф smile.gif
демек да не е като 6ти сезон ами да има нещо ново smile.gif
Mara Jade Fan
QUOTE(striikar @ Jan 13 2007, 11:06) *

Супер !!! Перфектно !!! Удивително !!! Невероятно !!! Надявам се 7ми сезон вече да има Супермен или нещо от сорта, а не само да се лута наляво-надясно докато някой му подскаже, че трябва да е такъф smile.gif
демек да не е като 6ти сезон ами да има нещо ново smile.gif

Ааааа това няма начин тогава вече да не стане,поне в някаква степен.Нали знаете-"Всяка легенда се има своето начало"...и в седмия сезон смятам,че ще е крайно време да видим нещо от това начало..
striikar
Този 7ми сезон или ще е идентичен на 6ти или просто ще е нещо уникално според мен. Няма друга опция според мен. Или ще продължат Клана простотиите или ще видим нови чувства, пробуждащи се у Кларк. Или ще продължава да си е несигурният Кларк Кент или ще разбере вече, че трябва да загърби миналото до някаква степен и да приеме съдбата си. smile.gif И в двата случая ще го гледам,но се надявам да е 2рата опция. Ся чета малко конетари из др форуми и гледам, че и други са на моето мнение smile.gif
Johnny Red
МаНеКеНа определено ми изкара акъла обаче.I'll get you for that. wink.gif Радвам се,че вече е официално това,което всички предполагахме.Това определено ще е апотеозът на Сериала. smile.gif
MaHeKeHa
Между впрочем, има две новини за това, но реших да доставя кратката. В другата се казва, че Кристин Крюк след 7-ми сезон нямала да подпише (но не е потвърдено) понеже искала да продължи напред.

Значи сезон 6 е за издигането на Лекс Лутър. Предполагам 7-ми ще бъде за обучението на Кларк Кент и FoS. Вие оставете това, ами се носят доста слухове и за 8-ми сезон. Но много от феновете не искат да има повече от 7 сезона. Или поне Американците са на това мнение.
striikar
(MaHeKeHa @ Jan 13 2007, 12:42) *

Между впрочем, има две новини за това, но реших да доставя кратката. В другата се казва, че Кристин Крюк след 7-ми сезон нямала да подпише (но не е потвърдено) понеже искала да продължи напред.

Значи сезон 6 е за издигането на Лекс Лутър. Предполагам 7-ми ще бъде за обучението на Кларк Кент и FoS. Вие оставете това, ами се носят доста слухове и за 8-ми сезон. Но много от феновете не искат да има повече от 7 сезона. Или поне Американците са на това мнение.

Да ама американците измислиха Мечо Пух нали? smile.gif А кво е казал той ? - "Колкото повече - толкова повече!" затва да не знаят много smile.gif аз искам да има колкото се може повече сезони, но да не са идентични, и всичко да се върти само около Кларк, Лана и Лекс ... нека да обърнат повечко внимание и на другите герои както и на най-важното в крайна сметка - Супермен smile.gif Щото ако смятат да завършат сериала преди Кларк да стане Супермен, като гледам може и още сага да го направят smile.gif Просто нз как точно да го кажа , но не виждам какво ново могат да покажат около Кларк и израстването му преди да стане Супермен, че да правят още цели 2 сезона върху това. smile.gif
Apfh
QUOTE(MaHeKeHa @ Jan 13 2007, 12:42) *

Честно казано и аз споделям това мнение. 7 сезона смятам, че са достатъчни. А и както каза 3pacalypse Now дано след това найстина подхванат ново сериялче (само, че аз се надявам да не е Metropolis, а... Justice League!... 57.gif emoticon1 (116).gif ) ... smile.gif

Иначе Емо браво за новината и за изобретателността wink.gif Btw очаквах да има и 7 сезон още след едно от интервютата, които бяха постнати тук през последните 2 седмици... smile.gif от казаното беше просто логично, че това няма да е последен сезон.
Ех..... хубави новини
striikar
Хмм съмнява ме да подхванат нов сериал за JL. Не че не ми се иска, но той ще е на съвсем нова тема. Иначе и на мен би ми било много интересно. Но смятам, че ако подхванат нов сериал ще е отново главно за Кларк и ще е вече за Супермен годините му и естествено връзката с Лойс smile.gif И се надявам наистина да подхванат такъв сериал, вместо да въртят едни и същи сезони.
free_soul
Незнам може и 20 сезона да направят пак ще го гледам, каквото и да стане, каквото и да решат продуцентите....
solenka
Лелеле! Заглавието на тая тема толкова много ме разочарова. sad.gif Обаче след като прочетох новината - не мога да повярвам! Много се радвам, че ще има 7 сезон и дано да не е подобен на 6. Но все си мисля, че продуцентите ще ни изненадат и то много. smile.gif

P.S. Поздравления за начина, по който е поднесена новината, Емо! 4.gif
MaHeKeHa
Един от директорите на Смолвил е отговорил двусмислено на това: докато Том Уелинг и Майкъл Розенбаум участват в Смолвил, винаги ще има сериал. От друга страна, Смолвил е върха на CW Network. Всички оферти за преподписване на договори ще дойдат първо при тях.
striikar
(MaHeKeHa @ Jan 14 2007, 02:42) *

Един от директорите на Смолвил е отговорил двусмислено на това: докато Том Уелинг и Майкъл Розенбаум участват в Смолвил, винаги ще има сериал. От друга страна, Смолвил е върха на CW Network. Всички оферти за преподписване на договори ще дойдат първо при тях.

Да те 2мата са найстина много кадърни актьори. Без тях сериалът би изглеждал коренно различен. Същото би станало ако се махне и Кристин,Алисън или Ерика. Все едно гледаш др. филм. Надявам се всичките да си преподпишат договорите защото са един наистина добър актьорски колектив.
sydney
това беше ужасен номер 9.gif 9.gif 9.gif 9.gif 9.gif изкара ми акъла shocking.gif shocking.gif shocking.gif много се радвам че ще иам 7-ми сезон,но да съм честна аз бях почти сигурна че ще има rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif макар че като е потвърдено е много по-добре biggrin.gif biggrin.gif
S4ch3
QUOTE(striikar @ Jan 13 2007, 14:56) *

Хмм съмнява ме да подхванат нов сериал за JL. Не че не ми се иска, но той ще е на съвсем нова тема. Иначе и на мен би ми било много интересно. Но смятам, че ако подхванат нов сериал ще е отново главно за Кларк и ще е вече за Супермен годините му и естествено връзката с Лойс smile.gif И се надявам наистина да подхванат такъв сериал, вместо да въртят едни и същи сезони.

Дай боже!! worthy.gif worthy.gif biggrin2.gif
tzvetka
Аууу!Тва е просто сууупер!Ще се кефя и на 7-ми сезон на Smallville
DavidSilveria
дам... много се радвам smile.gif)) от скоро го гледам изгледах 5 сезона преди малко почнах 6ти иии нямам търпение за 7ми
pretty_girl
Супер много се радвам щото не са много сериалите с по 7 сезона...на повечето някъде на 4 им се изчерпва сценария или се разотиват актъорите.Точно тва е една от причините да се кефя толкова на Smallville че е един от малкото които следя от дълго и още си ме кефят!

P.S. Много се изефих на начина по които ни каза новината smile.gif
smallville_f
Стряскащо, но и доста хитро поднесено!!!Супер е че ще има 7ми сезон!!!Много се кефя на сериала и не искам да свършва! biggrin.gif
A_l_e_x
И аз много се радавам за бъдещия сезон wink.gif
sydney
Цитат(A_l_e_x @ Feb 21 2007, 23:13) *
И аз много се радавам за бъдещия сезон wink.gif

повярвай ми всички се радваме 4.gif 4.gif 4.gif happy.gif happy.gif
vanninho
от каде да тегля 6ти сезно ама от 11 серия нататъкр.вклучително и 11
sladurkata_f
Първо тук не е темата,където е трябвало да постнеш този въпрос.Има си друга тема за тфа,тази е само за 7-ми сезон.Comprendes? И второ можеш да си дръпнеш епизодите с торенти от www.zamunda.net , www.mininova.org , www.torrentspy.com и т.н.
didssy
тцтцтц smile.gif недей да стряскаш хората тка smile.gif напрао щеше да ми падне ченето като го видях .... shocking.gif
clark_megi
Браво за готиния номер mrgreen[1].gif
Много , много обичам Смолвил , но сега разбрах за този форум и веднага започвам да пиша , мислех ,че аз съм една от най- запалените фенки ,ама май има много по-по-по луди от мене worthy.gif biggrin2.gif
Ами браво за 7-ми сезон , но просто ми е интересно какво пак ще измислят в него дано сериала да не се превърне в сапунка wacko.gif ,а който се чуди дали ще облече суперменския екип ,мога да му отговоря ,че в самото начало е било ясно от продуцентите Алфред Гоф и Майлс Милар, двамата обещават, че Кларк няма да облича костюма на Супермен в сериала rolleyes.gif , со също казват че няма и да лети а, той го прави mrgreen[1].gif
tzvetka
Само така!Ще видим дано има и 8-ми ама повече не искам, че много ще ми дойде просто!А и да го разтягат до толкова!Все пак страхотна новина!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.