IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> 11-13 годишни си играят на секс ...
dulsinea
коментар May 1 2006, 11:47
Коментар #1

Редовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 1,011
Регнат: 4-May 05
От: Пловдив

Ето на какво попаднах днес, докато търсех нещо из Нета. Това е статия от вестник "Монитор", която ме накара сериозно да се замисля накъде е тръгнал тоя свят??! 16.gif
Все си мисля, че не съм задръстена и старомодна, но на 11-13 годинки не е ли мноооого раничко за такива игриconfused.gif wacko.gif ohmy.gif

Какъв е вашият коментар ?

11-13 годишни си играят на секс и видео пред мобилните телефони

КРАСИМИР КРУМОВ ГЕРГАНА КОСТОВА

Оралната любов е хит сред децата. Хлапета от 4-и - 5-и клас си играят на секс и видео, а после качват филмчетата и си ги разменят из интернет.

Аматьорските записи от столичната гимназия по електроника "Джон Атанасов" не са прецедент в живота на българските ученици. Поредната находка, в която деца са продуценти и актьори в джиесем-кино представя момче и момиче, по гласовете може да се съди за възрастта им - около 11-13 годишни.

Момчето е и актьор и оператор, държи мобилния телефон с насочена камера към основното действие - малка дама на негова възраст е клекнала пред него с ярък маникюр и минава към орален секс. Наоколо се чуват още детски гласове. Кадри от филмчето и водения диалог публикуваме отделно.

"Не намирам нищо чак толкова шокиращо в този клип. Децата на тази възраст от край време са склонни да подражават на това, което виждат от възрастните. В случая, най-вероятно целта е била да се възпроизведе нещо, видяно по еротичните канали или еротичните филми, които всеки може да източи от интернет", каза пред "Монитор" известният сексолог Румен Бостанджиев.

"В сцената, която е заснета, няма никакви белези за насилие или нещо, поради което е необходимо да се правят "разследвания". Друг е въпросът до колко такива прояви са израз на висока сексуална култура, но да упрекваме децата за липсата й, при положение, че в училище все още твърде малко се прави по този въпрос, е нелепо", каза докторът.

Част от разговора между ТОЙ И ТЯ!!!
IPB Image

Той: Айде давай, давай, давай…
Тя: Махни го това ве (явно джиесема - той май лъже, че играе, а тя не знае, че я снима)…
Той: Хубу ве, ади ве, така ми е добре, аз искам пък да свети.. Ииих, мама му стара.
Тя: То свърши вече времето ти.
Той: Нищо не е свършило времето.
Тя: Свърши.
Той: Не е свършило.
Тя (поглежда го в очите): Свършило е.
Той (ядосан): Таньо, не е свършило, давай, по-бързо.

След още 20 секунди орални занимания:

Тя: Айде свърши ти времето ве…
Той: Аве стига, ей, моля ти се. Моля ти се, ай по-бързо давай и ще свърша след малко.
Тя: Е кога ще свършиш? (поглежда часовника на джиесема си) Добре, още една минута ти давам.
Той: Айде, давай, още една минута!

Източник: www.monitor.bg
Go to the top of the page

+Quote Post
6 страници V   1 2 3 > »   
Start new topic
Отговори (1 - 19)
unvisioble
коментар May 1 2006, 13:11
Коментар #2

Глобален Модератор

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,832
Регнат: 27-March 06
Име: Стефания

Излиза,че и аз съм старомодна,защото се шокирах,четейки тази тема. ohmy.gif blink.gif huh.gif shocking.gif
Просто не намирам думи да кажа каквото и да било...

+Quote Post
The Black Dragon
коментар May 1 2006, 13:15
Коментар #3

Reggaeton Forever!!!

Група: Уважавани
Коментари: 964
Регнат: 18-November 05
Име: Cody

ohmy.gif Тва е без коментар майна. С всяко ново поколение децата са още по-разюздени от предишното. Сестра ми, която е по-голяма с 8 години от мен вика за мойто поколение, че сме такива, а по-малките от нас вижте какво правят. Ама честно казано не се изненадвам. Един ден минавах през началното училище дето е до нас. То е до 4-ти клас. И гледам някво малко МОМИЧЕНЦЕ с розово якенце, с раница с разни картинки да излиза от даскалото и кво да видя майна. Извади от якето една КУТИЯ С ЦИГАРИ и си запали една shocking.gif Кажете ми на кво прилича тва... Видимо беше 3-ти, 4-ти клас 16.gif

+Quote Post
velvet_underground
коментар May 1 2006, 13:21
Коментар #4

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 60
Регнат: 3-June 05
Име: Иван

*** му майката!-обикновено това е първото нещо,което ми идва на ума,когато гледам или чета за такива работи.Това много точно показва каква е нашата прекрасна младеж,какви морални ценности има и колко са прости родителите им.Аз като бях на 13 години играех мач пред блока и грам не съм се замислял кво е тва свирка,секс и прочее.А сега тийнейджърите са ужасно трагична картинка/поне по-голямата част от тях/-е не може да си някакво хлапе,което скоро е спряло да ходи право под масата и да се правиш на голямата работа.На мен сват ми се завива като седна да пия кафе някъде и гледам какви екземпляри има-момиченца на 15 години с 2 кила грим по лицето,държат се като пълни курви,някви младежи пъпчасали,които се мислят за големи батки и чак ти идва да им изсулиш два шамара зад врата.Не мога да си представя как може да има родители,които виждат в какво се превръщат децата им и грам не си мръдват пръста.Наистина всеки е правил по някоя друга глупост като по-малък,но вече нещата стават отвратителни.

**ASTERIX**_89 НЕ ПСУВАЙ

+Quote Post
Stamov
коментар May 1 2006, 13:42
Коментар #5

GgBiT.InFo Приятел

Коментари: 366
Регнат: 17-December 05
Име: Димитър Стамов

Не искам да си представя, какво ще правят нашите деца, ако младите продължават да стават все по вулгарни и без никакви задръжки.

+Quote Post
dulsinea
коментар May 1 2006, 14:44
Коментар #6

Редовен Потребител

Коментари: 1,011
Регнат: 4-May 05

QUOTE(velvet_underground @ May 1 2006, 02:21 PM) *

...Наистина всеки е правил по някоя друга глупост като по-малък,но вече нещата стават отвратителни.

Абе глупост е да счупиш с топка прозореца, докато играеш на "Народна топка"; да обереш зелената слива на комшиите или пък да вземеш въженцето, което баба ти ползва за простор, щото ще играеш с него (естествено, прането е на куп нейде по земята wink.gif ), но на тази детска възраст да мислиш за секс и още повече да го практикувашconfused.gif!!! Боже, накъде върви света?!!! wacko.gif

Това е всякаква липса на морални задръжки (то всъщност днешните деца дори знаят ли значението на тази дума? shocking.gif ) и липса на каквото и да е внимание при възпитанието на тези деца от страна на родителите!

+Quote Post
melkor
коментар May 1 2006, 14:47
Коментар #7

Sinner in the hands of dirty goddess

Група: Администратори
Коментари: 2,773
Регнат: 27-April 05
От: Пловдив/София
Име: Веселин Михайлов

Аз ще се въздържа от коментар. Думите просто са излишни...

+Quote Post
Onlyshits
коментар May 1 2006, 16:15
Коментар #8

Редовен Потребител

Коментари: 722
Регнат: 4-September 05
Име: DaniU

Възпитанието му е майката ..... .Всичко идва от там ....

+Quote Post
never_mind
коментар May 1 2006, 17:49
Коментар #9

...the necessary evil...

Коментари: 2,265
Регнат: 6-November 05
От: София
Име: фил

И аз се въздържам от коментар, velvet го е казал вместо мен ^...

+Quote Post
girl_from_hell
коментар May 1 2006, 18:09
Коментар #10

Pretty In Scarlet

Група: Уважавани
Коментари: 3,139
Регнат: 20-October 05

ей това вече беше върха...

+Quote Post
Bellatrix
коментар May 2 2006, 01:35
Коментар #11

Професионален Безделник

Коментари: 621
Регнат: 23-October 05
Име: БиБс

Честно да ви кажа-въобще не се учудвам вече на такива работи.На такива неща от тоя род съм ставала свидетел,че чак sick1.gif
Познавам доста...дечица...от 5-6 клас (ще рече на по 12-14 години),които така са се изкурвили (съжалявам за израза,ама е така),че просто като ги гледам,аз-дето съм само на 19,се чувствам на 30 16.gif
Приятелките ми ме викат-Бибс,айде на дискотека ще ходим!Ама на каква дискотека да ходя,при положение,че детската градина е там и се зарибява я по бодигардовете(които изглежда нямат нищо против blink.gif ),я по някои други батковци и т.н.
Познавам момиченца,които си "водят записки" на завоеванията,с които са били mellow.gif
Една позната имам,която сега е в 10 клас,но в 6 беше най-вървежното момиче из скапаното и западащото ми градче dry.gif Минаваха я и стари и млади 16.gif
Не знам,може би всичко си е до възпитание и до средата ,в която тези деца растат-само така си го обяснявам wacko.gif А пък кой знае-може да е и от по-ранен пубертет 20.gif

+Quote Post
Shae
коментар May 3 2006, 13:36
Коментар #12

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 136
Регнат: 28-April 06

Ето още една причина да не се движа с модните "тенденции" на съвременното общество.

+Quote Post
Devil_Wish
коментар May 3 2006, 13:49
Коментар #13

Редовен Потребител

Коментари: 534
Регнат: 2-May 06
От: България
Име: Силвия

Еми т'ва е новото поколение - един развратен боклук, който бърза да порасне и с това си желание затъва все повече и повече в пумията и гадостта на обществото. Незн само к'ва е тая мания за секс, не че съм против него де rolleyes.gif но когато си на 11 години е прекалено рано. Според мен, всичко произлиза от възпитанието и семейството ти. Ако има кой да поговори с теб за тези неща и да ти разкаже за тях в действителност, съмнявам се ти да опиташ да го направиш толкова рано. Убедена съм, че едно 60-70% от тези деца правят секс от любопитство и невежество което е по-трагичното в този случей!

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар May 3 2006, 13:53
Коментар #14

.: БосСс В ДжУнГлАтА :.

Група: Администратори
Коментари: 15,311
Регнат: 25-April 05
От: Гр. Пловдив
Име: Виктор Шапилов

Бе като гледам аватарите не знам... шегувам се де но просто прихванахме главно лошото на така наречената демокрация wink.gif

+Quote Post
Angel-oF-DeatH
коментар May 5 2006, 21:21
Коментар #15

wolf

Група: Модератори
Коментари: 1,543
Регнат: 12-February 06
Име: Елеян

sick1.gif sick1.gif sick1.gif това направо е.... просто нямам думи на 11 години мале.. просто без коментар по нататак

+Quote Post
g0blin
коментар May 6 2006, 13:42
Коментар #16

SuSE Guru

Коментари: 1,307
Регнат: 26-April 05
От: Plovdiv

Ами шокиран съм, но не чак до такава степен.Преди време изгониха едно момиче от 5 клас, защото практикувало орална любов в стола на училището...
Това е ... ми не знам какво е, но определено не е нормално.Много е вярно, че е въпрос на възпитание,но в случая явно става дума за липса на такова.Все повече се удивлявам от младото поколение (8-12 години)...не че аз съм много стар, но май от набор 89, нататък, всичко става все по-лошо и децата пропадат двойно и тройно по-бързо и са петорно по невъзпитани и неотговорни!

+Quote Post
m_jay77
коментар May 6 2006, 15:37
Коментар #17

Потребител

Коментари: 193
Регнат: 16-December 05
От: Пловдив,кичука,улица неизвестна
Име: Жоро Пенчев

Тва е отвратително наистина понеже съм експерт по психология стигам до заключението че има слаб родителски контрол децата на такава възраст са доста лековерни и могат да направят кво ли не особено момиченцата,нищо лично за другия пол но до сега от това което имам като информация много рядко сее случвало момчета да правят орална нещата винаги тръгват от 6 годишна възраст накарняването на чувствата на личноста които в по късен етап доста добре проличават и това се забравя избледнява по скоро в съзнанието като проблем и хората в такова положение не зачитат това като проблем а при някои хора с по слаб характер стигат и до крайности радвам се че повечето от вас реагират на случващото се по този начин това е хубаво означава че сте осъзнати но не означава че сте имунизирани ако мога така простичко да се изразя бъдете реални само това ви желая на повечето от вас щото гледам аудиторията на каква възраст сте а онези от вас на които им предстои в живота да стават родители ги съветвам да не бъдат крайни ! Демек нито строги нито разюздани това е важно за развитието на един малак човек ,немарливото отношение и принебрежение към децата сами виждате до каде води!! Преди 90 година си спомням че имаше и родителски контрол и може би това караше хората да не преминават тези граници е поне повечето от хората не ги преминаваха сега ги няма тези организации и закони и най важното морала в хората който също го няма пък за уважението да не говорим това е от мен мисля че се опитах по възможно най краткия начин да ви осведомя и предупредя колкото до вас самите вие си преценявате дали тези мои констатации ще ги вземете под внимание айде успех и поздрави на всички ако има нещо което искате да ме питате в връэка с психологията моля пишете аз не хапя rolleyes.gif

+Quote Post
lamburgini
коментар May 6 2006, 19:09
Коментар #18

Потребител

Коментари: 219
Регнат: 27-April 06
Име: lamburgini

Това вече накаде отива незнам ! Ненормалщина ! Това е направо ...като
си помисля ,че дъщеря ми е на 9 вече ме побиват тръпки ...

Пази я Боже от такива работи...

+Quote Post
K1llerAngel
коментар May 19 2006, 08:19
Коментар #19

puNk'D

Коментари: 967
Регнат: 16-November 05
Име: Костадин

Оле аз съм на тяхната възраст на 12 години но съм много изумен от тази простотия sick1.gif

+Quote Post
Госпожица Вещицата
коментар May 19 2006, 13:05
Коментар #20

Sinner in the hands of dirty god

Коментари: 2,717
Регнат: 22-September 05
Име: Николета

Хех,като ти гледам аватара дет вика шефа... smile.gif
И все пак-това е отвратително,имам чувството че верно все по-малки дечица са просто някакви ненормалници...От нашия клас едно едиствено момиче е..хм,"по-освободено",но все пак сме 9класници и не е фрапиращо...А като слушам 2-3 клас как се псуват и някакво момченце изтърси на съученичката си "бе я го лапай,ма,курво"....След като в такава възраст си говорят такива неща,нищо чудно,че 2-3 години по-късно почват и да ги практикуват....

+Quote Post

6 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 25th July 2014 - 13:22