IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Johnny Red
коментар Jul 23 2013, 11:55
Коментар #1

Spammerman

Група: Филморатори
Коментари: 5,387
Регнат: 26-September 06
От: Бургас

Batman v Superman: Dawn of Justice

Жанр: Superhero, Екшън, Драма, Приключенски
Година: 2016
Държава: САЩ
Премиера: 25-ти март
Режисьор: Зак Снайдър
В ролите: Хенри Кавил, Бен Афлек, Гал Гадо, Ейми Адамс, Лорънс Фишбърн, Даян Лейн и др.
Go to the top of the page

+Quote Post
9 страници V   1 2 3 > »   
Start new topic
Отговори (1 - 19)
smallville_high
коментар Jul 23 2013, 12:43
Коментар #2

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 120
Регнат: 2-August 12

Е дано Крисчън Бейл да е Батмана.

+Quote Post
Johnny Red
коментар Jul 23 2013, 12:51
Коментар #3

Spammerman

Трилогията за Рицаря е самостоятелна. Ще има нов Батман тук.

+Quote Post
f0rgy
коментар Jul 23 2013, 17:05
Коментар #4

Team 23 - Sensei

Група: Уважавани
Коментари: 6,051
Регнат: 15-June 06
От: Пловдив

Или голям филм, или ще е мега фейл. Само ме притеснява Батмана... Да не стане като с Клуни...

+Quote Post
Johnny Red
коментар Jul 23 2013, 17:51
Коментар #5

Spammerman

Цитат(Tedo @ Jul 23 2013, 18:45) *
Избора за Рицаря е само един, с всеки друг ще бъде провал.

Да ти имам оптимизма.

Цитат(Tedo @ Jul 23 2013, 18:45) *
И не, не е самостоятелна Ноланската трилогия ами са си свързани поне сега след МоS и края на 3-тия. Само за рицаря има няколко смигвания в МоS.

Няма нищо общо с трилогията на Нолан, казаха го сумати пъти. Единственото "общо" е логото на Уейн Ентърпрайзис на сателита, който Кал и Зод разбиха. Нолан каза, че са го показали просто защото е продуцент на MoS, а не във връзка с миналите филми. Друг Батман, друг Брус Уейн с друга история.

+Quote Post
Johnny Red
коментар Jul 23 2013, 19:30
Коментар #6

Spammerman

Има голяма разлика между лиготия и обективност. Нолан още участва в избирането на кастинг, кво пречи да избере някой така добър като Бейл?

+Quote Post
Johnny Red
коментар Jul 23 2013, 19:38
Коментар #7

Spammerman

От кво има да си почивам, екстаза ми си замина преди два дена. Кво означава, че с всеки друг щяло да бъде провал? Нито има обявления, нито снимки, нито кастинги, нито footage, как да знам кво щяло или нямало да бъде провал. Каква е тая ултра предубеденост. За това ли не съм обективен, че не гледам лошо на всичко без да се замисля.

+Quote Post
Johnny Red
коментар Jul 23 2013, 20:21
Коментар #8

Spammerman

Няма значение кой плосък и кой вдлъбнат. Хората няма с кво да ги запознават наново, те са до болка запознати с историята на Батман, никой няма да им пробута пак ориджин стори. Показват ти нов Батман без да те засипват отново с всички подробности, с които си наясно и ето, никакъв проблем.

+Quote Post
smallville_high
коментар Jul 23 2013, 20:24
Коментар #9

Потребител

Е те Гордън-Левит нали го представиха като Робин в последния момент на батман 3 давайки някакви очаквания за спин оф с Робин. И сега да го направят тука батман ли?

+Quote Post
Johnny Red
коментар Jul 23 2013, 20:30
Коментар #10

Spammerman

Кой е казал, че си го споменал? Каза, че трябвало пак да ги запознават наново с него. Да не е ориджин история, квото и да е за героя, хората го знаят. Какво има да ги запознават с него отново? Освен ако не реши да си отвори душата пред Супермен и да му споделя за кофти детството си, няма наново да ти обясняват дълго и широко кой е тоя и кви са му мотивациите.

+Quote Post
Johnny Red
коментар Jul 23 2013, 20:56
Коментар #11

Spammerman

Офкай колкото си искаш. Няма нужда да е свързан с миналите по къвто и да е начин. Ако пък е, здраве да е.

+Quote Post
Djunina
коментар Jul 29 2013, 15:40
Коментар #12

Редовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 1,591
Регнат: 7-February 07
От: Варна
Име: Del Val-El

БеЗсмислен спор водите... изчакайте и ще видите кой са си избрали.

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар Aug 23 2013, 16:25
Коментар #13

Spammerman

Коментари: 2,317
От: In the galaxy far,far alway

Ако не друго поне не смятам, че след филма Афлек ще трябва да се извинява като Клуни за филма, който са направили. Бен си е добър актьор и напоследък показва, че е и стабилен режисьор. Вече друго е обаче доколко ще си пасне с ролята на Рицаря. В крайна сметка всички сигурно сме плюли хората, които взеха Хийт за ролята на Жокера, но накрая ни затвориха устите (поне на мен със сигурност), така че ще изчакаме и ще видим. В крайна сметка след като Крисчън приключи с ролята все трябваше да изберат някой за ролята. А пък дали Афлек е бил първия избор и дали не е имало по принцип някой по-подходящ, не смятам, че ще разберем.

+Quote Post
Johnny Red
коментар Aug 23 2013, 20:30
Коментар #14

Spammerman

Хийт, Дауни, Даниел Крейг, Хатауей, тенденцията продължава и с Афлек. Нищо ново под слънцето относно реакциите на умните зрители. След време пак ще се докаже колко са зле, както във всички тия случаи.

+Quote Post
smallville_high
коментар Aug 24 2013, 12:43
Коментар #15

Потребител

Явно много са го харесали в Daredevil. 18.gif

+Quote Post
Johnny Red
коментар Aug 25 2013, 10:59
Коментар #16

Spammerman

ТеНденциите на хората да ги плюят преди да са ги видели в действие. Определно си го измислям. wink.gif

+Quote Post
Johnny Red
коментар Aug 25 2013, 11:31
Коментар #17

Spammerman

Кви двама бе човек, помниш ли какво беше като Леджър беше избран? Как взели някъв комичен метросексуален да не казвам какъв за тая роля. Крейг беше същата работа нечувано било да има рус Бонд. При Дауни било как решили да изберат застаряващ алкохолик/наркоман за такъв герой, Хатауей пък била твърде миловидна за femme fatale като Селина. Тва не бяха две-три подхвърляния из форуми, а буквално "backlash" като тоя. Мрънканията продължаваха с месеци за това. Ти си тоя който си измисля ако смяташ че нямало голяма критика за тях. Като излязоха филмите затвориха устите на тия хора, точно както Вик спомена по-горе.

+Quote Post
Johnny Red
коментар Aug 25 2013, 14:45
Коментар #18

Spammerman

... За разлика от тебе аз нямам краткотрайна памет. Вземи да се разтърсиш из интернет като толкова не ги помниш тия неща. Освен това ако го смяташ за слаб актьор си му изтървал последните 7 години от кариерата.

+Quote Post
Djunina
коментар Aug 26 2013, 11:54
Коментар #19

Редовен Потребител

Коментари: 1,591
Регнат: 7-February 07
От: Варна
Име: Del Val-El

Аз мрънках за Ан biggrin.gif За другите не съм, Дауни много ме кефи като актьор и бях доволна ,. че го избраха за железния човек и после за Холмс smile.gif Бонд не гледам, все ми е тая, а сега защо пък да не вземат Афлек, може да ни изненада всички

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар Aug 26 2013, 15:51
Коментар #20

Spammerman

Коментари: 2,317
От: In the galaxy far,far alway

Е как защо, защото е слаб актьор де, не го ли разбрахте двамата с Ванката biggrin2.gif . Специално за мен не казвам дали ще се справи или не, но след примерите, които изброи Иван просто бих дал възможността да ме оправдаят или напротив за в бъдеще с избора на Афлек. И тук не опира всъщност дали примерно Дауни е добър актьор - всички знаем, че е, проблемът беше че му намериха какви ли не кусури да не играе Тони Старк - наред с изброените от Ванката имаше и от сорта - бил много нисък, не знам си какво. Ама на миналогодишния Comic Con Дауни си влезе като бос, за да представи първите снимки и информация за Железния 3. Така че да изчакаме нещо конкретно пък ще видим.

+Quote Post

9 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 22nd August 2019 - 21:08