IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Всяка предварителна информация за финалния 10-ти сезон
Johnny Red
коментар May 15 2010, 05:39
Коментар #1

Spammerman

Група: Филморатори
Коментари: 5,387
Регнат: 26-September 06
От: Бургас

Тема за всичко свързано с предстоящия десети сезон на Смолвил. U no da drill, всяка евентуална информация, която излиза в бъдеще, е за тук. smile.gif

Включително и за вече може би неизбежната поява на един тъмен лорд... 15.gif

Go to the top of the page

+Quote Post
14 страници V   1 2 3 > »   
Start new topic
Отговори (1 - 19)
repeto
коментар May 15 2010, 09:30
Коментар #2

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 355
Регнат: 28-February 07

Браво бе ти сън не си спал да гледаш епизода и веднага го споилваш, а питаш ли нас дето още не сме го гледали какво става с нас сега като видим тази новина преди да сме гледали още епизода. tongue.gif

Значи това е скрития жокер с които казаха че ще загатнат за 10-ти сезон. Браво вече наистина си заслужава да се гледа един хубав финален сезон.

Майче всичките мечти и мераци за Дарксайд накрая ще се окажат вярни. Мерси че си сложил тази новина 13.gif сега с още по голямо желания ще игледам епизода.

+Quote Post
green arrow
коментар May 15 2010, 14:31
Коментар #3

Нов Потребител

Група: Потребители
Коментари: 2
Регнат: 11-May 10
Име: asencho

Ако включат Дарксайд в 10 сезон вече че стане мазалото shocking.gif shocking.gif shocking.gif

+Quote Post
repeto
коментар May 19 2010, 20:54
Коментар #4

Потребител

От няколко часа се въртеше слух, че Том Уелинг е споделил пред журналисти, че 10-ти сезон на Смолвил ще бъте последния за сериала.
Вече тази новина е потвърдена и от Аусиели, тъй че бих казал че си е надеждна.
Най-вероятно утре когато CW ще обявят своята програма за есента, ще направят и официалното си изявление за финалния сезон на Смолвил.

+Quote Post
Johnny Red
коментар May 19 2010, 21:15
Коментар #5

Spammerman

Не мисля, че тук ще има много изненадани. Тва е нещо, което всички очаквахме. 10 е перфектната цифра, идеята да има повече сезони от тва ми се струваше безумна и макар и да ми е тъжно като знам, че Смолвил ще свърши, това все някога трябваше да стане. Постигнаха неща, които 90% от сериалите нямат шанс и да сънуват и се надявам щом вече е ясно всичко, предстоящия сезон наистина да е "епичен". По-далеч от Дарксайд и без това не може да се отиде. Дано финалния сезон да бъде достоен завършек на сериала и всичко, което градят толкова дълго време.

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар May 19 2010, 22:54
Коментар #6

Spammerman

Група: Потребител +
Коментари: 2,317
От: In the galaxy far,far alway

Бе те, някак си няма как да го докарат повече от 10 сезона - Кларк вече се изправи и успя да надвие Брейниак, изправи се пред Бизаро и отново излезе победител, по някакъв начин успя да изкара и Лекс от "картинката", поне засега. Срещна Дуумсдей и успя да укроти поне за момента своя бъдещ "убиец". Сега, ако верно включат и Дарксайд под някакъв образ и форма - логично би било Си-Кей да надвие по някакъв начин и него. Е да предположим, че след цялата тази поредица от злодеи Кларк не станеше бат Супи и сериала не свършеше? Ами нашето момче щеше да е победило в една или друга степен най-големите си врагове, щеше да си има мацката на живота си (Лоис)....Ми за чий х.й щеше изобщо да му се иска да става Супермен wink.gif . В смисъл един 11-ти сезон след един 10-ти с участието на Дарксайд...просто би бил абсолютно безсмислен вече и колкото и на мен да не ми се иска да свърши сериала, просто както на всички ни е ясно, неизбежно е и това да се случи рано или късно. Пък и 10 наистина си е хубава цифра biggrin2.gif .

+Quote Post
repeto
коментар May 20 2010, 09:56
Коментар #7

Потребител

Още новини от Аусиело за каста на 10-ти сезон.

Актрисата Алисън Мак потвърди, че през новия сезон ще се оттегли от Смолвил. Въпреки това си решение тя ще се завърне за няколко епизода за да могат да завършат по подобаващ начин неиния персонаж, Клои.

Явно наистина Бееман е писъл точно това в своя блог но на следващия ден като пусна отново новината това точно го нямаше. Още тогава ми направи впечатление това му изказване, но после вече го нямаше и не бях много сигурен.

Е дано сега да имат малко повечко пари, след като Алисън си тръгва ще им освободи малко финанси. Само дано от CW да не решат пак да им резнат бюджета.

+Quote Post
Johnny Red
коментар May 20 2010, 14:10
Коментар #8

Spammerman

Клои винаги много съм я харесвал, обаче вече в този етап на сериала наистина е вече леко излишна. И подходяща точно за гост-участия. От 5 до 7 сезон прекалиха страшно много с тва Кларк да търси постоянно помощ от нея, в 8 триъгълника с Дейвис и Джими не ми беше по вкуса, в 9 ролята й като Watchtower беше ок. Но наистина аз не съм против, че Алисън е решила да не се връща за постоянно. А и за всеки негатив си има позитив - извинявам се на феновете на Майкъл Розенбаум, ама ако Лекс не се беше махнал, нямаше да видим никой от всичките тия злодеи дето ни показаха през последните сезони. А не може 10 сезона да се гледа Кларк Кент срещу Лекс Лутър. Лана - за нея ми знаете мнението. Сега ще се махне и Клои - ами аз предпочитам качеството пред количеството.

+Quote Post
doctor_freeman
коментар May 20 2010, 14:24
Коментар #9

Редовен Потребител

Коментари: 610
Регнат: 11-February 08
От: City 17
Име: Doc

Добре казано, Ванка, в предвид че ти наистина си голям фен на Алисън и Клои. Ще ми е малко тъжно и на мен че и тя напуска сериала, но в предвид че това е последния сезон, където Кларк вече ще бъде Супермен, наистина е време да move on. Въпреки всичките приказки, че създателите много харесвали Клои и т.н., аз не съм се съмнявал, че в даден момент героинята й ще напусне по една или друга причина. Любовния триъгълник с Дейвис и Джими беше наистина неудачен, а авантюрите й с Оливър пък са напълно излишни... Края на Смолвил се вижда на хоризонта и е добре да се наблегне на Кларк и Лоис, "Планетата", JLA, Супермен и т.н. Малко ми е тъжно разбира се, защото съм свикнал доста с нея, както сигурно и всички тук, но все пак има моменти, в които хората трябва да продължат напред. smile.gif

Интересно ми е сега, ако Тес наистина е умряла, какво ще представлява главния каст на финалния сезон - Кларк, Лоис и Оли!!! 18.gif Зод едва ли ще бъде отново главен, просто ще дойде малко в повече... Маааалко ме съмнява да решат да докарат и Дарксайд като series regular, но тогава кой биха могли да добавят...? rolleyes.gif Щеше да е истинско щастие, ако можега да доведат Майкъл МакКийн като Пери Уайт! 4.gif But I guess only time will tell. wink.gif

+Quote Post
repeto
коментар May 20 2010, 15:06
Коментар #10

Потребител

Аусиело пусна програмата на CW за тази есен. Смолвил си остава в петък и веднага след него Свръхестествено. Нещо което се очакваше.

Ето и какво ни очаква да за новия сезон: Сезон 10 обещава да ни представи класическият романс между Лоис и Кларк, ще доведе Кларк лице в лице със своята съдба, като се справя с финалните си изпитания, докато изгражда своята "iconic" идентичност, с която ще бъде известен завинаги.

+Quote Post
Johnny Red
коментар May 20 2010, 15:22
Коментар #11

Spammerman

Не бих очаквал и нищо по-малко. smile.gif

PS: Казва се и че Касиди Фрийман(Тес) също е включена към имената на завръщащите се персонажи. ;P

+Quote Post
zornitsa25
коментар May 20 2010, 15:53
Коментар #12

Потребител

Коментари: 125
Регнат: 30-January 09
От: Севлиево

Цитат(Johnny Red @ May 20 2010, 16:22) *
Не бих очаквал и нищо по-малко. smile.gif

PS: Казва се и че Касиди Фрийман(Тес) също е включена към имената на завръщащите се персонажи. ;P

Олекна ми... rolleyes.gif Радвам се че ще има още от Тес следващия сезон. Но все пак според мен трябва да направят кастинг за още някой регулар.

+Quote Post
doctor_freeman
коментар May 20 2010, 15:57
Коментар #13

Редовен Потребител

Така е, едва ли ще ги оставят само 4-мата... rolleyes.gif Това ще бъде доста weird. Много се надявам скоро да започнат да валят новините, поне да получим официална информация за тъмния лорд и евентуалната му роля във финалния сезон. wink.gif

+Quote Post
Johnny Red
коментар May 20 2010, 16:14
Коментар #14

Spammerman

Няма да има нищо чудно и ако върнат Зод. Кой знае. wink.gif

+Quote Post
repeto
коментар May 20 2010, 16:24
Коментар #15

Потребител

Да, определено ще си заслужава да се види Зод поне за един - два епизода още, а и чудесно ще е и ако съчетаят с това и връщането на Кара с историята около кандорците, въпреки че казаха че казаха че не би трябвало да се върнат от кам кадето BOR ги прати.

А основния каст за 10-ти сезон, поне този които обявиха от CW си остава същия без Алисън Мак и Калъм Блу.

+Quote Post
ViruZzZ
коментар May 20 2010, 17:34
Коментар #16

Soul Pledged To The Darkness

Коментари: 3,401
Регнат: 16-September 07
От: his own imaginarium ;]

Грр... аз пък съм недоволен, че няма да гледам повече Алисън xD Много е гадно така като изменят главния кас и от 1ви сезон остана само Том о.О малко ОТХ стайл... Но иначе както каза Ванката, може пък да е за добре, кой знае. Само се надявам да има хубав край на сторилайн-а й, а не като на някои други персони...

Десети сезон, няма да си кривя сезона, но очаквам да е най-добрия. Тес се надявам да я видим още по-гадна + това, което се случи, съмнявам се, че може да очакваме нещо по-различно от още един + лошко. Ако ми върнат Калъм няма да има по-щастлив от мен + това Дарксайд + Зод, хохохо малко ще се озори Кларки ^^ Ма Касиди, Джъстин, Ерика и Том ми се струват малко за регюлар каст ;/ нищо чудно някой от лигата да вкарат, друг не ми идва на ума...
...а да и нямам търпение да видя кой ще кастнат за Даркчо ;/

+Quote Post
Johnny Red
коментар May 20 2010, 18:12
Коментар #17

Spammerman

Ммм не искам Дарксайд да е regular. Ако е такъв, все по някакъв начин биха го направили да има връзка с някого, а тва е нещо което твърдо НЕ ща!! 18.gif

+Quote Post
doctor_freeman
коментар May 20 2010, 18:50
Коментар #18

Редовен Потребител

Цитат(Johnny Red @ May 20 2010, 18:12) *
Ммм не искам Дарксайд да е regular. Ако е такъв, все по някакъв начин биха го направили да има връзка с някого, а тва е нещо което твърдо НЕ ща!! 18.gif

ОПРЕДЕЛЕНО!!! 18.gif

+Quote Post
repeto
коментар May 20 2010, 19:18
Коментар #19

Потребител

Новините около Смолвил продължават да излизат днеска с пълна сила.

Том Уелинг този сезон ще е full executive producer, както и че има планове през сезона да направи всичко възможно да върне Майкъл Розенбаум по някакъв начин в сериала, както още и Анет О Тулл, Кристен Крюк и дори и Джон Шнайдер.
Явно ако се съгласът разбирасе ще ги видим в някои от епизодите.

+Quote Post
repeto
коментар May 20 2010, 19:46
Коментар #20

Потребител

Ето едно от интервютата от днес с Том Уелинг

Том Уелинг: 10 сезон ще бъде невероятен

Новината че Смолвил ще извърви последния си сезон тази година излезе още вчера, но дори и това че от CW направиха официално съобщение за това, явно не е достатъчно за звездата от Смолвил Том Уелинг, които сподели с Pop Warp в CW UpFronts тази сутрин, че 2011 може и да не е края на пътя за Кларк.

Pop Warp: От Cw съобщиха че тази година е последната за Смолвил.
Тom Welling: Това е наистина забавното. Много съм щастлив че получихме 10 сезон и не искам да се натъжавам от това че може би това ни е последния сезон. Но всъщност не се знае. Изкарахме толкова дълго, благодарение на феновете и тяхната подкрепа, тъй че кои знае ако достатъчно хора гледат тази година кои знае дори 11 не звучи толкова лошо.

Pop Warp: Алисън МАк ще се завърне нали?
Тom Welling: Алисън ще се завърне не се притеснявайте, просто ролята и ще е по малка този сезон.

Pop Warp: Смолвил започна с правилото "no tights, no flight" въведено от създателите му, но ви намерихте хитър начин да заобиколите това правило през годините. Какви са ти чувствата всъщност Кларк да влезне в червено-синия костюм?
Тom Welling: Мисля че винаги има възможност за това.Според мен една от причините шоуто да е наистина толкова страхотно е че ние проследяваме в него пътя на Кларк в превръщането му в Супермен. Тъй че ако това се случи ще бъде найстина късно през сезона или дори в самия край на Смолвил.

Pop Warp: Какво би ти се искало да видиш през новия сезон?
Тom Welling: Първо бих искал да го видя да се измъква от положението в което се намира в момента, но най вече искам да видя Кларк отново заедно на екрана с Лекс. Мисля също че ще е страхотно да видим отново Лана да бъде в една стая с Лоис, това ще бъде нещо наистина интересно да се види реакцията на Кларк. Завръщането на Justice League и още доста неща. 10 ще е найстина огромен сезон.

Pop Warp: Сега с обявяването на финала на сериала, всеки се надява да успееш да върнеш всички обратно.
Тom Welling: Надявам се. Найстина се надявам всички да се чувстват по този начин. Найстина ще се радвам ако виждаме по често Анет, а също и Майкъл МакКиин, Джон Шнайдер и останалите. Те всички са част от това семейство.

+Quote Post

14 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 15th October 2019 - 19:44