IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Майкъл Джексън си отиде ..
Елиia
коментар Jun 26 2009, 08:14
Коментар #1

Група: Потребител +
Коментари: 2,177
Регнат: 20-May 08
Име: Elly

"Кралят на попа" Майкъл Джaксън е починал в болница в Лос Анджелис, съобщи Асошиейтед прес. Лекарите потвърдиха кончината му, която е настъпила в 14,26 ч. местно време (21,26 ч. по Гринуич).
Причината за смъртта на 50-годишния Джaксън не е известна, но ще бъде извършена аутопсия.
Джако не е дишал и не е имал пулс,когато медиците от пожарната команда на Лос Анджелис се отзовали на повикване от дома му около 12,30 ч. местно време.
Парамедиците неуспешно се опитали да го реанимират и го откарали в болницата на Калифорнийския университет.
Лекарите се опитвали да спасят живота на Майкъл Джаксън повече от час, заяви на пресконференция няколко часа след внезапната му смърт неговият брат Джърмейн, който е и официален говорител на семейството.
"Личният му лекар, който бил с него, се е опитал да реанимира брат ми, както и медиците, които са го транспортирали до болница "Роналд Рейгън" в Калифорнийския университет. При пристигането му в 13,14 ч. (20,14 ч. по Гринуич) екип от лекари кардиолози се е опитвал да го върне към живота повече от един час, но не са успели", каза Джърмейн, който прочете пред репортери написан текст, без да отговаря на въпроси.
"Семейството ни моли медиите да проявят уважение към личиня ни живот в този труден период. Аллах да бъде с теб Майкъл, винаги!", продължи Джърмейн, който е мюсюлманин, предаде Франс прес.
Стотици се събраха пред болницата, след като новината се разчу. Входът на спешното отделение на UCLA Medical Center, намиращ се близо до имението, което Майкъл Джaксън беше наел, бе блокиран от полицията.
Си Ен Ен излъчи кадри, показващи пренасянето на тялото с хеликоптер на шерифската служба до моргата, където ще бъде извършена аутопсия и химически анализ.

Песента за него :

Go to the top of the page

+Quote Post
5 страници V   1 2 3 > »   
Start new topic
Отговори (1 - 19)
ThePinkDuck
коментар Jun 26 2009, 08:50
Коментар #2

Life is Better Blonde

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,638
Регнат: 17-November 05
От: Neverland
Име: Емилия

Сутринта като чух по радиото и много куцо ми стана! Музиката загуби адски много. Първо Фара, сега Майкъл... тая седмица не е на добре за Холивуд.

П.С. Ели, преместих темата където и беше мястото.

+Quote Post
Tedo
коментар Jun 26 2009, 09:21
Коментар #3

Spammerman

Група: Филморатори
Коментари: 3,715
Регнат: 11-February 07
От: Мадрид
Име: Тедо

Макар и със проблемите си последните години, няма кои да оспори колко голям беше. RIP

+Quote Post
never_mind
коментар Jun 26 2009, 13:36
Коментар #4

...the necessary evil...

Коментари: 2,265
Регнат: 6-November 05
От: София
Име: фил

Цитат(ThePinkDuck @ Jun 26 2009, 09:50) *
Първо Фара

кой?

+Quote Post
Steph
коментар Jun 26 2009, 15:03
Коментар #5

Редовен Потребител

Коментари: 573
Регнат: 30-May 08
Име: Стефи

Много шокираща и тъжна новина... Сутринта като прочетох в нета не можех да повярвам.. sad.gif Не знам просто какво да кажа... завинаги ще си остане велик певец :X (bow)
rip.gif

+Quote Post
Plamie
коментар Jun 26 2009, 16:47
Коментар #6

Редовен Потребител

Коментари: 744
Регнат: 28-February 08
Име: Плам

Сутринта като ми казаха и ми стана едно такова не толкова тъжно, колкото шокиращо. Защото всички мислим, че големите звезди просто си ги има и винаги ще си бъдат там някъде. Някакси не се замисляме за техния живот, за техните проблеми и прочие. Те просто си съществуват, свикнали сме с мисълта, че ще са вечни и може би затова толкова се шокирах.
А сега вече освен шокирано ми е и много тъжно. Просто името само си говори за себе си, все пак това е Майкъл Джексън... Наистина светът загуби един велик човек, и това всеки би могъл да го каже, независимо дали харесва такава музика, или не. Факт е, че даже и да се казва, че той ще е вечно жив и такива подобни, Майкъл Джексън е вече в историята.
Когато човек е толкова известен и посвещава живота си на хората, той става част от тях. Може би затова е такава трагедия, защото някои хора са израсли с Майкъл Джексън, постоянно са слушали за него, даже и да не са му били фенове, той по някакъв начин е успял да влезе в живота им. И е много странно, когато изведнъж излиза. sad.gif

+Quote Post
Sothebys
коментар Jun 26 2009, 16:51
Коментар #7

GgBiT.InFo Приятел

Коментари: 278
Регнат: 18-August 05
От: Градът под тепетата
Име: Ангел ли си, Дявол ли си?

Цитат(never_mind @ Jun 26 2009, 14:36) *
Първо Фара

кой?

Фара Фосет.
http://www.bliasak.bg/news/p3_2594_0.html

+Quote Post
Marissa Cooper
коментар Jun 26 2009, 18:04
Коментар #8

Save me

Коментари: 2,238
Регнат: 7-February 08

Израстнала съм с музиката му.
За мен той е единствен и е основата на много от днешната музика, той е бил пример за днешните изпълнители. Той е краля! Той проповядваше толкова хуманизъм в песните си.
Никога не повярвах на помиите, които се изляха по негов адрес. Срам е и за тези, които непрекъснато плюха за неговите безбройни операции.
Съжалявам, че последните години се е чувствал предаден, унизен и неразбран.
Майкъл е един на всички времена. А музиката му - ще е вечна.

THE GREATEST!

+Quote Post
Steph
коментар Jun 26 2009, 18:25
Коментар #9

Редовен Потребител

Аз никога не съм била негова фенка, въпреки че има негови песни, които ми харесват, но това наистина е без значение, защото знам кой е и кой винаги ще бъде Майкъл Джексън - Краля на попа - единствен, неповторим, вечен. И едва ли има изобщо човек в света, който да не знае кой е той и колко голяма и незаличима следа остави в музиката. Независимо от скандалите, в които беше потънал, никой и нищо не може и няма да може да го свали от трона. А по повод причината за смъртта му.. винаги ще има спекулации, неясна или невярна информация.. Доколкото знам още май не са излезнали резултатите от аутопсията.. но кокаина не прощава на никой, няма значение дали си звезда или просто обикновен човек...

+Quote Post
Marissa Cooper
коментар Jun 26 2009, 18:32
Коментар #10

Save me

Едни смятат, че причината са сърдечни проблеми, други прекаляването с лекарства, трети - прекаляването с пластичните операции. Човекът беше болен, а го изкарваха чудовище.

+Quote Post
Steph
коментар Jun 26 2009, 18:39
Коментар #11

Редовен Потребител

Не, аз съм далече от това да го изкарвам чудовище, казвам си мнението... Такава е реалността. Кокаина може да увреди сърцето - нарушения в сърдечния ритъм, болки в сърдечната област и инфаркти...

+Quote Post
Елиia
коментар Jun 26 2009, 19:13
Коментар #12

Коментари: 2,177
Регнат: 20-May 08
Име: Elly

П.С. Ели, преместих темата където и беше мястото.

Мерси !

Нека почива в мир и както каза негов фен " Той сега ще направи своята лунна разходка "
Иначе аз като прочетох ии не повярвах .. казах сии нова глупост ;x ,,но за жалост е истина .. sad.gif

+Quote Post
Marissa Cooper
коментар Jun 27 2009, 16:30
Коментар #13

Save me

Никога не съм очаквала този човек да си замине. Имах планове да ходя на концерта в Лондон, всичко беше подготвено. Толкова много исках да го видя.. Сякаш не бях подготвена за тази новина, но кой ли беше? sad.gif

+Quote Post
Tedo
коментар Jun 27 2009, 17:43
Коментар #14

Spammerman

Група: Филморатори
Коментари: 3,715
Регнат: 11-February 07
От: Мадрид
Име: Тедо

+Quote Post
Marissa Cooper
коментар Jun 27 2009, 19:03
Коментар #15

Save me

+Quote Post
never_mind
коментар Jun 27 2009, 19:22
Коментар #16

...the necessary evil...

Коментари: 2,265
Регнат: 6-November 05
Име: фил

Цитат(ogata @ Jun 27 2009, 17:42) *
Малолетните вече ще спят спокойно biggrin.gif

Тъкмо си викам "Огата защо закъснява" biggrin.gif ...

+Quote Post
Marissa Cooper
коментар Jun 27 2009, 22:34
Коментар #17

Save me

Цитат(never_mind @ Jun 27 2009, 20:22) *
Цитат(ogata @ Jun 27 2009, 17:42) *
Малолетните вече ще спят спокойно biggrin.gif

Тъкмо си викам "Огата защо закъснява" biggrin.gif ...

dry.gif

+Quote Post
K_f_R
коментар Jun 27 2009, 23:01
Коментар #18

Dismantle Me

Група: Уважавани
Коментари: 3,453
Регнат: 2-December 06
От: Пловдив

да ама ААФ немаше да направат песента ако небеше той

+Quote Post
Steph
коментар Jun 27 2009, 23:03
Коментар #19

Редовен Потребител

Ох, не му бях фенка, но сега се замислих за секунди.. Сърцето му е спряло.. Целият свят страда за това сърце, хората си взимат последно "Довиждане" с него, тъгуват... а помията продължава да го залива и след смъртта му... жалко е, е***и много е жалко.. Не можем ли просто да го оставим да почива в мир... Запазете мълчание, независимо дали го харесвате или не, дали оценявате неговото творчество или не, просто замълчете... Хората скърбят.. Уважете поне тях.

+Quote Post
Marissa Cooper
коментар Jun 27 2009, 23:11
Коментар #20

Save me

ахаха, какъв кавър създадоха бее? Като че ли никой в последните години не му използваше песните - Rihanna, Akon, Justin, Hi Tack, Will I Am, Kanye West и т.н. Да не говорим за танците му. Доказаха ли, че е педофил? Не, нали. Доказаха ли, че си е "избелвал" кожата? Само някои вярваха, че това става с пластични операции, а не от болестта, която се доказа, че има. Майкъл е легента и вашите бандички никога няма да могат да го достигнат, а ще си останат все така никакви. Всеки има право да вярва на каквото иска. Безбройните му операции, скандалите.. Възприемам го по съвсем друг начин и смятам така да си остане. Още помня как хората припадаха на концертите му.. мир на праха му.

+Quote Post

5 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 22nd November 2017 - 16:25