IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Смолвил, сезон 8 - епизод #21 - "Injustice", Оценки и коментари...
Смолвил, сезон 8 - епизод #21 - "Injustice"
Давам оценка:
1 [ 0 ] ** [0.00%]
2 [ 0 ] ** [0.00%]
3 [ 1 ] ** [6.25%]
4 [ 5 ] ** [31.25%]
5 [ 10 ] ** [62.50%]
Общо гласове: 16
Гостите не могат да гласуват 
Tedo
коментар Mar 4 2009, 20:54
Коментар #1

Spammerman

Група: Филморатори
Коментари: 3,715
Регнат: 11-February 07
От: Мадрид

Епизод 21 - "Injustice"

Официално Описание

Героинята на DC Пластик се завръща със няколко приятели. - Клои се завръща и умолява Кларк да убие Дейвис, твърдейки че той не може да окротява звяра повече. Тес е формирала екип от метеоритни откачалки, влючвайки Пластик, за да открият Дейвис и след това Кларк да го убие. Обаче нещата не се развиват по план, след като екипа на Тес разбира, че тя ги е предала. Аарън Ашмор и Джъстин Хартли също участват.

Zamunda.Net

Subs.Sab.Bz

Smallville - 08x21 - Субтитри от Victoria

Промоционални Снимки(HQ Галерия)*

*За да разгледате галерията цъкнете върху снимката

Благодарение на Деспина a.k.a Kara Zor-El

Спойлери

- Звездата от Battlestar Galactica Алесандро Джулиани отново ще играе доктор Хамилтън, след като го видяхме за кратко в епизода "Bulletproof".

- Все още не е потвърдено, но има вероятност Том Уелинг да е режисьор на епизода.

- Името на епизода намеква, че може би в този епизод ще видим бандата от метеоритни откачалки на Тес.

- Противно на очакванията Ерика Дюранс не участва в този епизод.

- Бандата на Тес включва Plastique(от епизода със същото име), Leech(това не е Ерик Съмърс от 1-ви сезон), Fallout, and Voltage.

- Зелена Стрела спасява Кларк от злодея Leech и Кларк открива, че Оливър притежава пръстена на Лекс.

- Клои очевидно работи със Injustice лигата, не се знае защо, но очевидно тя не се държи като себе си.

- Тес е твърдо решена да намери Пътешественика.

- Вместо "Leech", очаквайте да видите Parasite като един от злодеите в епизода.

- Оливър представя план на Кларк за побеждаването на Дуумсдей.

- Тес се докопва до кристала от Зоната Фантом.

- Брендън Флетчър е кастнат за ролята на Parasite. Може да го помните от епизод на Supernatural (1x14), Freddy vs. Jason и др.

- Поредния персонаж от DC ще напрви своя дебют в този епизод - Livewire.

Трейлъри и клипове

Дата на излъчване: 7 май
Go to the top of the page

+Quote Post
4 страници V   1 2 3 > »   
Start new topic
Отговори (1 - 19)
Johnny Red
коментар Mar 4 2009, 21:10
Коментар #2

Spammerman

Коментари: 5,387
Регнат: 26-September 06
От: Бургас

Injustice League - finally! Браво, тоя епизод се надявам да е на нивото на Justice. Радвам се, че потенциалната схватка между JL и IJL не я оставиха за другия сезон. Ще бъде един захлас за феновете. smile.gif Не мога да си обясня обаче защо Ерика отсъства толкова много във втората половина на сезона. Съмнявам се пък да нямат дотолкова бюджет, че да не могат да я вкарат във всичките й 13 епизода по договор, да не говорим, че тя досега във финалните 2-3 серии на сезоните никога не е отсъствала. Пак е добре, че отношенията й с Кларк по тоя начин не заемат такова централно място в сериала, както беше с Лана, защото видяхме кво стана с прекаленото overuse-ване на това. Не можем да знаем какво става зад кулисите предполагам. Е няма значение, важното е, че в тоя епизод ще има яка тупалка. smile.gif Айде сега кръстете финала "Doomsday", гледайте Лоис поне там да присъства и Дуум да претрепе Кларк и няма да имам никакви оплаквания сигурно. tongue.gif

+Quote Post
Mai4et0
коментар Mar 4 2009, 21:39
Коментар #3

Редовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 887
Регнат: 9-July 06
От: Варна

Много гадно че от 13 епизода ся на 12 направиха... Причината е сигурно защото не искат да подсиват нещатата с Кларк, та тя като участва с кой друг да има сцени ако не с Кларк biggrin2.gif Стана ясно, че ще има 9 сезон и айде и там ще влачат половин сезон докато ги саберат сигурно.. Харесва ми, че поне ще има IJL И то кво стана Лойс - 15 - 17 - 19 - 22 (и във финала ако я няма вече.... ще се изложат много)

+Quote Post
Tedo
коментар Mar 4 2009, 21:40
Коментар #4

Spammerman

На мен ми е странно че ще има такъв епизод, точно преди финала, досега не са правили така, по принцип епизода преди финала е по обикновен, а сега доста ме изненадва това решение. Колкото за това че Е.Д. няма да участва до някъде го разбирам, просто няма как да я вържат за историята, имайки впредвид че нейната роля не е много голяма, да не кажа никаква към общата картинка - Дуумсдей, Лигата, и сега т. нар. Анти-Лига и всичко останало. biggrin2.gif Дори нищо чудно в следващия сезон да я виждаме дори по малко от 12 епизода.

+Quote Post
Clark_Kent
коментар Mar 4 2009, 22:45
Коментар #5

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 34
Регнат: 27-February 09
От: Смоулвил
Име: Vasko

Цитат(sonofsparda @ Mar 4 2009, 21:10) *
Injustice League - finally! Браво, тоя епизод се надявам да е на нивото на Justice. Радвам се, че потенциалната схватка между JL и IJL не я оставиха за другия сезон. Ще бъде един захлас за феновете. smile.gif Не мога да си обясня обаче защо Ерика отсъства толкова много във втората половина на сезона. Съмнявам се пък да нямат дотолкова бюджет, че да не могат да я вкарат във всичките й 13 епизода по договор, да не говорим, че тя досега във финалните 2-3 серии на сезоните никога не е отсъствала. Пак е добре, че отношенията й с Кларк по тоя начин не заемат такова централно място в сериала, както беше с Лана, защото видяхме кво стана с прекаленото overuse-ване на това. Не можем да знаем какво става зад кулисите предполагам. Е няма значение, важното е, че в тоя епизод ще има яка тупалка. smile.gif Айде сега кръстете финала "Doomsday", гледайте Лоис поне там да присъства и Дуум да претрепе Кларк и няма да имам никакви оплаквания сигурно. tongue.gif

Точно каквото щях и аз да кажа.. особено за това с сцените м/у Кларк и Лоис. Радвам се, че на този сезон не се набляга чак толкова много на любовта.. Естествено има изключения в някой от епизодите, но е яко, че само загадват за Клоис smile.gif ... Колкото до епизода, до сега най-много очаквах Инфеймъс, след това Стилето и Хекс, но сега това обра точките.. Дано наистина видим армията на Тес и най-вече да не останем разочаровани biggrin2.gif колкото до Дуумсдей - него си го чакам от началото на сезона .. Не знам обаче какво ще правят в деветия сезон, ако си изхабят всичките яки козове и вилъни в този.. не че нямат богат избор на злодейчета де smile.gif biggrin2.gif biggrin2.gif

Този коментар е бил редактиран от Clark_Kent на Mar 4 2009, 23:01

+Quote Post
doctor_freeman
коментар Mar 5 2009, 00:39
Коментар #6

Редовен Потребител

Коментари: 610
Регнат: 11-February 08
От: City 17
Име: Doc

Ти пък ако си мислиш че съществува такова нещо като да си изхабят козовете... Очевидно винаги има с какво да ни изненадат, както съм казвал и преди - PS3 FTW! Иначе да - крайно време беше за Анти-Лигата. Тедо иначе прав си, странно е че такъв епизод точно преди финала, обаче продуцентите доказаха, че може и без филъри да минат тази година - защото реално няма епизод, за който бих могъл да кажа, че е филър в действителен смисъл. Ванка, ако наистина и Лигата покажат в тая серия... Сбъдната мечта просто! Имах си една малка надежда, да докарат любимата ми героиня EVER, пък то взе, че се случи... mrgreen[1].gif Да не говорим, че и останалите неща, за които се надявах, а и за които се надяваха много от феновете, ще се случат също. Браво, евала! 4.gif

+Quote Post
Tedo
коментар Mar 6 2009, 21:54
Коментар #7

Spammerman

- Бандата на Тес включва Plastique(от епизода със същото име), Leech(това не е Ерик Робъртс от 1-ви сезон), Fallout, and Voltage.
- Зелена Стрела спасява Кларк от злодея Leech и Кларк открива, че Оливър притежава пръстена на Лекс.
- Клои очевидно работи със Injustice лигата, не се знае защо, но очевидно тя не се държи като себе си.
- Тес е твърдо решена да намери Пътешественика.
- Оливър представя план на Кларк за побеждаването на Дуумсдей.
- Тес се докопва до кристала от Зоната Фантом.

+Quote Post
Johnny Red
коментар Mar 6 2009, 22:03
Коментар #8

Spammerman

Мале, какви епизоди ни чакат само. smile.gif Какво ли Оли смята да посъветва Кларк относно Дуумсдей - "Прати го в точката на свършека на времето" ли? 18.gif Това е единствената "смърт", срещу която той не е имунизиран - смъртта на вселената. Ясно е, че чак толкова далеч няма да отидат дори и да искат, но не пречи да си помечтая. tongue.gif

+Quote Post
doctor_freeman
коментар Mar 6 2009, 22:11
Коментар #9

Редовен Потребител

Мале, ама наистина! Като гледам до края определено няма да имаме филъри - почти всички епизоди съдържат някакъв елемент относно Дуумсдей или митологията. Което е направо страхотно!

+Quote Post
Tedo
коментар Mar 6 2009, 22:19
Коментар #10

Spammerman

Обаче защо Лига на Спр. не е спомената. Да не би пък в друг епизод да се завърне, може би в Beast confused.gif

+Quote Post
doctor_freeman
коментар Mar 7 2009, 03:58
Коментар #11

Редовен Потребител

Хмм, съмнява ме че ще е в Beast... Обаче дали Кларк сам ще успее да се пребори с Анти-Лигата, трябва му малко помощ все пак. А и мисля, че ще видим злодеите в повече от един епизод. wink.gif

+Quote Post
Johnny Red
коментар Mar 19 2009, 13:08
Коментар #12

Spammerman

- Вместо "Leech", очаквайте да видите Parasite като един от злодеите в епизода.

Пак залъгващи имена ала Мелиса/Максима, Кейси/Затана. smile.gif Bring on the Parasite! 13.gif

+Quote Post
lyubenski
коментар Mar 19 2009, 13:35
Коментар #13

Редовен Потребител

Коментари: 1,074
Регнат: 5-May 06
От: София

Супер !!! Винаги съм му се радвал в комиксите, защото Супермен трябваше да мисли по интересни начини да го победи wink.gif. Да поясна ако някой не е запознат с Паразита, както името му говори той уме да изцежда жизнената сила от хората или каквото и да е всъшност, с което той е в контакт. Обикновено дори наслядеява и спомените за известно време на хората. Когато е в контакт със Кларк той му взима и силите, а ако се задържи за него smile.gif повече време сигурно и живота wink.gif. Доста интересен злодей според мен.

+Quote Post
ViruZzZ
коментар Mar 19 2009, 22:15
Коментар #14

Soul Pledged To The Darkness

Коментари: 3,401
Регнат: 16-September 07
От: his own imaginarium ;]

Впечатляваща "снимка" интересен ще ми е актьора ;/

+Quote Post
repeto
коментар Mar 21 2009, 20:44
Коментар #15

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 355
Регнат: 28-February 07

Това е можиби епизода които ми се стори че ще е доста обещаващ и пак ме накара да седна да гледам новите серии, понеже поради накои неща които направиха в предните епизоди до такава степен ме изнервиха и след Power особенно накрая не бях глевдал епизодите до преди няколко дена като влезнах и прочетох някои споилери за този епизод в частност и реших да видя какво съм изтървал.

Та още от името "Leech", ми стана някаква асоциация с Parasite, но разбира се не съм се и надявал да го покажат, а това може да се каже че ще е един найстина интересен злодей който да ни представят.
Сега остава да кажат, че и Voltage ще е Livewire и вече ще трябва да ги призная(отново) сценаристите. А само Fallout остана да е онзи от 6 епизод Prey понеже някак си не ми се връзва да не го използват след като мацката на Тес ги вербуваше с Plastique в 2 и 6 епизод тъй че явно Fallout ще е този от 6 епизод.
А гледах и клипа дет го е пуснал Аусиело и там се вижда Клои и на компютрите пред нея са Канарчето, Стрелата, Киборга, Аква и Импулс тъй че найстина ли ще съберат всичките тези в един епизод?

Извинявам се ако съм изтървал и някаде сте казали това гледах да прочета повечето информация дето има ама за това никаде не намерих, а ивсе пак към 2 месеца не бях нито гледъл нов епизод нито пък гледал по форумите и малко съм назад.

+Quote Post
doctor_freeman
коментар Mar 21 2009, 22:09
Коментар #16

Редовен Потребител

Мхм, едва ли просто ще забравят за тоя Shadow Guy, но не съм сигурен дали Fallout е най-точното име за него. Освен ако не се окаже, че Fallout е просто заблуждаващо име като Leech и Voltage. Но аз лично изобщо не съм запознат с Parasite и Livewire, честно казано не ги бях чувал преди да ги обявят, но побързах да открия малко информация и за двамата. Похвално е, че Анти-Лигата ще съдържа действителни герои от вселената на DC, а не просто произволни метеорни откачалки. Дано се окажат 5-ма, че 4 нещо не ми се нрави много като число... wink.gif Иначе частта с Клои и компютрите и мен много ме зарадва. Ще се радвам да ги върнат всичките заедно, този път да не отсъстват заради други проекти и т.н. Иначе дано не си се отказал от Смолвил, историята с Лана е минало, гледаме напред в бъдещето заедно с Лоис сега. wink.gif

+Quote Post
Tedo
коментар Apr 1 2009, 12:24
Коментар #17

Spammerman

- Брендън Флетчър е кастнат за ролята на Parasite. Може да го помните от епизод на Supernatural (1x14), Freddy vs. Jason и др.

- Поредния персонаж от DC ще напрви своя дебют в този епизод - Livewire.

+Quote Post
doctor_freeman
коментар Apr 1 2009, 15:10
Коментар #18

Редовен Потребител

Не съм го виждал пича, надявам се да се справи с ролята. wink.gif А за Livewire - чудесно, с нетърпение чакам да видя коя актриса ще кастнат за нея. 4.gif

+Quote Post
doctor_freeman
коментар Apr 1 2009, 16:40
Коментар #19

Редовен Потребител

Изглежда Лигата няма да се появи тук, и като гледам The Injustice League какви лица съдържа, доста ще им е трудно на Кларк и Оли да се преборят сами с всичките. Ама няма проблем де, прекалено много гост-участия ще станат иначе. Определено се очертава страшен епизод! Както каза Ванката, дано е на нивото на Justice. 4.gif

Покрай Hex прегледах някои епизоди от анимационните сериали на DC, и в случая, поради факта, че Parasite и Livewire не ги знаех преди да ги обявят тук, си опресних малко знанията за злодейте на Супермен. И не можах да се сдържа просто! 15.gif

+Quote Post
Johnny Red
коментар Apr 1 2009, 16:46
Коментар #20

Spammerman

Охоо, Livewire, Livewire! wub.gif Който обаче от DC я е рисувал тая корица, да отиде най-добре да се застреля. Гледайте кво момиче, пък я направили на няква бабичка. 18.gif Супер иначе, радвам се че толкова познати злодеи ще има. Пича за Parasite съм го виждал в някои филми, добро впечатление ми е направил досега. И този епизод точно го дадоха на Том да режисира. Е браво. smile.gif

+Quote Post

4 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 23rd April 2021 - 16:28