IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Росен Петров напусна Шоуто на Слави, actualno.com
Niksana
коментар May 23 2008, 22:01
Коментар #1

Снайперист...

Група: Уважавани
Коментари: 2,380
Регнат: 29-October 07
От: Пловдив "майна"

Росен Петров и продуцентската компания "Седем Осми" прекратиха съвместната си работа с "Шоуто на Слави", пише вестник "24 часа" в броя си, който ще излезе утре.

Росен Петров бе сценарист на "Шоуто на Слави" от самото създаване на предаването преди 8 години, а двамата със Слави Трифонов бяха заедно в шоубизнеса от общо 10 години.

Според изданието основната причина за раздялата е било това, че е дошло времето за промяна и Петров съобщил за решението си на Слави Трифонов на 14 май тази година.

Според източници на агенция БГНЕС, между двамата е имало и скандали в последно време. Предаването на Слави Трифонов през последните година-две е с непрекъснато намаляващ рейтинг и аудитория.
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 11)
Hermes
коментар May 24 2008, 01:05
Коментар #2

Вестоносецът на боговете

Група: Потребител +
Коментари: 866
Регнат: 7-April 06
От: Пловдив

Цитат
Предаването на Слави Трифонов през последните година-две е с непрекъснато намаляващ рейтинг и аудитория.

Откакто Слафка стана кьорава предаването му се радва на непрекъснато намаляващ рейтинг и аудитория. То само простотии, цинизми и вулгаризми. Щом и децата от училищата взеха да не го харесват какво да говорим, ааа .... май останаха бебетата които могат да се наслаждават на "културата" му. mrgreen[1].gif

+Quote Post
Rock
коментар May 24 2008, 07:08
Коментар #3

Редовен Потребител

Коментари: 714
Регнат: 17-May 08

големи тъпотии дават там,от 2 години не го гледам,ама някой път ако го хвана и виждам че са само тъпотии и сега като напуска росен ще е по-тъпо . мнищо чудно да го спрат скоро тва предаване

+Quote Post
Катeто
коментар May 24 2008, 08:11
Коментар #4

Редовен Потребител

Коментари: 929
Регнат: 19-July 07
От: Несебър

Шоуто на Слави заминава.На месеца веднъж да направи нещо смешно,и то някоя простотия/Като напиха Виктор примерно biggrin2.gif /.Имам чувството че вече се изчерпаха,скечовете са едни и същи,а екипа малко по-малко го оставя.Май е време да измислят нещо ново,защото ако не беше Танцувай с мен и Кандидати за Слава,до сега Слави може и да не беше в ефира...А без Росен ще е още по-тъпо unsure.gif

+Quote Post
kashlakov
коментар May 24 2008, 08:12
Коментар #5

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 340
Регнат: 13-December 07

Цитат(Rock @ May 24 2008, 08:08) *
големи тъпотии дават там,от 2 години не го гледам,ама някой път ако го хвана и виждам че са само тъпотии и сега като напуска росен ще е по-тъпо . мнищо чудно да го спрат скоро тва предаване

Сигурно. dry.gif

+Quote Post
LSS
коментар May 24 2008, 09:01
Коментар #6

Потребител

Коментари: 336
Регнат: 4-February 06

Колкото по-дърти стават, толкова повече се опитват да се правят на идиоти. Те не, че не са.
Росен Петров не е голяма загуба, даже може да им е от полза. Скоро ще го спрат това предаване и толкоз.

+Quote Post
Lucky Luciano
коментар May 24 2008, 17:46
Коментар #7

Потребител

Коментари: 111
Регнат: 18-November 05
От: Пловдив/Бургас

Нормално е след толкова години не всяка вечер шоуто да е на 100%. Този тип предавания се гради главно на неща, които са се случили в страната през изминалия ден. България не е толкова голяма страна и в нея не се случват толкова интересни неща всеки ден. Един Джей Лено в Америка вече е станал досаден, а Америка си е Америка. Там винаги нещо се случва. Слави и екипът му правят толкова години най-успешното шоу в страната. Имаше опити от Канал 1, Нова и други телевизии да направят такъв тип вечерно предаване, за да имат гледаемост по това време, но всички техни опити удариха на камък. Слави и компания просто го могат. Каквото и да стане със шоуто и Слави, трябва да се знае едно - Слави Трифонов не е просто един водещ на вечерно шоу. Слави Трифонов и неговото шоу са институция! Срещу него да тичат, не могат да го стигнат wink.gif

+Quote Post
Craft
коментар May 24 2008, 18:02
Коментар #8

Мадам Дьо Помпадур

Група: Глобален Модер
Коментари: 1,564
Регнат: 8-April 06

Росен просто напуска потъващият кораб и това е wink.gif.Шоуто сигурно като свърши Кандидати за Слава и ще го спрат, просто вече се изтърка.

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар May 24 2008, 18:22
Коментар #9

.: БосСс В ДжУнГлАтА :.

Група: Администратори
Коментари: 15,312
Регнат: 25-April 05
От: Гр. Пловдив

Цитат(Craft @ May 24 2008, 19:02) *
Росен просто напуска потъващият кораб и това е wink.gif.Шоуто сигурно като свърши Кандидати за Слава и ще го спрат, просто вече се изтърка.
Моите уважения към Росен но той е просто един сценарист заместник... Чесно казано съм изненадан от въпросният факт, но няма невъзможни неща. Иначе за загуба... Не мисля че е каквато и да било особенна загуба нищо лично към него, но като водещ е слаб почти колкото "шнорхелите"* водещи пей със мен, нищо лично към хората но просто не са къдърни. Малко са къдърните водещи в България, а каквото и да се говори, Славито беше първия и все още е на предостатъчно значима позиция въпреки че запада, което е нормално за всяко едно шоу застояло се на екран над половин до една година, това да се задъжи толкова време на вътрха си е повече от чудо но както и да е отплеснах се. Не е особена загуба, поне за мен. smile.gif

+Quote Post
dEniChka
коментар May 24 2008, 18:33
Коментар #10

lOvE Sean Faris

Коментари: 1,279
Регнат: 8-July 07
От: drEamLanD

Мен пьк супер много ме кефи предването..е преди беше по-интересно,но ..Не вярвам да си иде шоуто,дори и на това с Росен няма да повярвам докато не го видя! И това с рейтига не ми се вярва..ала какво разбирам аз ? dry.gif dry.gif dry.gif

+Quote Post
batvase
коментар May 24 2008, 22:02
Коментар #11

Глобален Модератор

Коментари: 631
Регнат: 30-April 05
От: Пловдив;"Тракия"

Хайде да не се отплескваме от темата.
Слави не го гледам редовно поне от 3 години.Да не са и повече.
Росен определено ще е загуба за шоуто,вярно е че няма незаменими хора,но...
А иначе това предаване е един от факторите,които помогнаха на БТВ да стане водеща медия в България( да не се объркам и аз,че и към мен ще има критики biggrin2.gif )

+Quote Post
unvisioble
коментар May 26 2008, 13:24
Коментар #12

Глобален Модератор

Коментари: 2,832
Регнат: 27-March 06

Цитат(Lucky Luciano @ May 24 2008, 18:46) *
Нормално е след толкова години не всяка вечер шоуто да е на 100%.
Слави Трифонов и неговото шоу са институция! Срещу него да тичат, не могат да го стигнат wink.gif

Цитат(batvase @ May 24 2008, 23:02) *
Росен определено ще е загуба за шоуто,вярно е че няма незаменими хора,но...

Подкрепям с две ръце!

П.П. Росен Петров е един от любимците ми, искрено се възхищавам на неговата ерудираност, разказва много увлекателно, а смехът му... олеее, няма такъв смях, честно! biggrin2.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 19th April 2019 - 09:20