IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> NOD32 вече най-добра антивирусна и на 2007 г., ESET NOD32 Bulgaria
Fixer
коментар Dec 18 2007, 21:28
Коментар #1

Най-голям български ESET фен

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,522
Регнат: 15-December 06
Име: Борислав

Една от най-престижните организации за тестване на антивирусни продукт - AV-Comparatives , за втора поредна година раздаде призовете за антивирус на годината и за втори пореден път ESET взима наградите в няколко категории ! Yahoo!

Тази година наградите са в 6 груги :

- Цялостна - за The best антивирус на годината
- Цялостно засичане при ръчно сканиране
- Проактивна защита (защита без необходимост от дефиниции)
- Най-малко фалшиви аларми
- Най-бързо сканиране
- Най-надежден продукт при засичане на полиморфни вируси

ESET NOD32 е екслузивният No.1 в 4 от категориите , включително проактивен лидер и най-добър продукт на годината !!! Wink

За да бъде даден продукт провъзгласен за най-добър , той трябва трайно да постига изключително висок рейтинг на засичане на заплахите , включително и при засичане на едни от най-сложните вируси (полиморфните вируси) , трябва да има много добра проактивна защита , да генерира много малко фалшиви аларми (по възможност никакви) , трябва да бъде бърз и лек , да няма критични или дразнещи бъгове . NOD32 отговаря на всички тези критерии , като понякога даже и чупи рекордите и заслужено взима призът за No.1 на 2007 г!

Освен всичко друго , AV-Comparatives подчертава , че ESET е компанията с най-много награди през 2007г от различни уважавани центрове и организации !

Пълният доклад може да бъде намерен на http://www.av-comparatives.org

П.П.: Честита победа на всички истински фенове! 4.gif
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 9)
Viiipeer_
коментар Dec 19 2007, 08:55
Коментар #2

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 291
Регнат: 22-February 06
Име: viiipeer_

mad.gif

Bullshit!

+Quote Post
club135
коментар Dec 19 2007, 09:40
Коментар #3

Spammerman

Група: Потребител +
Коментари: 2,556
Регнат: 3-December 06
От: Пловдив
Име: Жоро

Да са живи и здрави и да им е честита наградата... аз пък продължавам да се доверявам на братушките.
П.П. Добре де... а защо тук и Касперския и F-Secure излизат по-добри? Много странно... А разликите в резултатите между май и август е огромна. Да не би повечето гадняри-вирусописци да са близнаци и по случай рожденните си дни да пишат нови вируси?

+Quote Post
SoARoN
коментар Dec 19 2007, 11:06
Коментар #4

путкопоклонник

Коментари: 1,919
Регнат: 26-January 07
От: Prague

жоре, линка нещо а?
Цитат
Error 404 - File not found

The requested file could not be found.

Please ensure that you are trying to access the correct URL. Only links to our main site are allowed.

* If you have reached this error message from one of your "bookmarks" or "internet favourites" then please update the bookmark/favourite.
* If you have reached this error message by following an out-of-date link from a web page then please inform the person responsible for that web page, so that the link may be corrected or removed.

иначе никога не съм го харесвал нода, за мен неговата "популярност" е изкуственно създадена и не се базира на потребителски впечатления. а и жоро нормално е според мен Касперския и F-Secure да излизат по-добри просто защото са wink.gif

+Quote Post
club135
коментар Dec 19 2007, 11:53
Коментар #5

Spammerman

Коментари: 2,556
Регнат: 3-December 06
Име: Жоро

Пф... както и да е. Това е сравнението от май-месец от линка, който Фиксър е дал. Всеки, на който му е интересно ще отвори и ще види.
За това коя е по-добрата антивирусна не мога да коментирам, защото няма как да го докажа по никакъв начин. Просто съм свикнал с Касперски и Ф-Секюре, доволен съм от тях и продължавам да ги използвам. НОД32 бях качил още в началото, когато много нашумя, но след месец се наложи да преинсталирам ОС заради вируси и се отказах повече да я кача.

+Quote Post
Viiipeer_
коментар Dec 19 2007, 12:06
Коментар #6

Потребител

Коментари: 291
Регнат: 22-February 06
Име: viiipeer_

Цитат(club135 @ Dec 19 2007, 11:53) *
Пф... както и да е. Това е сравнението от май-месец от линка, който Фиксър е дал. Всеки, на който му е интересно ще отвори и ще види.
За това коя е по-добрата антивирусна не мога да коментирам, защото няма как да го докажа по никакъв начин. Просто съм свикнал с Касперски и Ф-Секюре, доволен съм от тях и продължавам да ги използвам. НОД32 бях качил още в началото, когато много нашумя, но след месец се наложи да преинсталирам ОС заради вируси и се отказах повече да я кача.

сьщият проблем даже с лицензиран нод!

+Quote Post
Stanqo
коментар Jan 17 2008, 21:47
Коментар #7

Нов Потребител

Група: Потребители
Коментари: 3
Регнат: 30-January 07
Име: Stanqo

Дълго време използвах само NOD32, но след време като се появиха някои проблеми заредих и Avira Premium която избърса още десетина вируса. В интерес на истината има още някакъв дайлер дето ми блокира Firefox-а от време на време, но още не съм се справил с това.

Сега пуснах и F-prot след двете. Хвана още 30 вируса - най-вече заразени пачове към програми. Явно там е силата на F-prot.

Този коментар е бил редактиран от Stanqo на Jan 18 2008, 20:10

+Quote Post
Stratovarius
коментар Jan 18 2008, 18:37
Коментар #8

Редовен Потребител

Коментари: 522
Регнат: 12-May 06
Име: Иво

Windows е най - добрата ОС, за нея Антивирусите са винаги добри biggrin.gif

+Quote Post
theivo
коментар Jan 19 2008, 01:07
Коментар #9

Потребител

Коментари: 164
Регнат: 29-April 05

Цитат(Stratovarius @ Jan 18 2008, 18:37) *
Windows е най - добрата ОС, за нея Антивирусите са винаги добри biggrin.gif

Мъдро !

+Quote Post
gangs7a
коментар Jan 19 2008, 16:45
Коментар #10

Модератор

Група: Модератори
Коментари: 295
Регнат: 29-May 06
От: Майна?

Е, ако не друго поне се развеселих =)
Иначе доста средства се отделят за реклама на продукта на ESET, с което си увеличават продажбите.
Добър маркетинг бих казал, но не и средство за предпазване от вируси =P

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 25th June 2018 - 04:10