IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Мнение за училищата в Пловдив !!, по една асоциация срещу всяко училище
fNatic.
коментар Jul 27 2007, 22:56
Коментар #1

suXcess and nothing less

Група: Потребител +
Коментари: 1,864
Регнат: 10-December 06
Име: Stoyan™

Помогнете ми да си избера училище...
Механотехникум
Малчика
Строителния
Тоха
Тхвп
Дървото
Антона
Иконома

Сега чакам от вас по една дума с която свързвате всяко едно от училищата.. 57.gif
Причина за редакцията: Допълнение...
Go to the top of the page

+Quote Post
2 страници V   1 2 >  
Start new topic
Отговори (1 - 19)
Sharo
коментар Jul 27 2007, 23:00
Коментар #2

Нередовен Потребител

Коментари: 2,224
Регнат: 4-April 06
От: Plovdiv

Механотехникум - нямам думи happy.gif
Малчика- нямам думи happy.gif
Строителния- нямам думи happy.gif
Тоха- нямам думи happy.gif
Тхвп- нямам думи happy.gif
Дървото - тва най-якото даскало biggrin2.gif 4.gif
Антона- нямам думи happy.gif
Иконома- нямам думи happy.gif

+Quote Post
Lost_in_Space
коментар Jul 27 2007, 23:00
Коментар #3

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 196
Регнат: 21-February 06
От: Into the Deep Space
Име: Plamen

Механотехникум ----> разхайтена работа
Малчика -----> безотговорност
Строителния ----> аз smile.gif
Тоха ----> момичета
Тхвп ----> химия
Дървото -----> момчета
Антона -------> пропаднали индивиди
Иконома ------> пари

+Quote Post
Крадец на рози
коментар Jul 27 2007, 23:02
Коментар #4

The misery, the pain...

Коментари: 4,433
Регнат: 27-November 05

Ана Май - МАЙКООО :Р

Механотехникум - Затвор!!!
Малчика - Мизерна работа
Строителния - no idea
Тоха - Нях нях
Тхвп - деа знам :\
Дървото
Антона - там ходи ли се на училище?
Иконома - Ех...

+Quote Post
The Shaman
коментар Jul 27 2007, 23:07
Коментар #5

S.t.a.l.k.e.r.

Коментари: 9,092
Регнат: 26-September 05
От: Тримонциум

Според мен няма ксак да се изкаже човек за всяко едно от училищата.Затова нека всеки сподели за неговото си училище,освен ако няма такава тема вече и да спрем със спама :>

+Quote Post
fNatic.
Коментар #6

suXcess and nothing less

Ок Ок а ще ми помогнете ли в избора на училище като се има предвид ,че сам за 9ти клас и мога да влезна почти кадето си искам ...?

+Quote Post
The Shaman
Коментар #7

S.t.a.l.k.e.r.

Аааа това е друго,но сам постави нещата като игра...

+Quote Post
g0blin
коментар Jul 28 2007, 08:30
Коментар #8

SuSE Guru

Група: Глобален Модер
Коментари: 1,307
Регнат: 26-April 05
От: Plovdiv

След като можеш да влезнеш, където си поискаш, значи имаш хубави оценки и ти се учи.
Щом ти се учи, значи искаш да научиш нещо, респективно влезни там, където наистина можеш и ще научищ нещо. Моето предложение е икономическия техникум (иконома). Просто от изброените, мисля, че от там ще излезнеш с най-оформен потенциал и знания. Ако ти се работи хамалска и кърска работа, отивай да пилиш чукове в Антона или да шлайфаш дървени крака за столове и маси в Дървото.

+Quote Post
Lost_in_Space
коментар Jul 28 2007, 09:44
Коментар #9

Потребител

Коментари: 196
Регнат: 21-February 06
От: Into the Deep Space
Име: Plamen

Ама то било сериозно питане...

Вече по темата: Както ти каза g0blin Иконома е твоето място, особено ако обичаш сметки и си падаш по парите wink.gif От другите изброени техникуми само Строителния си заслужава, но за там ще ти трябва много организираност, защото като ти почнат проектите ще има много да чертаеш. Но ако си фен на чертането /не рисуване!/ и прилагането на математиката в най-различните и форми като Механика, ВиК, Стоманобетон и т.н. просто се запътваш към Строителния. Взимаш си добрата диплома като там ще те научат и да работиш с AutoCad и дори след завършване на средното си може да си намериш работа в строителна фирма като технически ръководител или пък да правиш проекти на AutoCad в някой офис. И най-важното е, че ако си отговорен даскалите ще ти я намерят тази работа. Стига да искаш.

За другите техникуми - може и да научиш нещо там, но само ако ти го искаш. Допълнителната ти екстра е, че там пишат по-лесно високи оценки и ще имаш по-висок бал, ако тръгнеш да кандидатстваш. Но пък до тогава системата може тотално да се е променила.

+Quote Post
fNatic.
коментар Jul 28 2007, 11:47
Коментар #10

suXcess and nothing less

Исключете Иконома щото са ми объркали оценките от испитите и се едно не съм държал испити и немога да влезна .. 1sad[1].gif

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Jul 28 2007, 12:46
Коментар #11

.: БосСс В ДжУнГлАтА :.

Група: Администратори
Коментари: 15,311
Регнат: 25-April 05
От: Гр. Пловдив
Име: Виктор Шапилов

Цитат(Fanat1c @ Jul 28 2007, 12:47) *
Исключете Иконома щото са ми объркали оценките от испитите и се едно не съм държал испити и немога да влезна .. 1sad[1].gif

Бляккк Гадна работа, Провери дали не можеш да влезеш по диплома някъде. В лиляната( сегашното патриарх евтимий" ) лично аз директно с диплома влязах ако не се лъжа, но не знам дали още е така. Сигурно и други училища приемат по този начин но все пак провери. Иначе...
Строителният... Lost_in_Space се изказа много добре.
Другите 2 училища които си заслужават това са търговската гимназия и ОМГ-то, но много зависиот това какво искаш да следваш, специялност алабала...

+Quote Post
fNatic.
коментар Jul 28 2007, 13:11
Коментар #12

suXcess and nothing less

Цитат
Бляккк Гадна работа, Провери дали не можеш да влезеш по диплома някъде. В лиляната( сегашното патриарх евтимий" ) лично аз директно с диплома влязах ако не се лъжа, но не знам дали още е така. Сигурно и други училища приемат по този начин но все пак провери. Иначе...
Строителният... Lost_in_Space се изказа много добре.
Другите 2 училища които си заслужават това са търговската гимназия и ОМГ-то, но много зависиот това какво искаш да следваш, специялност алабала...

Еми в Лиляната След 8ми клас неможе да се влезне само след 7ми със испит ,а аз съм за 9ти.. sad.gif

+Quote Post
club135
коментар Jul 28 2007, 15:05
Коментар #13

Spammerman

Коментари: 2,539
Регнат: 3-December 06
От: Пловдив
Име: Жоро

Цитат(Fanat1c @ Jul 28 2007, 14:11) *
със испит ,а аз съм за 9ти.. sad.gif

Сигурен ли си, че си 9ти клас?
Ако наистина си, препоръчвам ти да отидеш в Найден Геров и да те научат как се пише иЗпит...

редакция: Знам, че е свободна зона, но не и анархия. Има някакви правила и приети норми, които е препоръчително да се спазват. Знам, че никой няма да те санкционира, но все пак демонстрирай малко уважение към българския език. Всеки прави грешки, но тази беше изключително фрапантна и ми направи много лошо впечатление.
Ако всеки може да пише както си иска, на мен защо не ми дават?

+Quote Post
fNatic.
коментар Jul 28 2007, 15:20
Коментар #14

suXcess and nothing less

това е свободна зона и секи пише както си иска. по лесно ми е да напиша "испит" отколкото "изпит" знам как се пише споко

+Quote Post
Баба Вихронрав
коментар Jul 29 2007, 12:37
Коментар #15

ВещицЪ

Група: Модератори
Коментари: 759
Регнат: 3-December 05
Име: Евгения

Цитат(club135 @ Jul 28 2007, 16:05) *
Цитат(Fanat1c @ Jul 28 2007, 14:11) *
със испит ,а аз съм за 9ти.. sad.gif

Сигурен ли си, че си 9ти клас?
Ако наистина си, препоръчвам ти да отидеш в Найден Геров и да те научат как се пише иЗпит...

редакция: Знам, че е свободна зона, но не и анархия. Има някакви правила и приети норми, които е препоръчително да се спазват. Знам, че никой няма да те санкционира, но все пак демонстрирай малко уважение към българския език. Всеки прави грешки, но тази беше изключително фрапантна и ми направи много лошо впечатление.
Ако всеки може да пише както си иска, на мен защо не ми дават?

Напълно съм съгласна с теб. worthy.gif С едно допълнение : че има кой да не допуска да е анархия все пак.

Цитат(Fanat1c @ Jul 28 2007, 16:20) *
това е свободна зона и секи пише както си иска. по лесно ми е да напиша "испит" отколкото "изпит" знам как се пише споко

bigwink[1].gif Дали е досадна грешка или неумение можем само да гадаем, май. Защото ми е трудно да повярвам, че някой съзнателно би се правил на неграмотен!
Пробвай се все пак да показваш малко повече уважение към другите потребители на форума, за да не бъда принудена да коригирам постовете ти с червено.
По темата - препоръчвам ти училище, в което държат на БЕЛ като предмет. smile.gif

+Quote Post
Refuse
коментар Jul 30 2007, 11:35
Коментар #16

Art of Movement

Коментари: 1,476
Регнат: 8-October 06
Име: Георги

Половината от тук които са писали за Малчика даже не са учили там, ами говорят празни прикаски, думи които са чули от приятели... От тези училища дето си изброил мога да кажа следното:

Механотехникум - Нито една професия от там не ми харесва, но за повече инфо говори с Крадеца за Механото
Малчика - Аз уча там и мисля, че ще можеш да влезнеш, училището е много хубаво професийте също!
Строителния - Много хубави професий със които после ще искарваш парички smile.gif
Тоха - За тоха нямам добри впечатления
Тхвп - Хем че е елитно, хем че има бая професий много от които не са лоши wink.gif
Дървото - Не си и помисляи да влизаш там, по-хубаво си остани във старото даскало
Антона - Не си и помисляи да влизаш там, по-хубаво си остани във старото даскало
Иконома - Иконома си е иконома, иска ли питане...

Според мен, трябва да подредиш училищата така: Иконома, Тхвп, Строителния, Малчика, Механото, Тоха и после гимназиите... wink.gif

+Quote Post
fNatic.
коментар Jul 30 2007, 12:01
Коментар #17

suXcess and nothing less

Цитат(club135 @ Jul 30 2007, 12:41) *
Абе в Иконома с тоя правопис доста ще му се подиграват. Може би Гюма е добра алтернатива...

земи млъкни вече ,а?

+Quote Post
club135
коментар Jul 30 2007, 12:08
Коментар #18

Spammerman

Коментари: 2,539
Регнат: 3-December 06
Име: Жоро

Цитат(Fanat1c @ Jul 30 2007, 13:01) *
земи млъкни вече ,а?

Пише се "Вземи".
Нали искаш мнение? Давам ти го. В ТХВП ще ти стопят лагерите от химия, а в Строителния с тия проекти накрая ще ти се стъжни живота. Механото и електрото са добра алтернатива, ако ти е интересно това, което се учи. Демек, ако те занимават машинарийки или жичкаджийски истории, отивай там.
От другите, мнение само за Малчика нямам, защото не знам какво е това.
В ТОХА ти препоръчвам, ако искаш да продължиш евентуално туризъм някъде... в АУ е добре.
Антона и Дървото са, ако изобщо не ти се учи и продължаваш да пишеш по този начин. Към тях прибавих и гюма.

П.П. Старай се да пишеш правилно. Няма лошо да направиш грешка на сложна дума като "еликсир", но такива глупави грешки се набиват много на очи и дразнят.

+Quote Post
fNatic.
коментар Jul 30 2007, 12:13
Коментар #19

suXcess and nothing less

души кура педерасТТТТ

+Quote Post
The Shaman
коментар Jul 30 2007, 15:34
Коментар #20

S.t.a.l.k.e.r.

Но все пак тук не сме в класната стая и можете да давате напътствия,но по нормален и културен начин.Това дали някой ще прави грешки или не си е личен проблем и няма смисъл да го поставяме тук.

+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 31st July 2014 - 13:26