IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Fringe, Фриндж (2008-2013)
Оценка 5 V
ThePinkDuck
коментар May 31 2008, 13:25
Коментар #1

Life is Better Blonde

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,638
Регнат: 17-November 05
От: Neverland
Име: Емилия

Fringe

What if science could exceed our imagination
What if the unimaginable could become reality

Трейлър
TV.com IMDB Официален сайт
Година: 2008
Жанр: Drama, Science-Fiction
Ревю: Агентите на ФБР Оливия Дънам и Питър Бишъп се изправят срещу необясним бързоразпространяващ се феномен със заплашителен ефект. В опит да спрат разпространението се обръщат към дтчужденият баща на Бишъп, гениалният учен д-р Уолтър Бишъп.

Джошуа Джаксън, познат ни от Dawson's Creek влиза в главната роля на Питър Бишъп, умник който за жалост има доста дългове от хазард. Анна Тров, от The Secret Life of Us е в ролята на Оливия Дънам, млада и корава ФБР агентка, която трябва да посрещне лице в лице необяснимият феномен. В каста влизат още Кърк Асевадо от The Black Donnelly и Марк Валей от Boston Legal. Те са в ролите на агенти от ФБР. Джон Ноубъл познат ни от The Lord of the Rings: The Return of the King и актьора от The Wirе Ланс Редик също са в актьорският състав. Ноубъл е в ролята на д-р Уолтър Бишъп, а Редик в тази на Филип Бройлс. Специален агент от Национална Сигурност и начело на отделът занимаващ се с терористични и паранормални явления – Fringe. В каста са още Блеър Браун и Джасика Никол. Браун ще влезе в ролята на Нина Шарп, от изследователският център Прометей Корпорейшън, а Никол ще се появява в гест ролята на федерален служител.

Тази дългоочаквана sci-fi драма е творение от създателите на Transformers, Star Trek, Mission: Impossible II Джей. Джей. Ейбрамс, Роберто Орчи и Алекс Къртцам. Режисьор е носителят на Емми Алекс Грейвс, а продуценти са Warner Bros.

За момента от шоуто са поръчани 13 епизода. Първият ще се излъчи на 26 Август по FoX.

Актьорски състав:

Джошуа Джаксън
Питър Бишъп

Анна Торв
Оливия Дънам

Джон Ноубъл
Уолтър Бишъп

Ланс Редик
Филип Бройлс

Блеър Браун
Нина Шарп

Кърк Асаведо
Чарли Франсис

Марк Валей
Джон Скот

Джасика Никол
Астрид Фарнсуорт

Лично мнение: М ето какво мисля. Трейлъра изглежда супер, актьорският състав е на ниво и идейката е интересна. Притеснява ме да не задълбаят много, иначе мисля, че ще е интересно. mrgreen[1].gif
Go to the top of the page

+Quote Post
7 страници V  « < 3 4 5 6 7 >  
Start new topic
Отговори (80 - 99)
Tedo
коментар Jan 11 2012, 13:51
Коментар #81

Spammerman

Група: Филморатори
Коментари: 3,715
Регнат: 11-February 07
От: Мадрид
Име: Тедо

Цитат(DjuDju @ Jan 11 2012, 12:45) *
Цитат(Hotty @ Nov 5 2011, 12:20) *
Цитат(Toho @ Nov 5 2011, 13:13) *
Цитат(Hotty @ Nov 5 2011, 11:05) *
Аз сега гледам втори сезон и въобще не ми допада тази поява на друга вселена и пак извънземни, но нали трябва да е някакво продължение на Досиетата Х и няма как явно... Да видим нататък какво ще стане, засега ми е кофти за смъртта на Чарли...

Какви извънземни видя не ми е ясно? И естествено че ще има друга вселена в втрори сезон, целия първи сезон подготвяше точно за това. Това не никакво продължение да досиетата Х макар да има прилики, двете са във съвсем други крайности и са добри по съвсем други причини.

Тези същества, които си сменят облика предполагам "отдолу" не са хора, би било глупаво просто! Колкото за продължение на Досиетата дори и в самата серия когато щяха да ги затворят споменаха нещо от сорта на: "Първо бяха Х, сега Фриндж..."! В първи сезон аз лично си представях някаква паралелна вселена, а сега виждам съвсем друго развитие - опитват се да ни втълпят, че има 2 вселени отделени една от друга?!

Моят съвет пък е да го гледаш със субтитри rolleyes.gif

И защо пък със субс...

+Quote Post
Djunina
коментар Jan 12 2012, 16:53
Коментар #82

Редовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 1,591
Регнат: 7-February 07
От: Варна
Име: Del Val-El

Ами явно нещо не е разбрал, след като ни говори за извънземни

+Quote Post
Rock
коментар Apr 14 2012, 12:10
Коментар #83

Редовен Потребител

Коментари: 714
Регнат: 17-May 08
Име: Виктор

Fringe S04E18

+Quote Post
Djunina
коментар Apr 14 2012, 18:26
Коментар #84

Редовен Потребител

Промото за следващия епизод УОУ

+Quote Post
Djunina
коментар Apr 22 2012, 00:28
Коментар #85

Редовен Потребител

Дам много странен и доста интересен епизод smile.gif

+Quote Post
Tedo
коментар Apr 28 2012, 20:38
Коментар #86

Spammerman

Сериала е подновен за 5ти сезон, който ще е и последен. Евала на тия от Фокс, голям реверанс към феновете. Е разбира се сега като ще мине 100 епизода ще може да го продават in syndication, което също е натежало много но да подновиш сериал който на доста пъти падна и по 3 милиона зр. не е малко.

+Quote Post
Djunina
коментар Apr 28 2012, 23:40
Коментар #87

Редовен Потребител

за мен е един от най-добрите , които съм гледала някога!!! Фен до край tongue.gif

+Quote Post
Tedo
коментар May 12 2012, 12:53
Коментар #88

Spammerman

По лекичък финал този път, повече емоционален от колко разбиващ, но не бих казал и по слаб от останалите. Очаква ни един страхотен последен сезон. Много се радвам че този 4х19 няма да остане така да "виси в въдуха" и ще бъде развит през следващия сезон.

+Quote Post
Demon_Hunter
коментар May 17 2012, 20:31
Коментар #89

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 106
Регнат: 3-April 07
Име: Demon Hunter

На мен финала страшно много ми хареса и трябва да кажа, че целият план на Уилям Бел беше просто гениален. Хареса ми също така, че не свърши така cliffhanger-ско както обикновено smile.gif

+Quote Post
Djunina
коментар May 18 2012, 12:28
Коментар #90

Редовен Потребител

Финалът беше много добре. Хареса ми идеята на целия сезон за една 3та и 4та Вселена, тъй като ако бяха продължили и Питър се беше върнал към своето си време, щеше да стане малко банално. Като цяло сезонът беше добър, лично мисля, че е малко под нивото на 3ти сезон, но съм доволна smile.gif Нямам търпение за есента и финалния сезон. Все още си мисля, че повечето серии ще са в бъдещето, за което няма лошо. Мъчно ми е само , че Линкълн остана в другата вселена. Кефеше ме.

+Quote Post
Tedo
коментар May 18 2012, 13:43
Коментар #91

Spammerman

Ок евентуалната 3та вселена добре, ами от къде я измисли пък тази 4та?

+Quote Post
Djunina
коментар May 18 2012, 20:23
Коментар #92

Редовен Потребител

Имах вредвид ,че е друга линия на времето с 2 вселени- от тук 3 и 4

+Quote Post
Tedo
коментар May 18 2012, 20:34
Коментар #93

Spammerman

Това не са 3-та и 4-та вселена, Питър никъде не е ходил, цял сезон се опитваше да се върне "вкъщи", а де факто той никъде не ходил, това си е неговата вселена, това са си неговите хора, както му обясни на наблюдателя. Това са си точно неговата вселена, такава каквото е трябвало да бъде, в която той не е оцелял болеста си.

+Quote Post
Djunina
коментар May 18 2012, 20:35
Коментар #94

Редовен Потребител

Да така е , просто за мое по-лесно изказване реших така да го напиша, не съм малоумна и всичко това го знам, но мерси за обяснението wink.gif

+Quote Post
Demon_Hunter
коментар May 18 2012, 23:36
Коментар #95

Потребител

На мен лично епизода с обзървър инвазията ми се стори един от най-добрите за сезона и въобще и се радвам супер много на идеята, че сезон 5 най-вероятно ще доразвие нещата там. Дъщерята на Оливия, Етта, е не по-малко готина мацка, която смятам, че ще разнообрази и разведри сериала smile.gif

+Quote Post
FrAgMaKeR
коментар May 24 2012, 15:08
Коментар #96

Lucid Dreamer

Група: Администратори
Коментари: 6,713
Регнат: 25-April 05
От: Пловдив
Име: Румен Дамянов

Толкова години продължава да изненадва и държи в напрежение всеки следващ сезон.. от къде тръгна и до къде стигна, а какво ли още може да се очаква от този сериал.. ?

+Quote Post
Hotty
коментар Jun 4 2012, 18:09
Коментар #97

Потребител

Коментари: 248
Регнат: 4-August 06
Име: Min4o

Хареса ми финала на 3ти сезон, наистина много идеен, интересен и фрапиращ. Жалко, че съм назад с гледането и няма д амога да погледна 4ти сезон в близките месеци...

+Quote Post
Demon_Hunter
коментар Jun 8 2012, 17:48
Коментар #98

Потребител

Ето малко ново инфо - http://scifi.bg/statii/чакате-ли-още-fringe/

+Quote Post
unitec
коментар Jun 18 2012, 19:59
Коментар #99

Потребител

Коментари: 201
Регнат: 10-February 06
От: Elven Village

Преди няколко дена приключих и четвърти сезон и смея да твърдя,че поне за мен беше далеч по-добър от трети.Като цяло се заформя и интересен пети сезон,само някак си не ми се нрави тая работа с нашествието на наблюдателите-просто не ги виждам като "лоши",а като неутрални,каквито до този момент те са(Септември е изключение rolleyes.gif ).Все пак определено няма да го пропусна,още повече щом дъщерята на Питър и Лив също ще е там.

P.S. Не знам дали на мен нещо ми се губи,но не можах да разбера откъде се взе Дейвид Джоунс в четвърти сезон confused.gif Доколкото си спомням го убиха при опит да премине в "алтернативната вселена" в първи сезон ?! Или този Джоунс е версията му в "алтернативната вселена" ?

+Quote Post
Tedo
коментар Jun 18 2012, 20:44
Коментар #100

Spammerman

Цитат(unitec @ Jun 18 2012, 19:59) *
Преди няколко дена приключих и четвърти сезон и смея да твърдя,че поне за мен беше далеч по-добър от трети.Като цяло се заформя и интересен пети сезон,само някак си не ми се нрави тая работа с нашествието на наблюдателите-просто не ги виждам като "лоши",а като неутрални,каквито до този момент те са(Септември е изключение rolleyes.gif ).Все пак определено няма да го пропусна,още повече щом дъщерята на Питър и Лив също ще е там.

P.S. Не знам дали на мен нещо ми се губи,но не можах да разбера откъде се взе Дейвид Джоунс в четвърти сезон confused.gif Доколкото си спомням го убиха при опит да премине в "алтернативната вселена" в първи сезон ?! Или този Джоунс е версията му в "алтернативната вселена" ?

Никой все още не е обявил че Ета ще бъде главно действащо лице в последния сезон и дали изобщо ще я има като възрастна, дори и че ще почне от там където завърши 4,19. Има доста работи да се показват преди събитията от този епизод.

Как от къде се е появил Джоунс, целия 4ти беше точно за това че Питър е умрял като дете и всичко което е правил до сега не е станало. А кой уби Джоунс първи сезон? Питър.

+Quote Post

7 страници V  « < 3 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 17th August 2018 - 09:18