IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> ????????!

Tози форум (GGbit.Info) няма нищо общо с интернет достачвика "Гигабит Нет" и неговият наследник "Евроком Лан" (повече информация).

> Evrokom Lan - това шега ли е!? И се наричат интернет доставчици!
xXxNikxXx
коментар Dec 23 2009, 10:57
Коментар #1

Нов Потребител

Група: Потребители
Коментари: 6
Регнат: 5-September 09
Име: Nik

Напоследък имам работа с един човек от Варна който е на интернета Netwave.
Забелязахме относително лошата връзка между нас, и се опитваме да е оправим(същия проблем имам и с BTK ADSL).
Извадих късмет, че той е администратор на Netwave от доста време, и с него почнахме тестовете. Като му казах че съм на Evrokom Lan той веднага каза: "Ясно, те винаги са били лагави към нас". Но все пак решихме да пооправим нешата. На другия ден изпратихме на шефа му(който е извун българия) e-mail с резултатите. Мина още един ден с писма за тестове и резултати. Най накрая се стигна до извода, че проблема е от моя интернет към тях.
Днес реших да се възползвам от услугата "Онлайн помощ" на "потдръжката" на Evrokom Lan в Пловдив. Писах там 5-6 реда, точно и ясно относно проблема ми, изчаках около 5-10 минути, и след това ми изписа, че сесията е прекратена, без нито един отговор... помислих си, че нещо може да се е бъгнало и реших да се обадя на тел.032/575 575. Чух един мъжки глас, "Добро утро"... ала бала после като си казах моето изречение "Добър ден, искам да попитам за връзката между Evrokom Lan и Netwave" и когато той чу "Netwave" веднага затвори.

Извод: Те е*ават ли се с мене!?!??!?!??!?!?!
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 2)
Calibre
коментар Dec 24 2009, 12:44
Коментар #2

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 231
Регнат: 23-April 07
От: Някаде по София
Име: PsyCho_0ne

Батенце, има една приятна програмкa WINMTR. Сваляш, пускаш към ИП адрес от мрежата, виждаш от каде минава, каде е проблема и се обаждаш в офиса и обясняваш с молбата за прерутиране на връзката, но се съмнявам да ти прерутира цяла връзка към мрежа заради 1 клиент. Та извода е некъдърни доставчици от страна на евроком Лан smile.gif друг вариант нема, освен да минеш на друг доставчик.

+Quote Post
popaay
коментар Jan 8 2010, 08:48
Коментар #3

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 105
Регнат: 8-August 06
Име: plamen

Цитат(xXxNikxXx @ Dec 23 2009, 10:57) *
Напоследък имам работа с един човек от Варна който е на интернета Netwave.
Забелязахме относително лошата връзка между нас, и се опитваме да е оправим(същия проблем имам и с BTK ADSL).
Извадих късмет, че той е администратор на Netwave от доста време, и с него почнахме тестовете. Като му казах че съм на Evrokom Lan той веднага каза: "Ясно, те винаги са били лагави към нас". Но все пак решихме да пооправим нешата. На другия ден изпратихме на шефа му(който е извун българия) e-mail с резултатите. Мина още един ден с писма за тестове и резултати. Най накрая се стигна до извода, че проблема е от моя интернет към тях.
Днес реших да се възползвам от услугата "Онлайн помощ" на "потдръжката" на Evrokom Lan в Пловдив. Писах там 5-6 реда, точно и ясно относно проблема ми, изчаках около 5-10 минути, и след това ми изписа, че сесията е прекратена, без нито един отговор... помислих си, че нещо може да се е бъгнало и реших да се обадя на тел.032/575 575. Чух един мъжки глас, "Добро утро"... ала бала после като си казах моето изречение "Добър ден, искам да попитам за връзката между Evrokom Lan и Netwave" и когато той чу "Netwave" веднага затвори.

Извод: Те е*ават ли се с мене!?!??!?!??!?!?!

Ами така ще е докато си на тоя "Доставчик"
Аз колко проблеми имах с тях,като дойде петък и до неделя късно вечер нямах нет почти винаги.Даже като подадох молба за спиране ми се обадиха от София и искаха да ме подкупват с по високи скорости за същите пари.Но отказах обясних на жената ,че е все едно да си купя телевизор и той да не работи, а същевременно да си мисля ,че гледам телевизия и да се наслаждавам на добрата картина.
Сами си решавайте какъв доставчик е ,един скайп на може да работи 24 часа без да изпише .че връзката е прекратена.Всеки сам да си прави изводите

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 24th October 2019 - 05:43