IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> ????????!

Tози форум (GGbit.Info) няма нищо общо с интернет достачвика "Гигабит Нет" и неговият наследник "Евроком Лан" (повече информация).

> Проблеми с интернета, Обща дискусия по проблемите със интернета
bahmamu
коментар Oct 14 2005, 19:36
Коментар #1

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 19
Регнат: 17-June 05

Ако имате проблеми с интернета или забелязвате някакви странни аномалии споделете..

Телефон на съпорта за
0700 43 700
http://blizoo.bg/online-help.html

Този коментар е бил редактиран от Dinko на Dec 21 2011, 11:37
Go to the top of the page

+Quote Post
41 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Start new topic
Отговори (40 - 59)
kalinka_Ss
коментар Nov 15 2006, 23:09
Коментар #41

Нов Потребител

Коментари: 3
Регнат: 3-November 06
Име: KaLiY

И моя нет от всякаде е в г*за.Не нетгля кат хората,не мога да си гледма филмите и ми зарежда страниците със скоростта на охлюв.

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Nov 17 2006, 02:37
Коментар #42

.: БосСс В ДжУнГлАтА :.

Група: Администратори
Коментари: 15,312
Регнат: 25-April 05
От: Гр. Пловдив

(kalinka_Ss @ Nov 15 2006, 23:09) *

И моя нет от всякаде е в г*за.Не нетгля кат хората,не мога да си гледма филмите и ми зарежда страниците със скоростта на охлюв.

Поне в центъра още от понеделник мрежата доста се стабилизира. 4.gif

+Quote Post
Onlyshits
коментар Nov 17 2006, 15:53
Коментар #43

Редовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 722
Регнат: 4-September 05
Име: DaniU

Външен трафик не ПОВЕЧЕ от 20к ... Като казвам не повече ... лукс ми е да вдигна до 20 кwink.gif
ВЪтрешни ....... НЕ ПОВЕЧЕ от 100к wink.gif димек върират от 30 до 70 максимум 100 да се задържи за 5сек wink.gif
Аз си имам търпение wink.gif ще видим какво ще се случи ... wink.gif

+Quote Post
cerveau
коментар Nov 17 2006, 21:36
Коментар #44

Нов Потребител

Коментари: 1
Регнат: 21-October 06

Олее,какво става с този нет,бе?Нищо не мога да сваля от "co.jp",сваля със 70кб,ужас,оправете си нета!!! 14.gif

+Quote Post
B5_
коментар Nov 17 2006, 21:59
Коментар #45

Нов Потребител

Коментари: 4
Регнат: 4-June 05

След като заключихте темата, която пуснах ще попитам тук. Само не мога да разбера казвате ми да отида до офиса там няма как да ми затворят. Добре тогава дайте ми адреса на офиса, в който момчетата приемат оплакванията от 18:00 до 24:00. Ако мислите, че е нормално от сайта на евроком да се тегли с максимум 100.

+Quote Post
never_mind
коментар Nov 17 2006, 22:15
Коментар #46

...the necessary evil...

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,266
Регнат: 6-November 05
От: София

Добре де, ние какво да направим, да идем вместо теб ли... и аз тегля с 100, даже в момента и с по-малко, но какво да се направи... насраха хубавия си нет и сега най-много да дават пари за хардуер, щото малко ми трябва да мина и да им насъбера половината техника в квартала biggrin2.gif

+Quote Post
FrAgMaKeR
коментар Nov 18 2006, 08:55
Коментар #47

Lucid Dreamer

Коментари: 6,714

(B5_ @ Nov 17 2006, 21:59) *

Само не мога да разбера казвате ми да отида до офиса там няма как да ми затворят. Добре тогава дайте ми адреса на офиса, в който момчетата приемат оплакванията от 18:00 до 24:00

Повечето офиси на евроком работят до 19 часа.

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Nov 18 2006, 09:22
Коментар #48

(never_mind @ Nov 17 2006, 22:15) *

Добре де, ние какво да направим, да идем вместо теб ли... и аз тегля с 100, даже в момента и с по-малко, но какво да се направи... насраха хубавия си нет и сега най-много да дават пари за хардуер, щото малко ми трябва да мина и да им насъбера половината техника в квартала biggrin2.gif

Не знам поне при мен район централен всичко е 6 ъпвам и даунвам със 100КБ интернационален и бг, свалям с около 700 от ко.жп и 600 между мрежите(взависимост от тарифата на която е отсрешния blush.gif )
Явно проблемите са в определени квартали и се дължат на авария или нещо от сорта. Не е нормално при мен всичко да е 6 при друг едвам дакрета нета и само по този начин си го обяснявам.

ПП. Филипе много уважавам и ценя мнението ти, ма тези идеи дето ги даваш... 16.gif blush.gif

+Quote Post
never_mind
коментар Nov 18 2006, 10:39
Коментар #49

...the necessary evil...

(vIkToRsHeFa @ Nov 18 2006, 09:22) *

... Филипе много уважавам и ценя мнението ти...

biggrin.gif , другото не го прочетох, нещо ми се размаза rolleyes.gif ... еми не е авария, защото е постоянно, през деня е нормален нета, но вечер... и аз имам претенции само за локалния, останалия ми е 6... просто да си напраявт сметка колко потребители може да им поеме сървъра и ще видят, че са доста над лимита според мен... трябва инвестиция, ъпгрейд, и е нормално тези на по-високи тарифи да са с привилегии ( като теб например ), тоест ако ще се орязва нечий нет, то то ще е на тези от най-ниската тарифа, защото те дават най-малко пари... така мисля... щом ме принудиха от седмица две вече да свалям филми с повече от 1 кънекция представи си... това никога не съм го правил... защото знам последствията за мрежата...

+Quote Post
Dinko
коментар Nov 18 2006, 10:45
Коментар #50

Модератор

Група: Модератори
Коментари: 205
Регнат: 19-October 05
От: Пловдив

(B5_ @ Nov 17 2006, 22:59) *

След като заключихте темата, която пуснах ще попитам тук. Само не мога да разбера казвате ми да отида до офиса там няма как да ми затворят. Добре тогава дайте ми адреса на офиса, в който момчетата приемат оплакванията от 18:00 до 24:00. Ако мислите, че е нормално от сайта на евроком да се тегли с максимум 100.

За да ти затворят телефона просто не мога да си представя какъв е бил начина по които си се държал.
Ако знаеш къде се намира този телефон какво ще направиш? Ще се биеш ли? Какво очакваш да направят момчетата които вдигат този телефон?
За информация на тези които не знаят телефона на съпорта от 18.30 до 24.00 часа е 607 386, но хората които го вдигат могат да ви помогнат само по телефона ( да ви насочат как може сами да си оправите проблема). Обикновенно разговор с клиент които не разбира и си е забранил мрежовата връзка продължава около 7-8 мин, през това време телефона дава свободно, защото има още една линия.
Ако има нужда от физическа намеса от страна на техник, могат само да запишат аварията и на другия ден да я предадат на обслужващия ви офис.

Техника които, Ви е вдигнал телефона не може да направи уговорка за посещение освен в случаите в които той самия е техника който ще доиде.

Този коментар е бил редактиран от dinko на Nov 18 2006, 11:05

+Quote Post
Onlyshits
коментар Nov 25 2006, 10:11
Коментар #51

Редовен Потребител

SuX SUX SUX SUX SUX ..... Сигурно ни намалят скоростите ся да ни е гадно и като дойдат коледните празници или като падне първия голям сняг да ги увеличат 4.gif 18.gif
Има някъф замисъл .... мен ако нета ми е така през зимата аз ко да права confused.gif
smile.gif

+Quote Post
csteffanov
коментар Nov 30 2006, 09:39
Коментар #52

Нов Потребител

Коментари: 1
Регнат: 14-May 05

Мда напоследък в Кичука скоростите хич не са добре. Аз съм на тарифата от 28 лв. но нета е просто под всякаква критика бил той локален или международен. Опитвам се да играя WoW но има такъв лаг че ми се налага да ходя по зали. Ако продължава така минавам на БТК макар да ги мразя просто това не се трае. За какво ги плащам тия пари като нет просто няма? По цял ден съм на работа а като се прибера ..... нищо! Сутрин в 7 часа всичко е ОК но вечер просто сървърите са претоварени. Като гледам така е вече повече от месец а чатлаци за подобрение няма .... май ще ви напускам момчета, поне като плащам за нещо да го има а не .... парите си отиват а услугата я няма!

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Dec 1 2006, 17:25
Коментар #53

(csteffanov @ Nov 30 2006, 09:39) *

Мда напоследък в Кичука скоростите хич не са добре. Аз съм на тарифата от 28 лв. но нета е просто под всякаква критика бил той локален или международен. Опитвам се да играя WoW но има такъв лаг че ми се налага да ходя по зали. Ако продължава така минавам на БТК макар да ги мразя просто това не се трае. За какво ги плащам тия пари като нет просто няма? По цял ден съм на работа а като се прибера ..... нищо! Сутрин в 7 часа всичко е ОК но вечер просто сървърите са претоварени. Като гледам така е вече повече от месец а чатлаци за подобрение няма .... май ще ви напускам момчета, поне като плащам за нещо да го има а не .... парите си отиват а услугата я няма!

И при мен нещо скоростите взеха да спадат което не ми харесва ама.... 14.gif

ПП. Уживеем увидим... biggrin2.gif

+Quote Post
Onlyshits
коментар Dec 1 2006, 17:43
Коментар #54

Редовен Потребител

Поне можеха да оставят някаква информация защо е толкова сгомнясан ........
Ама на и тва даже не казват .. аз утре като си го плащам ще ги питам ...
Ама вече съм сигурен че отговора на въпроса ми какъв ще е ....

+Quote Post
never_mind
коментар Dec 1 2006, 18:51
Коментар #55

...the necessary evil...

Ти ако мислиш, че на БТК ще е по-убав нета... ония ден бях свидетел на нет на БТК... няма да коментирам... колкото до ггбит... незнам каква е причината... но така да ни държат в неведение не им прави чест... поне да кажат кой е виновед за нета напоследък, дали софиянци, дали пловдивчани, дали те самите... да знам чия техника да мажа wink.gif

+Quote Post
Brams
коментар Dec 4 2006, 17:26
Коментар #56

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 149
Регнат: 2-December 06

Проблема ми е че нета ми става все по-бавен и по-бавен не мога да цъкам ОН-ЛИНЕ штото има много лаг пък като сърфирам из нета- страниците се отварят много бавно!!!!!!

+Quote Post
**ASTERIX**
коментар Dec 4 2006, 19:58
Коментар #57

Eminem Fan

Коментари: 4,074
Регнат: 27-April 05
От: Някаде из мрежата

(Brams @ Dec 4 2006, 17:26) *

Проблема ми е че нета ми става все по-бавен и по-бавен не мога да цъкам ОН-ЛИНЕ штото има много лаг пък като сърфирам из нета- страниците се отварят много бавно!!!!!!

Погледни си в договора, виж телефона дето са ти оставили и им се обади wink.gif

+Quote Post
ludacris
коментар Dec 4 2006, 21:21
Коментар #58

Редовен Потребител

Коментари: 867
Регнат: 15-March 06

(**ASTERIX**_89 @ Dec 4 2006, 19:58) *

(Brams @ Dec 4 2006, 17:26) *

Погледни си в договора, виж телефона дето са ти оставили и им се обади wink.gif

Обади им се 4.gif Обаче ако не ти вдигнат (както често става в някои квартали) отивай в офиса smile.gif
С тея хора не може да се говори като хора интелигентно и тва е човек.....просто трябва да бъдеш нахален и твърд 19.gif

+Quote Post
The Shaman
коментар Dec 4 2006, 21:23
Коментар #59

S.t.a.l.k.e.r.

Коментари: 9,092
Регнат: 26-September 05
От: Тримонциум

Оффф.Кво ги лъжем хората с тея телефони и офиси...Да си признаем,че колкото и да ни се иска да помогнем сме безпомощни.

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Dec 4 2006, 21:30
Коментар #60

(The Shaman @ Dec 4 2006, 21:23) *

Оффф.Кво ги лъжем хората с тея телефони и офиси...Да си признаем,че колкото и да ни се иска да помогнем сме безпомощни.

С културно но същевременно настоичиво отношение в офисите много може да се постигне. С простаци и нахалници никой не иска да се занимава а мухлъовците биват мачкани. Така че културно но настоичиво по принцип обслужването почти навсякъде е свясно и не вярвам да има какъвто и да било проблем да помогнат. Относно въпросния проблем със спада на скороста... И при мен падна от 100 на 95КБ някъде и наистина доста лаги но винаги е имало временни спадове надявам се само и това да е временен спад защото от как евроком софия купиха гигабита... Не знам не съм компетентен да коментирам на този етап. smile.gif

+Quote Post

41 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 21st October 2019 - 13:42