IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Моето хоби :)
Кой е любимият ви моторен спорт?
Кой е любимият ви моторен спорт?
Moto GP [ 0 ] ** [0.00%]
Formula 1 [ 0 ] ** [0.00%]
WRC (световен рали шампионат) [ 1 ] ** [100.00%]
WTCC (световен шампионат за туристически автомобили) [ 0 ] ** [0.00%]
WSBK (световен шампионат по супербайк) [ 0 ] ** [0.00%]
Други (кажи все пак кой :)) [ 0 ] ** [0.00%]
Общо гласове: 1
Гостите не могат да гласуват 
motonovini
коментар Aug 19 2009, 16:50
Коментар #1

Нов Потребител

Група: Потребители
Коментари: 1
Регнат: 17-August 09
От: София
Име: Мото новини

Здравейте на всички потребители на Форума!!!!! biggrin2.gif Аз съм голям фен на моторните спортове. Скоро си направих и една интернет страничка, която можете да видите ТУК! (Все още не е напълно готова). Бих искал да знам дали тук също има хора, които харесват моторспорта. Затова пуснах и една анкета wink.gif. Да видим накъде ще се наклонят везните. Ще ми е много приятно да си контактувам с всички от форума smile.gif Това е засега от мен!!!!!!

Този коментар е бил редактиран от motonovini на Aug 19 2009, 16:52
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 1)
Takume
коментар Dec 30 2010, 08:50
Коментар #2

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 36
Регнат: 13-October 10
Име: Takume

Моето хоби е Тай Чи. Ето какво е това.
Тайдзицюан е изкуство, което помага на хората. Тайдзицюан прави хората по-здрави, по-силни, по-добри, по-човечни, по-истински. В Тайдзиюан, като вътрешен стил на Кунг фу, има сливане между тяло, дух и енергия. Бавните и плавни движения, характерни за Тайдзицюан, позволяват изкуството да се практикува от хора на всякаква възраст. Оздравителният ефект от практикуването е естествен и доказан. Упражненията са ефикасна система за подобряване на мускулната и костната система. Практикуването на Тайдзицюан ни дарява дихателна култура, ползите от която усещаме през целия си живот. Тайдзицюан е незаменим помощник за концентрация и сила на ума, за неговото поддържане и непрестанно трениране. Тайдзицюан ни помага да съхраним спокойствието и усещането за пълноценност във всяка една ситуация от ежедневието ни. И не на последно място, Тайдзицюан е един от най-ефективните познати методи за самозащита.

Световната Чън Сяоуан Тайдзицюан Асоциация - България стартира в София нова група за начинаещи по Тай Чи (стартира на 18.09.2011). В Пловдив, нова група стартира на 12.09.2011.

За повече инфо, вижте сайта на Световната Чън Сяоуан Тайдзицюан Асоциация - България http://www.taiji-bg.com/

Този коментар е бил редактиран от Takume на Sep 14 2011, 11:07
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 21st November 2017 - 19:29