Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 3
Стиловете метъл !
Heavy Metal
Doom Metal
Narrative
Stadium

Hardcore
Punk
Oi
Melodic
Grinding

Speed Metal
Percussive
Trance
Epic
Progressive
"Thrash Metal"
"Power Metal"

Thrash
Thrash, punk
Thrash, metal

Grindcore
Rigid
Disassociative
Crustcore, melodic
Crustcore, rhythm

Death Metal
"Fast" death metal
"Percussive" death/speed
New York Death Metal (NYDM)
Florida Death Metal
Swedish Death Metal
Progressive
Deathgrind
"Death Thrash"
Göthenburg metal
Doom metal

Black Metal
Deconstructivist
Melodic
Melodic, heavy metal
Blasting
Epic
Trance/Ritual

Ambient
Technopop/IDM
EBM/Industrial
Ritual
Neoclassical

Rose Thief :>

Gift - rose

skull of death

entry Sep 13 2007, 00:12
Днес, на 13ти септември, малко след полунощ ще напиша последните си редове тук. Просто защото му дойде времето. По-известен съм, мисля, сред вас като Крадец на рози. За две години този форум ми даде, даде ми неща, за които съм благодарен. Пиша от името на най-добрия ми приятел и моето.
Умората, така да се кажа настъпи. С водещите хора на този форум, до консенсус няма да се стигне, след многото опити. Това място не е това, което беше преди. Логично е, но проблемът идва от там, че просто никой не чува нищо. Хората не могат да се променят по чуждо желание, те се развиват, те се изменят, учат се, затъпяват, деградират. Отиват си, идват други. От сега нататък единственото, което ще остане от Whip, The Shaman, мен и Refuse са постовете ни.
Причините, поради които се оттегляме са много, може би различията в разбиранията ни. Нищо лошо за никой. Не искам да изпадам в подробности, не си падам по сантименталностите до толкова. Всеки един от нас, до края на деня вече ще е дал "изход" горе, в ляво до никчето си.
И четиримата ви желаем всичко най-хубаво, успех и поемете пътя, по който ви влече сърцето - не материалното.

Относно сървъра за CS, пропиляхме тонове време, желание и пари, накрая без капка благодарност. Сега ще видим дали поне накрая ще проявят човечност и ще оставят този сървър да си го поддържаме, който ще бъде личен или ще се наложи да започнем всичко от начало.

И с мъка затварям и най-готината тема, темата на Стрейнджър.

П.П. По - долу всеки един от нас ще напише по ред, след изказването ни, може да пишете.

Личните ми аргументи за напускане са, че не може една личност, която се възмущава на тесногръдието да се натиска от консервативни разбирания.
Не ме разбирате, аз не ви разбирам дваж повече. Искам да пусна един стих като завършекът ми тук.
Дали ми е кофти или не, значение няма.

Do we, do we know,
When we fly...
When we, when we go,
Do we die???

« Next Oldest · bloody · Next Newest »
2 страници V  < 1 2

Comments

post Sep 14 2007, 08:50
Comment #31

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 228
Регнат: 9-June 06
От: Пловдив
Име: Борислав

Присъединявам се към инициативата на Alvisun. Не мога да подмина безразлично загубата на хора, които според мен са дали много на форума и в частност на мен. Дори и да не познавам лично нито един от тях, то тук във виртуалното пространство са хора, които много уважавам. Специално за Крадеца имам идея срещу какво се бори толкова много и каква беше идеята на постовете му, провокативни за някои, но всъщност съвсем на място. Замислих се, че мога да напиша хиляди неща за това колко много са дали на форума и колко характер са му придали. Няма да го направя, ще кажа само, че бих предпочел да напуснат 1000 човека от тези, с които Крадеца се конфронтираше, но да остане поне един от тях. Ако наистина никой не може да промени решението ви, вместо сбогуване ще ви кажа, че вие оставихте вашата следа във форума и след вас ще продължава да има хора, които се борят за него, дори и с цената на спорове, банове и т.н.
Go to the top of the page
post Sep 14 2007, 11:31
Comment #32

SuSE Guru

Група: Глобален Модер
Коментари: 1,307
Регнат: 26-April 05
От: Plovdiv

Няма изобщо да пиша фермани или да се вайкам. Тъпо е и да казвам, че всеки си прави това, което му харесва, така че няма да клиширам още повече ситуацията, а вместо това направо им казвам Чао и успех във всякакви начинания. Познавам се лично само с Крадеца на рози и колкото и тъпо да звучи, наистина ще се усети липсата му, макар и за някои присъствието му тук да е било чисто наказание от бога, факт е, че понякога наистина зад ругатните му се криеха доста вярни неща. А на Шамана мнението, винаги е тежало пред това на всички останалаи...поне за мен е било така :> Респект!

П.П. Много сте прави, че форума не е това, което беше преди година, пък преди две, изобщо няма да споменавам. Форума расте и в същото време губи контрол, като видоизменя тематиката си, променя се екипа (според мен има ненужно много хора с права, който не би трябвало да ги имат тези правам но както и да ем не е мое решението за това) и понякога чак и аз се чудя какво става и на къде тръгва форума....има един основен проблем - правилата се спазват само в определени ситуации и важат по-силно за някои хора. Най-дразнещото е, че нещата се приемат също толкова сериозно, колкото би трябвало да се възприемат от хора, работещи на високопоставени длъжности в Министерския съвет....бия натам, че форума все пак е форум, а не съдилище и понякога безкрайната стрикност дразни...тъпо е и това, че има потребители делящи се на отбори сортирани по интереси, а между тях има и средна класа, която играе ролята на баласт и се получава една наслоеност от всякакви индивиди от всякакво естество и заинтересованост....кочина общо взето, в която има хора с права на всичкото отгоре, които не правят нищо...предполагам някоя от причините, които изброих, съвпада с причните, поради които се получава тази ситуация със сбогуването и т.н.
То уж нямаше да пиша фермани ама като всеки път ...
post Sep 14 2007, 13:11
Comment #33

militera fanatik

Група: Потребител +
Коментари: 884
Регнат: 8-July 06
Име: silvestar

Беше ми приятно Whip, The Shaman, Крадеца на рози и Refuse надявам се някой ден да се върнете такива кадри никога не трябва да се губят .Четох преди време една книга не и помня заглавието вътре имаше един цитат;Войните си идват и си отиват но войниците си остават същите ; надявам се да се виждаме и да не ни забравяте както ние няма да забравим вас sad.gif
post Sep 14 2007, 18:37
Comment #34

Глобален Модератор

Коментари: 2,832
Регнат: 27-March 06
Име: Стефания

Нямам ме известно време във форума и... настанали апокалипсистични промени...

Тъй като едва ми достигат думи да коментирам случилото се, просто се присъединявам към коментарите на pipelota
Цитат(pipelota @ Sep 13 2007, 09:07)
Отиват си точно хората, на които мнего се кефя и са ме радвали - някои още от предишни форуми, а други едва сега опознах...ще има ли поне някое друго виртуално място, където да се засичаме? Трудно ми е да кажа каквото и да било. sad.gifsad.gifsad.gif

и Alvisun.

Присъствието на Гери, Жоро и Дънди превръщаше за мен това място в особено приятен пристан за усамотение и бягство от всичко и всички. Те са сред малкото стойностни хора (от форума и по принцип), на които искрено симпатизирам и се възхищавам.
Refuse не познавам толкова отблизо, но съм само с хубави впечатления от него и отсъствието му също ще се отрази на GGbit.info.

Не че няма и други средства за комуникация освен форума и че не мога да се виждам с тях тет-а-тет, но нищо няма да е същото.

Ами... тъжно ми е... 1sad[1].gif
абе... направо ми е свинско...
post Sep 14 2007, 21:46
Comment #35

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 14
Регнат: 9-June 07
Име: Иван

Цитат(kunlao @ Sep 14 2007, 14:11)
... такива кадри никога не трябва да се губят...

никой не е НЕЗАМЕНИМ, друг е въпроса до колко %. Като не са те, ще бъдат други кадри. Но ми звучи повече като работа...
Колкото до тях самите, нека се чувстват свободни да правят това което искат.

Този коментар е бил редактиран от KingoftheROAD на Sep 14 2007, 21:48
post Sep 14 2007, 22:17
Comment #36

Професионален Безделник

Коментари: 621
Регнат: 23-October 05
Име: БиБс

cry.gif Не знам какво да ви напиша, освен че ще липсвате адски много! cry.gif Причините за това, което се случва не са ми известни, но едва ли е нещо по-различно от обичайното...Както и да е.
Сигурна съм, че пътищата ни ще се пресичат отново и отново... Не се и съмнявам! smile.gif
post Sep 15 2007, 13:20
Comment #37

ВещицЪ

Група: Модератори
Коментари: 759
Регнат: 3-December 05
Име: Евгения

mad.gif Истината е,че аз разбрах едва вчера, че всичко това се случва...
Малко е да кажа, че ми е гадно, въпреки че общувам само с двама от вас.
The Shaman и Крадец на рози, горда съм, че сте сред приятелите ми, защото и двамата сте ЛИЧНОСТИ.
А когато от един форум си тръгват личностите, значи, че нещо не е наред. mad.gif
Аз не се сбогувам, защото ценните хора не са толкова често срещани, и не възнамерявам да прекъсвам общуването си с вас. smile.gif

Цитат(g0blin @ Sep 14 2007, 12:31)
Най-дразнещото е, че нещата се приемат също толкова сериозно, колкото би трябвало да се възприемат от хора, работещи на високопоставени длъжности в Министерския съвет....бия натам, че форума все пак е форум, а не съдилище.

Колко си прав, g0blin! Особено ако някой дебне някого, за да го хване в нарушение, заради което да го накаже и искрено се радва на това. mad.gif
post Sep 18 2007, 09:54
Comment #38

only god can judge me

Коментари: 997
Регнат: 28-April 05

Определено ще лиспвате.... sad.gif
Надявам се рано или късно пак да се срщнем някъде,макар че,не се познавам лично с вас,всеки един е оставил добри впечатление в мен.
И относно крадеца-лично аз несъм видял да е убидил някои.верно че има пеперливо езиче,но така е....всеки един от нас е различен и си отстоява целите по-свое му.
Лизно аз не разбирам Уипи, и Шамана( и най-вече него) защо заебават всички просто еи така....но сте големи хора и аз несъм ваш съдник.
Желая Ви всичко най-добро.
Ще запазя само добри спомени за Вас и се надявам както казах горе да се засечем другаде..... Успех wink.gif
post Sep 18 2007, 13:21
Comment #39

Spammerman

Коментари: 2,556
Регнат: 3-December 06
Име: Жоро

Цитат(Alvisun @ Sep 13 2007, 22:13)
Жоре, убедена съм, че разбираш - твърде зрял си, за да не го...

Мне, не мога да кажа дали съм зрял, но наистина нищо не разбрах. И крадеца си нямаше работа да ме обърка още повече, като се опита да ми обясни за какво става въпрос... е, жалко...
post Sep 20 2007, 16:34
Comment #40

Пич

Коментари: 524
Регнат: 25-February 07
От: Елвандар
Име: Елф

Цитат
Мне, не мога да кажа дали съм зрял,

Мхм, и аз не мога да кажа дали си.Та от там насетне знайш wink.gif
post Sep 20 2007, 22:37
Comment #41

Животът ми е поп-фолк

Коментари: 1,394
Регнат: 30-September 05

Много се шашнахте всички smile.gif Крадеца щеше да изхвърчи скоро, не се намери някой да продължава да му толелира безмислените постове, пълни с тъпи изказвания и обиди, Шаман се сети че е крайно време да обърне повече време на дъщеря си, не да си губи времето по форуми, а Уип - тая кога дойде, кога си замина?!
post Sep 25 2007, 16:49
Comment #42

diabolique

Група: Уважавани
Коментари: 2,222
Регнат: 25-August 05
От: БЪДЕЩЕТО !!!
Име: Радо

Цитат(swindle @ Sep 20 2007, 23:37)
Много се шашнахте всички smile.gif Крадеца щеше да изхвърчи скоро, не се намери някой да продължава да му толелира безмислените постове, пълни с тъпи изказвания и обиди, Шаман се сети че е крайно време да обърне повече време на дъщеря си, не да си губи времето по форуми, а Уип - тая кога дойде, кога си замина?!

ахахах донякъде си прав човече smile.gif Също искам да припомня твърдата дума на този доблестен мъж крадеца , който " ще цъкне бутона "изход" на профила си на 13ти а пак влиза на 20ти ;D Дали в крайна сметка тези , които казаха , че тва просто е един театър няма да се окажат прави confused.gif
post Sep 25 2007, 21:47
Comment #43

Глобален Модератор

Коментари: 631
Регнат: 30-April 05
От: Пловдив;"Тракия"
Име: Васил

Цитат
Днес, на 13ти септември, малко след полунощ ще напиша последните си редове тук.

Мисля,че това е повече от ясно.Всеки може да си влиза когато си поиска.И да пише ако иска!Ако Крадеца и всички останали решат да си променят мнението и започнат пак да участват в дискусиите на форума,мисля че той(форума) само ще има полза от това.
И ако искаше да се крие какво би му попречило от на някой познат компютъра да се регне под друго име и пак да разглежда?Пък и какво лошо има да прегледа коментарите ни?

2 страници V  < 1 2  
« Next Oldest · bloody · Next Newest »

emoticons