Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 3
.: Бисери :.
Цитат(Александър Тодоров)
Black holes exist where God divides by zero

Цитат(HATE)
...и той като я набара, тя от върджин стана на не-върджин...

Цитат(Snow @ Jun 28 2007, 09:56) *
Разликата между Арменския Поп и Техника на Ръководна Длъжност в ЕКК е,
че в Пловдив все пак има Арменски Поп който може да бъде намерен в Арменската Църква и който ще те изслуша.

Цитат(FrAgMaKeR)
О, Чудо.. Аз съм online!

Цитат(FrAgMaKeR @ Nov 13 2006, 21:34) *
Здравейте!
Ако бях на мястото на вашите преводачи, бих се качил на най-високата сграда, която намеря, бих изпил един литър антифриз с опаковка нитроглицирин, бих се залял с една туба бензин, бих си драснал клечка кибрит и тъкмо когато се възпламеня, бих скочил и докато си летя надолу - горейки, бих се застрелял с пистолет в главата за по сигурно..
Такава простотия като "Самотното дърво на хълма", може да бъде измислена само от шизофреиден олигофрен, претърпял инцидентно мозъчна лоботомия от пиян студент по медицина - наркоман!

entry Mar 7 2009, 08:59
С колегата Асен Сотиров последните няколко месеца работихме по общ проект за второто българско СЕО състезание и със много зор(голяма битка беше.... biggrin.gif ) си извоювахме 2-рото местенце. Лично аз бях крайно скептичен към СЕО състезанията като цяло, сега след като мина всичко си разменихме нещо настроенията с колегата. biggrin.gif
Във всеки случай съм доволен от това което постигнахме, евентуално можеше и доста повече, но другия път... 15.gif
Огнян Младенов и компания заслужено си отнесоха първото място и евентуално ще се съберем на СЕО конференцията в София следващия месец.
Тъкмо наговарям колегата да вземем по една кофа вода за всеки случай от Пловдив... *

* В последствие размислихме и решихме че не си заслужава и ще купим на място от големите туби минерална... biggrin.gif

ПП. Естествено всичко в кръга на шегата... blush.gif
ПП2. Онова на което се изкефих като цяло е че си покрихме многократно вложенията, без да харчим и стотинка да купуваме линкове или нещо от сорта залагайки на по-качествени линкове и офпейдж СЕО с качествено съдържание... happy.gif

« Next Oldest · vIkToRsHeFa's Блог · Next Newest »

Comments

post Apr 19 2009, 00:26
Comment #1

Доверено лице

Група: Потребител +
Коментари: 1,277
Регнат: 27-April 05
От: Пловдив

евала Шефе с каквото и да се захванеш подхождаш сериозно и ти се отдава emoticon1 (111).gif
Go to the top of the page

« Next Oldest · vIkToRsHeFa's Блог · Next Newest »

Моя снимка
emoticon1 (5).gif
emoticon1 (5).gif emoticon1 (5).gif
emoticon1.gif

4 user(s) viewing
4 guest(s)
0 member(s)
0 anonymous member(s)