Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 4
entry Nov 12 2008, 22:48
из разказите "Разпри с екипа"
автор: народни мъдрости

Цитат(неизвестен автор)
...И раците се опитват да превземат форума... '' пак повтарям , за каква се мислиш ти??Раците почвали да превземат форума , а ти колко си по-голяма от нея , 2 години има ли?!?С извинение , си земи Хари Потър книгите , претенциите , простите мнения и си ги наври отзаде , като не ти изнася..Бахти културата..И после в 21 век сме живеели..

следващите откъси са от същият сборник:

Цитат(неизвестен автор)
Както съм 4 или 3 години по-малък от тебе , така мога да те вкарам в пътя ( така се казва) , и да видиш що е то да се заяждаш с мене , ясно ли ти е?!???Ебахти преебааната овца дето си, да ти имам акъла .... Това беше , каквото си мисля.
А и още нещо... Можете с ladysunshine , ludoto_tedi и brooke_scott да си правите седянка , щото сте от една класа , правите се на шефки , ама всъщност сте едно нищо , пикли ...

- Изброените никове накрая изобщо не са ми известни по никакъв начин и не виждам защо точно ги смесваш с мен, но явно ти си имаш някаква тайна причина.

Цитат(неизвестен автор)
Да , явно си имам тайна причина.Тва че си пикла , е така.Няма кво да го оспорваш.Не , по точно има друга дума дето те описва най-добре-МЪРША!Това е то.Дойдохме си на думата.Моя работа си е , как ще се изказвам некомпетентно , компентенто и незнам си какво..Както казах , като не ти изнася го изтрий!Тръгнала да ми се прави на важна , ''голямата''.. Няма кво да говорим

от горните откъси можем да извадим два генерални извода:
1. вероятно това ще бъде сред последните постове в този форум. всичко потъва, апокалипсиса идва.
2. според лирически герой неговата "събеседничка" е главно овца, но преди всичко мърша. Дори МЪРША, а най-добре М-Ъ-Р-Ш-А, за да звучи по-внишително.

« Next Oldest · Jordan's Blog · Next Newest »

Comments

post Nov 12 2008, 23:02
Comment #1

ВещицЪ

Група: Модератори
Коментари: 759
Регнат: 3-December 05
Име: Евгения

blush.gif На мен "преeбана овца" повече ми хареса. И то не в смисъл на прецакана, а в смисъл на прекалила със...заниманията, един вид. worthy.gif
Go to the top of the page
post Nov 12 2008, 23:08
Comment #2

Филморатор

Група: Уважавани
Коментари: 2,051
Регнат: 10-December 05
От: Горна Оряховица
Име: Йордан

според мен горните цитати водят до извода, че в новото издание на бълграския тълковен речник може да се добави думата ПРEЕБАН, съответно със значение "прекалил със сексуалните занимания", а не като "прецакан" както го знаят повечето.
съотв. отрицателната форма би била НЕПРЕEБАН, т.е eбан умерено. rolleyes.gif
post Nov 13 2008, 14:39
Comment #3

Глобален Модератор

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,832
Регнат: 27-March 06
От: Пловдив
Име: Стефания

Цитат(Баба Вихронрав @ Nov 12 2008, 23:02)
blush.gif На мен "преeбана овца" повече ми хареса. И то не в смисъл на прецакана, а в смисъл на прекалила със...заниманията, един вид. worthy.gif

А за да бъдем максимално точни ---> "преебААна". biggrin2.gif
Цитат(Jordan @ Nov 12 2008, 23:08)
според мен горните цитати водят до извода, че в новото издание на бълграския тълковен речник може да се добави думата ПРEЕБАН, съответно със значение "прекалил със сексуалните занимания", а не като "прецакан" както го знаят повечето.
съотв. отрицателната форма би била НЕПРЕEБАН, т.е eбан умерено. rolleyes.gif

Това последното особено много ми хареса! biggrin2.gif
post Nov 27 2008, 18:49
Comment #4

unfaithfulness revealer

Коментари: 936
Регнат: 30-July 05

Да, ама не! Думата, която трябва да бъде добавена, би била "преебал", защото страдателните окончания не отиват на такъв сорт занимания ;Р.
post Nov 27 2008, 19:01
Comment #5

ВещицЪ

Група: Модератори
Коментари: 759
Регнат: 3-December 05
Име: Евгения

Жоро, Жорооо, я се замисли и виж, че си е съвсем уместна страдателната форма, ако действието е извършвано върху теб и страдаш от него. Особено за отрицателната форма - съвсем си приляга. 18.gif
post Nov 27 2008, 19:35
Comment #6

unfaithfulness revealer

Коментари: 936
Регнат: 30-July 05

Пък въпросната, като знам колко страда от това действие , направо сърцето ми се къса 18.gif.
post Nov 28 2008, 00:46
Comment #7

Sinner in the hands of dirty god

Коментари: 2,717
Регнат: 22-September 05
От: Пловдив
Име: Николета

18.gif А защо вкъщи се пише слято, а в гъза - не? 18.gif

« Next Oldest · Jordan's Blog · Next Newest »