IPB WARNING [2] Illegal string offset 'member_id' (Line: 638 of /modules/blog/lib/lib_blogfunctions.php)
GGbit.info -> I hate Mondays

Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 5
entry Jan 5 2009, 18:46
Поредния скапан ден.. dry.gif

Нищо не мина, както трябва. Имам чувството, че започвам новата година само с дертове. mad.gif Толкова съм не на място, че ще експлодирам. Поне станах добре, след това ми беше адски студено на път за даскало и слушах през целия път за любовните драми на еди кой си. wacko.gif Мразя, когато Мария (момичето, с което ходим на училище) обсъжда всички любовни драми, а още повече, когато почне своите. Все едно и също, как не заспах права. Първия час физическо - яку. Стояхме само и се хилехме. biggrin2.gif Втория час - Български. Тука нещата станаха по-сложни, особено с тъпото класно, на което не се изложих и имам поредната шестица, вече станаха толкова много, че не им обръщам внимание. Трети - Английски. Писах песен в часа, защото ми беше толкова безразлично, че щях да се гръмна. И тук идва най-гадния момент от целия ден - Стефан. Не знаех какво да му кажа, когато го видях и какво да направя, особено след караницата снощи. Обикновено все той оправяше нещата, но този път реши да пасира и аз бях в задънено положение, понеже никоге аз не се сещам да направя нещо. 19.gif И без това тази връзка няма да я бъде. Постоянно се караме, врякаме, сърдим се .. той иска прекалено много от мен, писна ми. И както си казах аз приключих с момчетата. Те са от друга планета, не мога да ги разбера. Издържах един месец, за мен това е много. Плюс това сега въобще не ми е до него. След това - свободен по музика. Шет.. развивахме теми за моята вече почти налегнала ме депресия и ми казваха колко грешна съм и как така и онака. Зная ги тези неща, но просто, като не ми е лесно да ги направя. Заебавам се .. особено след, като ме подмина така. ohmy.gif Не очаквах това от този човек .. (за стефан говоря) И аз си го подминах, като е гарга - да е рошава. Тогава вече яко се омърлуших и ме заболя устата да казвам на всички, че ми няма нищо и че сълзите са от хремата. Не бях плакала от месец. Време беше да си изхвърля всички трудности .. Другите часове просто - no comment 16.gif Писах разказ, за да не ми е толкова тъпо .. smile.gif Утре се очартава още по-скапан ден, защото е вторник! Мразя вторници!

« Next Oldest · Broken Doll's Blog · Next Newest »

Comments

post Jan 7 2009, 14:58
Comment #1

Най-голям български ESET фен

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,522
Регнат: 15-December 06

Май не си падаш много по делничните дни, дано поне ти харесват събота и неделя tongue.gif
Go to the top of the page

« Next Oldest · Broken Doll's Blog · Next Newest »

НПВСЧПС
1
2
3
4
5
6
7
8
9