IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Captain America: The First Avenger ( 2011 )
Оценка 4 V
f0rgy
коментар Dec 17 2010, 19:59
Коментар #1

Team 23 - Sensei

Група: Уважавани
Коментари: 6,051
Регнат: 15-June 06
От: Пловдив

Captain America: The First Avenger ( 2011 )

Режисьор :Joe Johnston

Жанр: Екшън, Приключение, Супергерой, 3Д

В ролите : Hugo Weaving , Chris Evans , Sebastian Stan , Hayley Atwell , Toby Jones , Dominic Cooper

IMDB : Линк към IMDB

Световна премиера : 22 Юли, 2011

MPAA Рейтинг :

Резюме : Роден през Голямата Депресия, Стив Роджърс израства в бедно семейство.Ужасен от кадрите на Нацистите по телевизията, Стив се присъединява към армията. Заради хилавостта си обаче той не е приет. Чувайки за проблема на момчето, Генерал Честър Филипс предлага на Роджърс възможността да се включи в таен експеримент.. Операция : Прераждане. След семици тестове, Роджърс най-после риема Super-Soldier серума и бива "обстрелян" с вита лъчи. В последствие тялото на Роджърс става толкова перфектно, колкото може да бъде едно човешко тяло.3 месеца по-късно той получава името си - Капитан Америка, както и първата си задача. Въоражен с неунищожим щит, Капитан Америка води война със злото като пазител на свободата и като лидер на Аvengers.

Снимки:

Видео от снимките на филма:

---
... Както казва Тайкъс от Стар Крафт 2...
" Hell, it's about time... "
Go to the top of the page

+Quote Post
3 страници V   1 2 3 >  
Start new topic
Отговори (1 - 19)
ViruZzZ
коментар Dec 18 2010, 16:08
Коментар #2

Soul Pledged To The Darkness

Група: Потребител +
Коментари: 3,401
Регнат: 16-September 07
От: his own imaginarium ;]

Отначалото щях да го гледам само заради Крис Евънс, но след като преди малко изгледах по тв-то "Ultimate Avengers" се оказа, че Капитан Америка не е толкова противен образ.

+Quote Post
Johnny Red
коментар Dec 18 2010, 23:07
Коментар #3

Spammerman

Група: Филморатори
Коментари: 5,387
Регнат: 26-September 06
От: Бургас

Кое му е противното, тва че е типичния образец за "изтъркан патриотичен герой" ли? Е по времето като е създаден, нито той, нито Супермен не са били смятани за скучни и изтъркани. Но иначе да, и на мен никога не ми е бил любим персонаж, ама има някои интересни истории тук таме. Първоначалното инфо на филма изглежда на ниво, а по-обстойна преценка като излезе трейлъра.

+Quote Post
apophis
коментар Dec 19 2010, 00:18
Коментар #4

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 266
Регнат: 23-March 07
Име: Ivelin

капитана си е класика все пак за времето когато е бил създаден 1941 -разгара на втората световна война за американските деца би било добре да има войник символ на америка който да се бие със злите нацисти. Капитана съм му гледал историите главно в серила за Спайдър мен и отделно филмите за Ултимативните отмъстители дотогава го мислих за скучен герой но се оказа много добър. Отдело главния злодей в него Червения Череп си е един от най гениалните злодеи на Марвъл. Филма очаквам да е наистина добър а и допълнително ми харесва че ще е по време на втората световна война. Хуго Уийвинг е добър избор за Червения Череп (ма не видях в снимките да е с червена маска smile.gif. А Крис Евънс само от филмите за четворката и от няква комедия преди тва го знам.

+Quote Post
f0rgy
коментар Dec 19 2010, 00:31
Коментар #5

Team 23 - Sensei

Не винаги носи маска по комиските. В началото е носел червена маска, но с времето го изобрасяват, че прото лицето му е червено, но някой продължават да го изобразяват с маска, различни вселени. Тук може не веднага да е с маската. Зависи кой от пройзходите му ще изберат, но предполагам, че ще става въпрос за самото начало - червена маска, подарена му от Хитлер ( + това му е дясната ръка ), лидер на Нацистка терористична организация, стандартни работи.
Има още ЧЧ-та в комикс историята, но тук говорим ориджинс. Иначе има вече "възраждането му " в клонирано тяло на Капитана и т.н., но тук може и да не го виждаме с маска през по-голяма част от времето.

+Quote Post
Tedo
коментар Jan 14 2011, 12:51
Коментар #6

Spammerman

Коментари: 3,715
Регнат: 11-February 07
От: Мадрид

+Quote Post
Johnny Red
коментар Jan 14 2011, 12:53
Коментар #7

Spammerman

Ето HQ версия:

Ultimate Cap FTW!

+Quote Post
Johnny Red
коментар Jan 16 2011, 23:32
Коментар #8

Spammerman

+Quote Post
K_f_R
коментар Jan 17 2011, 00:45
Коментар #9

Dismantle Me

Коментари: 3,453
Регнат: 2-December 06

FTW!FTWFTWFTWFTWFTWFTW капитана е (bow)

+Quote Post
Johnny Red
коментар Feb 1 2011, 03:01
Коментар #10

Spammerman

+Quote Post
f0rgy
коментар Feb 1 2011, 03:02
Коментар #11

Team 23 - Sensei

И все очаквам да щракне с пръсти, да каже " FLAME ON " и да отлети mrgreen[1].gif

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Feb 1 2011, 04:32
Коментар #12

.: БосСс В ДжУнГлАтА :.

Група: Администратори
Коментари: 15,312
Регнат: 25-April 05
От: Гр. Пловдив

QUOTE(f0rgy @ Feb 1 2011, 03:02) *
И все очаквам да щракне с пръсти, да каже " FLAME ON " и да отлети mrgreen[1].gif

Объркахме филма... biggrin2.gif
4-ката си беше класика, макар малко с дразнещия си персонаж да ме нервеше на моменти... biggrin.gif
Иначе капитан Америка си е типичен герои във много "геройски" филми, като оригиналните за него са бая старички, не че не ставаха...
Но Евънс е класа, а като гледам и мистър Смит е на линия в матрицата.... biggrin.gif Та очакванията ми са високи. happy.gif

+Quote Post
Tedo
коментар Feb 1 2011, 14:44
Коментар #13

Spammerman

Коментари: 3,715
Регнат: 11-February 07
От: Мадрид

Сериозно почвам да го ненавиждам тоя филм, прекалено американски е за мен, при вида на толкова американски знамена на едно място почва да ми се драйфа... wacko.gif

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар Feb 1 2011, 15:53
Коментар #14

Spammerman

Коментари: 2,317
От: In the galaxy far,far alway

Цитат(Toho @ Feb 1 2011, 14:44) *
Сериозно почвам да го ненавиждам тоя филм, прекалено американски е за мен, при вида на толкова американски знамена на едно място почва да ми се драйфа... wacko.gif

Е ти пък какво искаш бе, Тедо, то филмът дори си се казва "Капитан Америка"...Нали не очакваш да показват някое друго знаме?! Пък и в крайна сметка си ги знаем американците как обичат да си развяват и да представят тяхното си "достойнство" като най-голямото в света. Така че не виждам какво се учудваш. Явно на теб филма така и така няма да ти хареса, аз обаче не виждам проблем и ако сценария и режисуата са на добро ниво, защото каста определено поне като имена е, то мисля, че ще се насладя на филма blush.gif .

+Quote Post
f0rgy
коментар Feb 1 2011, 16:05
Коментар #15

Team 23 - Sensei

Ясно е, че във филма Америка ще е най невинната страна, която най-малко иска да има общо с всичко около думата война, демек точно на 180 градуса biggrin.gif Но пък се надявам найстина да е един хубав филм, щото няма предпоставки да е БОЛен, най - малкото mrgreen[1].gif

+Quote Post
K_f_R
коментар Feb 1 2011, 18:18
Коментар #16

Dismantle Me

Коментари: 3,453
Регнат: 2-December 06

Пак да кажа Фак йеах!

+Quote Post
Johnny Red
коментар Feb 1 2011, 21:22
Коментар #17

Spammerman

Цитат(Toho @ Feb 1 2011, 14:44) *

Е нали това му е целта. Да е патриотичен до "безобразие". Ти за какво си мислиш, че ще става въпрос във филм на име Капитан Америка?

+Quote Post
Johnny Red
коментар Feb 3 2011, 12:27
Коментар #18

Spammerman

Кап и Бъки:

+Quote Post
Johnny Red
коментар Feb 4 2011, 20:14
Коментар #19

Spammerman

Официален постер

worthy.gif worthy.gif

+Quote Post
ViruZzZ
коментар Feb 4 2011, 20:27
Коментар #20

Soul Pledged To The Darkness

Коментари: 3,401
Регнат: 16-September 07
От: his own imaginarium ;]

Еванс е <3 ..

+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 19th February 2019 - 09:50