Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 0
Entries on Wednesday 20th January 2010

entry Jan 20 2010, 00:57
Лятото...Сезонът който предусеща сбъдването на всички горещи желания за които сме мечтали през дългите студени дни.Най бленуваният уикенд в който ти се иска да се откъснеш от всичко досадно и скучно в ежедневието си и да правиш всичко за което само си гледал в красивите романтични филми украсени с високите зелени палми и кипящи от живот улици.И когато тази възможност застане пред теб си казваш защо пък не?Защо не замина и не направя нещата от които винаги сам се спирала а толкова силно сам искала да правя!Точно това си казах и аз пушейки цигара и пиейки кафе с приятелките ми във влака на път за морето.Неочаквани срещи,вълнуващи флиртове,среднощни разходки по плажа...всичко това очакваше мен и тайфата с която знаех че ще изкараме незабравимо.Пристигането и настаняването ни мина нормално и без да губим време от безгрижните емоции се запътихме към "кипящите от живот улици" на път за плажа...Всичко беше толкова красиво че когато се огледах картината пред мен доби същия облик като този от малкия екран в къщи.Нямаше как това ваканционно настроение да не зарази и нас.След изтощително плискане в солените води,ледени напитки и розовия тен от яркото слънце дойде време за кратка почивка преди началото на истинското приключение под не толкова ярките но сякаш обсипали всичко на около трептящи звезди.Облечени в типичния за всички тук морски стил се озовахме в едно от най новите места за нощни забавления.Високата музика,сладките питиета и последвалите танци постигнаха очаквания резултат.Вече не бяхме сами!Опиянена от цялата тази вълнуваща обстановка и захвърлила всичките си проблеми някъде далеч в съзнанието си в миг усетих как погледът ми проследява
приближаваш се към мен мъж облечен в тъмно сини джинси и почти разкопчана бяла риза.Предчуствията ми започнаха да гъделичкат цялото ми тяло а когато той се доближи до ухото ми чух най разпространеният и може би банален но в повечето случаи успяващ да привлече вниманието въпрос"имате ли огънче"...?

Entries on Saturday 16th January 2010

entry Jan 16 2010, 03:15
И точно когато започнеш да преодоляваш трудностите сама,да се бориш сама,да оставиш чуствата някаде там при последния който те накара да се разочароваш от всичко... се появява... той!Сред многото други които искат да бъдат с теб,но ти не обращаш внимание защото в момента чуствата не са от значение...той се откроява...Именно с това,че не ти се обяснява пред компютъра в любов,не ти пише досадни смс-и през ноща.Той е просто забавен,уверен в себе си млад мъж което го прави почти нереален в очите ти...Първоначално не обръщаш внимание на чуствата или просто не ги влагаш.Но срещите ви стават все по приятни и в същото време неангажиращи.Сред поредиците разговори,споделени лични неща и уверението от твоя страна че не съществува някой който да заслужи обичта ти-той те кара да не спираш да вярваш в любовта.Дните отминават а приятното време заедно се превръща в неспирно привличане.Сега получаваш това което даваш.Изведнъж човекът когото за теб не съществуваше се оказва реален и мислите ти полудяват по него..Ти владееш положението,но до този момент...Всичките ти прегради рухват пред очите ти,но за първи път изпитваш наслада от това че си победена!Всички съмнения,всички въпроси задавани с години сега са без значение.И когато времето ви заедно става все по сладко ти си спомняш как започна всичко...В този миг осъзнаваш какво наистина се случва.Но е твърде късно.Вашата история вече си имаше заглавие и то беше"Немога да ги изоставя!"Бягството от реалността свърши!Тогава разбираш,че усилията с който си градила стените пред себе си са били напълно напразни.Винаги ще се намери някой,който да ги разруши.Но ти не съжаляваш и дори напротив-това което мислеше че не съществува наистина го има!Чустваше как любовта не изчезва от теб а търпеливо изчака думите"Видя ли че можеш да обичаш?!..."

НПВСЧПС
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11