Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 4
 | Category: Moods
entry Dec 15 2011, 11:15
Време е да се отвори новата страница и да настъпят промените... Плашещите до болка промени...

| Category: Something...
entry Oct 2 2011, 21:43

Фен страница във Фacebook - http://www.facebook.com/quizbattle.net

Новата онлайн стратегия вече е факт! smile.gif Играта е доволно добра, препоръчвам я на всички, които си падат по игри от типа на Конкистадор. smile.gif Сайтът е QuizBattle.Net. За тези, които се затрудняват - ето и помощен линк - тук. И предупреждение към любителите на Internet Explorer - сайтът все още не е оптимизиран за работа с IE, което в най-скоро време ще бъде поправено, аз лично си цъкам с Мозила. smile.gif Приятна игра, ще се радвам да се срещнем в играта - нека завладеем света със знания! rolleyes.gif

| Category: Music
entry Sep 23 2009, 19:24
В Пловдив на 25, 26 и 27 септември (петък, събота и неделя) ще се проведе рок-фест, който ще се състои на Гребната база. Началото на събитието е от 18h в петък и ще бъде открито от група John Steel. Който иска - нека заповяда да се повеселим под звуците на рок и метъл музиката. smile.gif

entry Jun 26 2009, 02:48
Michael Joseph Jackson - August 29, 1958 – June 25, 2009

Rest in peace!

entry May 5 2009, 13:46
На 9 май (събота) в клуб Пъзела от 22h, група John Steel ще направят официалното си първо забиване на пловдивска сцена, поднасяйки ни няколко великолепно изпълнени хеви метъл кавъра + дебютния си сингъл Nightmare. Заповядайте на страхотен рок купон!

http://www.myspace.com/johnsteelband

| Category: Moods
entry Mar 11 2009, 04:19
"Този човек, когото обичаш в мен, естествено е по-добър от мен...
Но ти ме обичай и аз ще се постарая да стана дори по-добър от себе си!"

Шекспир

| Category: FuN
entry Nov 5 2008, 18:01

laugh.gif Бляяяяя! laugh.gif

| Category: FuN
entry Sep 14 2007, 15:01
Откраднах идеята от Шамана, надявам се той да няма нищо против smile.gif

| Category: Something...
entry Nov 10 2006, 02:17
"Светлосиньо"

"Да видиш, че всичко е дадено.Да можеш да си човек и да го направиш...
Когато има Дявол, има и Бог.Дяволското и божественото са в природата на хората.Достатъчно е само да ги разпознаем.И тогава Дяволът ще започне да плаче и Бог ще му прости за греховете му...
А Дяволът не прощава, той знае за слабите места на хората. Той е вътре в нас, а не наоколо. Ще ни провокира, ще ни заведе на точното място, на случайното място, случайната ситуация... Ще ни пробва и тогава ще бъде точният момент, в който трябва да направим снимка отстрани, в която снимка ще се появи едно-единствено нещо - силует, боядисан в светлосиньо. Ако не се заблудиш от хубавия цвят, ще забележиш, че силуетът е дяволски и тогава ти ще разбереш кое е слабото място на Дявола. Това, че той е забелязан..."

В ролите: Радослав Гизгинджиев, Даниел Инков, Вера Караколева, Жени Банова

ИНТРО
СВЕТЛОСИНЬО

Цитат
It's funny how a little hug makes everyone feel good in every place and language, it's always understood .

Бисери...
Цитат
[11:56:04 PM]Freaky каза: pronizval sam priqtel sas strela za dartz v kraka , prostrelval sam bratov4ed mi s vazdu6na pu6ka v kraka ama jivotno ne moga da naranq
[11:56:09 PM] Freaky каза: te imat kozina !

Цитат
[12:02:17 AM] Белисима каза: не мога да спя преди изпит
[12:02:21 AM] Freaky каза: za6to
[12:02:34 AM] Белисима каза: ми... "професионално изкривяване"
[12:02:47 AM] Freaky каза: ebati, kvo tolkova moje da stane, nai-mnogo da sa provali6 na izpita i da izgubi6 6ansa si za socialna realizaciq i do 30 godini 6a si samotna alkoholi4ka...

Цитат
[12:06:53 AM] Freaky каза: misli6 li, 4e sam stranen?
[12:07:02 AM] Белисима каза: не, по-скоро страшно забавен
[12:07:06 AM] Freaky каза: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
[12:07:07 AM] Freaky каза: a sega
[12:07:08 AM] Freaky каза: ?

My Picture

3 user(s) viewing
3 guest(s)
0 member(s)
0 anonymous member(s)