IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> BFL FIFA 07 v.1.0 RELEASED!!!
krisku
коментар Jan 5 2007, 10:38
Коментар #1

pwned

Група: Уважавани
Коментари: 1,757
Регнат: 23-September 06

IPB Image

Съдържание:
С тази програма Вие ще инсталирате на вашия компютър BFL FIFA 07 v.1.0 включваща:
1.Българското футболно първенсто
-А група с всичките 16 отбора и към тях екипи /домакински и гостуващ/, знамена, емблеми /в меню и по време на игра/ и топки Adidas TeamGaist с цветовете на отборите.
-Сборна Б група включваща следните отбори: Добруджа, Калиакра, Нафтекс, Черноморец, Дунав, Марица, Шумен, Локомотив СтЗ, Етър, Пирин, Хебър, Спартак Пл.,
Миньор, Монтана, Видима Раковски, Чавдар.Реални екипи на повечето отбори и знамена.Реални емблеми /в меню и по време на игра/
3.Добавена е купата на България и Супер купата на България.Първия от А група играе в ШЛ, втори, трети и четвърти в УЕФА, а последните три отбора от А група изпадът в Б първите три от Б влизат в А.
3.Изцяло ново меню със снимки от български отбори и мачове.
4.Променени ingame панели /scoreboard/
5.Български спонсори.
6.Логото на български вестник.
7.Рекламни табла.
8.Лица на български треньори.

Лиценз:
BFL v 1.0 е продукт реализиран от BFL Team и всички права по него се държат от BFL Team.Като потребител Вие се задължавате да:
-Не продавате продукта BFL v 1.0 /или за кратко патча/.Това е софтуер без комерсиална цел.
-Не променяте съдържанието по патча.
-Не присвоявате заслугите за реализирането на патча.
-При разпространение в други сайтове и форуми освен официялните на BFL Team трябва да посочите авторите /BFL Team/ и официялната страница.

Вашите идей и препоръки можете да давате в нашият официялен форум - http://bgfifa.10.forumer.com

ИНСТАЛАЦИЯ!!!ЧЕТЕТЕ ЗА ДА НЯМАТЕ ПРОБЛЕМИ:
За да нямате проблеми с BFL v.1.0 трябва да прочетете внимателно следните инструкций:

Инсталирането на патча е на ваша отговорност - BFL Team не носи отговорност при евентуални неудобства.

1. Старирайте bfl07v1_setup.exe и инсталирате посочвайки директорията /папката/ където се намира вашата FIFA 07.
2. След приключването на програмата bfl07v1_setup.exe стартирайте fathbhbuilder.exe намираща се в директорията FIFA07/data и натиснете Build.Изчакайте програмата да свърши работата си.
3. Изтривате папката FIFA 07 от директорията My Documents

4.Конверторите за базаданните трябва да се качват в папката на вашата FIFA07 !!!

Link data.bg
От BFL FIFA до оригиналната FIFA
От отригиналната FIFA до BFL FIFA
Link zamunda.net
Приятна игра.

Този проект за вас реализираха:

Цветомир Колев (ochko) - Екипи на А група и част от Б група, база данни
e-mail: ochko_ruse@abv.bg

Благовест Димитров (levski_forever) - Меню, база данни, комплектоване и инсталация.
e-mail: bago2004@abv.bg

Живко Станчев (DOBRUDJA (South^Front-d4) ) - Знамена, база данни
e-mail: dobrudja_zhivko@abv.bg

Иво Босев (wcwc) - Информация, спонсори рекламни табла.
e-mail: bozdygan@abv.bg

Иван Канчев (kyynadd) - Информация, ,база данни
e-mail: kanchev9@abv.bg

Благодарим и на всички от BFL PES , и всички потребители от форума , които помогнаха за реализирането на патча !
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 13)
krisku
коментар Jan 5 2007, 10:41
Коментар #2

pwned

Понеже в патча има(ше) малко бъгчета, защото един от главните организатори на бфл тийм е изчезнал, и ето какъв беше първия проблем от, който се оплаках аз:

Става въпрос за този проблем smile.gif

QUOTE(krisku)
След това втория мач пуснах го, какво да видя екипите еднакви о.О
Излязох от мача, и смених екипите, там гости, доамакини, същата работа, цветовете на двата отбора са като тези на отбора с който играя, примерно играя с Левски, вс. Ботев Плд. - цветовете са сини.
Казах си, нещо съм бутнал, изтрих този турнамент, създадох нов.
Първия мач всичко без проблем, но втория гореспоменатата картинка се повтаря.
Адски е дразнещо, нищо не мога да играя (може би не съм само аз..)
Кога да очакваме някакво фиксче по този проблем

Ето и фикса който оправя проблема... ЧЕТЕТЕ ОПЪТВАНЕТО!!!!

Link от bgshare.com

Link от Data.Bg

Фиксът е решението на проблема, gl hf all smile.gif

+Quote Post
K_f_R
коментар Jan 5 2007, 11:12
Коментар #3

Dismantle Me

Коментари: 3,453
Регнат: 2-December 06
От: Пловдив

абе Някой ми разви 1 теория че този пач бъгва мултиплеара!А аз без мулти не мога! и Сега мее страь да я кача за да не си бъгна МУлта ако може да кажеж нещу по въпроса smile.gif

+Quote Post
krisku
коментар Jan 5 2007, 11:16
Коментар #4

pwned

QUOTE(K_f_R @ Jan 5 2007, 11:12) *

абе Някой ми разви 1 теория че този пач бъгва мултиплеара!А аз без мулти не мога! и Сега мее страь да я кача за да не си бъгна МУлта ако може да кажеж нещу по въпроса smile.gif

Преди да пуснат патча, бфл тийм казаха това като бъг, но именно заради този бъг забавиха излизането на патча с 4 дни.
Ако следваш инструкцийте за инсталация няма да имаш никакви проблеми, аз играх мулти с още един пич инсталирал бфл, без проблем.. smile.gif
А в по-горние постове забравихда спомена:

Желателно е да инсталирате патча на чиста фифа, без никакви други инсталирани патчове... (за тревата може, при мен проработи, но все пак си преинсталирах фифата..)

ПП: K_f_R, тегли смело - няма да ти бъгне нищо smile.gif)

+Quote Post
XtCrAvE
коментар Jan 5 2007, 21:32
Коментар #5

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 148
Регнат: 24-October 06

Пача го пробвах и е пълен боклук.Графиката е ужасна,също има и доста бъгове.

+Quote Post
f0rgy
коментар Jan 5 2007, 23:54
Коментар #6

Team 23 - Sensei

Коментари: 6,051
Регнат: 15-June 06

Не бъгва мултито ми..Хмм..Представи си така..Ти имаш сички 10 лиги + 1 допълнителна демек 11...Противникът ти ако няма пач той има 10 лиги...И твойта машина отчита че и той има пач и му превърта 1 лига пред твойта демек той си избира Арсенал,но ти виждаш отбор от Чемпионшип...Дано да си ме разбрал blush.gif

+Quote Post
krisku
коментар Jan 6 2007, 10:37
Коментар #7

pwned

QUOTE(XtCrAvE @ Jan 5 2007, 21:32) *

На мен пък графиката ми е добре, камерата ми е Action , Zoom и онова другото до дупка, от мониторчето малко ефекти и става супер wink.gif
Някой играчи с Creatition Master си ги бутнах тук там, и всичко е супер smile.gif

+Quote Post
XtCrAvE
коментар Jan 6 2007, 11:42
Коментар #8

Потребител

(krisku @ Jan 6 2007, 10:37) *

(XtCrAvE @ Jan 5 2007, 21:32) *

На мен пък графиката ми е добре, камерата ми е Action , Zoom и онова другото до дупка, от мониторчето малко ефекти и става супер wink.gif
Някой играчи с Creatition Master си ги бутнах тук там, и всичко е супер smile.gif

За мен тази година се изложиха. smile.gif

+Quote Post
krisku
коментар Jan 6 2007, 11:52
Коментар #9

pwned

Е, бате прав си и ти..
Има доста бъгчета, но както се случи това с svence..
Мисля си, че като се върне и види какво са направили хората от екипа, ще се хване за главата.. smile.gif
И все пач, продължавам да мечтая, че когато се върне свенс ще се започне направата на ъпдейт, който да оправи бъговете и да добавя стадиони, някой лица това онова..
Иначе така като гледам лицата са правени с CM, и на Еромоигбе Ричард, лицето най-много прилича на него (ех, добре че в текстурите на програмата има лице като неговото и прическа като неговата.. )
Хайде мечтатели, да мечтаем! wink.gif

+Quote Post
XtCrAvE
коментар Jan 6 2007, 14:06
Коментар #10

Потребител

(krisku @ Jan 6 2007, 11:52) *

Е, бате прав си и ти..
Има доста бъгчета, но както се случи това с svence..
Мисля си, че като се върне и види какво са направили хората от екипа, ще се хване за главата.. smile.gif
И все пач, продължавам да мечтая, че когато се върне свенс ще се започне направата на ъпдейт, който да оправи бъговете и да добавя стадиони, някой лица това онова..
Иначе така като гледам лицата са правени с CM, и на Еромоигбе Ричард, лицето най-много прилича на него (ех, добре че в текстурите на програмата има лице като неговото и прическа като неговата.. )
Хайде мечтатели, да мечтаем! wink.gif

Дано скоро се появи Свен,че без него са гола вода. biggrin2.gif

+Quote Post
Th3_SpY
коментар Jan 6 2007, 20:29
Коментар #11

th3r3 1s a sToRm 1ns1d3 mY bRa1n

Група: Потребител +
Коментари: 1,102
Регнат: 27-April 05
От: женските фантазии
Име: 911 turbo

Какви са тези конвертори? Трябва ли да свалям?

+Quote Post
krisku
коментар Jan 6 2007, 20:34
Коментар #12

pwned

Ами конверторите предсавляват една магийка, която връща от променаната база данни от бфл патча, към оригиналната на фифата.
Примерно инсталирал си си патча и той е променил базата данни, след време искаш да махнеш патча, може нещо да те издразни (понеже той не добавя само отбори, а променя почти целия изглед на играта), та исках да го махнеш и използваш ковертора: "ОТ БФЛ КЪМ ФИФА", който връща оригиналната база данни на играта.
Така все едно нямаш патч, а ако искаш да върнеш патча, използваш конвертора: "ОТ ФИФА КЪМ БФЛ", така оригиналната база данни ще се замени с подменената на патча.
Дано разбра, ти си решаваш дали ще ти потрябват, само ако искаш да работят трябва да ги поставиш в папката на играта.

+Quote Post
Th3_SpY
коментар Jan 6 2007, 20:53
Коментар #13

th3r3 1s a sToRm 1ns1d3 mY bRa1n

Група: Потребител +
Коментари: 1,102
Регнат: 27-April 05
От: женските фантазии
Име: 911 turbo

Мерси за подробното обяснение biggrin.gif Ставаш за учител biggrin.gif

krisku: Незнам колко ставам за учител, но знам, че за ученик изобщо не ставам smile.gif

+Quote Post
Bamboocha
коментар Feb 2 2007, 17:35
Коментар #14

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 31
Регнат: 25-January 07
Име: Ivan

Момчета някои знае ли защо не мога да играя като мениджър на БГ отборconfused.gifКогато стигна до избор на отбора и си избера Ботев на пример и играта ме изплюва!Ако някои знае как да поравя рози дефект нека ми пише. worthy.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 20th November 2018 - 10:51