IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Revolution, Революция (2012)
Оценка 5 V
Rock
коментар Sep 5 2012, 15:01
Коментар #1

Редовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 714
Регнат: 17-May 08
Име: Виктор

Жанр: Научна фантастика
Година: 2012
Телевизия: NBC
Tv.com: Click
IMDb: Click
Премиера: 17-ти септември
Държава: САЩ
Създател: Ерик Крипке
В ролите: Ана Лис-Филипс, Дейвид Лайънс, Били Бъркс, Елизабет Мичъл, Джанкарло Еспозито, Греъм Роджърс

Резюме: Един ден всички технологии по света спират. Телевизорите вече не излъчват, колите не вървят, компютрите не тръгват – всичко отказва. Кой е причинил Затъмнението и какво е то всъщност? 15 години след апокалиптичното събитие обществото се е разпаднало, а цивилизацията е в крах. Хората се управляват от воюващи групировки и престъпници. Човечеството има една последна останала надежда технологиите да проработят отново и тя е във флашка, държана от членовете на семейство Матисън.

Трейлър

Revolution.S01.E01.Pilot.XviD-ViP3R
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 6)
ViruZzZ
коментар Sep 5 2012, 18:30
Коментар #2

Soul Pledged To The Darkness

Група: Потребител +
Коментари: 3,401
Регнат: 16-September 07
От: his own imaginarium ;]
Име: Ицо

Има голямо име зад тоя сериал, ама определено не е Крипке smile.gif

+Quote Post
smallville_high
коментар Sep 5 2012, 19:13
Коментар #3

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 120
Регнат: 2-August 12

епа навсякъде пише името на Крипке като създател може и JJ Abrams да е продуцент но явно главните идеи идват от Крипке

+Quote Post
ThePinkDuck
коментар Sep 6 2012, 01:10
Коментар #4

Life is Better Blonde

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,638
Регнат: 17-November 05
От: Neverland
Име: Емилия

Сърбят ме ръчичките да поправя името, НО нека бъдем цивилизовствани още известно време.
Сериала изглежда обещаващ, но да видим какво ще предложи след епизод 3.

+Quote Post
FrAgMaKeR
коментар Sep 6 2012, 09:34
Коментар #5

Lucid Dreamer

Група: Администратори
Коментари: 6,714
Регнат: 25-April 05

Вчера изгледах пилота в hulu.com (или по-скоро превю версия на епизода) и.. не е зле, но има какво още да се желае, обаче за да дам каквато и да е крайна оценка трябва да изчакам да излезнат първите 3-4 епизода първо.

Иначе като първо впечатление ми се струва, че твърде много вече видяни идеи са смесени в историята, което обикновенно е гаранция за пълен провал, но нека не бъда песимист от сега има време нещата да се оправят.. или да се примеря с този факт. Дано JJ си е взел поука от Alcatraz smile.gif

+Quote Post
ludoto_mimi
коментар Sep 6 2012, 22:59
Коментар #6

Лудата Модераторка

Група: Глобален Модер
Коментари: 4,317
Регнат: 26-June 05
От: Пловдив
Име: Мими

Това според мен ще бъде яко и се надявам комбинацията JJ/Kripke да даде добър продукт. Тъй като Фриндж свършва ще е хубаво Джей Джей да не се впуска пак в много проекти, защото явно не може да се справи с всичко и някои си заминават безславно. Този има потенциал да стане нещо хубаво за повече от 1 сезон, стига да не го застигне съдбата на Тера Нова, който също не беше чак толкова лош. А Алкатраз почна добре, но аз лично после му изгубих нишката и не мисля да наваксвам.

+Quote Post
Demon_Hunter
коментар Sep 7 2012, 16:33
Коментар #7

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 106
Регнат: 3-April 07
Име: Demon Hunter

Първият епизод определено ми хареса и се надявам нещата да станат дори още по-добри нататък. Искам повечко герои обаче, по на Лост да заприлича biggrin.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 13th December 2018 - 07:30