IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Person of Interest, (2011)
Оценка 5 V
FrAgMaKeR
коментар Feb 16 2010, 19:20
Коментар #1

Lucid Dreamer

Група: Администратори
Коментари: 6,713
Регнат: 25-April 05
От: Пловдив
Име: Румен Дамянов

Заглавие: Person of Interest
Жанр: Трилър, Драма, Крими
Година: 2011
Връзки: IMDB.com
Създател: Дж. Дж. Ейбрамс, Брайън Бърк и Джонатан Нолан
В ролите: Джеймс Кавийзъл, Майкъл Емерсън, Кевин Чапман, Таражи П. Хенсън

Резюме: Носителят на Еми Дж. Дж. Ейбрамс и Брайън Бърк ("Lost"), номинирания за Оскар Джонатан Нолан ("Memento"), Дейвид Семъл ("Heroes") и Грег Плейджман ("Cold Case") са изпълнителните продуценти на сериала "Рerson of interest". В него участват Джеймс Кавийзъл, носителят на награда Emi Michael Emerson и номинираната за Оскар Таражи П. Хенсън. В този сериал ще се срещнете с бивш агент на ЦРУ, който се съюзява с мистериозен милионер, за да предотвратяват престъпления, използвайки собственото си чувство за правосъдие. Рийз (Кавийзъл) е специалист в тренирането за операции под прикритие, той се обръща към Финч (Емерсън), който е софтуерен гений, създател на програма, използвана за разпознаване на престъпници, още преди те да са извършили престъплението си. С помощта на тази технология, двамата работят извън закона, използвайки уменията на Рийз и огромното богатство на Финч, за да разрешават и предотвратяват престъпленията още преди да са се случили. Действията на Рийз привличат вниманието на полицията в Ню Йорк, включително и това на детектив Картър (Хенсън), който разследва убийства и Фуско (Кевин Чапман)- полицай, който Рийз използва в своя полза. С многобройните престъпления, които Рийз и Финч разследват, те откриват, че точния човек, с точната информация, в точното време може да промени всичко.

Трейлър:
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 16)
ludoto_mimi
коментар Nov 23 2011, 21:07
Коментар #2

Лудата Модераторка

Група: Глобален Модер
Коментари: 4,317
Регнат: 26-June 05
Име: Мими

Определено Джей Джей не си губи времето, това ми е един от любимите нови сериали. Джим Кавийзъл доста добре се вписва в ролята на мистериозен бивш агент на ЦРУ/убиец. Доста далеч е от последната му известна роля и с Майкъл Емерсън са добър отбор. Рейтингите са високи и се надявам да се задържат, защото май не всички сериали на Джей Джей ще оцелеят. biggrin.gif

+Quote Post
FrAgMaKeR
коментар Nov 23 2011, 21:36
Коментар #3

Lucid Dreamer

Определено ми е личен фаворит в момента, цялата история е интересна и сравнително реалистична, без да се споменават някакви глобални заговори, шпионски интриги и тн, всеки епизод си е отделна история и точно за това ми е интересен. Главният герой (Кавийзъл) е номер 1, като цяло много симпатичен персонаж, но все пак не някакъв нереалистичен суперхироу, въпреки че си е доста епик на моменти на няколко пъти се е случвало и той да яде бой, поне малко. В началото Майкъл Емерсън не можах да го възприема в роля различна от Бенджамин Лайнъс, но до края на пилотния епизод свикнах и даже смятам че се вписва много добре в нея. Изобщо всичко е много добре измислено и направено, без нищо излишно, радвам се на високите рейтинги и се надявам сериала да се задържи дълго в ефир.

Препоръчвам на всички! wink.gif

П.П - И пак имаше "българска връзка" в сериала, преди 2 епизода изкараха българските наркодилари по-страшни и то италианската и от руската мафии взети заедно.. доста се смях на това, въпреки че не е много смешен стереотип, спомням си как в "Burn Notice" имаше пак някакви луди българи преди няколко сезона. biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар Dec 20 2011, 19:41
Коментар #4

Spammerman

Група: Потребител +
Коментари: 2,317
Регнат: 26-September 06
От: In the galaxy far,far alway
Име: Виктор Иванов

Най-сетне намерих time да отделя време и за това сериалче. Признавам си, че причината, която ме накара най-сетне да го почна, тоест да преодолея типичния си мързел, беше гост участието в 10-тия епизод на една от любимките ми от Legend of the Seeker - Bridget Regan. Но да се върнем на въпроса - изгледах премиерния епизод и....честно казано предварителните ми очаквания се изпълниха напълно, че и отгоре. Определено едно от попаденията на този телевизионен сезон. И съм доволен, че добрите рейтинги почти сигурно означават, дори бих казал, че съвсем сигурно означават подновяване за нов сезон.

+Quote Post
ludoto_mimi
коментар Dec 20 2011, 19:53
Коментар #5

Лудата Модераторка

Зимния финал беше много силен, както и всички епизоди като цяло, но определено ми харесва какви ги вършат сценаристите. Личи си, че има развитие в персонажите, не протакат нещата и като цяло сериалът върви само нагоре.

П.С. Бриджет нямаше да я позная ако не й бях видяла името в началните надписи. biggrin.gif Чак ми се гледа Сийкъра.

+Quote Post
Hotty
коментар Dec 20 2011, 20:13
Коментар #6

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 248
Регнат: 4-August 06
Име: Min4o

Определено звучи доста примамлив сценария, идеята е доста добра. Все пак е на създателите на най - добрият сериал от последното десетилетие! Ще му хвърля един поглед тези дни.

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар Jan 21 2012, 18:34
Коментар #7

Spammerman

Не знам какво биха казали другите, но при чакането за нови епизоди след зимните паузи на сериалите, Person of Interest определено беше на едно от първите три места по нетърпение. Не знам, просто почти всичко му е изпипано най-най, възможно най-добре. А епизода след паузата - този от миналата седмица, накефи ме на максимална степен. Наистина си е едно от най-силните премиерни попадения през настоящия сезон на сериалите biggrin2.gif .

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар May 5 2012, 10:36
Коментар #8

Spammerman

Ааах, Нолан и Джей Джей си знаят работата и си я вършат отлично....Как само навързаха нещата в 21-вия епизод с миналото на Джон + историята в настоящето с преследваната мацка....И с края, в които видяхме как всъщност са се "срещнали" за пръв път Финч и Джон - pure joy бих казал 4.gif . Направо не ми се мисли какво ще се случи в последните два епизода....А и честно казано изобщо не ми се иска да свърша сезона - гледа ми се още и още, и още.

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар May 18 2012, 17:02
Коментар #9

Spammerman

Мдаа, очевидно аз съм единствения останал "откачалник", който гледа сериала тук....Но все пак да си кажа - финала беше мноооого, ама много добър....Толкова обрати, толкова разкрития, екшън в доволни количества....Само ми е интересно това накрая - абе тази машина да не я направиха да е нещо подобно като "онуй изчадийце" в Eagle Eye....Е, естествено без психопатските разклоненийца де blush.gif . Но определено Нолан и Джей Джей извъртяха много яко нещата във финала. Просто 1-вия сезон си беше стабилен от първата до последната минута на епизодите, за което евала на екипа и актьорите - и естествено съм в очакване на новия сезон of course biggrin2.gif .

+Quote Post
ludoto_mimi
коментар May 19 2012, 13:52
Коментар #10

Лудата Модераторка

Еееййй и аз още го гледам. biggrin.gif Ама това финал ли беше? Накрая казаха "stay tuned for scenes from our next episode". Ауу ако така свърши ще е много грубо, как ще оцелея цяло лято? biggrin.gif

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар May 19 2012, 18:09
Коментар #11

Spammerman

А това по навик го казват имам чувството, иначе си беше финала на сезона. И това му беше хубавото - завършват по най-грубия начин, на най-интересното и те оставят да искаш наистина още и то по възможност най-скоро blush.gif . Но той Джонатан Нолан си е цар на тея неща. Неслучайно с брат му са такъв уникален тандем.

+Quote Post
FrAgMaKeR
коментар May 24 2012, 15:04
Коментар #12

Lucid Dreamer

Без съмнение най-добрия нов сериал за сезона, нямаше слаб епизод просто, а финала.. точно това което очаквах и не очаквах едновременно, от една страна не ме изненада, че Ейми Ейкър играе някаква двойна игра, но си мислих че работи за правителството, отделно другата още от предния епизод я даваха как почна да ги дебне и накрая взеха че се отърваха от нея така грубо в сублимния момент.. не го очаквах и много ми хареса точно заради това. smile.gif

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар Aug 29 2012, 20:25
Коментар #13

Spammerman

Като сме тръгнали на промота за нови сезони на сериали....Най-сетне промо и за втория сезон на Person of Interest - Person of Interest Season 2 Promo

П.П - Ама Джон хич и не си поплюва, веднага почва да действа по задачките. А и наистина ми е интересно каква наистина е играта на "Root" (за гледалите знаят кой имам предвид biggrin2.gif ).

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар Oct 20 2012, 17:04
Коментар #14

Spammerman

Мам.а му, този сериал е просто нереално добър....А с втория сезон просто забиват всичко в земята бих казал. Екшън, хумор на правилните места, обрати в сюжета, които те държат заинтересован до буквално самия край на всеки епизод...А честно казано и след това. Сериалът просто е едно бижу сред събратята си по жанр.

+Quote Post
ludoto_mimi
коментар Oct 21 2012, 11:34
Коментар #15

Лудата Модераторка

Напълно съм съгласна. Втори сезон засега върви с пълна сила и е на много високо ниво. Динамиката между героите е страхотна, също и между актьорите, ще каже човек, че от 10 години работят заедно.

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар Feb 16 2013, 10:24
Коментар #16

Spammerman

Няма начин да не хвърля едно коментче тук за края на 15-ти епизод....Просто шефът на "лошковците" хич и не знае какъв "трън" си е взел за помощничка....Не знам, харесва ми адски много, че в тоя сериал са способни да ме изненадат винаги, по всяко време, с абсолютно неочаквани за този момент събития...Тъкмо човек си мисли, епизодът свърши и....Май в този сериал трябва да си запомня, че един епизод е свършил, когато почнат да текат надписите накрая biggrin2.gif .

+Quote Post
Hotty
коментар Aug 6 2013, 18:49
Коментар #17

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 248
Регнат: 4-August 06
Име: Min4o

На първите серии съм и ми допада доста, тежък е такъв - точно каквито аз ги обичам!

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 17th August 2018 - 09:18