IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Критики & Препоръки, Какво искате да се подобри във форума...
vIkToRsHeFa
коментар Apr 26 2005, 09:39
Коментар #1

.: БосСс В ДжУнГлАтА :.

Група: Администратори
Коментари: 15,312
Регнат: 25-April 05
От: Гр. Пловдив

Всякакви градивни критики и препоръки които да направят по-удобно и приятно прекарването ви в страниците на GGbit.info са добре дошли!!! 15.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
58 страници V  « < 39 40 41 42 43 > »   
Start new topic
Отговори (800 - 819)
the_mouse
коментар May 27 2007, 19:44
Коментар #801

.: Using Kubuntu Linux :.

Коментари: 3,960
Регнат: 21-July 05
От: Пловдив

Здравей, от екипа на GGbit.info търпим критика, стига тя да е градивна и цивилизовно изразена, не се притеснявай да даваш предложения, стига те да са обосновани и смислени smile.gif
Така, да започнем едно по едно:
Всеки има чувства - добре е, така е, но за това си има блогове, където можете да ги изразявате на воля, имаме си два чат канала - в Jabber и в IRC и както каза:
"Трябват ви забавления и малко по-мъничко флуд"
Да не говорим, че си има тема "Какво слушате в момента"...

Относно темата "Този или онзи потребител" - спамерска е, обясни ми точно какъв е смисълът от нея?

+Quote Post
SoARoN
коментар May 27 2007, 20:54
Коментар #802

путкопоклонник

Група: Потребител +
Коментари: 1,919
Регнат: 26-January 07
От: Prague

Цитат
Относно темата "Този или онзи потребител" - спамерска е, обясни ми точно какъв е смисълът от нея?
Съгласен. За 56 поста по темата Вие си избирахте 10-15 души от 21 000 потребителя. Също смятам, че повечето от постовете са насочени конкретно срещу определени потребители, които се опитват някак да си сформират групички и по този начин едва ли не показват колко "многобройна" е тяхната група.
Цитат
Да не говорим, че си има тема "Какво слушате в момента"...
в тази тема верно може да си поздравиш някой например smile.gif
the_mouse малко допълнение към твоя пост ако нямаш нищо против. wink.gif

+Quote Post
unvisioble
коментар May 27 2007, 20:56
Коментар #803

Глобален Модератор

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,832
Регнат: 27-March 06

Нека и аз да добавя, че когато мнение/тема на даден потребител е затрита, това не е ЗАЯЖДАНЕ с конкретния потребител.

+Quote Post
Jane
коментар May 27 2007, 21:03
Коментар #804

.: Шефката на шефа :.

Коментари: 549
Регнат: 17-January 06

И аз съм на мнение, че половината теми от форумни игри ( да не кажа всички) са за кошчето. Имам чувството, че някои потребители пишат само там, за да си трупат мнения. Според мен мненията в този раздел не трябва да се прибавят към другите мнения.

+Quote Post
Крадец на рози
коментар May 27 2007, 21:04
Коментар #805

The misery, the pain...

Група: Редовни
Коментари: 4,433
Регнат: 27-November 05

Цитат(the_mouse @ May 27 2007, 20:28) *
Много оригинално

Това иронично ли е?

+Quote Post
akolevutd
коментар May 27 2007, 21:05
Коментар #806

Коментари: 1,071
Регнат: 24-June 06

Jane там мненията не се отчитат към статистиката
Код
Всички нови теми, пуснати в този раздел са под "модераторски преглед", те ще станат видими, само ако модератора на раздела ги одобри, моля не пускайте една и съща тема по няколко пъти. Мненията написани в този раздел не се отчитат в броя на постовете ви.

+Quote Post
Jane
коментар May 27 2007, 21:13
Коментар #807

.: Шефката на шефа :.

Коментари: 549
Регнат: 17-January 06

Хмм...точно затова говорех. Не съм забелязала, ноо това много променя нещата.

+Quote Post
the_mouse
коментар May 27 2007, 21:22
Коментар #808

.: Using Kubuntu Linux :.

Коментари: 3,960
Регнат: 21-July 05

Цитат(Крадец на рози @ May 27 2007, 22:04) *
Много оригинално

Това иронично ли е?

Не, а ти случайно ли попадна на горната грешка? Ако е бъг във форума кажи при какви условия става.

+Quote Post
Крадец на рози
коментар May 27 2007, 21:27
Коментар #809

The misery, the pain...

Коментари: 4,433
Регнат: 27-November 05

Цитат(the_mouse @ May 27 2007, 22:22) *
Цитат(Крадец на рози @ May 27 2007, 22:04) *
Много оригинално

Това иронично ли е?

Не, а ти случайно ли попадна на горната грешка? Ако е бъг във форума кажи при какви условия става.

Да, случайно беше. Линкът е за 10-та страница от резултата за думичка "поздрав" в търсачката.

+Quote Post
The Shaman
коментар May 27 2007, 21:33
Коментар #810

S.t.a.l.k.e.r.

Коментари: 9,092
Регнат: 26-September 05
От: Тримонциум

Към @Шепот и прах',като гледам освен мен никой от колегите ми не е контактувал с теб ако въобще и моето може да се нарече контак.Ако имаш някаква забележка към отношението ми то най-добре се обърни направо към мен !!! Аз обаче имам забележки.Това,че пишеш с болт в странен за четене стохотворен начин си е горе доло твой избор,но като говориш за заяждане да прочетем това:

Цитат(Шепот и прах @ May 27 2007, 00:51) *
Позволих си да не прочета нито един.
Това човешката глупост може да ме докара до лудост.[/b]

Никой не ти направи забележка макар и да считам това като неуважение към доста от потребителите писали във въпросната тема.

Цитат(Шепот и прах @ May 27 2007, 20:30) *
ЗАЩО, под ягодите, ЗАТВОРИХТЕ темата за поздрави...

Когато се пише само с главни букви това се счита като крещене а ние не обичаме да ни крещят!!! Под ягодите обаче не сме затваряли нищо !!! Най-малкото което искаме е да цензурираме някой и това не е ставало никога.Това дали си нова или не за нас няма значение.Виж си коментарите в профила.Поздравих те минути след като се регистрира.Без лоши чуства и поздрави :>

btw: Ценим идеите ви и винаги се вслушваме в тях,дори повече от колкото е нужно,но тук май почваме да се лигавим.Това дали една тема ще се затвори или не се решава от модераторите и то само след като е обсъдено в екипа.Затова тук е едно прекрасно и спокойно място...Не мислите ли така :>

+Quote Post
Шепот и прах'
коментар May 27 2007, 21:43
Коментар #811

...wanderlust...

Коментари: 442
Регнат: 26-May 07
От: touched lyrics

Лол, какво направих...
То станало цяла караница...

Нищо нищо, то понякога полезно...

Обръщам се първо към Г-н Шаман, тъй като той ми е под ръка...
Към вас нямам абсолютно никакви забележки.Не говорех за никой конкретно, затова й не съм използвала имена..
Лично вас ви уважавам още от първата минута когато влязох вътре, и въпреки по-горните ви думи продължавам да ви уважавам изключително много.

Така..
Извинявам се за главните букви, наистина покрещях малко, ама вече съжалявам за това...

Що се отнася до онези ми думи...
(ровичка надолу)
Ъъ..онова за заяждането...
Това бе най-добрата дума, която изнамерих в бедния ми речник...
Имаше някакво странно чувство, което витаеше из редовете на темите...

Хъхъм...
Добре тогава...
Примирявам се и ще си поздравявам хората в темата за Какво слушаш сега...

А онова за флуда...
Темата наистина беше тъпа и , ако питате мен, всички теми, които се намират в раздела форумни игри (джиджи-биджи) нямат смисъл...
(Мисълта ми беше, че затваряте едни теми, а други оставяте отворени...Но нали все пак трябва да има храна за онези, които са тук само за да флудят (ето, отново не говоря за никой конкретно))

Ии...исках да кажа още нещо...
*почес*

"Това,че пишеш с болт в странен за четене стохотворен начин си е горе доло твой избор,но като говориш за заяждане да прочетем това:"
Туй го прочетох в по-горния пост...
Странен за четене стихотворен начин...
Хъх, за първи път някой коментира начина ми на писане...И добре, мога да пиша и като вас всичко на един ред, точно както в романите.Но има ли въобще значение как пиша?Пф, това нямаше смисъл...
Мисля, че повече няма какво да кажа...

+Quote Post
melkor
коментар May 27 2007, 21:46
Коментар #812

Sinner in the hands of dirty goddess

Коментари: 2,780
Регнат: 27-April 05
От: Пловдив/София

Ще помоля потребителите от тук нататък да се придържат към темата - а тя е "Какво искате да се подобри във форума". А не "Кой и защо ми затвори темата". Тези които имат въпроси относно това защо са им затворени темите - могат да се обърнат към този който им ги е затоврил на ЛС, с молба написана четливо на кирилица. А не както някои хора които пишат на шльокавица и очакват да им се отговори. Ако не знаете кой ви е затворил темата - обърнете се към модераторите на дадения раздел.

В този форум ви е дадена предостатъчно свобода с която обаче вие понякога злоупотребявате.

Запазете си оффтопиците за вас. Ще трия всякое едно мнение което не е по темата. И ако някой реши че това не му е достатъчно - ще бъде поставен под модераторски преглед!

+Quote Post
3pacalypse Now
коментар May 28 2007, 00:23
Коментар #813

diabolique

Група: Уважавани
Коментари: 2,222
Регнат: 25-August 05
От: БЪДЕЩЕТО !!!

Значи и аз имам една критика.Моята идея е да се направи специален суб-форум от рода на търся нещо си, защото примерно влизам в Раздела за Софтуер , цъкам на Търся софтуер темата и се ровичкам сумати време докато намеря нещо , което ми е било нужно преди , но съм забравил да го дръпна или съм го дръпнал , но ми трябва пак или нещо такова както и да е схванахте какв имам впредвид.И когато използвам търсачката и напиша примерно името на определения софтуер ми дава линк към темата , но не и към точната страница....Отново ровене...

+Quote Post
melkor
коментар May 28 2007, 06:21
Коментар #814

Sinner in the hands of dirty goddess

Коментари: 2,780
Регнат: 27-April 05
От: Пловдив/София

Това се обмисля в момента.

+Quote Post
SoARoN
коментар May 30 2007, 12:52
Коментар #815

путкопоклонник

аз имам предложение да увеличите малко модераторите в екипа понеже през деня има на линия около 2 модератора. конкретно в раздел форумни игри има 1 модератор и аз скоро не съм го виждал на линия...та новите теми кой ги преглежда/одобрява? хубаво ще е да има по 2-3 отговорника за всеки раздел за всеки случай.

+Quote Post
akolevutd
коментар May 30 2007, 13:13
Коментар #816

Коментари: 1,071
Регнат: 24-June 06

Според мен са достатъчно. Само във форумни игри евентуално може да се сложи още някой. И модератори не се избират по кастинг, а по заслуги и все пак по умения да може да контактува с хората.

+Quote Post
storm
коментар May 30 2007, 20:15
Коментар #817

unfaithfulness revealer

Коментари: 936
Регнат: 30-July 05

Цитат(SoARoN @ May 30 2007, 13:52) *
аз имам предложение да увеличите малко модераторите в екипа понеже през деня има на линия около 2 модератора. конкретно в раздел форумни игри има 1 модератор и аз скоро не съм го виждал на линия...та новите теми кой ги преглежда/одобрява? хубаво ще е да има по 2-3 отговорника за всеки раздел за всеки случай.

1. Това, че не си я виждал например може да значи, че влиза като скрит потребител...
2. Има над 10 отговорни за този раздел, освен главния модератор всички глобални, а и самите администратори, това, че името на някого от тях не стои до раздела не значи, че не се интересуват от него. Всички ще го потвърдят. smile.gif

+Quote Post
Fixer
коментар May 30 2007, 20:48
Коментар #818

Най-голям български ESET фен

Коментари: 2,522
Регнат: 15-December 06

SoARoN, дали да се направи даден потребител модератор или не решават администраторите: melkor, FrAgMaKeR, The_Shaman и vIkToRsHeFa. Модератори/администратори има почти постоянно незнам защо се оплаквате, все пак и другите имат лични задължения wink.gif екипа в момента ни е най-добрия в много отношения wink.gif

+Quote Post
SoARoN
коментар May 30 2007, 21:33
Коментар #819

путкопоклонник

Цитат(storm @ May 30 2007, 21:15) *
1. Това, че не си я виждал например може да значи, че влиза като скрит потребител...
2. Има над 10 отговорни за този раздел, освен главния модератор всички глобални, а и самите администратори, това, че името на някого от тях не стои до раздела не значи, че не се интересуват от него. Всички ще го потвърдят. smile.gif

Значи това където пише кой е отговорник за раздела е подвеждащо!

Fixer никъде не съм давал предложение да се направи конкретен потребител модератор...казах, че е добре да се увеличи броят им понеже през деня са малко.

+Quote Post
3pacalypse Now
коментар May 31 2007, 01:23
Коментар #820

diabolique

Група: Уважавани
Коментари: 2,222
Регнат: 25-August 05
От: БЪДЕЩЕТО !!!

Ако може да се направи евентуален раздел за "Конзоли" ще е упер. Между другото опре ли до xbox аз съм човекът , който има кажи речи над 50 % от всички излязли заглавия за него smile.gif А знаете , че има глад на игри за конзоли. Тъй , че гледам и други хора имат допитвания за конзолите си и нещица . Също познавам много хора във форума със конзоли. Дали ще може разделът да стане реалност ?

+Quote Post

58 страници V  « < 39 40 41 42 43 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 19th August 2019 - 21:38