Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 3
.: Бисери :.
Цитат(Александър Тодоров)
Black holes exist where God divides by zero

Цитат(HATE)
...и той като я набара, тя от върджин стана на не-върджин...

Цитат(Snow @ Jun 28 2007, 09:56) *
Разликата между Арменския Поп и Техника на Ръководна Длъжност в ЕКК е,
че в Пловдив все пак има Арменски Поп който може да бъде намерен в Арменската Църква и който ще те изслуша.

Цитат(FrAgMaKeR)
О, Чудо.. Аз съм online!

Цитат(FrAgMaKeR @ Nov 13 2006, 21:34) *
Здравейте!
Ако бях на мястото на вашите преводачи, бих се качил на най-високата сграда, която намеря, бих изпил един литър антифриз с опаковка нитроглицирин, бих се залял с една туба бензин, бих си драснал клечка кибрит и тъкмо когато се възпламеня, бих скочил и докато си летя надолу - горейки, бих се застрелял с пистолет в главата за по сигурно..
Такава простотия като "Самотното дърво на хълма", може да бъде измислена само от шизофреиден олигофрен, претърпял инцидентно мозъчна лоботомия от пиян студент по медицина - наркоман!

entry Nov 28 2008, 07:11
И такам... Някои може би вече са забелязали... Преди няколко седмици един мой колега и близък приятел от университета ( Asen Sotirov ) успя да ме вербува за Третия бг сео конкурс... По начало не си падам по този тип конкурси, но като стана дума за оффпейдж сео оптимизация ака спам с линкове и като си прегледах бройката постове... Туй състезание е само за мен! biggrin.gif
Та както и да е, това в кръга на шегата, за момента държим второ място с avtorentacar.com, като сега в края на месеца идва края на първия етап на състезанието и трябва се засилим... Вече .бг домейна взет, но за щастие твърде късно поне според мен навлезе в играта... Ще е все по интересно и по-интересно от тук нататък...

ПП. Па ако някой се излъже та реши да ни подкрепи може да метне едно линкче към avtorentacar.com няма да му се сърдим много... tongue.gif

« Next Oldest · vIkToRsHeFa's Блог · Next Newest »

Моя снимка
emoticon1 (5).gif
emoticon1 (5).gif emoticon1 (5).gif
emoticon1.gif

0 user(s) viewing
0 guest(s)
0 member(s)
0 anonymous member(s)