IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Проблем със системни файлове
fNatic.
коментар Nov 21 2011, 13:30
Коментар #1

suXcess and nothing less

Група: Потребител +
Коментари: 1,864
Регнат: 10-December 06

Здрасти до всички които четат темата! Проблема е следния: Опитах се да си преинсталирам пц.то и след като вкарам диска и ми го буутне от сд.то зарежда и ми казва ,че имам проблем със някав файл под името а6хмимн.сис. Това както и да е разбрах от приятел че проблема е в диска ,затова си направих копие с друг уиндолс хр ,но обаче проблема премина в друг проблем. пише ми че в уиндолс/систем липсва някав файл хал.длл и пак неиска да зареди по нататак. цъках ф8 и се опитах да си стартирам уиндолса по всички възможни начини: сейф мод и всичко квото има в менюто. преди тва обаче като ми изписа ,че има такъв файл който липсва (хал.длл) ми зареди уина отидох в дадената папка и видях че всъщност има такъв файл и просто го кътнах в друга директория и от тогава немога да си стартирам компютъра. хеллллллллпппп unsure.gif
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 4)
FrAgMaKeR
коментар Nov 21 2011, 15:14
Коментар #2

Lucid Dreamer

Група: Администратори
Коментари: 6,714
Регнат: 25-April 05

Пробвай да преинсталираш както си трябва с формат на системният диск и инсталиране на операционната система на чисто. Такъв тип преинсталации често водят до омазване на системните файлове и подобни проблеми..

+Quote Post
fNatic.
коментар Nov 26 2011, 02:21
Коментар #3

suXcess and nothing less

Цитат(FrAgMaKeR @ Nov 21 2011, 15:14) *
Пробвай да преинсталираш както си трябва с формат на системният диск и инсталиране на операционната система на чисто. Такъв тип преинсталации често водят до омазване на системните файлове и подобни проблеми..

Фраг дай по-стъпки че съм като индианец в града unsure.gif

+Quote Post
fNatic.
коментар Dec 1 2011, 14:04
Коментар #4

suXcess and nothing less

аре бе цял форум хакери и никой не помага хахаха biggrin2.gif

+Quote Post
FrAgMaKeR
коментар Dec 1 2011, 17:05
Коментар #5

Lucid Dreamer

Група: Администратори
Коментари: 6,714
Регнат: 25-April 05

1. - Слагаш диска в cd-то;
2. - рестартираш pc-то, като бутваш от cd-то;
3. - инсталираш windows-а като "fresh install" (вместо "reinstall"), като междувременно по време на процеса форматираш системния дял (обикновено е C:\) на хард диска си.. и си готов.

За да бутнеш от cd-то трябва да си настроил последователността на бутване от BIOS-a. Хард диска ти трябва да е "разделен" на различни дялове със специален софтуер предварително, в противен случай ще загубиш всичките си данни, ако това те устройва можеш да го разделиш и с помощта на инсталатора на windows по-време на инсталацията.

Ако това те кара да се чувстваш като индианец, по-добре накарай някой по-опитен да го направи вместо теб, а ти гледай отстрани внимателно за да можеш следващият път да се справиш сам.. защото когато ползваш windows винаги ще има следващ път.. smile.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 14th October 2019 - 04:29