IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Проблем с youtube
salamandra
коментар Jul 13 2012, 10:35
Коментар #1

Редовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 515
Регнат: 16-January 10

Здравейте, от снощи имам един проблем. Когато отворя песен, която и да е, спира и трябва да я натисна пак, за да се пусне и ми изписва някакъв си flowplayer. А това не знам как стана, може би съм натиснала нещо без да искам и съм го активирала, но ми изписва също и skipad, но като го натисна не ми изчезва и всеки път трябва наново да пускам песента и не мога да слушам вече playlist-a. Ако някой знае как да разкарам тия адове, плейъри... и сърчове да сподели. Защото ми се изписват също някакви опции върху клипчето и като натисна някоя от тях веднага ми изкача bingsearch, а него го мразя и съм го изключила, с google search съм, но тоя bing все ми се набутва от някъде.
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 3)
salamandra
коментар Jul 16 2012, 17:54
Коментар #2

Редовен Потребител

Ама аз с тая тема не се шегувам, кажете, ако знаете как да го оправя? Благодаря!

+Quote Post
FrAgMaKeR
коментар Jul 16 2012, 18:49
Коментар #3

Lucid Dreamer

Група: Администратори
Коментари: 6,713
Регнат: 25-April 05
От: Пловдив
Име: Румен Дамянов

Имаш нещо инсталирано, което не трябва да го имаш.. най-вероятно е вирус. YouTube не ползва този плеър, още по-малко bing, като се има впредвид че собствениците им са Google. Не става ясно нито каква е операционната система ползваш, нито какъв ти е браузъра и дали няма някакви екстеншъни/плъгини. Например под Chrome има няколко ектеншъна за сваляне на клипове от YouTube, които са бъкани със зловреден код и показват реклами, изкарват грешки и като цяло създават доста проблеми. Вероятно има подобни бози и за други браузъри, ако имаш инсталирани каквито и да е неща за сваляне на клипове ги махай веднага. Също така сложи си хубав антивирус и пусни едно пълно сканиране. Ако ползваш нелегален windows, намери някакво решение да го ъпдейтнеш, или с ръчно инсталиране на ъпдейти, или го активирай по някакъв начин. Но най-вероятно е вирус или екстеншън, друга възможност е някакъв кодек пак или плеър.. затова махни всички кодеци и плеъри, които имаш и си инсталирай единствено новия vlc player, който работи и без кодеци. Под Windows 7 има доста проблеми с подобни пакети, а ако случайно позлваш Internet Explorer.. ползвай поне версия 9 или още по-добре сложи си Chrome, Firefox или Opera.. и пробвай с тях.

+Quote Post
salamandra
коментар Jul 16 2012, 20:28
Коментар #4

Редовен Потребител

Възможно да е вирус, аз съм с Chrom и AVG антивирусна, знам, че е тъпа, но за сега работи добре и принципно всеки месец правя по една профилактика и я пускам да провери всичко. Сега пак ще го направя. Изтрих както ми каза, програмките за дърпане на видео. А като плейъри са ми само windows media player, winamp i vlc, изтрих последните 2 и сега ще изтегля най - новите версии. Благодаря за помощта, ще кажа, ако се оправи.

Оправи сееееееее, след няколко дни, пак без нищо да правя, изчезна.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 17th August 2018 - 09:19