IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Феноменът Царичина
muhumorko
коментар Apr 27 2008, 12:46
Коментар #1

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 47
Регнат: 27-April 08

Преди известно време хванах по бТВ края на "бТВ документите", който особено много ме озадъчи. Ставаше въпрос за едно село в България, където преди години са правили разкопки, защото са смятали, че ще открият гробницата на първото двуполово човешко същество. За повече информация, ето ви линковете, към двете части на бТВ документите за Царичина, качени във vbox. com:

http://www.vbox7.com/play:945cf7af - първа част
http://www.vbox7.com/play:b4bd3de9 - втора част

За първи път, когато го изгледах, честно казано се изненадах. Не знаех, че и в България е имало такива разкопки и при положение, че са оставали 100 метра да се стигне до някакъв воден басейн, в който уж разследвачите да умрат или да стигнат до самата гробница не са се довършили разкопките. И защо въобще операцията е била прекратена, при положение, че според всички участвали е оставало още съвсем малко? За бога, дори пророчицата Ванга е успяла да види колко метра са издълбали и определено е познала, и е казала, че ще се намери нещо, казала е, че ще се направят открития...
Мислите ли, че това може да е реално? Мислите ли, че е трябвало въобще да се правят разкопки?
Въобще... какво ви е мнението?
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 4)
Mechka
коментар Apr 28 2008, 12:51
Коментар #2

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 394
Регнат: 25-January 06
Име: Angel

Абе мен ако питаш щом са се хванали да копаят има нещо. Военните са доста консервативни и да ги накараш да гонят михаля граничи с абсурд.

+Quote Post
nihilista
коментар Apr 29 2008, 21:17
Коментар #3

Редовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 512
Регнат: 24-November 07
От: Седемте тепета -1

По това време ставаха много "дивотийки" общо взето до колкото бабами ми е разказвала за този случай проекта е спрян заради политически елемент. Имам някакви мътни спомени от разказите на баба ми, че тогава българските военни са разработили тъй нареченото психотропно оръжие и са накарали от разстояние някаква жена да се самоубие , тя била роднина на министър ли не помня вече и заради този инцидент разкопките били спряни а входа към дупката бил зациментиран.

Може би след няколко години интересът към това място ще нарасне и ще възобновят този проект наново, дано излезне нещо добро от тази дупка smile.gif

+Quote Post
Rap1
коментар Mar 26 2009, 19:13
Коментар #4

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 272
Регнат: 25-January 09
Име: RaptoX

Това беше едно от малкото видеа от "видео кутията" които успяха привлекат вниманието ми... smile.gif Всяка една минута от видето, ми беше адски интересна... Според мен 101% има все нещо... За жената която говореше, че се е свързвала с изънземните, ни ме се вярва да е така, но всичко друго ми беше СТРАШНО интересно... Дори и това! wink.gif

p.s - бях го гледал много отдавна,и мислете щом пак го гледам... bigwink[1].gif

+Quote Post
kit7en
коментар Aug 29 2009, 17:20
Коментар #5

Нов Потребител

Група: Потребители
Коментари: 5
Регнат: 8-February 09

Ами аз съм чела доста задълбочено за това.

Случаят започва през 1990 по информация за голямо съкровище от времето на цар Самуил.Четирима екстрасенсе потвърждават наличието на обект под земята.На следващия ден в селото отиват камиони,натоварени с военна техника.Започва операвия Слава.
Още първия ден военните откриват аномалии - радиостанциите работят лошо и хидравликата на багерите блокира.Същата вечер две от екстрасенските влизат в остър конфликт.
На дълбочина 2м се разлишават четири цвята земна маса.Новия багер също блокира.Въпреки,че е технически изправен,"нещо"му пречи да работи.Започват да копаят на ръка.
Роро (екстрасенската) твърди,че една от изкопаните скали е покрита с много опасни бактерии,които ако не бъдат унищожени,нищо добро не оцаквало Земята.
Един от работниците е спрян от невидимо силово поле.Роро го нарича енергиен щопер.
Същата жена твърди,че под земята се намират останките на първия човек,долетял от космоса.Бил двуполово същество.
През есента на 1991 Роро започнала да изписва странни значи.Военните отказват Роро да остане 1 година в Израел,за да могат гнаците да бъдат проучени.
Развръзката настъпва на 12 май 1991,когато в дупката каца НЛО.Никoй не присъства от близо.Всичко,което се вижда,са светлини.Роро твърди,че извънземните тоели в гробницата около половин час.Според нея по земята инало следи от тупки,а по стенита имало следи като от гребнато с пръсти.Странно е ,че никoй от военните не прави снимки.
Преди запечатването на обекта вътре са допуснати журналисти.Те не виждат коридори или искуствени стоежи,а само прокопаната от военните галерия.Това се случва през 1992.
През 2005 един журналист се опитва да намери материалите за операция "Слава".Неуспешно.Оказва се ,че те не са постъпвали в нито един военен архив.Говорител от Генералния щаб казва,че при тях не се съхраняват документи,вързани с разкопките в село Царичина.По заповед на сухтия този Щаб се извършват тайнствени разкопки в продължение на 2 години,изхарчени са огромни суми парий накрая се оказва,че не съществуват никакви документи.

Според очевидци през 1953 един свещенике видял как там каца дископодовна фигура и от нея излизат три човекоподобни фигури.

Тази информация представлява сбит препис от книга.Съвсем точна и абсолютно официална е.Надявам се,че бях полезна.
rolleyes.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 17th September 2019 - 13:26