IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Ясновидки и гадателки
Светлина,тъмнина....
Е,вярвате ли?
Да,повечето имат способности [ 28 ] ** [28.57%]
Не,вярвам само на Ванга [ 37 ] ** [37.76%]
Тва са пълни глупости!! [ 33 ] ** [33.67%]
Общо гласове: 98
Гостите не могат да гласуват 
f0rgy
коментар Apr 12 2007, 09:45
Коментар #1

Team 23 - Sensei

Група: Уважавани
Коментари: 6,051
Регнат: 15-June 06
От: Пловдив

Е много искам да чуя вашето мнение по въпроса..Азлично не вярвам в тея работи..Дори и така нареченият феномен Ванга нещо ми е съмнителен...
P.S.Айде само гласувате,кажете кво мислите де tongue.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
3 страници V  < 1 2 3  
Start new topic
Отговори (40 - 59)
racheL_gattIna
коментар Oct 6 2007, 10:08
Коментар #41

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 116
Регнат: 5-October 07

Не вярвам просто е невъзможно.

+Quote Post
aria
коментар Oct 6 2007, 10:15
Коментар #42

Редовен Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 1,371
Регнат: 15-August 07

-

+Quote Post
ladysunshine
коментар Oct 9 2007, 18:00
Коментар #43

Chocoholic

Коментари: 2,126
Регнат: 12-July 07
Име: Sianna

Не искам да се изразявам прекалено крайно, затова казвам, че може и да има някой хора с такива способности, но повечето са някви шарлатани. Като цяло не вярвам. Почти всички са от типа дай 10 лв и ще ти предскажа бъдещето, след това казват, че имаш магия и ти искат още 100лв, за да ти я развалят. Айде айде тъй и аз мога 18.gif

+Quote Post
Mr. Winchester
коментар Dec 16 2007, 10:21
Коментар #44

Meteor Freak

Група: Бамбуча
Коментари: 1,457
Регнат: 27-May 07
От: The Land of Men

Пълни глупости , може би има някои гадателки но повечето си измислят глупости само да ти земат парите

+Quote Post
Marissa Cooper
коментар Sep 8 2008, 10:00
Коментар #45

Save me

Коментари: 2,238
Регнат: 7-February 08

Не съм от хората, които мислят, че една ясновидка ще ми оправи проблемите. wacko.gif

+Quote Post
darkymir
коментар Sep 12 2008, 15:57
Коментар #46

Потребител

Коментари: 409
Регнат: 23-January 07
Име: lubo

пфф
светлина е най-голямата!!!

+Quote Post
titania
коментар Sep 25 2008, 13:05
Коментар #47

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 13
Регнат: 25-September 08
От: zemqta
Име: magi

тия от тв-то са както си знаете, правят се че знаят всичко
иначе, да съгласна съм че има и такива хора, но наистина са 1 на 1 000 000
една приятелка обаче ми разказа нещо, което било по действителен случай - на едно момче една му гледала и му казала, че на еди коя си дата в еди колко си часа ще умре, нали минали се години, наближила датата и той почнал да ходи по доктори да му правят изследвания, ама нищо му нямало и на точния ден той отишал в болница и казал на докторите да го наблюдават, но в часа, който му било предвидено че ще умре той наистина починал, докторите казали че било от инфаркт, с едни думи той е умрял от това че знаел точния момент на смъртта си, а не защото някой му го е предсказал и макар да не му е имало нищо умрял.
според мене това идва от психиката, до една степен, това което ти каже една уж гадателка и ти почваш да си го втълпяваш, а личната психика е доста силна и може всичо да стане и да си втълпиш

+Quote Post
Усмихнато Човече
коментар Sep 25 2008, 15:30
Коментар #48

[[Someday Is Today]]

Коментари: 2,089
Регнат: 12-August 07

л

+Quote Post
Лунно Човече
коментар Sep 25 2008, 15:38
Коментар #49

Broken Strings

Коментари: 2,614
Регнат: 1-April 08
От: Пловдив
Име: Chris -ito

Вярвам, че има хора с по - големи способности от останалите, както има гении, защо да няма и ясновидки и гадателки. Това, в което не вярвам е че всеки втори се е докоснал до свръхестественото. Има толкова много лъжци и мошенници, затова много малко хора вярват, че има и по -специални от тях. rolleyes.gif

+Quote Post
Plamie
коментар Sep 27 2008, 17:11
Коментар #50

Редовен Потребител

Коментари: 744
Регнат: 28-February 08
От: София

Цитат(fenkanabrooke @ Sep 25 2008, 16:38) *
Вярвам, че има хора с по - големи способности от останалите, както има гении, защо да няма и ясновидки и гадателки. Това, в което не вярвам е че всеки втори се е докоснал до свръхестественото. Има толкова много лъжци и мошенници, затова много малко хора вярват, че има и по -специални от тях. rolleyes.gif

И аз съм на същото мнение. Разбира се, че има такива хора. Просто не са онези, които си пускат обяви във вестниците, или хайде, може и от тях да има 1-2 със истински способности. Обаче аз категорично вярвам... Само ми е малко странно каква е тази показност и желание всички да те видят! Разбирам, че искат да помогнат и на другите хора, обаче лично аз ако имах такива способности нямаше да съм толкова VIP. biggrin2.gif

+Quote Post
naley_
коментар Oct 8 2008, 15:29
Коментар #51

No Mercy

Коментари: 1,173
Регнат: 13-August 08
От: София

Хаха и аз вярвам само на Ванга biggrin.gif
Смисъл аз мисля,че има хора които наистина имат някакви необясними способности unsure.gif Иначе как в "Ясновидци" имаше толко хора,които откриваха човек ,локализираха и т.н. .. има нещо,но не мога да си обясня какво точно ..

+Quote Post
TankoBanko
коментар Dec 3 2008, 13:30
Коментар #52

Нов Потребител

Коментари: 3
Регнат: 10-May 08
От: Plovdiv
Име: Tanko Banko

Цитат(Патето Яки @ Jun 15 2007, 14:21) *
Имам една позната, която като предрече нещо и то непременно става. Само на нея вярвам тъй като не са един и два случайте при който е предрекла вярно нещата. И не само на мен. Водила съм й хора, който тя вижда за първи път и на тях им познава.
Във пророчествата на Ванга и Вера Кочовска също вярвам, макар че нямам личен опит, просто това са феномени.
Тия по ТВ-то и разни там дето се самопревъзгласяват за наследнички на дарбата на Ванга са шарлатанки.
Има една Светлина дето само взима парите на хората, и то за кви пари става въпрос. От познати съм чувала, че иска по 150 лв за да ти помогне при някакъв проблем.

Пате Яки, можеш ли да ми кажеш къде се намира тази жена? Виждам че си от Пловдив и бих искала да отида, а и да ми кажеш колко взема - в пари или подаръци. Мерси предварително

+Quote Post
CiNdEreLLa``
коментар Dec 16 2008, 11:04
Коментар #53

Team Brooke

Коментари: 1,055
Регнат: 27-April 06
От: Stara Zagora, Kazanski Ghetto (:

Цитат(Патето Яки @ Jun 15 2007, 14:21) *
Имам една позната, която като предрече нещо и то непременно става. Само на нея вярвам тъй като не са един и два случайте при който е предрекла вярно нещата. И не само на мен. Водила съм й хора, който тя вижда за първи път и на тях им познава.
Във пророчествата на Ванга и Вера Кочовска също вярвам, макар че нямам личен опит, просто това са феномени.
Тия по ТВ-то и разни там дето се самопревъзгласяват за наследнички на дарбата на Ванга са шарлатанки.
Има една Светлина дето само взима парите на хората, и то за кви пари става въпрос. От познати съм чувала, че иска по 150 лв за да ти помогне при някакъв проблем.

Това е абсурдно, да искаш толкова пари от хората, за да им помогнеш... ако наистина имаш такива способности не мисля, че трябва да се възползваш и да въртиш "бизнес" ... по темата - да, вярвам, всъщност убедена съм, че има хора, които притежават такива способности smile.gif

+Quote Post
swastica
коментар Dec 29 2008, 17:25
Коментар #54

Потребител

Коментари: 12
Регнат: 18-June 07

Висшата психология може да манипулира мозъци като вашите. Няма такива хора.

+Quote Post
Marissa Cooper
коментар Dec 30 2008, 20:31
Коментар #55

Save me

Коментари: 2,238
Регнат: 7-February 08

dry.gif

+Quote Post
LSS
коментар Dec 30 2008, 21:04
Коментар #56

Потребител

Коментари: 336
Регнат: 4-February 06

Всички до един, които се представят за ясновидци, са шарлатани.
Най-големите шарлатани са тия, които развалят магии. Отиваш и ти казват "Направили са ти магия. Дай 500лв да я разваля."

+Quote Post
traiana
коментар Feb 14 2009, 19:15
Коментар #57

* Fairy *

Коментари: 1,361
Регнат: 8-July 08
От: Wonderland

Цитат(ladysunshine @ Oct 9 2007, 18:00) *
Не искам да се изразявам прекалено крайно, затова казвам, че може и да има някой хора с такива способности, но повечето са някви шарлатани. Като цяло не вярвам. Почти всички са от типа дай 10 лв и ще ти предскажа бъдещето, след това казват, че имаш магия и ти искат още 100лв, за да ти я развалят. Айде айде тъй и аз мога 18.gif

+Quote Post
Rap1
коментар Feb 14 2009, 19:42
Коментар #58

Потребител

Коментари: 272
Регнат: 25-January 09
Име: RaptoX

Въпреки че гласувах за "Не, вярвам само на Ванга", искам да ви кажа че това на 50% не са глупости, защото на един приятел са познали много за 1год. в бъдещето... Няма да изяснявам точно какво защото все пак е лична информация... wink.gif Не казвам че повечето в БГ имат способности, но определено има доста таланти! Но все пак аз вярвам само, и единствено на Ванга! peace1.gif

+Quote Post
Елиia
коментар May 4 2009, 12:25
Коментар #59

Коментари: 2,177
Регнат: 20-May 08
Име: Elly

Цитат(fenkanabrooke @ Sep 25 2008, 16:38) *

Съгласна!Заради тези шарлатанчета хората мислят че не съществуват,но определено има хора с качества и който помагат !

+Quote Post
Onix
коментар Nov 28 2009, 02:42
Коментар #60

Нов Потребител

Коментари: 1
Регнат: 26-November 09
Име: Georgi

Ами незнам,на мен до сега не са ми познавали,чувал сам за 1 много добър,понеже пича познал на мама аз с какво се занимавам и сестра ми,общо взето само той говорел,..най/интересното при него е,че няма „дай сега 100 лв„ ами ти колкото прецениш толкова му оставяш,той за пари не говори....
това ме навява на мисълта ,че може и да има такива хора smile.gif

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 22nd September 2019 - 23:21