IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> НЛО Що Е То?!, Съществува ли според вас
НЛО Що Е То?!
Според вас съществува ли НЛО?!
ДА , убеден/а съм! [ 71 ] ** [86.59%]
Не , Такова нещо не съществува според мен! [ 11 ] ** [13.41%]
Общо гласове: 82
Гостите не могат да гласуват 
ZzoOoMeR
коментар Apr 11 2007, 19:23
Коментар #1

Мистър GGbit.InFo

Група: Глобален Модер
Коментари: 1,941
Регнат: 9-April 06
От: Found In Translation

НЛО или неидентифициран летящ обект е термин, който означава непознат въздушен обект. Това са светлини в небето през нощта или блестящи на слънцето тела през деня, които не могат да се отъждествят с познатите физични, химични и метерологични явления, нито с позната земна техника. Голяма част от тях имат своето разумно обяснение след внимателно разучаване на фактите. За тези от тях, които не могат да бъдат обясненни, се предлагат различни хипотези, като най-популярната от тях е, че са резултат от дейността на извънземни цивилизации.

НЛО добиват популярност след 1947 г., когато в САЩ са забелязани няколко летящи НЛО. Има данни, че те присъстват в нашето битие от дълбока древност. Някои смятат, че пророк Иезекил описва в своята книга близка среща с НЛО. През Средновековието в Западна Европа също има наблюдения на НЛО. В България първото документирано свидетелство е от 1858 г. във варненското село Аврен, когато три прилични на звезди тела преминават над Гергьовденския общоселски събор. Инцидентът е описан от Илия Блъсков, който посещава селото 8 години след това.

Друго популярно наименование на явлението е "летящи чинии". През 80-те години на 20 век за обозначавание на явлението вместо термина НЛО се употребяват и "Аномални явления" (АЯ) и "Аномални явления в атмосферата" (ААЯ).

Науката, изучаваща НЛО, се нарича уфология. Името идва от английското UFO, което е съкращение от „Unidentified flying object“ (в превод: „неидентифициран летящ обект“).
Go to the top of the page

+Quote Post
3 страници V  < 1 2 3  
Start new topic
Отговори (40 - 42)
HappyPurpleGhost
коментар Jun 9 2008, 18:34
Коментар #41

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 31
Регнат: 5-June 08
От: Кт ;]

Според мен съществува...Малко странно е в това цялото огромно пространство ние да сме единствените...Според мен има нещо,но все още не са го намерили.
А клипчето,което беше пуснато,малко ме съмнява,че това е истина,но кой знае.

+Quote Post
advokata
коментар Jul 7 2008, 14:09
Коментар #42

King of Need For Speed

Група: Потребител +
Коментари: 646
Регнат: 8-March 06
От: München

Втори коментар:
Сега бих искал пак като темата "Какво е бог?" да започна.
Значи , колкото и странно да го намирате , аз не вярвам в много неща. Включително и извънземните (поне няма да вярвам до доказателство).
Това мнение ще е кратко.
Така , да си представим , че найстина срещнем извънземни. Даже слезнат на земята.
А възможно ли е следните възможности да помислим:
1. Как може да сме сигурни , че те няма да ни изядат или нещо такова? Или просто бързаме хората да се направим на много умен и развит народ!?
2. Как ще им разберем езика?
3. Ако срещнем извънземни , много ама много е сигурно , че те няма много внимание да ни обърнат , тъй като ние със сигурност ще се много по-примитивно изглеждащи за тях. Ако не и да кажем , ще сме много по-примитивни.

Сега сигурен съм , че по време на срещането им , ще има много хора , които ще се радват , но няма много да се радват много много ако първа и трета възможност влезнат!

+Quote Post
downlow
коментар Dec 26 2008, 23:00
Коментар #43

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 70
Регнат: 27-July 05
От: Пловдив
Име: Mast3rX

Цитат(advokata @ Jul 7 2008, 14:09) *
Втори коментар:
Сега бих искал пак като темата "Какво е бог?" да започна.
Значи , колкото и странно да го намирате , аз не вярвам в много неща. Включително и извънземните (поне няма да вярвам до доказателство).
Това мнение ще е кратко.
Така , да си представим , че найстина срещнем извънземни. Даже слезнат на земята.
А възможно ли е следните възможности да помислим:
1. Как може да сме сигурни , че те няма да ни изядат или нещо такова? Или просто бързаме хората да се направим на много умен и развит народ!?
2. Как ще им разберем езика?
3. Ако срещнем извънземни , много ама много е сигурно , че те няма много внимание да ни обърнат , тъй като ние със сигурност ще се много по-примитивно изглеждащи за тях. Ако не и да кажем , ще сме много по-примитивни.

Сега сигурен съм , че по време на срещането им , ще има много хора , които ще се радват , но няма много да се радват много много ако първа и трета възможност влезнат!

Съласен съм с теб, че сме примитивни спрямо тях (ако има такива, лично аз мисля, че съществуват), но неможем да кажем нищо за в бъдеще, възможно е да има някакъв голям "БУМ" в науката и технологийте ни и така да "наваксаме" спрямо тяхното развитие. За езика обаче също незнам, предполагам, че ще е доста трудно да се разбираме..

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 22nd November 2019 - 15:15