IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Протестите срещу Мис България 2009 във Facebook продължават, Този път близо 40 000 изпратиха писмо до Визаж
manager_pif
коментар Apr 7 2009, 10:50
Коментар #1

Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 162
Регнат: 19-July 06
От: Пловдив
Име: Ivaylo Spasov

Масовите негативни коментари срещу избора на Мис България 2009 - Антония Петрова просължават с пълна пара.
След като групите във Facebook изпратиха писмо до организаторите на конкурса Мис Свят, медиите в България им обърнаха внимание, а част от тях изразиха подкрепа на каузата.

Адрес на каузата "Да затворим зоопарка": http://causes.com/antimiss

Адрес на каузата "Мис България 2009 е крокодил": http://www.facebook.com/group.php?gid=57522618283

Писмо до Мис Свят: http://news.fashion.bg/article/1882/narody...u-miss-Bulgaria

Сега дойде ред и на агенция Визаж да им бъде показано, че това не е поредната кауза, в която ще има само коментари, а не действия.

Ето писмото, което беше изпратено на вниманието на Жени Калканджиева:

До
г-жа Евгения Калканджиева
Собственик на
Визаж Модел Груп

ПИСМО

във връзка с изопачена информация на конкретните искания относно конкурса
Мис България на групите в сайта Facebook

Уважаема Госпожо Калканджиева,

През последните две седмици българското интернет пространството беше залято от негативни мнения срещу избора на Антония Петрова за Мис България 2009. Близо 40 000 души до този момент (регистрирани потребители във Facebook) не признават избора на победителката и са против подобно SMS гласуване в конкурси - национални каузи.

С това писмо до Вас бихме желали да разясним нашите виждания и да опровергаем изкривената информация, изнесена в общественото пространство миналата седмица.

Искаме да подчертаем, че от нашата кауза досега НЕ е излизало официално мнение за размяна местата на Антония Петрова и Елица Любенова. Ние смятаме, че Антония Петрова показа по време на конкурса и доказа в изявите си след него, че не притежава необходимите качества да представлява България пред света. Ние не желаем размяна на места и конкурси, а отстраняване на Антония Петрова заради масови съмнения за злоупотреба с регламента за гласуване и купуване на титлата Мис.

Гласуването със SMS е дискредитирано и искрено се надяваме, че в бъдеще при избор на "Мис България" ще бъде избягвано в този му вид и с тези правила.

Смятаме, че избраната Мис България трябва да се доближава максимално до качествата, които Вие демонстрирахте на световния конкурс, за да имаме отново шанс да представим и защитим достойно красотата и добродетелите на българката.

Организаторите на конкурса "Мис Свят" са запознати с нашите възражения и съмнения, които допълнително се усилват от отправените ни косвени заплахи. Разчитаме, че заедно с тях ще работите за възстановяване на доброто име на конкурса "Мис България". Готови сме да Ви съдействаме с помощ от утвърдени експерти в областта на електронните гласувания на световно ниво за повторен одит на резултатите от конкурса.

Изпращаме настоящото писмо в пълния му текст и до българските медии, които следят с интерес и отразяват активно развитието на този казус.

Разчитаме отговорът Ви да използва същия комуникационен канал.

7.04.2009
Прикачени файлове
Прикачен файл  519x1002_2.gif ( 59.72k ) Брой сваляния: 70

Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 19)
girl_from_hell
коментар Apr 7 2009, 11:01
Коментар #2

Pretty In Scarlet

Група: Уважавани
Коментари: 3,139
Регнат: 20-October 05

не е ли забрането с силикон на мис българия

+Quote Post
Memoria on Rails
коментар Apr 7 2009, 12:18
Коментар #3

Потребител

Коментари: 365
Регнат: 18-November 06
От: София

Направо си е престъпление това същество да го пратят да представлява България!

Като е нагласено поне да беше хубава девойката, сигурно нямаше и да разберем. Просто в този случай е очеизваждащо...

Направо е като карикатура.....

Ето това девойче

http://2.bp.blogspot.com/_JP1MlAJS0W0/SYHe...600-h/8968i.bmp

е съвсем друго нещо. Красива като картинка!
Причина за редакцията: Използвай бутона "Промени" (от Fixer)

+Quote Post
manager_pif
коментар Apr 7 2009, 12:24
Коментар #4

Потребител

За съжаление вече не е забранено, но вижте какво каза Жени преди 8 месеца:

"Аз няма да допусна “Мис България” да е вулгарна, невъзпитана, да има предизвикателно държание на сцената и извън нея. В никакъв случай ние във “Визаж” няма да толерираме това.Ще отправим и послание към публиката, какви качества се очакват от победителката."

И какво стана сега???
Мрънкане: Ми то е позволено, България си я избра. sad.gif((

+Quote Post
Marissa Cooper
коментар Apr 7 2009, 12:32
Коментар #5

Save me

Коментари: 2,238
Регнат: 7-February 08

Ако за по-важните неща се водеха такива протести, нямаше да се намираме в такова положение.
Извинявайте, но една Мис БГ в сравнение с всичко, което се случва в страната ни е все едно "бълха те ухапала". wink.gif

+Quote Post
Memoria on Rails
коментар Apr 7 2009, 12:37
Коментар #6

Потребител

Цитат(Marissa Cooper @ Apr 7 2009, 13:32) *
Ако за по-важните неща се водеха такива протести, нямаше да се намираме в такова положение.
Извинявайте, но една Мис БГ в сравнение с всичко, което се случва в страната ни е "бълха те ухапала". wink.gif

Не е само Мис! Аз съм убедена, че си попадала на петиции в защита на други каузи, важни за страната ни. Нека не си затваряме очите и за тях.
Народа се пробужда - факт! Дали ще е Мис, болука или природата - ответен глас има.

+Quote Post
Marissa Cooper
коментар Apr 7 2009, 12:46
Коментар #7

Save me

Цитат(Memoria on Rails @ Apr 7 2009, 13:37) *
Цитат(Marissa Cooper @ Apr 7 2009, 13:32) *
Извинявайте, но една Мис БГ в сравнение с всичко, което се случва в страната ни е "бълха те ухапала". wink.gif

Не е само Мис! Аз съм убедена, че си попадала на петиции в защита на други каузи, важни за страната ни. Нека не си затваряме очите и за тях.
Народа се пробужда - факт! Дали ще е Мис, болука или природата - ответен глас има.

[i]Попадала съм, но непрекъснато се говори само за нея. Малко прекалено ми идва всичко [i] wink.gif

+Quote Post
manager_pif
коментар Apr 7 2009, 12:53
Коментар #8

Потребител

Аз лично смятам, че ако тази кауза успее, след това хората само ще са супер активни и по наистина сериозни въпроси за страната. Дано да имаме успех. Някой трябва да поведе хорото просто.

+Quote Post
kitty_kat
коментар Apr 7 2009, 13:03
Коментар #9

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 160
Регнат: 17-April 08
От: Варничка

Абеее, какви сте вие, че и някакви си 40 000 други да се опълчвате срещу момичето?! Ааааа-ма-ха, тя има 2 висши образования (или образУвания, намират се малко под брадичката biggrin2.gif ), има изпити момичето, а вие тука с някакви си болни деца искате да се занимава. Че тя като е отишла на конкурса да не значи, че и в благотворителни акции трябва да участва, тя е Мис, бе. Аааа, че и в къщата на Биг Тъпанар не я оставяха да учи момичето, знаете ли колко много пари вече е дала за конкурса, сега и за втората диплома ако трябва да дава, ми то къде ще му се види края? Че и някакви деца й тичат постоянно и й викат на главата! Тц-тц-тц.

+Quote Post
Peshoo7
коментар Apr 7 2009, 13:10
Коментар #10

Не съществува вече

Коментари: 2,749
Регнат: 15-May 06

Цитат(kitty_kat @ Apr 7 2009, 14:03) *
Абеее, какви сте вие, че и някакви си 40 000 други да се опълчвате срещу момичето?! Ааааа-ма-ха, тя има 2 висши образования (или образУвания, намират се малко под брадичката biggrin2.gif ), има изпити момичето, а вие тука с някакви си болни деца искате да се занимава. Че тя като е отишла на конкурса да не значи, че и в благотворителни акции трябва да участва, тя е Мис, бе. Аааа, че и в къщата на Биг Тъпанар не я оставяха да учи момичето, знаете ли колко много пари вече е дала за конкурса, сега и за втората диплома ако трябва да дава, ми то къде ще му се види края? Че и някакви деца й тичат постоянно и й викат на главата! Тц-тц-тц.

Грозна е. А е избрана за най-красивата на България.

+Quote Post
kitty_kat
коментар Apr 7 2009, 13:42
Коментар #11

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 160
Регнат: 17-April 08
От: Варничка

+Quote Post
Stratovarius
коментар Apr 7 2009, 16:45
Коментар #12

Редовен Потребител

Коментари: 522
Регнат: 12-May 06

Хора без работа. Само завийдате цхе тя е там, а вие не!

+Quote Post
manager_pif
коментар Apr 8 2009, 11:52
Коментар #13

Потребител

Напротив, мен ме е жал за България и за това какво ще кажат от другите държави за "най-красивата българка".
Представпм си какво ще си помислят за останалите момичета в България. Срам! sad.gif((((((((

+Quote Post
Memoria on Rails
коментар Apr 8 2009, 12:50
Коментар #14

Потребител

Аз все още отказвам да повярвам, че ще я оставят да ни представлява...

+Quote Post
Stratovarius
коментар Apr 8 2009, 15:38
Коментар #15

Редовен Потребител

Коментари: 522
Регнат: 12-May 06

От какво ви е срам? Искате някаква високомерна напудрена патка да ви представя пред света? Според мен састезанията от този вид са пална глупост, ти нямас никакав принос за това 4е си се родил както си се родил, и сте се състезавас с него, сто за глупост е това, как никои не оплу някои физик цхе е грозрн!?

+Quote Post
nihilista
коментар Apr 8 2009, 16:15
Коментар #16

Редовен Потребител

Коментари: 512
Регнат: 24-November 07
От: Седемте тепета -1

Цитат(Stratovarius @ Apr 8 2009, 16:38) *
От какво ви е срам? Искате някаква високомерна напудрена патка да ви представя пред света? Според мен састезанията от този вид са пална глупост, ти нямас никакав принос за това 4е си се родил както си се родил, и сте се състезавас с него, сто за глупост е това, как никои не оплу някои физик цхе е грозрн!?

Да се смея ли или да плача на този "грамотен" пост. ?!
На физика, работата му е да мисли, доказва, опровергава и експериментира, а не да е красив!
На модела, работата му е да изглежда добре. Другите изречения в цитата просто няма да ги коментирам защото нямат никакъв смисъл.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

+Quote Post
girl_from_hell
коментар Apr 8 2009, 18:31
Коментар #17

Pretty In Scarlet

Коментари: 3,139
Регнат: 20-October 05

аз съм казвала кои според мен залсужават едната русичката която от люлин или от къде беше и тази от сливен също русичката вече не им помня имената съжелявам , но всъщност няма значение за мен дали ще е от тях просто да не е това чудо

+Quote Post
Memoria on Rails
коментар Apr 9 2009, 09:52
Коментар #18

Потребител

girl_from_hell, имаш предвид Полина Гергушева от Надежда, предполагам... Снимката, която бях сложила в началото е найна.

+Quote Post
kakavida
коментар Apr 9 2009, 12:09
Коментар #19

Programings

Коментари: 546
Регнат: 24-May 08
От: Добрич

Неможе ние да сме я избрали! Това е долна лъжа! Имаше сто пъти по-красиви от нея!

+Quote Post
Marissa Cooper
коментар Apr 9 2009, 16:19
Коментар #20

Save me

Има интервю в списание "Блясък".

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 6th December 2019 - 11:03