Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 0
entry Dec 26 2010, 18:06
Днес е 26ти декември - коледа. Ден, който ще запомня и аз и децата ми! Това е денят, в който моите надежди, че семейството ми ще е цяло, бяха окончателно разбити.
Познавате ли човека до себе си? Вероятно си мислите, че да...бъдете сигурни, че винаги има с какво да ви разочарова.

Започнах деня с мисълта, че след като кажа на човека, с който от 19 години сме заедно, че ми липсва и искам да е заедно с мен и сина си, че съм готова на всякакви компромиси, всичко ще е наред..., но уви денят ми завършва с терзание, унижение и чувството за безсилие пред мъжкия егоизъм.

Най-обидно е когато дадеш на някого шанс да бъде честен и откровен с теб, да потърсите заедно решение на проблемите помежду си, той да ти дава надежда и да те лъже най-безцеремонно. Оказва се, че не познавам човека, с който толкова време сме заедно и сме преминали през невъобразими препятсвия, и за който бях готова да се закълна, че никога не би ме излъгал и никога не би постъпил подло с мен. Човекът, за който моите приятели казваха, че въпреки различията вигани са смятали, че ще остареем заедно...

Съжалявам, че отварям отново сълзливата тема за човешките и по-точно взаимоотношенията мъж-жена-семейство, но наистина изпитвам нужда да пиша, за да мога да преодолея болката, която изпитвам. Още повече, че между нас има и дете, което ужасно много иска родителите му да са заедно.
Но за това по-късно..., когато намеря сили да продължа историята си.

НПВСЧПС
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11