IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Курсове по английски език
Scarlett_Io
коментар Sep 8 2007, 15:20
Коментар #1

Нов Потребител

Група: Потребители
Коментари: 3
Регнат: 8-September 07
Име: Ioanna

Нека ако някой знае или е чувал кой е най-добрият център за обучение по английски език в Пловдив, моля да сподели мнение, защото от много време се чудя къде да се запиша и непрекъснато чувам различни мнения!
Go to the top of the page

+Quote Post
2 страници V  < 1 2  
Start new topic
Отговори (20 - 23)
DiKaKo
коментар May 9 2010, 09:42
Коментар #21

Нов Потребител

Коментари: 1
Регнат: 9-May 10

rolleyes.gif Интересна дискусия! Ако трябва да се намеся и да дам своя глас, той ще бъде за LinguaMundi. Учил съм на доста места, но определено в Lingua са най-добрите професионалисти, и като преподаватели и като организация на курсовете. Сега завършвам, 4-то ниво там, така че впечатленията са ми много пресни. Със сигурност и лятото ще се запиша, само още не съм решил дали да я карам по по-леката процедура с разговорен курс или пак да си уча стандартните нива:) Надявам се, да съм помогнал, въпреки че виждам че дискусията е доста старичка dry.gif

+Quote Post
Virosss
коментар Oct 7 2010, 14:08
Коментар #22

Нов Потребител

Коментари: 1
Регнат: 29-October 08

Здравейте,
гледам усилено се пита за курсове по Английски език и реших да ви споделя един каталог на Кабината в който са описани някой от най-известните езикови школи в повечето Български градове - > http://blog.kabinata.com/?page_id=1677

@Scarlett_Io , ако искаш погледни в този каталог категорията Английски език в Пловдив

Между другото наскоро ми се наложи да направя проучване кои са най-добрите езикови училища, понеже започнах да изучавам Английски език. Добри мнения имаше основно за linguamundi, а за онлайн Кабината, та се хванах да уча в Кабината за 3 месечен курс. Засега съм доволен, но повече информация ще дам на края на курса smile.gif

+Quote Post
Dimitar111
коментар Jul 20 2014, 13:07
Коментар #23

Нов Потребител

Коментари: 3
Регнат: 14-January 13

Отдавна не бях поссещавам форума, но ти предлагам да се ориентираш към сугестопедично обучение по английски език. За целта посети сайта http://suggestopedia-center.com школата се казва Ренесанс център, но за съжаление е в София. Въпреки всичко ако някой друг има нужда от подобни курсове гарантирам, че това място ще ви хареса.

+Quote Post
club135
коментар Jul 24 2014, 16:13
Коментар #24

Spammerman

Група: Потребител +
Коментари: 2,557
Регнат: 3-December 06
От: Пловдив

И човекът не е посещавал форума отдавна - има-няма 4 години време.

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 17th September 2019 - 13:26