IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> The Secret Circle, (2011)
Оценка 4 V
FrAgMaKeR
коментар May 20 2011, 13:33
Коментар #1

Lucid Dreamer

Група: Администратори
Коментари: 6,713
Регнат: 25-April 05
От: Пловдив
Име: Румен Дамянов

Заглавие: The Secret Circle
Жанр: Драма, Фентъзи, Хорър
Година: 2011
Връзки: IMDB.com
Режисьор: Лиз Фрайдлендър
В ролите: Томас Декер, Британи Робъртсън, Фийби Тонкин, Адам Харингтън, Джесика Паркър Кенеди, Ашли Кроу, Шели Хениг, Емили Холмс

Резюме: Сериалът "Secret Circle" проследява живота на 16 годишната Каси, което се мести от Калифорния заедно с майка си в мистериозното градче Ню Сейлъм. Съвсем скоро тя обаче ще разбере, че е вещица и при това съвсем не е единствената в града, доста от нейните съученици, съседи и нови приятели също имат магически способности и я приобщават в техния тайнствен кръг. Проблемите обаче започват, когато Каси се влюбва в Адам, който обаче е гадже на друга вещица - Даяна, която при това е лидерката на групата.

Сериала е базиран на едноименните разкази на Л. Дж. Смит, който също така е автор и на "The Vampire Diaries", като от CW планират да излъчват двата сериала в една и съща вечер един след друг.

Трейлър:
Go to the top of the page

+Quote Post
3 страници V  < 1 2 3  
Start new topic
Отговори (40 - 43)
Tedo
коментар May 19 2012, 00:24
Коментар #41

Spammerman

Група: Филморатори
Коментари: 3,715
Регнат: 11-February 07
От: Мадрид
Име: Тедо

То това една много глупава телевизия, виждат че тези глупости който въртят не струват и пак същите сериали търсят да пускат всяка година.

+Quote Post
Johnny Red
коментар May 19 2012, 00:31
Коментар #42

Spammerman

Група: Филморатори
Коментари: 5,387
Регнат: 26-September 06
От: Бургас
Име: Иван

Цитат(Demon_Hunter @ May 19 2012, 00:50) *
Значи хора това да те спрат по CW значи, че не просто си зле, ами си МНОГО МНОГО зле. Все пак сериали като Supernatural и One Tree Hill който трябваше да са си приключили по-живо по-здраво още преди 4 сезона продължават да си живеят. Просто по тая телевизия такива неща получават шанс, че да те спрат, означава, че си пълна трагедия.
The Secret Circle е перфектният пример показващ как един сериал с готини идеи и сравнително интересен сюжет, може да бъде забатачен от ужасни сценаристи, режисьори и некадърни актьори. Ще ме извинявате, ама освен някои от възрасните които показаха по-добра актьорка игра, младите като цяло са пълна трагедия. Как може Дневниците да върви, а този да е спрян. Лесно, Нина Добрев се справя жестоко като актриса, докато актрисата която играеше Каси имаше точно две физиономии. Една усмихната и една стандартна. Актьорите в Дневниците са професионалисти, докато тук главните роли бяха дадени на доста слаби "звезди". Като цяло го изгледах до край и ми харесаха някои от сюжетните линии, но в общи линии диалозите бяха пошли, а действието бавно, скучно и предвидимо.

Имаш право, но Дневниците като цяло си е сериал върху който инвестираха най-много от самото начало. VD доколкото виждам им е единственото шоу което CW промотират както една истинска сериозна телевизия би правила. Нищо чудно, че премиерата преди няколко години имаше 5 милиона рейтинг, аз във всеки сайт му виждах реклами. Вижда се, че като застанеш сериозно зад едно шоу, което може да разполага с нелоши актьори и е базирано на върлуващ тийн-вамп комерс, ще даде нужния резултат. Това е може би единственото смислено нещо дето CW някога са направили.

+Quote Post
Demon_Hunter
коментар May 19 2012, 03:26
Коментар #43

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 106
Регнат: 3-April 07
Име: Demon Hunter

Съгласен съм, рекламата е изключително важно нещо. Въпреки това, дори и със същата реклама Кръга пак нямаше да се представи кой знае колко по-добре. Да, може би щеше да доживее до втори сезон, но качествен сериал пак нямаше да стане (не говорим за тематика, а за изпълнение).
Сега като гледам трейлъра на The Beauty and the Beast за пореден път се убеждавам, че може и малкото креативност която са имали тези от CW, е вече напълно изчезнала. Сериалите им напоследък са буквално едни и същи. Новият сериал може би ще поживее повечко, ако сценаристите и актьорите са добри, но като цяло колко време смятат да пробутват една и съща концепция?
Ако някога вземат да изкарат сериал като тези които биват неправилно спряни от телевизии като Fox, ABC и др., лично аз си мисля, че нещата ще тръгнат много по-добре.

+Quote Post
FrAgMaKeR
коментар May 24 2012, 15:19
Коментар #44

Lucid Dreamer

Група: Администратори
Коментари: 6,713
Регнат: 25-April 05
От: Пловдив
Име: Румен Дамянов

Не ми хареса още от самото начало, изгледах първите два епизода и спрях още тогава.. наскоро врътнах едно маратонче и в крайна сметка успях да го изгледам с превъртане, но хич не останах доволен и не съм изненадан че го спряха. Просто нещо куцаше, все едно гледах някаква сапунка, в която половината действие е как главните герои си говорят затворени в една стая и се гледат драматично.. плюс вещици. dry.gif

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 17th August 2018 - 09:18