IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Continuum, (2012)
Оценка 5 V
Tedo
коментар May 19 2012, 18:38
Коментар #1

Spammerman

Група: Филморатори
Коментари: 3,715
Регнат: 11-February 07
От: Мадрид
Име: Тедо

Жанр : Sci-Fi , Трилър
Година : 2012
Телевизия : Showcase
Tv.com : Click
Държава : САЩ, Канада
Създател : Simon Barry
В ролите: Рейчъл Никълс, Стивън Лобо, Виктор Уебстър, Ричърд Хармън и др.

Резюме :Детектив от 2077 година се връща назад във времето за да преследва престъпници от своето време.

Трейлър

Go to the top of the page

+Quote Post
2 страници V   1 2 >  
Start new topic
Отговори (1 - 19)
Tedo
коментар May 28 2012, 19:51
Коментар #2

Spammerman

Continuum.S01E01.720p.HDTV.x264-2HD

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар May 28 2012, 19:56
Коментар #3

Spammerman

Група: Потребител +
Коментари: 2,317
Регнат: 26-September 06
От: In the galaxy far,far alway
Име: Виктор Иванов

Абе ще му хвърля едно око след следващата седмица, когато свършват "Троновете". Рейчъл винаги ми е допадала, така че ако се е получило и сносен сериал тъкмо ще има с какво да си прекарвам времето до есенните премиери biggrin2.gif .

+Quote Post
Tedo
коментар May 28 2012, 20:05
Коментар #4

Spammerman

Аз почвам вече да се оглеждам за някое сносно лятно сериалче, защото винаги има има добри попадения. Дано това да е един от тях.

+Quote Post
Djunina
коментар May 29 2012, 10:55
Коментар #5

Редовен Потребител

Коментари: 1,591
Регнат: 7-February 07
От: Варна
Име: Del Val-El

Историята ми звучи странна sleep.gif но може и аз да се пробвам

+Quote Post
Demon_Hunter
коментар May 30 2012, 03:19
Коментар #6

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 106
Регнат: 3-April 07
Име: Demon Hunter

Как е сериала, хора, споделете някакво мнение. Аз все още не съм смогнал да му хвърля око, покрай всичките предсесийни перипетии. Надявам се да не тръгне по стъпките на Алкатраз.

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар May 30 2012, 07:07
Коментар #7

Spammerman

Цитат(Demon_Hunter @ May 30 2012, 04:19) *
Как е сериала, хора, споделете някакво мнение. Аз все още не съм смогнал да му хвърля око, покрай всичките предсесийни перипетии. Надявам се да не тръгне по стъпките на Алкатраз.

Ами така де да взимат пример хората не от Alcatraz, а от доста по-успешния продукт на JJ - Person of Interest biggrin2.gif . Все пак още не мога да се начудя на българските зрители в цялост как могат да лудват по неща като VD, Тайния кръг и разни други подобни тийн неща (които не са лоши чак толкова за гледане, но схващате какво имам предвид), а нещо толкова качествено като POI го пропускат. Каквото и да ми говорят някои сериалът е доста по-различен и по сюжет, и по какво ли не още от стандартните крими сериали, които все още имат доста голям успех отвъд Океана. Колкото до Continuum - за да не ми е изцяло офтопик коментара, със сигурност ще му изгледам премиерата до края на седмицата и ще си кажа мнението. Трябва да се отбележи, че засега чета, че го дават само в Канада, в САЩ още нямат дистрибутор, но премиерата му в Канада е ударила 1.7 милиона зрители...което мисля, че не е хич лошо wink.gif .

+Quote Post
Djunina
коментар May 30 2012, 12:25
Коментар #8

Редовен Потребител

За гледането, което спомена, ами примерно аз не гледам POI, по простата причина, че такъв жанр не ми понася , но пък гледам другите, които си споменал, защото ми харесва жанра и не са ангажиращи wink.gif

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар May 30 2012, 12:45
Коментар #9

Spammerman

Цитат(DjuDju @ May 30 2012, 13:25) *
За гледането, което спомена, ами примерно аз не гледам POI, по простата причина, че такъв жанр не ми понася , но пък гледам другите, които си споменал, защото ми харесва жанра и не са ангажиращи wink.gif

Е то аз също както може би си забелязала ги следя повечето подобни сериали (все още се чудя мам.а му защо следя толкова сериали на CW, ама ей ме на), но не до степен на "обсебване". Имам предвид виж колко бързо и колко като количество се теглят тези сериали в Замундата и колко сериал като POI. Никой не е казал, че трябва да го гледаш biggrin2.gif - въпреки че както казах за мен той е едно много приятно изключение от подобен жанр сериали. Не знам, не мога да го обясня - просто трябва да се види "на живо", за да се оцени. Идеята ми беше, че хората гледат От местопрестъплението всичките му варианти, разни разследващи прокуратури, полиция и така нататък - тоест хората харесват явно в цялост този жанр, но някак си пропускат толкова лесно една нова и качествена продукция. И говоря отново за българските потребители, защото в Америка сериалът по време на сезона просто в средата някъде почна "да къса и разкъсва" всичката конкуренция около себе си - за пръв път виждам сериал, който да качва и то с немалко saeson high по средата на сезона. Тоест там хората си го оценяват подобаващо....А и да отбележа, аз по принцип също не следя такъв тип сериали сериозно....Сещате се, че POI просто е едно талантливо представено изключение worthy.gif .

+Quote Post
ludoto_mimi
коментар May 30 2012, 14:00
Коментар #10

Лудата Модераторка

Група: Глобален Модер
Коментари: 4,317
Регнат: 26-June 05
От: Пловдив
Име: Мими

Цитат(Mara Jade Fan @ May 30 2012, 13:45) *
(все още се чудя мам.а му защо следя толкова сериали на CW, ама ей ме на)

Мисля, че си отдавна изгубения ми брат близнак. 18.gif shocking.gif Всяка седмица си задавам този въпрос. Иначе POI кърти мивки и всякакъв друг фаянс, наистина е нещо свежо сред така наречените procedurals. Чакам с нетърпение всеки епизод за да видя как Джийзъс пребива някой без усилия. Ахъм, така де, гледам заради сюжета. rolleyes.gif

Ще му хвърля око на Континуум тези дни. Мисля, че ще е добро.

+Quote Post
FrAgMaKeR
коментар May 30 2012, 15:26
Коментар #11

Lucid Dreamer

Група: Администратори
Коментари: 6,713
Регнат: 25-April 05
От: Пловдив
Име: Румен Дамянов

Търпеливо изчаквам първо някой да вземе наистина да го гледа и да напише нещо хубаво тук, чак тогава бих се жертвал да го гледам.. biggrin.gif

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар May 30 2012, 17:20
Коментар #12

Spammerman

Цитат(FrAgMaKeR @ May 30 2012, 16:26) *
Търпеливо изчаквам първо някой да вземе наистина да го гледа и да напише нещо хубаво тук, чак тогава бих се жертвал да го гледам.. biggrin.gif

Ами взех, че аз се "жертвах" преди всички biggrin2.gif ....Сериалът започва доста добре според мен. В началото докато се развиваше сюжета в бъдещето атмосферата някак си ми "напомни" на - Deus Ex: Human Revolution. Така де с всичките им джаджи имплантирани, за да си вършат работата "защитниците" (тоест ченгетата от бъдещето). Естествено се сещате, че Кийра (Рейчъл) използва доста ползотворно екипировката си след като я прекараха да се върне в миналото. Естествено на някой може му се стори леко клише цялата работа - връщане във времето, ала-бала. Е подробността е, че за разлика примерно от "Ченге във времето" с Ван Дам, Кийра засега няма опция "завръщане" у дома (кофтииии - ама нали все пак трябва да има сериал blush.gif ). Абе с една дума - сериала започва доволно, тоест в превод - ще се следи обезателно.

П.П - Естествено какъвто съм си отвеян за малко да забравя.....LEXA DOIG мам.а му бе....Ах Lexa (моя любима Andromeda Ascendant wub.gif wub.gif ). Три пъти - worthy.gif worthy.gif worthy.gif, за пичовете дето са я включили в сериала. Не знам дали ще е само за четирите епизода, за които пише, че участва според IMDB, но това е един оооогромен шипърски бонус за мен (Деспина a.k.a Lois Lane тука във форума нека си е фен на Michael Shanks а.к.а Dr. Daniel Jackson от Старгейт поредицата....аз пък съм си суууупер пожизнен фен на жена му happy.gif ).....Така че "ДА", ще се глеееееееда.

+Quote Post
Johnny Red
коментар May 30 2012, 19:49
Коментар #13

Spammerman

Коментари: 5,387
От: Бургас
Име: Иван

Rachel. wub.gif

+Quote Post
Djunina
коментар Jun 1 2012, 12:23
Коментар #14

Редовен Потребител

Почвате сериозно да ме замисляте да му хвърля едно око

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар Jun 1 2012, 14:13
Коментар #15

Spammerman

Цитат(DjuDju @ Jun 1 2012, 13:23) *

Ами няма да е лошо всъщност да му хвърлиш едно око, а дори и две ако му хвърлиш не смятам, че ще загубиш. За мен започва доста обещаващо - има достатъчно интересни сюжетни завръзки и моменти, които ако ги развият добре, може да се превърне сериала в нещо наистина качествено.

П.П - Настоявам и аз за един такъв костюм (или имплант в случая - така и не разбрах със сигурност) като на Кийра. Слагам си ръка над банкомата, цифричките почват да се нареждат (разбирай разкодират) и след това може да си тегля спокойно - 100, 200 и там колкото си искам долара. А приложението на серума на истината в бъдещето - беше забавен момент обезателно.

П.П.П - И отново шипърски НАСТОЯВАМ - оставете Лекса 36_1_32v[1].gif 36_1_32v[1].gif за повечко епизоди...Нека да е някой от главните злодеи в сериала. Така удоволствието да ги гледам двете с Рейчъл ще е както се вика двойно biggrin2.gif . Междувпрочем, ако тук има гледали сериала Mutant X, ще забележат, че един от главните герои в Continuum е "Електрическия" пич wink.gif .

+Quote Post
Tedo
коментар Jun 9 2012, 10:22
Коментар #16

Spammerman

Цитат(Mara Jade Fan @ Jun 1 2012, 14:13) *
Цитат(DjuDju @ Jun 1 2012, 13:23) *

Ами няма да е лошо всъщност да му хвърлиш едно око, а дори и две ако му хвърлиш не смятам, че ще загубиш. За мен започва доста обещаващо - има достатъчно интересни сюжетни завръзки и моменти, които ако ги развият добре, може да се превърне сериала в нещо наистина качествено.

П.П - Настоявам и аз за един такъв костюм (или имплант в случая - така и не разбрах със сигурност) като на Кийра. Слагам си ръка над банкомата, цифричките почват да се нареждат (разбирай разкодират) и след това може да си тегля спокойно - 100, 200 и там колкото си искам долара. А приложението на серума на истината в бъдещето - беше забавен момент обезателно.

П.П.П - И отново шипърски НАСТОЯВАМ - оставете Лекса 36_1_32v[1].gif 36_1_32v[1].gif за повечко епизоди...Нека да е някой от главните злодеи в сериала. Така удоволствието да ги гледам двете с Рейчъл ще е както се вика двойно biggrin2.gif . Междувпрочем, ако тук има гледали сериала Mutant X, ще забележат, че един от главните герои в Continuum е "Електрическия" пич wink.gif .

Едвали ще остане за дълго, вече втори епизод а тя имаше две реплики на кръст и седи малко за пейзаж.

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар Jun 9 2012, 20:02
Коментар #17

Spammerman

Няма никакво значение, Тедо, аз и само да си я гледам ми е достатъчно wub.gif . Както казах, аз съм доволен и на малкото понякога....А ако все пак ме изненадат и я позадържат повечко, добре дошли....Ако пък не, то и Рейчъл не е малък asset biggrin2.gif . И все пак не забрах ти гледал ли си сериозно епизодите, има ли нещо, което да ти допада в сериала, ако си ги гледал smile.gif ?

+Quote Post
Tedo
коментар Jun 9 2012, 20:17
Коментар #18

Spammerman

Цитат(Mara Jade Fan @ Jun 9 2012, 20:02) *
Няма никакво значение, Тедо, аз и само да си я гледам ми е достатъчно wub.gif . Както казах, аз съм доволен и на малкото понякога....А ако все пак ме изненадат и я позадържат повечко, добре дошли....Ако пък не, то и Рейчъл не е малък asset biggrin2.gif . И все пак не забрах ти гледал ли си сериозно епизодите, има ли нещо, което да ти допада в сериала, ако си ги гледал smile.gif ?

Преди два дни ги гледах, по добър е от очакваното. Каста го бива, сериозен е сериала - това е голям +. Това със комуникацията на Кийра и Алек, без да виждат поне за сега е много добър аспект и очаквам да става по добър още.

ПП: Също така беше много приятно да видя Cigarette Smoking Man, дано не е и за последен път

+Quote Post
Mara Jade Fan
коментар Jun 9 2012, 20:49
Коментар #19

Spammerman

Ами би трябвало да не е за последен път....Сто на сто ще направят някаква завръзчица и с него в бъдещето - поне се надявам от време на време да ни занимават по някакъв начин и с този времеви отрязък (но не прекалено - наистина не би било добре да се набляга на паралелно развиващи се сюжетни линии, или нещо от сорта на случващото се в реалния сват и в приказния в Once Upon a Time - не че там е лошо, просто ми е достатъчен един такъв сериал с подобно развиващи се сюжетни нишки biggrin2.gif ).

+Quote Post
Tedo
коментар Jun 9 2012, 21:07
Коментар #20

Spammerman

Аз много се надявам да не стигнат до този момент, защото първо Имало едно време след това и Алкатраз така караха, и ми беше дошло до гуша от това да гледам два истории в един епизод. От време на време малко спомени може ама не и постоянно.

+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 17th August 2018 - 09:20