Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 4
18 страници V  < 1 2 3 4 > » 
entry Dec 10 2008, 01:07

Ето резултатът от подготвянето на прецентацията ми до 3часа сутринта! biggrin2.gif

Съвсем скоро ще си получа наградата, а именно:

mrgreen[1].gif

Ето и официалното съобщение от сайта на Центъра по предприемачество гр. Пловдив:
Цитат
ПОБЕДИТЕЛИ В КОНКУРСА...

Благодаря на всички - организатори, участници, слушатели и оценители, чрез които се случи този ПЪРВИ за Център по предприемачество ПЛОВДИВ успешен, интересен, полезен и забавен конкурс.

Има какво да си пожелаем за догодина: по-добър правопис, по-добре подготвени презентации - с по-едричък шрифт и без цели изречения - и още.... нов мултимедиен прожектор за аулата (или поне нов кабел за преносимите, които ползваме smile.gif)),

Това бяха нещата в недостиг. В аулата обаче, на първи декември имаше достатъчно оратори смелчаци, достатъчно обективни, сърцати и емоционални слушатели-оценители. БЛАГОДАРЯ ИМ - на едните за смелостта и положеното усилие, на другите - за интереса, вниманието, търпението и подкрепата, с които слушаха бизнес идеите на събратята си.

Специално благодаря на дръзновените първокурсници, които представляваха над една четвърт от участниците в конкурса и се справиха чудесно!

GAUDEAMUS IGITUR JUVENES DUM SUMUS - НЕКА ДА СЕ ВЕСЕЛИМ, ДОКАТО СМЕ МЛАДИ - така започва студентският химн. РАДВАЙТЕ СЕ И ВЕСЕЛЕТЕ СЕ! След няколко часа настъпва празникът, затова си казах - чакай да изнеса резултатите предсрочно - за да може наградените да се зарадват повече на празника, а ненаградените - да се утешат в радостта на празника...

Бъдете здрави и честити -- и в празник и в делник!

ПТ

Това е и целият документ с победителите.

Скоро ще кача и видео на цялата ми презентация smile.gif

Поздрави и честит студентски празник!

entry Dec 2 2008, 23:56
Ухааа, каква динамична седмица до момента изкарах, просто не е истина.

Да обобщим накратко:
1. Презентацията вчера мина страхотно, скоро ще можете да я гледате онлайн ще я метна някъде smile.gif
2. Днес успешно си взех изпита за книжка (втори дубъл biggrin2.gif ) след размотаване от тракия -> малките улички до бул. Руски rolleyes.gif

Това е от мен за сега smile.gif

entry Nov 28 2008, 01:25

Здравейтееее!
Тези дни ми организацията е много натоварена, защото се подготвям за конкурса, в който ще участвам в Понеделник!

Става въпрос за най-добра бизнес идея за стартираща фирма.
Е, аз имам такава и от няколко дена подготвям бизнес план и ходя на семинар по бизнес планиране.
Всеки от участниците ще има 10 минути на разположение да направи презентация на продукта/идеята, с която се състезава. След това ще има защита на бизнес плана пред комисия.

Всички са поканени, който желае да заповяда в Понеделник, 1 Декември, от 17:30ч в аулата на Техническия университет - София, филиал Пловдив, 4ти корпус на ул. Цанко Дюстабанов №25.
Намира се точно зад централната сграда на ПУ, ето карта

За сега оставям като изненада това, с което ще участвам, но обещавам, че ще кача клипчета с представянето си, за тези, които не успеят да дойдат smile.gif

entry Nov 4 2008, 12:24
Мале, днеска денят ми започна много неприятно...... Още от сутринта като карахме Основи на инженерното проектиране и предавахме курсовите задачи, даскаклата реши да оцени моят чертеж с три без право да си оправя грешката (единствето число) и да върне работите на колегите за корекции......

Отиваме на упражнение по математика и всичко изглеждаше добре, докато след почивката даскалката се върна разярена, че не сме почистили дъската и отказвала да пише по нея, затова прочете кратката теория от учебника и почнахме направо задачи. Ееее, да беше казала да я изтрием, щяхме, следващият път отивам с прахосмукачка на упражнения! Много мразя такива номера, сега ще трябва сам да си блъскам главата с материала.... (уравнение на права)

Сори, че ви занивамам, ама имах нужда да си го излея biggrin.gif

Дано поне останалата част от деня мине добре - програмиране и използване на компютри и шофьорски курс след това (специален намек към fragmaker да се оглежда) biggrin.gif

entry Oct 30 2008, 08:33

От много време не съм писал в блога, та сега преди да отида на физическо в ТУ-то реших да ви драсна малко ъпдейти biggrin.gif

Студентството в техническия върви с пълна пара - пишем протоколи, чертаем чертежи и ходим на лекции. Последното взе да става все по-значимо, особено като взеха да идват междинните контролни biggrin2.gif За момента съм имал само една контролна, за която да уча по Програмиране и използване на компютри 1 (ПИК 1), на която се падна превръщане на бройни системи в допълнителен код (поздрави за Виктор biggrin2.gif )

А и да ви се похваля - вчера на физическото играх тенис на корт biggrin2.gif rolleyes.gif shocking.gif
Беше много забавно, но още се уча, както и останалите колеги, шоу си беше biggrin.gif

Сега пак отивам на физическо в самия университет (да, точно така ние имаме по два часа, единият от който е през седмица) и се надявам да не е същият преподавател, който миналата седмица ни строши още на загрявката biggrin.gif

Освен това вече съм накрая на шофьорските курсове - остават ми още десет часа biggrin.gif Не се плашете ако ме видите зад волана, няма нищо страшно докато съм в учебната кола (питайте fragmaker), сташното идва като взема книжка biggrin2.gif

Поздрави!

ааа btw видях си старото ентри за др Хаус - да ви се похваля, кракът ми мина още на четвъртия ден smile.gif

18 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Tilix Linux

My Picture

Search My Blog

The faster speed, the bigger mess

The faster speed, the bigger mess

Линк 1
Линк 2
Линк 3
Линк 3

Random Album Image
gallery_496_255_115319.jpg