IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Forgy, 06 / 10 ? 4 years...
f0rgy
коментар Aug 5 2007, 22:58
Коментар #1

Team 23 - Sensei

Група: Уважавани
Коментари: 6,051
Регнат: 15-June 06
От: Пловдив

You can't be me / I'm a Rock Star ( без позьорски снимки не е интересно !!! Иначе тука няя обработка, просто снимах с бъгав фотоапарат и обектива зацепи 18.gif )

Име : Тони
Прякор : Няма такива екстри biggrin.gifbiggrin.gif Тони или тука за по-лесно forgy
Възраст : 19 години без 3 дни ( 15.09.1991 )
Тяжест xD : 65 kg
Височина : 178 см
Зодия : Дева
Очо : Черно, 2 броя
Град : Най-големияттт !!! Пловдив
Работа : Студент в ПУ "Паисий Хилендарски" , Международни и икономически отношения с Английски език
Семейно положение : Сложно е biggrin.gif Много даже xD Но като цяло необвързан дълосрочно

В Евро парламента, Страсбург, Франця

Филми : Всичко що е Sci-Fi, екшън и особено правено по комикс/игра ( без умопомрачителния филм за Кървавата Рейн на геният Уве Бол ! worthy.gif ) Ако трябва да изброявам.. Да речем едни от последните, които съм гледал и са ми легнали на сърце - Clash of Titans, Percy Jackson, Avatar ( 4 пъти за 2 седмици xD ), Sherlock Holmes, District 9, Tekken, King of Fighters, Inglourious Basterds, UP

Актьор / Актриса : Джони Деп ! Най-големият ! Няма филм с него, който не ми е харсал.. Актриса... незнам, ненавиждам Джоли и Фокс, незнам защо, просо не мога да ги дишам... Но да речем за актриса Илайша Кътбърт <3 Падам си фен на русите (blush)

Данон за пиене <333 Мога да живея само с тва xD

Сериали : Не обичам да ги следя, гледам ги по сезон ;/ Heroes следях едно време, но ми омръзна. Иначе любими ми се водят House M.D. , Dexter, Grey's Anatomy ( no homo xD ), Eureka, Neighbours From Hell, Two and a Half Men, Malcolm in the Middle , Reaper и други. Предпочитам по-забавните, но и такива като Dexter ми допадат много.

Книги : Като ще разберете по-долу, цял живот се занимавам с футбол, но чета книги ! Вярно, не комерс и общоприета литература, но чета. Обожавам книги тип Starcraft/Warcraft , Hellgate London, Diablo и т.н. Имам по тая тематика сиг 40+ книги, като едно 20 съм ги поръчвал специално от Америка и съм се ръсил по 50 кинта biggrin.gif Любими са ми Warcraft - Lord of the Clans , Of Blood and Honor, The Sunwell Trilogy, War of the Ancients Trilogy . Starcraft - Liberty's Crusade, Firstborn, I, Mengsk, Speed of Darkness . Hellgate - всички книги ! Саймън Кроос - FTW biggrin.gif ! Иначе обичам да чета щуротиите ( в добър смисъл естествено ) на Пратчет - Туп!, Килимените хора , Маскарад , но предпочитам да го чета на Английски.

Музика : Не се ограничавам от стилове. Three Days Grace, Eminem, Linkin Park, The Veronicas, Paramore, OST-овете на Цимер и Елфман, Lady Sovereign, 3 Doors Down, Disturbed, Breaking Benjamin с още много,много,многооооо. На вълни съм. 1 месец слушам едно, др месец др и така biggrin.gif

Sunny Beach - The Corner <3

Характер : Охаааа... Тука е проблема вече biggrin.gif Незнам, не се определям като безчувствен, но като цяло много малко неща могат да ме трогнат. Нагледал съм се за 19 години на човешка глупост и жестокост, така че, когато видя едно беззащитно куче на трепери на студа ми става повече жал, отколкото ако видя човек в същата ситуация. Наречете го както искате, така си е просто. За любовта кво да кажа... Знам ли... Мисля, че още не съм я изпитал, не съм я и търсил толкова. За сега всичко е просто краткосрочно и ... как да го кажа без да звучи грубо.. най-вече физическо. Рано ми е още, но и тоя момент за любов ще дойде. Иначе не обичам да спестявам на никой нищо - казвам си в очите без да ме интересува от последствията. Най - голямата ми страст - футбол и Манчестър Юнайтед !

Hair experiments

Айде за да е малко по - разчупена темата ще плясна и едно мнение на друг човек от форума за мойта персона biggrin.gif :

Сложна личност, представяща се за мила, скромна и добра душа. След по-обстоен оглед се забелязва, че няма нищо общо с това, за което се представя. Груб, егоцентричен, забелязват се нотки на нарцисизъм, след употребата на изрази, като "кажи му кой е най-големия" : ). Държанието му към индивидите от нежния пол е недопустимо - държи се с тях все едно са предмети или незначителни марионетки. Ироничен, саркастичен... и т.н. но да спра да говоря за лошите черти - малко за добрите .... ем такива лиспват или се свеждат до минимум....

18.gif Гурбо, грубо, но отчасти вярно biggrin.gif

23 <3 Много са причините, къде дълбоко смислени, къде това, че едно време докато практикувах футбол бях 23 номер + Бекъм .. За смислените не питаите, няма да ви кажа, не е на късмет biggrin.gif

Последен ъпдейт - 24.12.2010
Go to the top of the page

+Quote Post
5 страници V   1 2 3 > »   
Start new topic
Отговори (1 - 19)
ZzoOoMeR
коментар Aug 6 2007, 01:12
Коментар #2

Мистър GGbit.InFo

Група: Глобален Модер
Коментари: 1,941
Регнат: 9-April 06
От: Found In Translation

Е-е-е Време беше wink.gif Намери Снимков материал значи tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Успехи в Конкурса човече ... ся бтв като ти разгледах профила се сетих и аз да си сваля Саундррака на 300 happy.gif

+Quote Post
3pacalypse Now
коментар Aug 6 2007, 14:58
Коментар #3

diabolique

Коментари: 2,222
Регнат: 25-August 05
От: БЪДЕЩЕТО !!!

Фърги mrgreen[1].gif УСПЕХ !!!

+Quote Post
Bloody_Tears
коментар Aug 6 2007, 15:04
Коментар #4

forbidden to remember,terrified to forget

Група: Потребител +
Коментари: 4,298
Регнат: 10-August 06
От: Silent Hill

Един от любимците ми happy.gif Успех 4.gif

+Quote Post
Hermes
коментар Aug 6 2007, 23:41
Коментар #5

Вестоносецът на боговете

Коментари: 866
Регнат: 7-April 06

Нека да дам един глас за Тони, независимо че не съм те виждал. Тони момче младо ще бъда искрен с тебе, просто ми харесват твоите постове за спорта. За твоя труд който полагаш - да знаеш имаш моята благословия. Относно музиката както виждам харесваш филмовата музика и аз съм страхотен фен. Имам доста такава и щедро я раздавам по руските тракери.......

Искам да те питам....

Виждам че обичаш футбола, а бира обичаш ли да пиеш заедно с пържени картофки confused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gif

smile.gif

Сполука моето момче...... има едно голямо нашествие от скорпиони за надпреварата , нека да има една девичка - защото и аз съм от тази зодия.

П.П. Пусни една снимка в цял размер , тука в този форум има хубави момичета.... нека и те да оплакнат едно око по теб.. wink.gif

+Quote Post
susito
коментар Aug 7 2007, 17:40
Коментар #6

Pretty.Odd.

Коментари: 1,730
Регнат: 14-December 06
От: Sliven
Име: Sus =]

Цитат(Hermes @ Aug 7 2007, 00:41) *
П.П. Пусни една снимка в цял размер , тука в този форум има хубави момичета.... нека и те да оплакнат едно око по теб.. wink.gif

Аз съм ЗА! biggrin2.gif

+Quote Post
f0rgy
коментар Aug 7 2007, 17:45
Коментар #7

Team 23 - Sensei

QUOTE(susito @ Aug 7 2007, 18:40) *
QUOTE(Hermes @ Aug 7 2007, 00:41) *

Аз съм ЗА! biggrin2.gif

Хих blush.gif щом изявявате желание ше сложа една довечера tongue.gif

+Quote Post
fNatic.
коментар Aug 7 2007, 17:57
Коментар #8

suXcess and nothing less

Коментари: 1,864
Регнат: 10-December 06

Теб те познавам от някаде форги.. huh.gif

+Quote Post
f0rgy
коментар Aug 7 2007, 19:13
Коментар #9

Team 23 - Sensei

QUOTE(fNtc. @ Aug 7 2007, 18:57) *
Теб те познавам от някаде форги.. huh.gif

Можеее..къде живуркаш? unsure.gif

+Quote Post
Jane
коментар Aug 9 2007, 19:45
Коментар #10

.: Шефката на шефа :.

Коментари: 549
Регнат: 17-January 06

И аз искам една по-светла снимка rolleyes.gif

+Quote Post
f0rgy
коментар Aug 9 2007, 20:20
Коментар #11

Team 23 - Sensei

Снимките са от к700и и леко съксват,добавих една по-светла в първия пост ама и тя не е ской зн кво качество

+Quote Post
Jane
коментар Aug 9 2007, 22:33
Коментар #12

.: Шефката на шефа :.

Коментари: 549
Регнат: 17-January 06

Яла да те снимам rolleyes.gif

+Quote Post
f0rgy
коментар Aug 9 2007, 22:43
Коментар #13

Team 23 - Sensei

QUOTE(Jane @ Aug 9 2007, 23:33) *
Яла да те снимам rolleyes.gif

Хих няяш проблеми rolleyes.gif само казваш къде и кога mrgreen[1].gif

+Quote Post
adoration_
коментар Aug 10 2007, 20:46
Коментар #14

Your Angel,Your Desire...Your life

Коментари: 1,175
Регнат: 5-November 06
От: В Пловдив и в Неговото Сърце :)

Успех в конкурса smile.gif

+Quote Post
PoLiTy'
коментар Aug 17 2007, 18:59
Коментар #15

DeSerT_RoSe

Коментари: 727
Регнат: 13-February 07
От: Троян

Симпатяга си,нямах възможност да поговоря много с теб,но другия път повече smile.gif Успех!!

+Quote Post
ALeX4e7y^
коментар Aug 17 2007, 19:51
Коментар #16

LoF_Chad

Коментари: 1,335
Регнат: 29-September 06
Име: Sa6!nkA

Много си готиничък,въпреки че не си поговорихме много,но няма нищо.Другият път. smile.gif Айде успех! smile.gif

+Quote Post
f0rgy
коментар Aug 18 2007, 20:55
Коментар #17

Team 23 - Sensei

хех,мерси blush.gif
П.С.Ето по светла снимка(тоя дето не внимава и гледа настрани е Шаро ) :

mrgreen[1].gif

+Quote Post
ALeX4e7y^
коментар Aug 18 2007, 20:59
Коментар #18

LoF_Chad

Коментари: 1,335
Регнат: 29-September 06
Име: Sa6!nkA

Хяхя ето я готината снимка tongue.gif Супер сте на нея 4.gif

+Quote Post
Morska~Vu6ka
коментар Aug 18 2007, 22:29
Коментар #19

Бясна Кучка

Коментари: 547
Регнат: 5-April 06
От: Гоцомецания

За форги не 1, ми 101 гласа ше дадем ако требе - няма такъв образ ^^ кефиш на макс, секси 4.gif

+Quote Post
fNatic.
коментар Aug 18 2007, 23:21
Коментар #20

suXcess and nothing less

Коментари: 1,864
Регнат: 10-December 06

много готин пич :F

+Quote Post

5 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 14th December 2019 - 12:25