IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> ????????!

Tози форум (GGbit.Info) няма нищо общо с интернет достачвика "Гигабит Нет" и неговият наследник "Евроком Лан" (повече информация).

> запитване, моля кажете от къде е проблема
martolud
коментар Feb 10 2010, 17:51
Коментар #1

Нов Потребител

Група: Потребители
Коментари: 1
Регнат: 10-February 10
Име: Marto

Извинявам се ако не е тук мястото на темата но имам 1 проблем. А той е следният играя 1 игра World of wacraft в 1 български сървър. Играя си аз но не мога да разбера следното нещо. а то е враската с сарвара от интернета ли е от кво е нз. От скоро време обаче лага ми скача на 10к ms аз не мога да правя нищо обаче всичко около мен си е нормално искам да кажа че хората ми пишат аз го получавам веднага обаче аз немога да отварна. Виждам как ме бият как ми правят дмг опитвам се да кастна нещо но не става. Не ги разбирам много но 1 вид връзката на сървъра с мен е перфектна. Но моята връзка кам него закаснява супер много ех ех как се ядосвам че немога да се обесня. Но не ги разбирам просто тия работи rolleyes.gif , та дано горе долу разбирате какъв ми е проблема. Никога съм го нямам този проблем. Моля дайте някои савет или какво да направя или др интернет ли да си слагам от 10 години сам с гигабит и сам мн доволен но последно време..... Само да добавя че сам пробвал и в др сарвари и не в сички имам този проблем.1 мои приятел играе там и няма този проблем! Но аз го имам sad.gif

Благодаря ви Предварително!! worthy.gif

Този коментар е бил редактиран от martolud на Feb 10 2010, 18:27
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Отговори (1 - 2)
club135
коментар Feb 11 2010, 02:22
Коментар #2

Spammerman

Група: Потребител +
Коментари: 2,557
Регнат: 3-December 06
От: Пловдив

Намали кафето.

+Quote Post
Calibre
коментар Feb 11 2010, 08:50
Коментар #3

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 231
Регнат: 23-April 07
От: Някаде по София
Име: PsyCho_0ne

Рутер ползваш ли ? Спри фаеруола , антивирусната и торент клиента, тествай си връзката до гейта дали нямаш загуби. И можеш да се обадиш на доставчика си и да питаш на какво могат да се дължат тези спайкове.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 14th October 2019 - 04:26