IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> ?????!

Моля, запознайте се с правилата на форума и ги спазвайте! Копирането на материали от форума без разрешение е забранено!

> Един ден с герой от "Оne Tree Hill"
brooke_fen4e
коментар Mar 27 2008, 19:04
Коментар #1

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 29
Регнат: 19-March 08
От: Tree Hill
Име: anna

rolleyes.gif Тази тема мисля,че е по-подходяща за темата игри на One Tree Hill тематика,но понеже там трябва да се моля да ми удобрят идеята и реших направо да я споделя с вас rolleyes.gif ..а вие ще прецените дали е хубава rolleyes.gif

Значи...Имате на разположение един ден..Избирате си с кой герой от ОТХ ще се срещнете..И разказвате какво ще правите с него(дали ще ходите на разходка,на кино и на др. места)..Аз ще ви дам пример biggrin2.gif

Аз ще прекарам един ден със Брук.Ще и покажа къщата си.Ще и покажа БГ форума на ОТХ,в който има много нейни и фенове на другите артисти..(говоря за този форум).След това ще се разходим по плажа..Ще поплуваме..Като стане обяд ще хапнем Пица и ще пием Кола..Следобед ще се разходим в лятната градина и ще си наберем цветя..Вечерта ще отидем на дискотека!! rolleyes.gif biggrin2.gif Ще тансуваме до зори..ще пием ще се смеем!!
mrgreen[1].gif а после ще и поискам автограф...

това е

Този коментар е бил редактиран от FrAgMaKeR на Nov 10 2009, 15:11
Go to the top of the page

+Quote Post
3 страници V  < 1 2 3  
Start new topic
Отговори (40 - 40)
nathan_23
коментар Nov 17 2009, 16:44
Коментар #41

Нов Потребител

Група: Потребители
Коментари: 5
Регнат: 23-September 09
От: София

Аз бих избрал Чад или Джеймс,но може би повече чад,защото имаме повече общи интереси,слушаме еднаква музика и и двамата сме номер 3 biggrin.gif worthy.gif .Ще го посрещна на летището след това ще отидем у нас,ще си поговорим за баскетбол,НБА,ще ми разкаже за другите личности от серияла.После ще идем да хапнем нещо,след което РАЗБИРА СЕ отиваме на игрището.Тъй,като и двамата играем като shooting guard-ове ще ме понаучи на някои тактики ще играем 2-3 часа и ще се поразходим из центъра,ще се снимаме.Ще му подаря баскетболната си топка и ще му напиша нещо за спомен на нея.Ще отидем до нас да се преоблечем за ДИСКОООО worthy.gif rolleyes.gif rolleyes.gif .Там той ще ми подари един от екипите си на Рейвънс и още някои джунджурийки.Ще си поговорим за музика и ще отидем на някое парти.Ще се приберем към 3-4,ще си поговорим още някои малко,ще му покажа екипите си,може да повисим малко в нета да ми истегли някой албум и да го сложиме в iTunes-a biggrin2.gif После ще легнем да спим (в различни легла) 18.gif На сутринта ще се оправим и ще го изпратя на летището,ще му искам автографи (МНОГО) и така . 10.gif
Go to the top of the page

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 14th October 2019 - 04:28