IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Сериозните/несериозни връзки, как мислите
Passionatelly desire
коментар Oct 10 2007, 09:58
Коментар #1

I Love Horses

Група: Потребител +
Коментари: 777
Регнат: 1-December 05
От: Пловдив

Вие кои предпочитате сериозни или несериозни връзки?
В днешно време може ли да се намери човек ,който наиситна да е сериозен и да си прекарваш хубаво с него?
Какво според вас е сериозна връзка и несериозна?
Go to the top of the page

+Quote Post
5 страници V  < 1 2 3 4 5 >  
Start new topic
Отговори (40 - 59)
3pacalypse Now
коментар Oct 11 2007, 21:24
Коментар #41

diabolique

Група: Уважавани
Коментари: 2,222
Регнат: 25-August 05
От: БЪДЕЩЕТО !!!

Цитат(CiNdEreLLa`` @ Oct 11 2007, 14:08) *
Цитат(Freaky @ Oct 11 2007, 06:54) *
Цитат(ogata @ Oct 10 2007, 13:04) *
Сериозните , но не мога да попадна на сериозен човек ..

Също ! wink.gif

Ставаме трима wink.gif Иначе сериозните - определено. То верно тийн години... ама тийн годините взеха да свършват, така че трябва човек да се замисли за нещо по-сериозно biggrin.gif

Да щото в един момент оставаш един 40 годишен самотник

+Quote Post
Jane
коментар Oct 11 2007, 21:40
Коментар #42

.: Шефката на шефа :.

Коментари: 549
Регнат: 17-January 06

Така като споменахте.. за мене е пълна смешка да се впускаш в сериозна връзка в тийн възрастта. По принцип това време трябва да се изживее на пълен макс, за мене такава връзка е излишна - ще тръгна аз с някой сега като съм на 16 и кво да се оженя за него?? - мнем ... сега ми е времето да си живея rolleyes.gif Така че ми е много смешно мой набори с вързки по 1-2 години. Само си блъскат главите..

EDIT: ВЪПРЕКИ ЧЕ не знаеш кога ще те връхлети smile.gif

+Quote Post
sobiesky
коментар Oct 11 2007, 22:39
Коментар #43

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 56
Регнат: 18-March 07
От: Пловдив/ бул.България
Име: Vasi

Цитат(Jane @ Oct 11 2007, 22:40) *
Така като споменахте.. за мене е пълна смешка да се впускаш в сериозна връзка в тийн възрастта. По принцип това време трябва да се изживее на пълен макс, за мене такава връзка е излишна - ще тръгна аз с някой сега като съм на 16 и кво да се оженя за него?? - мнем ... сега ми е времето да си живея rolleyes.gif Така че ми е много смешно мой набори с вързки по 1-2 години. Само си блъскат главите..

EDIT: ВЪПРЕКИ ЧЕ не знаеш кога ще те връхлети smile.gif

Защо само тийн годините да ги жевееш на пълен макс? Целия живот трябва да се изживее на макс. Нали затова е само един...wink.gif

+Quote Post
Jane
коментар Oct 11 2007, 22:54
Коментар #44

.: Шефката на шефа :.

Коментари: 549
Регнат: 17-January 06

Говоря основно за тая възраст, понеже тогава нямаш никакви грижи, по нататък трябва да поемаш отговорност за много неща, да взимаш решения и т.н. wink.gif Тва е друга тема, незнам защо се захвана .. ениуей

+Quote Post
Titan
коментар Oct 11 2007, 23:59
Коментар #45

† ThE ImmortaL OnE †

Група: V.I.P
Коментари: 1,787
Регнат: 13-April 06
От: BehinD YoU!!!!
Име: ALex

Цитат(unvisioble @ Oct 10 2007, 16:59) *
Цитат(Titan @ Oct 10 2007, 16:18) *
търся специално момиче и имам чувство, че такова момиче, което да отговаря на това, за което си мечтая не съществува. Поне не в нашата родна... България.

Повечето пъти Любовта те отвежда при човек, който е далеч от критериите ти за идеален партньор. Абе... неведоми са пътищата... Любовни... biggrin2.gif

Днес, няма да казвам къде бях, като ми дойде тфоя пост в главата... и стигнах до извод, че точно така и ще стане. Аз съм намерил идеалния човек за мен, но може би никога няма да го имам. Така че пътищата любовни, ще ме отведът при друг, които е далеч от представите ми за идеален партньор, защото просто нямам избор... wacko.gif

+Quote Post
an4ito
коментар Oct 12 2007, 00:54
Коментар #46

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 267
Регнат: 18-June 07
От: plovdiv
Име: ana

Цитат(danio @ Oct 11 2007, 15:09) *
Та като започвате връзка го карайте на шега апък ще видите може да се получи нещо хубаво.

при мен лично беше започнало на шега ама .... blush.gif

+Quote Post
gotinoto_baby
коментар Oct 12 2007, 16:13
Коментар #47

Blondie

Коментари: 960
Регнат: 1-January 07

Предпочитам сериозните връзки, но за съжаление до сега не съм попаднала на точния човек. unsure.gif sad.gif

+Quote Post
unvisioble
коментар Oct 12 2007, 17:07
Коментар #48

Глобален Модератор

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,832
Регнат: 27-March 06

Цитат(Titan @ Oct 12 2007, 00:59) *
Цитат(unvisioble @ Oct 10 2007, 16:59) *
Цитат(Titan @ Oct 10 2007, 16:18) *
търся специално момиче и имам чувство, че такова момиче, което да отговаря на това, за което си мечтая не съществува. Поне не в нашата родна... България.

Повечето пъти Любовта те отвежда при човек, който е далеч от критериите ти за идеален партньор. Абе... неведоми са пътищата... Любовни... biggrin2.gif

Днес, няма да казвам къде бях, като ми дойде тфоя пост в главата... и стигнах до извод, че точно така и ще стане. Аз съм намерил идеалния човек за мен, но може би никога няма да го имам. Така че пътищата любовни, ще ме отведът при друг, които е далеч от представите ми за идеален партньор, защото просто нямам избор... wacko.gif

"Може би" не е като "никога". rolleyes.gif
Май не си ме разбрал - аз нямах предвид от немай къде да бъдем с някого, когато не можем да имаме онзи/онази, която желаем. Мисълта ми беше, че понякога незнайно как се влюбваме в човек, който изобщо не покрива критериите ни за идеален партньор.
Освен това "идеалният партньор" може да не е толкова идеален като го опознаеш и като поживееш известно време с него. Абе... в началото всички са "идеални", или пък ние самите им отреждаме тази титла.
Интересно защо после сме толкова разочаровани, като осъзнаем, че всъщност идеални хора няма...

+Quote Post
*PeyT*
коментар Oct 14 2007, 21:29
Коментар #49

Редовен Потребител

Коментари: 816
Регнат: 17-July 06
От: Somewhere...

Хмм.. Раздвоена съм. biggrin2.gif
От една страна сериозна връзка с човек, към когото наистина тая силни чувства, звучи стоплящо на самотната ми, на моменти романтична душа.. biggrin2.gif Понякога изпитвам нужда от мъжко рамо, на което да се облегна, да споделя.. Трябва ми човек, когото едновременно да обичам и на когото да мога да разчитам безрезервно.. Но лошото е, че тръпката е до едно време, а на мен привързаността , дори в комплект с приятелство, поне на този етап не ми е достатъчна.. А ако още отсега правя компромиси и се задоволявам с връзка, която не ме прави щастлива, какво остава за по-нататък.. След вреем, предполагам, няма да имам чак толкова голям избор..
От друга страна, имам нужда от повече забавление, а не толкова трайно и оковаващо обвързване.. rolleyes.gif Така да се каже, не съм се наживяла още.. Прекалено дълго бях кон с капаци и сега му е времето да опитам от всичко, защото като одъртея, ще се обвинявам за пропуснатите шансове.. biggrin2.gif

Леко си противореча, ясно ми е.. biggrin.gif Просто не съм сигурна какво точно искам... rolleyes.gif Засега съм се оставила по течението... Е, естествено, оглеждам се за подходящи обекти, но нищо повече.. Аз съм на принципа - 'Който трябва, да ме намира', не съм от най-инициативните, по-лесно е да седиш в ъгъла, отколкото да действаш.. Дано не си остана стара мома накрая.. biggrin2.gif biggrin.gif

+Quote Post
$windle
коментар Oct 31 2007, 05:05
Коментар #50

Животът ми е поп-фолк

Коментари: 1,394
Регнат: 30-September 05

Твърдо за несериозните, ноооо тайничко си мечтая за серизна връзка, но какво да направя че няма свястни момичета на планетата на която живея. Раздвоен съм буквално, освен да разбивам женски български сърца и да играя "неправилно"... друго не съм измислил.

+Quote Post
aria
коментар Oct 31 2007, 08:37
Коментар #51

Редовен Потребител

Коментари: 1,371
Регнат: 15-August 07

-

+Quote Post
LiQuIfY
коментар Oct 31 2007, 10:19
Коментар #52

militera fanatik

Коментари: 884
Регнат: 8-July 06
Име: silvestar

Аз съм на принципа според зависи от МОМИЧЕТО ако момиче то е сериозно и предразполага за сериозна връзка бих се жертвал .Но ако момичето е не надеждна просто се настройвам че нищо повече не може да се получи между нас .

послепис : ЕДВА ЛИ СА Е РОДИЛА ТАКАВА ЖЕНА С ЖЕЛЕЗНИ НЕРВИ ЗА ДА МЕ ИЗТРАЙ ДЪЛГО ВРЕМЕ

+Quote Post
tsveti4ka
коментар Nov 5 2007, 00:02
Коментар #53

Потребител

Коментари: 151
Регнат: 29-July 07

Оффф не ми пука каква се води връзката сериозна или несериозна.. очаквания винаги има... от всичко има по принцип във връзката (каквато и да е)... с един влагаш повече, с друг по-малко, но единственото важно нещо е просто да си щастлив и да не съжаляваш... а няма да съжалявяш ако си бил щастлив... макар и само с един човек.... не бива да се смята, че сериозните връзки са загуба на време, защото човека , с когото си бил все поради някаква причина е бил в живота ти и ти е дал нещо, нещо което от друг трудно би получил и те е променил по определен начин... никога няма да има 2-ри човек като него... всяка връзка е хубава и единствена... но ако нещата вървят добре, просто за да вземеш още повече от живота, не си струва да жертваш това, което имаш в момента, защото то никога няма да се върне пак. В този смисъл ... не бива да си мислим, че сериозните връзки ни пречат на живота и са загуба на време... пък и всичко зависи от нагласата на партньорите и компромисите, които биха направили. Аз съм като цяло за връзките. laugh.gif

+Quote Post
tania
коментар Dec 29 2007, 19:21
Коментар #54

You could love her if you paid. You could have her every way.

Коментари: 423
Регнат: 5-August 05

Аз съм много раздвоена и не мога да реша. Какво значение има за каква връзка сме...Повечето случаи това не зависи от нас...при любовта всичко просто се случва, без да те пита. Днес може да съм на мнение , че искам просто да забия това момче, след една седмица може да искам да прекарвам всяка минута от жовота си с него...

+Quote Post
DakotaTrent
коментар Jan 4 2008, 08:59
Коментар #55

Потребител

Коментари: 250
Регнат: 2-December 06
От: Sweet Nibblets!

Винаги когато започвам една връзка я правя с мисълта да е сериозна. Все пак не съм на принципа "БТК - за тебе е" за да го давам на всяка, съответно несериозните връзки никога не съм ги имал впредвид.

+Quote Post
n3v3r4o
коментар Jan 4 2008, 11:09
Коментар #56

Потребител

Коментари: 225
Регнат: 14-February 07
От: Пловдив / Гамбия

Удобен момент да спомена ,че обичам пуканки smile.gif

Искаш секс = Несериозна

Искаш да си мислиш ,че искаш повече от секс = Сериозна

5.gif

П.П. Подхождам с шеги ,защото и аз незнам за кво става на въпрос... По принцип всичко трябва да става от самосебеси ,а ние просто трябва да побутваме нещата като трябва happy.gif

+Quote Post
qkuzo
коментар Jan 28 2008, 14:42
Коментар #57

Нов Потребител

Група: Потребители
Коментари: 1
Регнат: 28-January 08
Име: dimitar

И аз съм за СЕРИОЗНИТЕ връзки 4.gif

+Quote Post
pIsaNcH{}
коментар Mar 3 2008, 18:57
Коментар #58

Потребител

Коментари: 112
Регнат: 16-June 07
От: One Tree Hill
Име: {{{}}}

По принцип съм за сериозните , но то и зависи какъв е човека , с който искам да имам връзка ... Ако е някакъв шемет , дето вади само визия ще му се нарадвам там малко и като видя че нищо не става от него ... хахах smile.gif
То това си е несериозна връзка mrgreen[1].gif

+Quote Post
lemmy
коментар Mar 7 2008, 23:21
Коментар #59

sun-eyed girl

Коментари: 2,943
Регнат: 12-July 06
Име: jaya supertramp

Честно да си призная би ми се искало да си имаме сериозна връзка, но тъй като аз съм една ужасна несериозница не си го препоръчвам хах
Не сериозно, бих искала нещо сериозно с някой който много харесвам и той да ме харесва също, но жестоко се съмнявам в близкото бъдеще да намеря нещо подобно, а и от година и нещо го карам само на забивка за по една нощ..

+Quote Post
Rawen
коментар Mar 8 2008, 00:08
Коментар #60

Редовен Потребител

Коментари: 531
Регнат: 18-April 06

Ми при мен е преминала в сериозна biggrin.gif .Аз и такава съм си търсил,защото смятам ,че ако си любител на несериозните по-добре не се обвързвай ,а карай ден за ден и каквото му дойде.

+Quote Post

5 страници V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 16th September 2019 - 17:15