IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Какво може да ви депресира?
Неприятности - по следите ти...
Когато ти сервират само неприятни неща, ти?
Вбесявам се и започвам да търся начин да поправия поне част от грешките на съадбата. [ 41 ] ** [52.56%]
Депресирам се и се отказвам да се боря, каквото дойде това е. [ 17 ] ** [21.79%]
Не знам [ 20 ] ** [25.64%]
Общо гласове: 67
Гостите не могат да гласуват 
Fixerka
коментар Apr 6 2007, 20:16
Коментар #1

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 88
Регнат: 3-January 07
От: BG
Име: Aleksandra

Когато ти се случат един или два дни лоши неща , склонен/на ли си да изпаднеш в депресия или в друго състояние?

Аз например съм с променливо настроение, един път съам радостна, но после вземе че ми се случи некое гадно нещо и се ядосам , после се опитвам да направя нещо по въпроса.. после на края някой пак ме депресира и после се мъча да си оправя настроението и..... щом го оправя е добре... и така...
Go to the top of the page

+Quote Post
3 страници V   1 2 3 >  
Start new topic
Отговори (1 - 19)
Bloody_Tears
коментар Apr 6 2007, 20:39
Коментар #2

forbidden to remember,terrified to forget

Група: Потребител +
Коментари: 4,298
Регнат: 10-August 06
От: Silent Hill

Гласувах за "Вбесявам се и започвам да търся начин да поправия поне част от грешките на съдбата". Макар, че зависи от това, което ме е депресирало. Понякога приятелите ми ми помагат. Понякога (особенно ако се отнася за любовта) Просто лягам на леглото и започвам да плача. Не се боря, а се самосъжалявам, което е много гадно, но съм такава. Опитвам се да се променя, но.... sad.gif Ако знам, че мога да оправя нещо, се мъча с всичка сила да успея. Това ме прави по-силна, пък и радостта от това, че съм успяла, ме прави щастлива. smile.gif Това, което ме депресира най-много в целият ми живот, беше смъртта на дядо ми, преди няколко години. Тогава просто нямах сили да се боря...

+Quote Post
SoARoN
коментар Apr 6 2007, 20:50
Коментар #3

путкопоклонник

Коментари: 1,919
Регнат: 26-January 07
От: Prague

сложи и "Различно" към отговорите защото това е моят....пък то зависи от какво съм се депресирал, причини много smile.gif

+Quote Post
Devil_Wish
коментар Apr 7 2007, 00:16
Коментар #4

Редовен Потребител

Коментари: 534
Регнат: 2-May 06
От: България

Принципно не се депресирам, но всичко зависи и от т'ва, к'ва "добра вест" са ми поднесли. Ако е нещо, което ме засяга пряко, не че се депресирам, по-скоро се ядосвам и тръгвам да търся решение на проблема. Ако пък е нещо не толкова важно и кофти, гледам да не си давам чак толкова зор wink.gif

+Quote Post
Aqua-Spirit
коментар Apr 7 2007, 08:02
Коментар #5

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 373
Регнат: 4-November 05

Аз обикновено се боря тихо и кротко срещу лошите неща, но съберат ли ми се вповече неразрешими проблеми, просто захвърлям всичко, наплаквам се и чак тогава решението само изниква пред мен.

+Quote Post
Bellatrix
коментар Apr 7 2007, 08:06
Коментар #6

Професионален Безделник

Коментари: 621
Регнат: 23-October 05
От: Пловдив

Цитат(SoARoN @ Apr 6 2007, 21:50) *
сложи и "Различно" към отговорите защото това е моят....пък то зависи от какво съм се депресирал, причини много smile.gif

Мдааа.Най-често мога да се депресирам при наличието на ситуация,с която не мога да се справя в дадения момент.Абе,депресията е гадно нещо,никому не пожелавам такова състояние wacko.gif

+Quote Post
4i4iba
коментар Apr 7 2007, 10:02
Коментар #7

Until thug music

Коментари: 1,265
Регнат: 20-July 05
От: Радецки 11,апартамент 16

Бе рядко ми се случва да съм депресиран... или поне така ми се струва, а може постояно да съм в депресия но да не го осъзнавам.Нещо като това, някой да се напуши и да си мисле че не го е хванало, а всъщтност да е в такъв филм че..... сеш се нали mrgreen[1].gif .

+Quote Post
love_2pac
коментар Apr 7 2007, 22:17
Коментар #8

Потребител

Коментари: 53
Регнат: 15-October 05
Име: marina

хмм незнам ...рядко се деприсиръм ..или по скоро рядко си позволявам да се чувствам така ...
звучи тъпо нали ....да повярвайте ми така е smile.gif

+Quote Post
4i4iba
коментар Apr 8 2007, 08:54
Коментар #9

Until thug music

Коментари: 1,265
Регнат: 20-July 05
От: Радецки 11,апартамент 16

Цитат(love_2pac @ Apr 7 2007, 22:17) *
хмм незнам ...рядко се деприсиръм ..или по скоро рядко си позволявам да се чувствам така ...
звучи тъпо нали ....да повярвайте ми така е smile.gif

Не ти вярвам closedeyes.gif .

+Quote Post
Крадец на рози
коментар Apr 8 2007, 20:32
Коментар #10

The misery, the pain...

Група: Редовни
Коментари: 4,433
Регнат: 27-November 05

:> Темите ти се навързват в моите очи @^ScaRy_Girl^ ... От тук ако ме лишат от музиката, тоест да ми вземат компютъра и не мога да се добера до нея действително усещам как в мен напира някаква омраза.. без тъпият комп мога, но без музика..
Свободата.. до някъде и като музиката, да ме лишат от нея, да ми кажат какво правя?
Tочно депресия, не знам дали ще е правилно да се каже, но да ме вбесят..
Пък Дидито... с едно изречение и може да ме съсипе biggrin.gif
Да се откажа да се боря? никога...

+Quote Post
3pacalypse Now
коментар Apr 8 2007, 20:37
Коментар #11

diabolique

Група: Уважавани
Коментари: 2,222
Регнат: 25-August 05
От: БЪДЕЩЕТО !!!

Попринцип самото нещо депресия съм го имал много пъти и мисля , че не съществува друга депресия освен втората или онази в която тръгваш да се озлобяваш и да отмъщаваш. Винаги съм билл депресиран по този начин , когато се отказваш да се бориш, но до момента винаги нещо ме е вдигало на крака , изправял съм се и продължавам да се боря независимо колко пъти съм се предавал и съм мислил , че всичкко е загубено.

+Quote Post
SweetDreams
коментар Apr 8 2007, 22:45
Коментар #12

Lips of An Angel

Коментари: 664
Регнат: 20-May 06
От: София
Име: MG

Мен може да ме депресира, или по-скоро разтрои, и най-малкото нещо. Примерно не знам как да си започна есето - тогава започвам да хвърлям химикалка, листове, дори веднъж си метнах и мишката.... после обаче бързо ми минава и отново се захващам с нещо.

+Quote Post
ani4ka_89
коментар Apr 9 2007, 18:17
Коментар #13

Редовен Потребител

Коментари: 575
Регнат: 9-December 06
От: Far from normal

Гласувах за първото, въпреки че понякога клоня към второто, но никога не стигам до там. И не разбирам хората, които се отказват и примиряват, защото това е почти равносилно на смърт. В крайна сметка животът и борба и със или без нас светът ще се върти и слънцето ще изгрява.

+Quote Post
Fixerka
коментар Apr 9 2007, 19:40
Коментар #14

Потребител

Коментари: 88
Регнат: 3-January 07
От: BG
Име: Aleksandra

Цитат(Крадец на рози @ Apr 8 2007, 21:32) *
:> Темите ти се навързват в моите очи @^ScaRy_Girl^ ... От тук ако ме лишат от музиката, тоест да ми вземат компютъра и не мога да се добера до нея действително усещам как в мен напира някаква омраза.. без тъпият комп мога, но без музика..
Свободата.. до някъде и като музиката, да ме лишат от нея, да ми кажат какво правя?
Tочно депресия, не знам дали ще е правилно да се каже, но да ме вбесят..
Пък Дидито... с едно изречение и може да ме съсипе biggrin.gif
Да се откажа да се боря? никога...

Радвам се крадецо, че си ги навързал темите.. Те деиствително са навързани... Съжалявам че са повечето такива, над които ви карам да се замисляте прекалено... не мога и аз да сложа някаква хубава тема.. просто самата аз съм някаква странна (признавам си) и темите ми също. Затова свиквайте wink.gif

+Quote Post
vasinka_{P}
коментар Apr 11 2007, 21:51
Коментар #15

Good Girl Gone Bad

Коментари: 1,659
Регнат: 26-June 06
От: Bourgas
Име: vasilena

Депресирам се и се отказвам да се боря, каквото дойде това е. Аз съм от този тип хора и това много ми пречи на моменти , но се опитвам да се променя

+Quote Post
hristin4e
коментар May 5 2007, 18:43
Коментар #16

Red rose

Коментари: 1,804
Регнат: 18-February 07

зависи за какво става съпрос, може да е и 1-вия и 2-рия отговор smile.gif

+Quote Post
unvisioble
коментар May 5 2007, 19:08
Коментар #17

Глобален Модератор

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,832
Регнат: 27-March 06

Депресира ме лошото време. Депресирам се също, ако съм заобиколена от прекалено много негативни личности, а също така и от т.нар. енергийни вампири. Нищо друго не е в състояние да ме бутне - аз съм заклет оптимист! 4.gif

+Quote Post
lemmy
коментар May 5 2007, 20:15
Коментар #18

sun-eyed girl

Коментари: 2,943
Регнат: 12-July 06
Име: jaya supertramp

Попринцип на мен лошите неща ми се случват на куп. Имам един период в който всичко е фън нали и изведнъж като от нищото сичко ми се срутва на главата. Последния път в който така доста неща едновременно ми се взривиха, аз изпаднах в огромен гняв, агресията беше на макс. Нерви, крясъци и много псуване... Попринцип се здухвах преди това и гледах да си споделя с някой и да му поплача, но след онзи случай, точно след като и най-гадното нещо ми се случи, аз се разревах смачках една роза, изгорих я и от там нататък всичко беше само гняв. И до ден днешен не плача и не се депресирам, просто се ядосвам на макс и това е...

+Quote Post
girl_from_hell
коментар May 5 2007, 21:35
Коментар #19

Pretty In Scarlet

Коментари: 3,139
Регнат: 20-October 05

какво неможе да ме депресира е въпроса.. хах днеска пак бях в депресийка ама сега май съм по добре smile.gif

+Quote Post
DreBuS
коментар Jul 9 2007, 21:26
Коментар #20

Потребител

Коментари: 51
Регнат: 31-March 07
От: Густо, майна, Филибето! :)

Ами по принцип много често си променям настроението. Но общо взето винаги съм си ухилен простак. Любовта и някои балъци са в състояние да ми развалят кефа, но това е моментно.

+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 18th September 2019 - 05:54