IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Какво казва цветът на очите ви?
Bloody_Tears
коментар Mar 24 2007, 16:13
Коментар #1

forbidden to remember,terrified to forget

Група: Потребител +
Коментари: 4,298
Регнат: 10-August 06
От: Silent Hill

Какво казва цветът на очите ви?

СИВИ ОЧИ - те са влюбени натури,амбициозни с желание да постигнат висока кариера,общественото признание и материални придобивки.Любовта към жените е проява на внимание само когато думата притежава ценни качества на тяхното второ "аз" и благотворени от любимия си пол.Сивооките господа могат да бъдат понякога студени,рязки,властни и никога сантиментални.

СИНИ ОЧИ - те са с богато въображение и фантазия,артистични,обаятелни, контактни.Често правят щедри и благородни жестове към околните.Характерът им е открит,прям и с чувство за хумор. Понякога гледат по-леко на живота отколкото трябва и затова от известно лекомислие проиграват някой важни професионални и любовни шансове.Подходящи професии за тях са всичко в сферата на комуникацията и общуването с много хора.

КАФЯВИ ОЧИ - те са спокойни,решителни,целенасочени и уравновесени.Тяхното интимно чувство е страстта,което постоянно тлее,жарава,която може да поддържа равномерени достатъчно ярък огън,когато се наложи.Това са повече хора на действията,отколкото на думите. Имат всички предпоставки методично и обмислено на етапи да постигнат много от това,което биха пожелали.Между кафявооките
господа се срещат доста хора на науката и въобще представители на интелектуалния труд.

ЗЕЛЕНИ ОЧИ - те са изключително пробивни хора,надарени с блестящи способности.Умът им е остър като бръснач и веднага оценяват всяка ситуация в живота си.С големи скокове вървят нагоре в кариерата,изпреварват всички съперници,елеминирайки препядствията.Имат труден характер и уважават само успелите хора.Сексът за тях е още една дисциплина от всички други,при който не са на техническа висота.Външно са красиви именно поради този рядко срещан зелен поглед,но са студени и въщност са големи егоисти.В професията и в личния живот непременно са лидери.

ПЪСТРИ ОЧИ - те са добродушни,веселяци,симпатяги.Имат навика да преувеличават и да послъгват.Много добри съпрузи и родители,а в любовта са на първо място приятели.Не са егоистични и
винаги ще направят услуга всекиму.Способни и ценени в работата,често са безсъвестно използвани от началници и близки хора.Предпочитат професии на енергично действие-творчески и инпулсивни,без строги ограничения.

ЧЕРНИ ОЧИ - те са страстни,чувсвителни,огнени.Понеже са избухливи,често стигат до конфликти дори с близки хора,който имат най-искренни и добросърдечни намерения спрямо тях.Те приемат любовта и секса като неизменно единство,но са ревниви,мнителни и твърде настойчиви в желанията си.Предпочитат самостоятелна работа без началници и често имат проблеми със закона.
Go to the top of the page

+Quote Post
5 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Start new topic
Отговори (20 - 39)
unvisioble
коментар Mar 26 2007, 13:35
Коментар #21

Глобален Модератор

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,832
Регнат: 27-March 06
От: Пловдив

Цитат
ЗЕЛЕНИ ОЧИ - те са изключително пробивни хора,надарени с блестящи способности.Умът им е остър като бръснач и веднага оценяват всяка ситуация в живота си.С големи скокове вървят нагоре в кариерата,изпреварват всички съперници,елеминирайки препядствията.Имат труден характер и уважават само успелите хора.Сексът за тях е още една дисциплина от всички други,при който не са на техническа висота.Външно са красиви именно поради този рядко срещан зелен поглед,но са студени и въщност са големи егоисти.В професията и в личния живот непременно са лидери.

Хм... не съм съгласна отчасти с двете предпоследни изречения... В никакъв случай не съм студена и егоистична. Смея да твърдя, че съм изключително сърдечен човек, неведнъж пренебрегвал себе си, за да угоди на другите. А пък това за секса... е абсурдно.

+Quote Post
4i4iba
коментар Mar 26 2007, 15:14
Коментар #22

Until thug music

Коментари: 1,265
Регнат: 20-July 05
От: Радецки 11,апартамент 16

Оффф айде стига с тия глупости.Какво казва това, какво казва онова.Неразбрахте ли че всеки е индивидуален за себе си blink.gif ?
То така и аз мога да си пиша теми, например ако гаджето ви носи еди кой си номер сутиен то какво да очаквате от нея докато се целувате wacko.gif .

+Quote Post
Bloody_Tears
коментар Mar 26 2007, 15:17
Коментар #23

Цитат(4i4iba @ Mar 26 2007, 16:14) *
Оффф айде стига с тия глупости.Какво казва това, какво казва онова.Неразбрахте ли че всеки е индивидуален за себе си blink.gif ?
То така и аз мога да си пиша теми, например ако гаджето ви носи еди кой си номер сутиен то какво да очаквате от нея докато се целувате wacko.gif .

За теб са глупости, за някои не са. Никой не те е карал да влизаш тук и да четеш, щом не те интересуват тези глупости. wink.gif

+Quote Post
ALeX4e7y^
коментар Mar 26 2007, 15:19
Коментар #24

LoF_Chad

Коментари: 1,335
Регнат: 29-September 06
От: Троян
Име: Sa6!nkA

Цитат(dqvol4e7o_mims @ Mar 26 2007, 16:17) *

За теб са глупости, за някои не са. Никой не те е карал да влизаш тук и да четеш, щом не те интересуват тези глупости. wink.gif

Правилно!!!

+Quote Post
4i4iba
коментар Mar 26 2007, 15:21
Коментар #25

Until thug music

Цитат(LoF_Chad @ Mar 26 2007, 15:19) *
Цитат(dqvol4e7o_mims @ Mar 26 2007, 16:17) *

Правилно!!!

И тва с кво ще ви помогне?Айде кажете ми?Като излезеш на улицата те убират?Като идеш на даскало или на работа?С кво ще ти помага?
О да сетих се.Като си говориш с гаджето ще си имаш едно на ум че може да е еди къв си..... баси и глупостите blush.gif .

+Quote Post
Bloody_Tears
коментар Mar 26 2007, 15:26
Коментар #26

Оф, пак се започна. Наистина, какъв е този кеф, да се заяждате постоянно. Добре, за теб не е важно, АМИ ПРЕСТАНИ ДА ВЛИЗАШ ТУК, ЩОМ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ!!!! И моля да се прекрати спора, туко виж ми затворят и моята тема 18.gif

+Quote Post
Gossip Girl
коментар Mar 26 2007, 15:26
Коментар #27

Princess

Коментари: 1,622
Регнат: 9-August 06

Цитат(dqvol4e7o_mims @ Mar 24 2007, 17:13) *

Ееех първото вярно описание, което виждам ..Честно какви ли не тъпотий съм чела, ама това ме описва!! Само с две три неща не съм съгласна

+Quote Post
4i4iba
коментар Mar 26 2007, 15:34
Коментар #28

Until thug music

Цитат(dqvol4e7o_mims @ Mar 26 2007, 15:26) *
Оф, пак се започна. Наистина, какъв е този кеф, да се заяждате постоянно. Добре, за теб не е важно, АМИ ПРЕСТАНИ ДА ВЛИЗАШ ТУК, ЩОМ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ!!!! И моля да се прекрати спора, туко виж ми затворят и моята тема 18.gif

Оки де обясни ми смисъла на това и ще престана rolleyes.gif .А и не се заяждам просто ми е интересно с какво може това да ни е от полза.
Извинявай ако съм те засегнал нямам такова намерение.

+Quote Post
beiby boo
коментар Mar 30 2007, 19:42
Коментар #29

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 61
Регнат: 27-February 07
От: София
Име: Ani

ПЪСТРИ ОЧИ - те са добродушни,веселяци,симпатяги.Имат навика да преувеличават и да послъгват.Много добри съпрузи и родители,а в любовта са на първо място приятели.Не са егоистични и
винаги ще направят услуга всекиму.Способни и ценени в работата,често са безсъвестно използвани от началници и близки хора.Предпочитат професии на енергично действие-творчески и инпулсивни,без строги ограничения.

Не знам откаде ги намирате тия неща, но голяма част от тях са 100% верни. 2thum[1].gif 1clap[1].gif

+Quote Post
girl_from_hell
коментар Mar 30 2007, 22:31
Коментар #30

Pretty In Scarlet

Група: Уважавани
Коментари: 3,139
Регнат: 20-October 05

мойте се двоумят междо тези двете smile.gif
но може би за мен поверни са нещата за пъстрите очи.А това "добродушни,веселяци,симпатяги" много ми хареса абсолютно така е.А това "Имат навика да преувеличават и да послъгват" нз при другите, но при мен не е точно така, да слъгвам да случва се както на повечето хора, ама да преувеличавам не съм аз човека

+Quote Post
Lana Lang
коментар Mar 31 2007, 13:35
Коментар #31

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 118
Регнат: 7-March 06

Цитат(dqvol4e7o_mims @ Mar 24 2007, 16:13) *
КАФЯВИ ОЧИ - те са спокойни,решителни,целенасочени и уравновесени.

Така по-бива biggrin.gif.

+Quote Post
ani4ka_89
коментар Apr 2 2007, 19:05
Коментар #32

Редовен Потребител

Коментари: 575
Регнат: 9-December 06
От: Far from normal

КАФЯВИ ОЧИ - те са спокойни,решителни,целенасочени и уравновесени.Тяхното интимно чувство е страстта,което постоянно тлее,жарава,която може да поддържа равномерени достатъчно ярък огън,когато се наложи.Това са повече хора на действията,отколкото на думите. Имат всички предпоставки методично и обмислено на етапи да постигнат много от това,което биха пожелали.Между кафявооките
господа се срещат доста хора на науката и въобще представители на интелектуалния труд.
В общи линии съвпада, но има неща, които не са много точни. Това за методичното и обмисленото на етапи въобще не се връзва с мен. Аз съм толкова хаотична и завеяна.

+Quote Post
pussy^^
коментар Apr 4 2007, 15:11
Коментар #33

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 147
Регнат: 15-March 07
От: ruse
Име: petia

В общи линии казаното за хората с кафеви очи е вярноно. Не мисля 4е по този на4ин може дасе определи характера на някого.

+Quote Post
K_f_R
коментар Apr 4 2007, 15:17
Коментар #34

Dismantle Me

Група: Уважавани
Коментари: 3,453
Регнат: 2-December 06

Цитат(pussy^^ @ Apr 4 2007, 16:11) *
В общи линии казаното за хората с кафеви очи е вярноно. Не мисля 4е по този на4ин може дасе определи характера на някого.

да и аз мисля така! Очи ау не определят характера!

+Quote Post
4i4iba
коментар Apr 6 2007, 19:08
Коментар #35

Until thug music

Цитат(K_f_R @ Apr 4 2007, 15:17) *
Цитат(pussy^^ @ Apr 4 2007, 16:11) *

да и аз мисля така! Очи ау не определят характера!

Честоооо.Когато очите ми показват цвета на баба марта значи съм друсал smile.gif.

+Quote Post
vasinka_{P}
коментар Apr 11 2007, 22:02
Коментар #36

Good Girl Gone Bad

Коментари: 1,659
Регнат: 26-June 06
От: Bourgas
Име: vasilena

Понеже цвета на очите ми се сменя според сезона мисля че това за пъстрите очи по се съвпада с моя характер

+Quote Post
CheerFuL-F
коментар Apr 14 2007, 22:01
Коментар #37

Редовен Потребител

Коментари: 1,885
Регнат: 6-June 06
От: Sofia

15-20% да е вярно biggrin2.gif

+Quote Post
4i4iba
коментар Apr 15 2007, 11:05
Коментар #38

Until thug music

Очи стил "Баба Марта"
"Малка баба Марта" - Пича е пафкал малко, не се знае дали го е хванало или просто е пушил само тютюн.
"Нормална баба марта" - Пича си е пафкал нормално и си е доволно набохан.
"Изротска баба марта" - Пича е бил в стил "Алчно коп*ле", упъвал е като за световно и сега незнае кой е и какво е mrgreen[1].gif .В главата му е wacko.gif .Страда от постояна параноя (без основание), неможе да излезе от цикъла и всяко послучайно нещо му се струва извънземно.Има чувство за псотояно dejavu.

+Quote Post
Refuse
коментар Apr 15 2007, 11:14
Коментар #39

Art of Movement

Коментари: 1,476
Регнат: 8-October 06

ЧЕРНИ ОЧИ - те са страстни,чувсвителни,огнени.Понеже са избухливи,често стигат до конфликти дори с близки хора,който имат най-искренни и добросърдечни намерения спрямо тях.Те приемат любовта и секса като неизменно единство,но са ревниви,мнителни и твърде настойчиви в желанията си.Предпочитат самостоятелна работа без началници и често имат проблеми със закона.

Вярно си е кфо.. happy.gif

+Quote Post
metodi_1912
коментар Apr 15 2007, 11:55
Коментар #40

B.P.F.C. 1912

Коментари: 860
Регнат: 16-March 07

КАФЯВИ ОЧИ

15-20% да е вярно biggrin2.gif

4.gif

+Quote Post

5 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 15th September 2019 - 10:31