IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Наркотици, Употребявали ли сте?
melkor
коментар Jul 27 2005, 17:35
Коментар #1

Sinner in the hands of dirty goddess

Група: Администратори
Коментари: 2,780
Регнат: 27-April 05
От: Пловдив/София

Употребвате ли (употребвали ли сте) наркотици? Какви? Какво ви е мнението за тях и хората които ги използват.

Аз съм пушил трева в продължение на няколко години, но от около 2 години съм чист. Не понасям хора които се друсат с хероин и разни подобни боклуци. Това си е чиста проба самоубииство.
Go to the top of the page

+Quote Post
14 страници V  « < 12 13 14  
Start new topic
Отговори (260 - 279)
dark_templar13
коментар Dec 10 2009, 13:47
Коментар #261

Потребител

Група: Потребител +
Коментари: 234
Регнат: 10-June 07
От: in your dreams!
Име: Georgi

Цитат(club135 @ Nov 25 2009, 14:41) *
Цитат(dark_templar13 @ Nov 25 2009, 11:44) *
... с 2 годишно изучаване на наркотична химия и синтез ...

Честно ли бе? blink.gif

Мхм ... и изпит имах wink.gif ... и шестичка на него ... wink.gif + подробни схеми и чертежи на PowerPoinT ... дето уж трябва да ги нямам tongue.gif

+Quote Post
nihilista
коментар Dec 10 2009, 20:43
Коментар #262

Редовен Потребител

Коментари: 512
Регнат: 24-November 07
От: Седемте тепета -1

Аз да кажа нещо за онези дето много са чели (без разбиране) и след това пробвали. Себеси лъжете колко си искате, но не лъжете и не приканвайте онези които не са наясно изобщо. Некомпетентността ви е по-страшна и от най-вредните наркотици!

+Quote Post
Peshoo7
коментар Dec 10 2009, 22:20
Коментар #263

Не съществува вече

Група: Уважавани
Коментари: 2,749
Регнат: 15-May 06

Аз пък познавам хора дето са пушили с години и нищо им няма. И има хора пушат около мене и не забелязвам няква негативна промяна.

+Quote Post
club135
коментар Dec 11 2009, 15:17
Коментар #264

Spammerman

Коментари: 2,557
Регнат: 3-December 06
От: Пловдив

Цитат(NeLyTka @ Nov 26 2009, 01:10) *
еЙ, ти си същия Ц135 от форума на мегалан, нали. Е, там вече ги няма яките потребители rolleyes.gif

Познаваме ли се? blink.gif

Цитат(Цвете от луната @ Dec 10 2009, 22:20) *
Аз пък познавам хора дето са пушили с години и нищо им няма. И има хора пушат около мене и не забелязвам няква негативна промяна.

Ще забележиш, не се притеснявай, то не изскача веднага... и те ще забележат и хич няма да им е приятно.
Едно приятелче пушеше цигари от 15 години и един месец и половина след като спря цигарите влезе в болница и го рязаха... 4 пъти за 1 година.

+Quote Post
Peshoo7
коментар Dec 11 2009, 17:19
Коментар #265

Не съществува вече

Цитат(club135 @ Dec 11 2009, 15:17) *
Цитат(Цвете от луната @ Dec 10 2009, 22:20) *

Ще забележиш, не се притеснявай, то не изскача веднага... и те ще забележат и хич няма да им е приятно.
Едно приятелче пушеше цигари от 15 години и един месец и половина след като спря цигарите влезе в болница и го рязаха... 4 пъти за 1 година.

Твоето приятелче самия му организъм е тъкъв педполагам. То по принцип, си пише на кутиите, че цигарите може да увредят зравето сериозно и сигурно е за такива случаи, като на приятеля ти. То ако се случваше с много хора така, мислиш ли, че щяха цигарите изобщо да са разрешени ?

А иначе за човек холандец, който е пушил и още пуши и е на 30 години и нищо му няма. В самата тема хора са писали, че са пушили редовно и сега са спряли и се съмнявам, да им бъркат в главата с тръба или там с кво е.

Ако ставаха такива неща... би трябвало да се случи ВСЕ на 1 от някое даскало, да се разчуе и младежите да се сплашат и да спрат, ама уви няма тъкъв случай.

+Quote Post
nihilista
коментар Dec 11 2009, 19:14
Коментар #266

Редовен Потребител

Цитат
Твоето приятелче самия му организъм е тъкъв педполагам. То по принцип, си пише на кутиите, че цигарите може да увредят зравето сериозно и сигурно е за такива случаи, като на приятеля ти. То ако се случваше с много хора така, мислиш ли, че щяха цигарите изобщо да са разрешени ?

А иначе за човек холандец, който е пушил и още пуши и е на 30 години и нищо му няма. В самата тема хора са писали, че са пушили редовно и сега са спряли и се съмнявам, да им бъркат в главата с тръба или там с кво е.

Пушенето на обществени места е забранено, защо ли?! Сигурно защото "не" вреди изобщо?!
А изобщо не споменавай Холандия! Скоро ще забранят пушенето там защото се оказва, че хората в холандия имат най-ниския коефициент на интелигентност в цяла европа (да не кажа в цял свят). Онзи дето е пафкал 30 години и продължава, може да има здрав организъм , но също има и коефициент на интелигентност - отрицателно число!

+Quote Post
Peshoo7
коментар Dec 12 2009, 01:48
Коментар #267

Не съществува вече

Цитат(nihilista @ Dec 11 2009, 19:14) *
Цитат

Пушенето на обществени места е забранено, защо ли?! Сигурно защото "не" вреди изобщо?!
А изобщо не споменавай Холандия! Скоро ще забранят пушенето там защото се оказва, че хората в холандия имат най-ниския коефициент на интелигентност в цяла европа (да не кажа в цял свят). Онзи дето е пафкал 30 години и продължава, може да има здрав организъм , но също има и коефициент на интелигентност - отрицателно число!

От къде си сигурен, че е отрицателно след като не го познаваш ?

Точно обратното

+Quote Post
nihilista
коментар Dec 12 2009, 10:09
Коментар #268

Редовен Потребител

Цитат(Цвете от луната @ Dec 12 2009, 01:48) *
От къде си сигурен, че е отрицателно след като не го познаваш ?

Точно обратното

Ако си мислиш, че пушенето те прави интелигентен това говори много зле за теб! Не знам пушиш ли нещо или просто си разбрал наобратно хилядите доклади, проучвания и статии в интернет за леките наркотици.
Уж си чел нещо ама май е било приказка за Али Баба и 40-те наргилета... smile.gif
Нищо лично:) wink.gif

Цитат
Ако ставаха такива неща... би трябвало да се случи ВСЕ на 1 от някое даскало, да се разчуе и младежите да се сплашат и да спрат, ама уви няма тъкъв случай.

Вие в даскалото ( професионалните гимназий) сте ~ 5 години нали? Симптомите се проявяват по-късно и няма как да се разчуе, защото вече не сте в даскало.

Това, че леките наркотици не вредят е дна голяма ЗАБЛУДА, МИТ.

И един интересен факт. Психолози са установили, че само "тревоманите" скачат като ущипани когато се заговори за вредата им върху организма...

+Quote Post
lemmy
коментар Dec 12 2009, 12:48
Коментар #269

sun-eyed girl

Коментари: 2,943
Регнат: 12-July 06
Име: jaya supertramp

Начи цигарите няма смисъл да ги коментирам, то е абсолютно верно, че са вредни. Една пациентка на майка ми, майка й и мъжа й починали от рак на белите дробове, а преди около 2 месеца и на нея й го открили, всички пушели като комини от дълги години. Сестра ми пуши и въпреки, че не много пак си има опасност и в обратното никой не може да ме обеди. Аз също пушех за около година, но бързо се осъзнах когато започнаха проблемите с дишането.
Тревата си е много принципна. Много зависи как организма реагира, колко редовно се пуши и какви са ефектите. Аз пуша когато съм в компания и всички решат да съберат парички, но това се случва 1 път на 2-3 месеца, а също така мен не ме хваща (и да, вдишам си дима както трябва, задържам го както трябва, просто организма ми не реагира). Но примерно имах съученик, който пушеше трева както върлите пушачи си пушат цигарите. В кутията му нямаше цигари, а джойнтчета, на междучасие пушеше около 2-3 джойнта самичък, каза, че е започнал на 12. Беше изключително умен или просто беше голям късметлия и достатъчно чаровен, че да си изкарвам 3-4ките, но и му личеше, че може да мисли и то много логично и много правилно, само че тревата беше започнала да си казва думата.
Твърдите наркотици е просто безсмислено да казвам нещо за тях, ясно е че има вреда, редовно и нередовно!

+Quote Post
Peshoo7
коментар Dec 12 2009, 14:13
Коментар #270

Не съществува вече

Цитат(nihilista @ Dec 12 2009, 10:09) *
Ако си мислиш, че пушенето те прави интелигентен това говори много зле за теб! Не знам пушиш ли нещо или просто си разбрал наобратно хилядите доклади, проучвания и статий в интернет за леките наркотици.
Уж си чел нещо ама май е било приказка за Али Баба и 40-те наргилета... smile.gif
Нищо лично:) wink.gif

И един интересен факт. Психолози са установили, че само "тревоманите" скачат като ущипани когато се заговори за вредата им върху организма...

Не съм казал, че пишенето те прави интелигентен. Просто казвам, че човека не изглежда нискоинтелигентен ВЪПРЕКИ, че пуши, а обратното. Изглежда си интелигентен. Не написах поста си правилно.

Не ме интересува толкова, дали вреди или не, защото аз нито пуша цигари, нито пуша трева, нито се занимавам с подобни боклуци. Само алкохол по поводи и по някога не по поводи biggrin.gif и кафето ако се брои.

Не съм чел никви доклади, статии и т.н и не ме интересува тука бакалавари ли има, специалисти ли има и т.н Аз вярвам най-много на очите си, а не съм видял няква негативна промяна в пушещите. Може и да затъпяват, но съм сигурен, че няма да им бъркат с тръба в главата както оня пич каза.

+Quote Post
nihilista
коментар Dec 13 2009, 12:42
Коментар #271

Редовен Потребител

Цитат
Не съм чел никви доклади, статии и т.н и не ме интересува тука бакалавари ли има, специалисти ли има и т.н Аз вярвам най-много на очите си

Прочети, запознай се. smile.gif Тази незаинтересованост към подобни проблеми е страшна. Защо трябва да ти се случи нещо и чак тогава тепърва да търсиш информация, мерки и помощ?
Иначе ако някой ти покаже фокус (зрителна измама) дали ще му вярваш, че е вълшебник?!

Бъдете винаги в час, интересувайте се smile.gif

+Quote Post
Peshoo7
коментар Dec 13 2009, 12:50
Коментар #272

Не съществува вече

Цитат(nihilista @ Dec 13 2009, 12:42) *
Цитат
Не съм чел никви доклади, статии и т.н и не ме интересува тука бакалавари ли има, специалисти ли има и т.н Аз вярвам най-много на очите си

Прочети, запознай се. smile.gif Тази незаинтересованост към подобни проблеми е страшна. Защо трябва да ти се случи нещо и чак тогава тепърва да търсиш информация, мерки и помощ?
Иначе ако някой ти покаже фокус (зрителна измама) дали ще му вярваш, че е вълшебник?!

Бъдете винаги в час, интересувайте се smile.gif

В поста си мисля, че споменах, че не употребявам такива работи. Опитвал съм 1-2 пъти преди повече от година сигурно и мисля, че няма смисъл от употребяването на тези боклуци и не смятам за напред да пуша нито трева, нито цигари, нито квото и да е било.

Тъйче няма кво да ми се случи, че да търся информация smile.gif

+Quote Post
nihilista
коментар Dec 13 2009, 16:13
Коментар #273

Редовен Потребител

Радвам се, че мислиш така. Иначе постът ми е към всички които имат отношение към темата.

+Quote Post
club135
коментар Dec 14 2009, 09:51
Коментар #274

Spammerman

Цитат(Цвете от луната @ Dec 11 2009, 17:19) *
То ако се случваше с много хора така, мислиш ли, че щяха цигарите изобщо да са разрешени ?

Ами да - случва се с ужасно много хора и - о, изненада - забраняват ги! Ама хич не е лесно да затриеш цяла индустрия, да знаеш!

Цитат(nihilista @ Dec 12 2009, 10:09) *
... статий ...

Какво е това? Римски легионер?

Цитат(lemmy @ Dec 12 2009, 12:48) *
(и да, вдишам си дима както трябва, задържам го както трябва, просто организма ми не реагира).

Ама трябва ли?

Цитат(Цвете от луната @ Dec 12 2009, 14:13) *
Не съм казал, че пишенето те прави интелигентен.

Какво имаш предвид - писане или пикаене? Нито едното, нито другото те правят интелигентен, но от едното се учиш да пишеш правилно, а другото води до облекчение.

+Quote Post
nihilista
коментар Dec 14 2009, 19:41
Коментар #275

Редовен Потребител

Цитат(club135 @ Dec 14 2009, 09:51) *
ужасном ного

Това някакво заклинание ли е?
busted2.gif

+Quote Post
club135
коментар Dec 15 2009, 10:04
Коментар #276

Spammerman

Признавам се за виновен и си правя виртуално харакири (да, една дума е).
(муш-кръц-ха-туп)

+Quote Post
nihilista
коментар Dec 15 2009, 21:21
Коментар #277

Редовен Потребител

Цитат(vess @ Dec 15 2009, 14:56) *
Е това е по-скоро техическа грешка отколкото правописна....Скоро имах един спор за подобен тип писане дали е грамотно или неграмотно и с достигане на яростен дебат се оказа,че никой не може да убеди другият в обратното ...

Off Веси, бикновено хората които следят за грешки и ги показват с подигравателен "тон" трябва да са с перфектен правопис (няма значение дали е правописна или техническа грешка - грешка е)!

Иначе постът ми е просто една закачка - показно към Жоро. Затова и той се пошегува с това харакири smile.gif

+Quote Post
club135
коментар Dec 16 2009, 10:03
Коментар #278

Spammerman

Цитат(nihilista @ Dec 15 2009, 21:21) *
Off Веси, бикновено хората които следят за грешки и ги показват с подигравателен "тон" трябва да са с перфектен правопис (няма значение дали е правописна или техническа грешка - грешка е)!

Не можеш да кажеш, че не се старая! rolleyes.gif

Цитат(nihilista @ Dec 15 2009, 21:21) *
Затова и той се пошегува с това харакири smile.gif

Да бе, шегичка... 48 виртуални шева не ми звучат като шега. dry.gif

+Quote Post
..:::Bunny:::..
коментар Aug 16 2010, 19:53
Коментар #279

..:::Born 2 B Sexy:::..

Група: Редовни
Коментари: 230
Регнат: 29-June 10
От: O.C. a.k.a Владиславово [rofl]
Име: ..:::Bunny:::.. a.k.a xXx_KoKauHka_xXx

Трева пуша, не много често, но два или три пъти в месеца спокойно се напушвам и то само за да медитирам. Пробвала съм амфетамини, парти хапчета (от ония "легалните"), много пъти съм смъркала кокаин, но не бих взела повече, не ми харесва усещането за фалшиво щастие. Вече просто се напушвам, медитирам и така откривам себе си.

+Quote Post
fNatic.
коментар Aug 17 2010, 15:17
Коментар #280

suXcess and nothing less

Коментари: 1,864
Регнат: 10-December 06

Цитат(..:::Bunny:::.. @ Aug 16 2010, 20:53) *
Трева пуша, не много често, но два или три пъти в месеца спокойно се напушвам и то само за да медитирам. Пробвала съм амфетамини, парти хапчета (от ония "легалните"), много пъти съм смъркала кокаин, но не бих взела повече, не ми харесва усещането за фалшиво щастие. Вече просто се напушвам, медитирам и така откривам себе си.

ти сигурно ходиш с ластиците по ръцете до магазина.. така като чета кви работи прайш сигурно и хероинче помпиш. помисли си ако имаш дъщеря като теб, шприцьорка dry.gif

+Quote Post

14 страници V  « < 12 13 14
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 16th September 2019 - 05:05