IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Наркотици, Употребявали ли сте?
melkor
коментар Jul 27 2005, 17:35
Коментар #1

Sinner in the hands of dirty goddess

Група: Администратори
Коментари: 2,780
Регнат: 27-April 05
От: Пловдив/София

Употребвате ли (употребвали ли сте) наркотици? Какви? Какво ви е мнението за тях и хората които ги използват.

Аз съм пушил трева в продължение на няколко години, но от около 2 години съм чист. Не понасям хора които се друсат с хероин и разни подобни боклуци. Това си е чиста проба самоубииство.
Go to the top of the page

+Quote Post
14 страници V   1 2 3 > »   
Start new topic
Отговори (1 - 19)
Freaky
коментар Jul 27 2005, 17:46
Коментар #2

Шеф на шефа

Група: Уважавани
Коментари: 2,093
Регнат: 22-June 05
От: Пловдив

Ако си изкажа мненинето относно наркотиците , наркоманите , и всякакви такива други нарко-неща , ще наруша повечето правила на форума . Така че ще кажа само , че наркотиците са нещо съвсем глупаво . Който ги използва , или е много много глупав , да не може да си направи сметката накъде отива , или просто му се е случило нещо много много гадно , което да го отчаяло съвсем от живота (като обрязване от некадърен касапин с нокторезачка и после поливане на раната със сок от лимон и сол и навинтване на болт в главата) . Аз лично никога не съм употребявал такива гадории и не смятам да употребявам . Аз лично мразя наркомани и не мога да се сприятеля с такива . 14.gif

+Quote Post
melkor
коментар Jul 27 2005, 17:50
Коментар #3

Freaky, спокойно можеш да се изкажеш и без да използваш нецензорни думи. А иначе и аз едно време бях на твоето мнение, но... пробвах joint и се зарибих. И чесно казано не съжалявам. Преживяването си го бива. Просто не трябва да се прекалява и злоупотребява. А аз направих и двете неща, но поне се усетих навреме.

Този коментар е бил редактиран от melkor на Jul 27 2005, 17:51

+Quote Post
ShadowX
коментар Jul 27 2005, 17:53
Коментар #4

Not compatible with Windows

Група: Потребител +
Коментари: 838
Регнат: 29-April 05
От: Plovdiv
Име: ShadowX

Drugs sex and Rock'n'Roll...

хехе ...аз сам пушил и аз тревичка но скоро я спрях .. сега едиствените наркотици който употребявам са : цигари и кафе ... но работя и по този въпрос ...има време ...

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Jul 27 2005, 18:37
Коментар #5

.: БосСс В ДжУнГлАтА :.

Коментари: 15,312
Регнат: 25-April 05
От: Гр. Пловдив

Не знам това според мен е просто една илюзия...
А колкото по нагоре в облаците полетиш толкова по от високо ще паднеш... wink.gif
Аз лично не съм а и изобщо не мисля някога да прробвам каквото и да било. Просто любопитството е нож с 2 остриета, разумът на човека обаче често се предоверява на фалшивото и когато се усети вече е късно.

+Quote Post
FrAgMaKeR
коментар Jul 27 2005, 18:44
Коментар #6

Lucid Dreamer

Коментари: 6,714

И аз се павках често тревичка до преди година, а сега много рядко, само при специални случаи. Всъщност въобще не мисля, че тревата е наркотик, към нея нито можеш да се престрастиш, нито е по вредна от цигарите (тютюновите) или алкохола (според много иследвания и доклад на световната здравна организация), нито нищо. В някои страни, като Холандия, тревата е декриминализирана, т.е при определени условия, можеш да си я гледаш в къщи и да си я употребяваш без да имаш проблеми с закона. 3.gif
Иначе за хероин и други подобни въобще и не съм си помислял, а мнението ми за наркоманите е много негативно, хич не ги харесвам.

+Quote Post
VIDEV
коментар Jul 27 2005, 18:47
Коментар #7

Супер потребител

Група: Редовни
Коментари: 254
Регнат: 25-May 05
Име: Lex Luthor

Аз никога не съм барвал и няма да барвам наркотици и теб подобни глупости освен цигарки и алкохол biggrin.gif.По добре да ида да си пиина като човек отколкото да се друсам с глупости......

+Quote Post
Paagrio
коментар Jul 27 2005, 18:49
Коментар #8

Доверено лице

Коментари: 1,277

............

+Quote Post
melkor
коментар Jul 27 2005, 19:02
Коментар #9

Аз съм низш плужек! Пристрастен съм към цигари, алкохол и хубави жени!

+Quote Post
Freaky
коментар Jul 27 2005, 19:41
Коментар #10

Шеф на шефа

QUOTE(melkor @ Jul 27 2005, 05:50 PM)
Freaky, спокойно можеш да се изкажеш и без да използваш нецензорни думи. А иначе и аз едно време бях на твоето мнение, но... пробвах joint и се зарибих. И чесно казано не съжалявам. Преживяването си го бива. Просто не трябва да се прекалява и злоупотребява. А аз направих и двете неща, но поне се усетих навреме.
*

Не бива да казваш това публично , бе подстрекател ! biggrin.gif А иначе за цензурата . съжалявам , но повода е такъв че .. 19.gif

QUOTE(melkor @ Jul 27 2005, 07:02 PM)
Аз съм низш плужек! Пристрастен съм към цигари, алкохол и хубави жени!
*

То и аз съм низш плужек , пристрастен към хубави жени и секс с хубави жени 18.gif

+Quote Post
DonTsetsi
коментар Jul 27 2005, 20:18
Коментар #11

The one and only...

Група: Потребители
Коментари: 150
Регнат: 12-May 05

Според мен всеки вид опияняващо средство е вреден. Аз не пуша нищо и не пия.(и наркотици не използвам)Но наркоманите не са низши плужеци. Веднъж да опиташ и край! Няма спасение. Колкото и да се пази човек е възможно в някой лош за него период да прибегне и до това. Жалко е, че толкова животи са провалени по този начин.

+Quote Post
Paagrio
коментар Jul 27 2005, 20:25
Коментар #12

Доверено лице

Коментари: 1,277

.......

Този коментар е бил редактиран от Paagrio на Nov 10 2007, 23:01

+Quote Post
DonTsetsi
коментар Jul 27 2005, 20:30
Коментар #13

The one and only...

Група: Потребители
Коментари: 150
Регнат: 12-May 05

We agree to disagree.
Всеки е изпадал в гадни ситуации,напр. голяма част от наркоманите са били подложени на домашно насилие. Дрогата е бягство!

+Quote Post
Freaky
коментар Jul 28 2005, 05:29
Коментар #14

Шеф на шефа

А бе наркоманите са отпадък . А затова , с гадните ситуации - винаги има друг начин ! Какво ?! Аз също съм имал гадни ситоации , но какво , данеби да съм си шибнал иглата в задника и 'nature's way to stay high' ? Не е така . Който е наркоман е направил своя избор , че се отказва от живота и от всичко хубаво и това е , или можеби просто са много тъпи да проумеят , че може и да е приятно да ти се завърти главата , но за сметка на това , си пропиляваш живота и всичко приятно в него . 14.gif

+Quote Post
solenka
коментар Jul 28 2005, 14:25
Коментар #15

Редовен Потребител

Коментари: 614
Регнат: 1-June 05

До тук от мненията ми изглежда, че почти всички смятате, че наркоманите са някакви долни отрепки.Защо?Нима и те не са хора?Вярно е, че наркотикът е нещо много гадно и ти разрушава целият живот, но тези които са се пристрастили може да са имали ужасни проблеми и единствено наркотикът е можел да им помогне ( поне според самите тях ).
Аз лично не съм опитвала никакъв наркотик и нямам намерение да пробвам, защото пробваш ли веднъж и няма спиране.Относно наркоманите, не ги мразя, но гледам да седя по-далеч от тях.
Всъщност ние не трябва да ги смятаме за измет, а да се опитаме да им помогнем!

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Jul 28 2005, 17:43
Коментар #16

Имаш право но какво сме виновни ние че тяхната воля(ако изобщо са имали такава) не е проговорила и за малко...
Просто само слаб душевно човек може да го направи...
А за това как бих се държал с подобен човек... Ами в зависимост как тои се държи всичко си зависи от него.

+Quote Post
Freaky
коментар Jul 28 2005, 17:44
Коментар #17

Шеф на шефа

QUOTE(solenka @ Jul 28 2005, 02:25 PM)
До тук от мненията ми изглежда, че почти всички смятате, че наркоманите са някакви долни отрепки.Защо?Нима и те не са хора?Вярно е, че наркотикът е нещо много гадно и ти разрушава целият живот, но тези които са се пристрастили може да са имали ужасни проблеми и единствено наркотикът е можел да им помогне ( поне според самите тях ).
Аз лично не съм опитвала никакъв наркотик и нямам намерение да пробвам, защото пробваш ли веднъж и няма спиране.Относно наркоманите, не ги мразя, но гледам да седя по-далеч от тях.
Всъщност ние не трябва да ги смятаме за измет, а да се опитаме да им помогнем!
*

Абе ти слушаш ли се какво говориш ?! Наркотикът бил единственото , което можело да има помогне 14.gif ?! Има едон лаф - помогни си сам , за да ти помогне и господ . Какво да му помагаш на един такъв ?! Измет са наркоманите . Щом е посегнал към наркотиците , значи не е достатъчно силен психически , за да съществува . Щом не му идва на ума , че ще пукне , какво да си говорим ? Можем само да му помогнем с една тухла в главата .

PS . :Никакви лоши чувства happy.gif

+Quote Post
solenka
коментар Jul 28 2005, 19:03
Коментар #18

Редовен Потребител

Коментари: 614
Регнат: 1-June 05

QUOTE(Freaky @ Jul 29 2005, 12:45 AM)
Абе ти слушаш ли се какво говориш ?! Наркотикът бил единственото , което можело да има помогне  14.gif ?! Има едон лаф - помогни си сам , за да ти помогне и господ . Какво да му помагаш на един такъв ?! Измет са наркоманите . Щом е посегнал към наркотиците , значи не е достатъчно силен психически , за да съществува . Щом не му идва на ума , че ще пукне , какво да си говорим ? Можем само да му помогнем с една тухла в главата .

Защо пък да не му помогнеш?!Представи си, че от утре и ти започнеш да взимаш наркотици.Какво, с една тухла ли да дойда да ти помогна или да ти кажа, че си измет?Предполагам, че няма да ти хареса no.gif . И те са хора като нас, но се нуждаят от помощ.

+Quote Post
Freaky
коментар Jul 28 2005, 19:54
Коментар #19

Шеф на шефа

QUOTE(solenka @ Jul 29 2005, 01:04 AM)
QUOTE(Freaky @ Jul 29 2005, 12:45 AM)
Абе ти слушаш ли се какво говориш ?! Наркотикът бил единственото , което можело да има помогне  14.gif ?! Има едон лаф - помогни си сам , за да ти помогне и господ . Какво да му помагаш на един такъв ?! Измет са наркоманите . Щом е посегнал към наркотиците , значи не е достатъчно силен психически , за да съществува . Щом не му идва на ума , че ще пукне , какво да си говорим ? Можем само да му помогнем с една тухла в главата .

Защо пък да не му помогнеш?!Представи си, че от утре и ти започнеш да взимаш наркотици.Какво, с една тухла ли да дойда да ти помогна или да ти кажа, че си измет?Предполагам, че няма да ти хареса no.gif . И те са хора като нас, но се нуждаят от помощ.
*

Аз няма да започна . А дори и да ми кажеш тези неща , ако съм наркоман , какво ще ми пука , щом съм толкова разочарован от живората за да прибегна до наркотици ?! Това дето ще ми го кажеш , ще е най-малкия проблем . Наркоманите си знаят какви са те са инвалиди (във буквалния превод на думата) . Нека мислят сами за себе си ! Защо някой , който е мислил за себе си и е успял да се опази от дрога , да отиде и да мисли за някой със слаба глава , дето се дрогира ?! wink.gif

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Jul 28 2005, 20:08
Коментар #20

Е все пак няма лошо да се вкарат някои в правия път, но наистина един вид се самоубиваш защото това реално не си ти а някаква в буквалния смисъл отрепка.
Нямам нищо против тях и бих помогнал ако мога, но за мен подобен човек отдавна се е отказал от живота.
А и наи важното всеки е отговорен за себе си и за своите постъпки.
А от там вече при добра воля може...

+Quote Post

14 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 18th September 2019 - 05:59