IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> Какво харесвате в едно момиче/момче?
Какво харесвате най-много в 1 момиче/момче
Какво харесвате най-много в 1 момиче/момче
Външния вид [ 95 ] ** [34.42%]
Характера [ 181 ] ** [65.58%]
Кое във външния вид ви прави най-голямо впечатление?(може да посочите повече от 1 отговор)
очите [ 152 ] ** [23.82%]
усмивката [ 166 ] ** [26.02%]
косата [ 77 ] ** [12.07%]
фигурата [ 118 ] ** [18.50%]
бюстът [ 42 ] ** [6.58%]
краката [ 34 ] ** [5.33%]
друго [ 49 ] ** [7.68%]
Общо гласове: 276
Гостите не могат да гласуват 
melkor
коментар Jul 1 2005, 21:39
Коментар #1

Sinner in the hands of dirty goddess

Група: Администратори
Коментари: 2,780
Регнат: 27-April 05
От: Пловдив/София

Какво най-много харесвате в едно момиче/момче? Какво ви прави впечтление в нея/него още от пръв поглед. Хайде, да видя сега. smile.gif

Аз лично обръщам внимание на лицето, и по-специално на очите. В очите на една жена можеш да прочетеш много неща. wink.gif Но все пак смятам ,че лицето и фигурата не са чак толкова важни, колкото характерът на човекът срещу мен.

Добавих анкета и понеже отговорът за външния вид присъства в повечето постове, сложих и въпрос за кое точно ви впечатлява във външния вид.
Go to the top of the page

+Quote Post
14 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Start new topic
Отговори (40 - 59)
girl_from_hell
коментар Apr 23 2006, 12:00
Коментар #41

Pretty In Scarlet

Група: Уважавани
Коментари: 3,139
Регнат: 20-October 05

еми първо гледам лицето и как се облича момчето, а и има едно нещо което понякога от пръв поглед се вижда , когато човек сияе когато е щастлив еи такива хора ми харесват просто като гледам едно момче и на мен да ми става добре

+Quote Post
unvisioble
коментар Apr 24 2006, 01:30
Коментар #42

Глобален Модератор

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,832
Регнат: 27-March 06
От: Пловдив

QUOTE(melkor @ Sep 24 2005, 06:08 AM) *

Чарът е нещо убииствено.
Чарът има някакво особенно излъчване което те привлича без да знаеш защо.

Съгласна съм с всяка твоя дума. 4.gif
Именно чарът на един мъж може да ме завладее така,че направо да си изгубя ума... 20.gif biggrin2.gif
Иначе се захласвам определено по тъмнокоси мъже,особено ако са тип "лошо момче" ... 15.gif

+Quote Post
lamburgini
коментар May 9 2006, 18:05
Коментар #43

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 219
Регнат: 27-April 06
Име: lamburgini

В една жена , аз първо се спирам на очите ! Те говорят много за човека отсреща !По тях можеш да познаеш на какво е способен даден индивид .
И много рядко ми се е случвало да греша в преценката си .
Също така за мен е важен и разговора ! При него се разбира интелекта
на дадена жена .Начина по който се държи ,жестовете и т. н.
Тялото също би ме интересувало ,но в по- малка степен. Който каже ,че не го интересува изобщо значи лъже !
Вътрешното излъчване също би ми направило силно впечатление !А по жени много - много не се заглеждам .
Но за мен лицето е най важно , ...просто трябва да ми харесва !

+Quote Post
WhiteDragon
коментар May 9 2006, 18:13
Коментар #44

Потребител

Група: Потребители
Коментари: 26
Регнат: 8-March 06

Много интересна тема.Мисля, че вече я изчерпахте в по-голямата и част, но мисля и аз да си дам мнението biggrin2.gif .Много важно е съвпадението на характерите.Външния вид също не губи значение, все пак не мисля, че някой би се чувствал добре с човек които не харесва до себе си.Възраста е важна, но хората са си го казали-"За любовта граници няма" wink.gif

+Quote Post
Shae
коментар May 9 2006, 19:15
Коментар #45

Потребител

Коментари: 136
Регнат: 28-April 06

Един познат търси жени между 45-50г. да могат да готвят и да перат ....и от време на време ги сменя, че да има разнообразие в манджите 18.gif

Аз не знам вече какво гледам първо , преди беше едно , ама от тогава съм се променила доста и вкусове всичко ми се е променило.
Не искам да говоря на изуст blush.gif

ЕДИТ : Хм , сега като помислих , сигурно ще да е нещо , което да ме грабне от приказките му .
Всмисъл някоя закачка , някое изказване...
Иначе красиви и чаровни момчета бол.... Забелязва се , ама нищо повече...

Този коментар е бил редактиран от Shae на May 9 2006, 19:54

+Quote Post
lamburgini
коментар May 14 2006, 23:56
Коментар #46

Потребител

Коментари: 219
Регнат: 27-April 06
Име: lamburgini

Един познат търси жени между 45-50г. да могат да готвят и да перат ....и от време на време ги сменя, че да има разнообразие в манджите 18.gif

ShaeТова за тоя твой познат е готино !

Аз не знам вече какво гледам първо , преди беше едно , ама от тогава съм се променила доста и вкусове всичко ми се е променило.
Не искам да говоря на изуст blush.gif

Какви ги бръщолевиш тука , как така на изуст ! Замисли се и ще видиш!...confused.gif

ЕДИТ : Хм , сега като помислих , сигурно ще да е нещо , което да ме грабне от приказките му .
Всмисъл някоя закачка , някое изказване...
Иначе красиви и чаровни момчета бол.... Забелязва се , ама нищо повече...
[/quote]

Е това вече ми харесва ! Ама имаш много красиви изразителни очи ! Сериозно говоря !
Това са мойте думи ... 4.gif 4.gif 4.gif

+Quote Post
common_sense
коментар May 15 2006, 19:32
Коментар #47

целувката на дявола е винаги приятна

Група: Потребител +
Коментари: 465
Регнат: 1-December 05
От: City of Angels and constant danger

харесвам едно момче, ако е различно. ако е самостоятелно, със зряло мислене, но в същото време да е лигня и да може да си прави кефа. smile.gif тоест да може да разграничава поведението си в подходящите ситуации и да може да реагира адекватно. да е РАЗЛИЧЕН! да не е тъп селянин по душа, да не е спрост, да не е загубен. външният вид не е от най-голямо значение. винаги съм казвала, че не е важно човекът да е красив, важното е на теб да ти харесва. има го и момента, че ако го харесваш прекалено много по характер, видът му няма особено значение.

+Quote Post
BAUAR
коментар May 16 2006, 12:02
Коментар #48

V.I.P

Група: V.I.P
Коментари: 126
Регнат: 18-March 06

QUOTE(vIkToRsHeFa @ Jul 2 2005, 19:33) *

Много сте прави. Според мен обаче до голяма степен има и значение от възрастта на хората... wink.gif

А ето шефа каза точния кратък и ясен отговор :-)

Иначе по въпроса. Сега не е важно да е първата крсавица. На първо място .. да е честна с мене :-) да не се лъжем ... да си имаме вяра един на друг. Да не е няква надуфка, като повечето в тая БГ ... да се мисли че света трявба да пада в краката и .. да гледа дали ... има парички а у :-) (не че не е важно, но не на 1-во ямсто да е ...) :-) хахах аве да може да ти готви .. по възможност :-) пица, щото е обожавам ехеахх ;-) 10.gif М не на последно място .. да има излъчване :-) И най важното да ми харесва ;-) unsure.gif blush.gif

+Quote Post
ogata
коментар May 16 2006, 17:09
Коментар #49

_.::~*BaD AsS*~::._

Коментари: 5,315
Регнат: 14-May 06

В едно момиче аз харесвам ...

абе най-добре чуйте bodyrockers-i like the way.mp3 и ще видите какво харесвам smile.gif

+Quote Post
m_jay77
коментар May 16 2006, 20:49
Коментар #50

Потребител

Коментари: 193
Регнат: 16-December 05
От: Пловдив,кичука,улица неизвестна

QUOTE(common sense @ May 15 2006, 20:32) *

харесвам едно момче, ако е различно. ако е самостоятелно, със зряло мислене, но в същото време да е лигня и да може да си прави кефа. smile.gif тоест да може да разграничава поведението си в подходящите ситуации и да може да реагира адекватно. да е РАЗЛИЧЕН! да не е тъп селянин по душа, да не е спрост, да не е загубен. външният вид не е от най-голямо значение. винаги съм казвала, че не е важно човекът да е красив, важното е на теб да ти харесва. има го и момента, че ако го харесваш прекалено много по характер, видът му няма особено значение.

biggrin2.gif аз съм нещо подобно като това което си написала !!!!
а аз какво харесвам ми да си призная незнам точно може би нещо като това кадето е написано по горе с малки изключения ама мно мънички от 'common sense' не знам как се казваш!? Понякога се налага да си различен със секи но важното е да си този с любимия/та който си !!!
Edit;;;; какво ми харесва в първия момент ми кво виждам дупето 18.gif blush.gif после гледам лицето дали се усмихва често и допада ли ми и накрая виждам в реална обстановка как комуникира с хората,по това разбирам характера и до някаде 10.gif

+Quote Post
Shae
коментар May 16 2006, 20:54
Коментар #51

Потребител

QUOTE(BAUAR @ May 16 2006, 13:02) *

QUOTE(vIkToRsHeFa @ Jul 2 2005, 19:33) *

Много сте прави. Според мен обаче до голяма степен има и значение от възрастта на хората... wink.gif

А ето шефа каза точния кратък и ясен отговор :-)

Иначе по въпроса. Сега не е важно да е първата крсавица. На първо място .. да е честна с мене :-) да не се лъжем ... да си имаме вяра един на друг. Да не е няква надуфка, като повечето в тая БГ ... да се мисли че света трявба да пада в краката и .. да гледа дали ... има парички а у :-) (не че не е важно, но не на 1-во ямсто да е ...) :-) хахах аве да може да ти готви .. по възможност :-) пица, щото е обожавам ехеахх ;-) 10.gif М не на последно място .. да има излъчване :-) И най важното да ми харесва ;-) unsure.gif blush.gif

Хех, доверието и всичките тези неща , които изброи си идват с времето , ако е "писано" .

Но темата не е ли относно първото ни впечатление , кое първо забелязваме у едно момиче/момче?

+Quote Post
BAUAR
коментар May 16 2006, 21:48
Коментар #52

V.I.P

QUOTE(Shae @ May 16 2006, 20:54) *

Хех, доверието и всичките тези неща , които изброи си идват с времето , ако е "писано" .

Но темата не е ли относно първото ни впечатление , кое първо забелязваме у едно момиче/момче?

Първото впечатление, много често е погрешно :-)

+Quote Post
Shae
коментар May 16 2006, 22:36
Коментар #53

Потребител

QUOTE(BAUAR @ May 16 2006, 22:48) *

QUOTE(Shae @ May 16 2006, 20:54) *

Първото впечатление, много често е погрешно :-)

Да , така е ...Това е и темата , по какво първо се лъжем 10.gif

+Quote Post
BAUAR
коментар May 17 2006, 00:27
Коментар #54

V.I.P

QUOTE(Shae @ May 16 2006, 22:36) *

Според мене .. външния вид винаги много лъже. Гледаш е готина мацка :-) има си всичко ... ама простаа .. знае само да блещи тапотии, да изпозлва хората и след това да ти тегли майните :-) Това е .. аз мноооого ама много ги усещам такива .. девойки :-) и много мразя това поведение. 19.gif

+Quote Post
Shae
коментар May 17 2006, 13:22
Коментар #55

Потребител

QUOTE(BAUAR @ May 17 2006, 01:27) *

QUOTE(Shae @ May 16 2006, 22:36) *

Според мене .. външния вид винаги много лъже. Гледаш е готина мацка :-) има си всичко ... ама простаа .. знае само да блещи тапотии, да изпозлва хората и след това да ти тегли майните :-) Това е .. аз мноооого ама много ги усещам такива .. девойки :-) и много мразя това поведение. 19.gif

Пак заобикаляш главния въпрос biggrin2.gif

+Quote Post
BAUAR
коментар May 17 2006, 14:57
Коментар #56

V.I.P

QUOTE(Shae @ May 17 2006, 14:22) *

Мм нем казах си мнението по въпроса :-)) smile.gif ММ глей ся как ще го кажа .. харесвам в едно момиче .. всичко което на мене ми харесва :-))))) 18.gif 18.gif

+Quote Post
Госпожица Вещицата
коментар May 17 2006, 16:41
Коментар #57

Sinner in the hands of dirty god

Група: Глобален Модер
Коментари: 2,717
Регнат: 22-September 05

Хм...Като видя едно момче/момиче първо ми прави впечатление фигурата,лицето,очите...Дали човека притежава излъчване и индивидуалност,или е безличен и скучен.По принцип не обичам да слагам етикети,но винаги си изграждам едно впечатление за човека при първия поглед.Харесвам момчета със зелени очи и тъмна коса,високи и чаровни smile.gif Много съм скромна,нали biggrin.gif Просто никога не съм се смятала за красива и ако момчто е прекално хубаво,ще ме подтиска biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post
Shae
коментар May 17 2006, 19:04
Коментар #58

Потребител

QUOTE(BAUAR @ May 17 2006, 15:57) *

QUOTE(Shae @ May 17 2006, 14:22) *

Мм нем казах си мнението по въпроса :-)) smile.gif ММ глей ся как ще го кажа .. харесвам в едно момиче .. всичко което на мене ми харесва :-))))) 18.gif 18.gif

То оставаше да харесваш в едно момиче , това което не ти харесва 13.gif

+Quote Post
common_sense
коментар May 18 2006, 12:57
Коментар #59

целувката на дявола е винаги приятна

Коментари: 465
Регнат: 1-December 05
От: City of Angels and constant danger

по вида посрещат, по ума изпращат! smile.gif

ВАЖНОТО Е ДА ИМА КОЛА И ПАРИ !!! 18.gif

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар May 18 2006, 13:19
Коментар #60

.: БосСс В ДжУнГлАтА :.

Група: Администратори
Коментари: 15,312
Регнат: 25-April 05
От: Гр. Пловдив

QUOTE(common sense @ May 18 2006, 13:57) *

по вида посрещат, по ума изпращат! smile.gif

4.gif По темата... Няма нещо което да харесваме повече или по-малко в даден човек. Всеки един от нас е една съвкупност от адски много определящи фактори и няма нещо уникално просто което да те грабне по принцип. smile.gif Всеки е уникален по същата причина и просто в даден момент не само очите всичко което виждаш и чувстваш със всичките си сетива изграждат образа на отсрешния човек и дори ако щете и вътрешното му душевно състояние и красота. blush.gif Както цитирах първият поглед и създадено впечатление не винаги е крайното но до голяма степен представата ни за човека се гради върху него. Това е естествено мое си мнение и никого не обвързвам с него.

+Quote Post

14 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 потребител(и) четат тази тема (5 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 17th September 2019 - 13:26