Здравейте ( Вход | Регистрация )

Rating 3
Coming in Rocktober

НПВСЧПС
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

11 страници V  « < 9 10 11
entry May 1 2006, 17:54
Ам идея си нямам каква е идеята на това тук...Може би да кажа от тук от там неща,които са ми хрумнали....Примерно,че нямам търпение за следващата среща (Бела,Шамане,чакам! tongue.gif ) Или да кажа че времето е прекрасно,макар и малко ветровито....а няма пак с кой да изляза,защото всички от компанията са на село,или заети,или в момента,в който ме викат аз: а)съм на гости,б)спя,в)намирам се в състояние на пълен фалит или пък г)някаква друга тъпотия....Освен това на всички им се завира по тъпите кафета,а аз предпочитам да изляза да покарам колело,или да се покетря на някое тепе,или кой знае още какво....
Друго,което ми идва на ум е,че пак ставам 1ва смяна и не се знае как щ се развият последните часове физика в понеделник и сряда и дали няма да си припомня старите навици от 8кл когато седяхме до 15:30 за уроци по висша математика....
Оф, сега вкъщи ме имат за дипломат (пак) понеже само аз от цялата рода успявам да се разбера с баба без никакъв проблем....А сега пък трябва да ходя да взема подарък за дядо,понеже има Р.Д.
Скоро наближава и една кофти за мен дата а пък и другата ми баба ще пристига от Бяла (ъъъ,близо до Русе) и свободното ми време се снижава до нула...Не че не се радвам да я видя,само че точно сега ми се иска в почивните дни да изляза с приятелките....Уфф,колко песимистично стана всичко,а всъщност съм в обичайното добро настроение,въпреки всичката световна гадост wink.gif
Айде излизам на разходка!Вижте колко е топло навън!

entry Apr 11 2006, 21:13
Този месец явно все съм по такива места (хехе)....Утре имам концерт от тренировките (18:30,Военен клуб,който иска да идва,не е само народни танци-има джаз балет,модерни,пеене и прочеее....),а след 2 седмици почваме тренировки за театрален фестивал-ще си представяме пиеската пред незнам-си-кои и (стискайте палци) може да спечелим някоя награда,защото наградния фонд тази година бил "доста щедър" :}}
Тези дни считайте че ме няма...не за това,а защото(пак) не съм си платила нета smile.gif
Обаче очаквам всички ви на срещата на форума...и ще се радвам ако някой дойде утре biggrin.gif макар че едва ли някой има време за такива неща....иначе входа е свободен :}

entry Apr 2 2006, 18:26
Ето ме отново след двудневно отсъствие!Причината-бях на Хисаря да си измия гъзо у басейна 1-2 пъти,малко на кръчма да се повея,почивка и прочее.Само че гледам шефа го няма....Де си бре,шефеееей?!?Опа,чакйте,че ся кат си дойде пак ша пита "Кво бъзикате вий шефа?" biggrin.gif
Та....Добре си прекарах,починах си,направих по 15тина дължини на басейна вчера и днес,преди час се прибрах...Продължавам да си почивам след като напиша това чудо тук,че още съм скапана от плуване+къпане+ядене на пица с айрян и бира biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif (интересна комбинация,нали?тя най ме измори wink.gif ) Хайде,до скоро,че след почивката идва време на писането у форума....
П.П.Искат да ме отмъкнат от срещата на форума...

entry Mar 30 2006, 18:10
Ето ме и мен,15мин след като се прибрах от тазгодишния "Ден на таланта"...Да започнем всичко подред.
Сутринта не отидох за първите 2 часа,понеже бяхме освободени,а трябваше да уча по география и да пиша съчинение по английски...Чудесно!Направих си косата,накъдри я,сложих пяна....всичко тип-топ-готова за пиеската wink.gif
Отивам аз с 5мин закъснение (понеже не отчетох,че часовете са намалени с 5мин),сядам на по-прецаканата група....просто не можах да се усетя навреме....Нищо,написах там нещичко...После математика-с други думи писане на есето по английски wink.gif Занесох го след часа и айде в 307каб. да репетираме....То една репетиция-30мин чакахме да се съберем и не дочакахме,та айде до нас да вземем 'реквизита'....След това,понеже бяхме и двете с 'колежката' по потничета,а имаше вятър...(ха познайте кой го измисли wink.gif )аз спрях минаващата покрай нас 12ка та да не мръзнем по спирките biggrin.gif
Отидохме ние там,порепетирахме,дойдоха и другите....Генерална репетиция-пълна излагация!Микрофоните-ужасни,хващат звук на не повеч от 5-6см,и то слабо...Колежката ми скъса ботшките,а на мен не ми донесоха обувките с които трябваше да бъда....Импровизация в последния момент-случайни боти в съблекалнята+връзките от самите ми ботуши спасиха положението...Сложиха ни 3ти в програмата,и добре че беше така-последния половин час на всеки му беше писнало всичко!Пиеската си я изиграхме добре,с малко забравяне на репликите от страната на 'гледачката' и 'влюбените'....Краен резултат-аз вече се казвам "Пепита",или накратко "(О,)Пепи",а съученичката е "Айшето"...Май ни харесаха все пак!Последната сценка-малко обръкаха репликите,но стана чудесно и всички много ни се радваха :}
После седнахме да гледаме...трагедии!Имаше само 2-3 свестни нещица....Насред песента "Назад,моме Калино" на един 8класник....цитирам "му се вдигна рейтинга",та всички паднаха да се хилят,да пляскат и да викат....Песента естествено беше ужасна,пича от притеснение не изпя една вярна нота,пичката имаше глас,но пееше ужасно,а отзад 2 девойки и 2 момчета се опитаха да изиграят нещо,но в крайна сметка нищо не направих,а и 'народните' носии мязаха на турски...Още 1-2-3 фалшиви песни и 1-2 хубави;1-2 кофти сценки и 1-2 хубави;1-2 добри изпълнения на пиано и 1 отегчителна флейта;1-2-3 рецитала на различни нещица;1-2 балета,танцуващи прилично добре....
Общо взето това беше деня на (не)таланта...И все пак беше весело,нахилихме се на идиотски изплнения,поснимахме с камера на GSM простотиите на някои...А догодина ще се видим пак :}
Прекалих ли с разказа?Добре де,приключвам!

entry Mar 27 2006, 19:29
Хайде и аз съм горда собственичка на блогче...Знам че съм боса..."ма дитету ша са научи" дето се вика rolleyes.gif С малко помощ и аз ще му свикна на туй чудо biggrin.gif
И такам...Днеска времето беше прекрасно....слънце пече(ше)...топличко едно такова... happy.gif да се размажеш на филийка от кеф...Та по тоя повод-честто на всички пролетта,която чак сега идва ако съдим по температурите wink.gif
Отивам да се уча на блог и разум,пък ще видим какви ще ги свърша biggrin2.gif
В краен случей има бутонче делийт на шефчето на екрана,ще му напомня да го използва 10.gif

11 страници V  « < 9 10 11  
Catch ya!