IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

Reply to this topicStart new topic
> Препоръки за публикуване!
vIkToRsHeFa
коментар Apr 10 2006, 09:03
Коментар #1

.: БосСс В ДжУнГлАтА :.

Група: Администратори
Коментари: 15,312
Регнат: 25-April 05
От: Гр. Пловдив

1. Публикуване на новини/статии/ревюта
======================================
1.1. Ако не е авторска статията, задължително се упоменава автора независимо дали е превод или копиране.
1.2. Относно програми с "лекарства" - Не е нужно да поствате такива ако на някои му трябва може да зададе рекуест и да му се намери но във самите ревюта ползвайте линкове към официалните сайтове.
1.3. Примерни шаблони за Софтуерни Новини, Ревюта и статии

2. Въпроси и отговори
======================================
А: Аз като обикновен потребител мога ли да добавям новини, статии или ревюта ?
Б: Да разбирасе че можете стига да са достоверни и добре оформени няма какъвто и да било проблем.

А: Задължително ли е да се публикува само по горните бланки ?
Б: Не не е задължително. Знаем че всеки има своя индивидуалност и това са просто препоръки за да има нямаква прилична подредба.

А: Написах новина/статия/ревю но след като го публикувах изчезна ?
Б: Всички новини, статии и ревюта трябва да бъдат прегледани от модератор преди да бъдат побликувани с цел избягване на проблемно съдържание.

А: По случайност открих новина/статия/ревю писано от мен във което не съм упоменат като автор ?
Б: Ако сте намерили нещо ваше което е пуснато тук без да сте упоменат като автор моля свържете се със мен посредством лично съобщение за да вземем незабавни мерки. Подчертавам трябва да сте автор на дадената новина/статия/ревю !

А: Условията написани по горе подлежат ли на промяна ?
Б: Да, Екипа на GgBiT.InFo Си запазва правото да променя регламента в предвид обстоятелствата.

Ако имате каквито и да било питания и коментари можете да ги зададете тук!
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 22nd September 2019 - 23:26