IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

> ФОБИИ, Или от какво изпитвате панически страх?
Bebssii
коментар Nov 21 2006, 23:16
Коментар #1

Потребител

Група: Редовни
Коментари: 344
Регнат: 14-June 06
От: Плевен/София

От какво ви е страх? От някакви пълзящи гадинки? Или от затворени помещения?
Мен лично ме е адски страх от змии,изпадам в паника като ги видя даже по ТВ.Иначе може да се каже ,че имам фобия от колите,ама нея с времето се надявам да превъзмогна smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
7 страници V   1 2 3 > »   
Start new topic
Отговори (1 - 19)
**ASTERIX**
коментар Nov 21 2006, 23:56
Коментар #2

Eminem Fan

Група: Глобален Модер
Коментари: 4,074
Регнат: 27-April 05
От: Някаде из мрежата

Ми точно фобия ... неможе да се каже че имам. То гадини и такива животни страхове нямам ... в ппървия момент се стряскам ама после като взема най-близката обувка и вече гадината съжелява че ми се е изпречила smile.gif

Но пък имам страх от тъмното до някъде ... по-точно когато вечер вървя по някоя много тъмна уличка или съм сам в апартамен без ток примерно ... постоянно имам чуството че има нещо зад мен и всеки момент ще си протегне ръката и ще ме хване...
Когато съм сам такива страхове нямам но ... а и когато съм сам успявам да се успокоя и да не ме е страх толкова smile.gif

+Quote Post
SweetDreams
коментар Nov 22 2006, 00:36
Коментар #3

Lips of An Angel

Група: Потребител +
Коментари: 664
Регнат: 20-May 06
От: София
Име: MG

Аз умирам от страх от паяци...като видя тея гадинки ми иде да скоча до небето...направо ме ужасяват. Също така ме е страх и от асансьори - засядала съм и мога да кажа, че изпадам в паника (а приятелите ми като, че ли на пук се натискат стопа като сме заедно в асаньора) 16.gif

+Quote Post
unvisioble
коментар Nov 22 2006, 01:09
Коментар #4

Глобален Модератор

Коментари: 2,832
Регнат: 27-March 06
От: Пловдив

(Bebssii @ Nov 21 2006, 23:16) *

Мен лично ме е адски страх от змии,изпадам в паника като ги видя даже по ТВ.

Лелеее, все едно съм го казала аз... 16.gif
Изпитвам неописуем ужас от тия същества, понякога като ги гледам на екрана на телевизора и инстинктивно се дърпам назад... Гаджето ми си умира от смях, само ме бъзика и съска около мен. wqd.gif
Същият ужас изпитвам и от височини. Качете ме на 7-мия етаж например, изкарайте ме на терасата (ще ви коства много усилия!) и после ми гледайте сеира - кръвта се дръпва от лицето ми, пребледнявам като платно, сковавам се и не мога да се помръдна от място и... направо откачам. blink.gif
Тъй като са ми са се случвали неприятни случки, се страхувам от безлюдни места, дори и през деня и ако се случи че вървя по такава улица, примерно, не спирам да се озъртам, започва да ме стяга нещо на гърлото и имам чувството, че сърцето ми в този момент ще изхвръкне навън. shocking.gif

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Nov 22 2006, 01:27
Коментар #5

.: БосСс В ДжУнГлАтА :.

Група: Администратори
Коментари: 15,312
Регнат: 25-April 05
От: Гр. Пловдив

(unvisioble @ Nov 22 2006, 01:09) *

Мен лично ме е адски страх от змии,изпадам в паника като ги видя даже по ТВ.

Изпитвам неописуем ужас от тия същества, понякога като ги гледам на екрана на телевизора и инстинктивно се дърпам назад... Гаджето ми си умира от смях, само ме бъзика и съска около мен. wqd.gif
Същият ужас изпитвам и от височини. Качете ме на 7-мия етаж например, изкарайте ме на терасата (ще ви коства много усилия!) и после ми гледайте сеира - кръвта се дръпва от лицето ми, пребледнявам като платно, сковавам се и не мога да се помръдна от място и... направо откачам. blink.gif
Тъй като са ми са се случвали неприятни случки, се страхувам от безлюдни места, дори и през деня и ако се случи че вървя по такава улица, примерно, не спирам да се озъртам, започва да ме стяга нещо на гърлото и имам чувството, че сърцето ми в този момент ще изхвръкне навън. shocking.gif

СССССС Ох на бате сладкото змииче... 18.gif
Мне не ме е страх от змий стига да не са отровни което си е нормално да бегам куто луд... А и като се замисля колко такива гадини съм изпотрепал( на село да му се и не види и в близост има дере и ... 19.gif ) И все пак са си гнусни влечуги де да знам макар че някои народи ползват да речем питона като куче... 18.gif worthy.gif
Преди ме беше страх от високото, но го превъзмогнах и сега нямам проблем да изляза на покрива на 6-тия етаж и да викам УРА (най-много да ме приберат онея с белите престилки... 18.gif )
Та нямам фобии почти към нищо а каквото съм имал съм го превъзмогнал. happy.gif

+Quote Post
ogata
коментар Nov 22 2006, 01:53
Коментар #6

_.::~*BaD AsS*~::._

Коментари: 5,315
Регнат: 14-May 06

Страх ме е от кръв (истинска) , просто като видя че има някъде (чужда 15.gif ) и започва да ми се повдига , а ако е моя започва да ми става любопитно "какво ли ще стане ако повдигна тоя струп тука ... biggrin2.gif " ... а фобията ми е от даскалката по физика wacko.gif

+Quote Post
never_mind
коментар Nov 22 2006, 07:50
Коментар #7

...the necessary evil...

Коментари: 2,266
Регнат: 6-November 05
От: София

И мен ме е страх от височко... преди живеех на 2-рия етаж и като се кача на 5-тия и ми ставаше лошо... сега живея на 5-тия и вече съм свикнал, ама като се кача на 11-тия wacko.gif ...

+Quote Post
borko
коментар Nov 22 2006, 08:14
Коментар #8

Потребител

Коментари: 243
Регнат: 27-June 06
От: borko.data.bg

Еми не знам дали е точно фобия, ама... ще го кажа с пример.
Вчера на едно кръстовище, където се събират много хората на светофара и винаги минават на червено и минават нали повечето а срещу тях идват коли и всички почват да бибиткат, отделно (то щото е до една църква) и от нея камбаните почват да бият ама супер мощно .... и целия тоя шум (клаксони, камбани), всичките разпръснати хора и коли... леле щях да се побъркам честно 14.gif
Та тва ми е "фобията" май - прекалено много шум, прекалено много хора на едно място...

+Quote Post
Aqua-Spirit
коментар Nov 22 2006, 09:01
Коментар #9

Потребител

Коментари: 373
Регнат: 4-November 05

Изпитван неистов страх от кучета, по-специално уличните. Вечер държа да ме изпращат точно заради този страх.
Освен това имам фобия от това да ме гъделичкат wink.gif

+Quote Post
Undermind
коментар Nov 22 2006, 11:49
Коментар #10

Потребител

Коментари: 134
Регнат: 5-August 06
Име: Undermind

А мен ме е страх от медузи....и вообще всичко дето плува в морето(било то медуза, риба или просто наелонова торбичка) Много е противно както си плуваш спокойно да усетиш нещо мазно по крака си!!! Затова и не обичам морето(поне не и нашето). Последният път така щях да си се удавя заради някакво водорасло....

+Quote Post
unvisioble
коментар Nov 22 2006, 13:00
Коментар #11

Глобален Модератор

Коментари: 2,832
Регнат: 27-March 06

(vIkToRsHeFa @ Nov 22 2006, 01:27) *

(unvisioble @ Nov 22 2006, 01:09) *

СССССС Ох на бате сладкото змииче... 18.gif
Мне не ме е страх от змий стига да не са отровни което си е нормално да бегам куто луд...
Преди ме беше страх от високото, но го превъзмогнах и сега нямам проблем да изляза на покрива на 6-тия етаж и да викам УРА (най-много да ме приберат онея с белите престилки... 18.gif )
Та нямам фобии почти към нищо а каквото съм имал съм го превъзмогнал. happy.gif

Гледай го как ме бъзика... Викторе, че те бием! 12.gif biggrin2.gif (Шегувка angel_not.gif )
А как успя да превъзмогнеш страха си към високото? blink.gif

Сетих се за още една фобия. Значи... аз по принцип се къпя винаги (и лете, и зиме) с много топла вода, почти гореща (излизам от банята червена като рак biggrin.gif ). Не мога да се къпя с хладка, а още повече със студена. Като почне да привършва топлата вода и по-хладката вода почне да облива главата ми, тогава изведнъж ме обвзема чувството, че се давя (все едно в морето), сякаш спирам да дишам и не мога да си поема въздух... Интересно, че ако водата тече само по тялото ми - няма проблем, но топна ли и главата под душа - положението става натопорчено...16.gif wacko.gif

Лелееее, опасявам се, че имам психични отклонения... 18.gif

+Quote Post
ogata
коментар Nov 22 2006, 13:14
Коментар #12

_.::~*BaD AsS*~::._

Коментари: 5,315
Регнат: 14-May 06

Сетих се за още една фобия. Значи... аз по принцип се къпя винаги (и лете, и зиме) с много топла вода, почти гореща (излизам от банята червена като рак biggrin.gif ). Не мога да се къпя с хладка, а още повече със студена. Като почне да привършва топлата вода и по-хладката вода почне да облива главата ми, тогава изведнъж ме обвзема чувството, че се давя (все едно в морето), сякаш спирам да дишам и не мога да си поема въздух... Интересно, че ако водата тече само по тялото ми - няма проблем, но топна ли и главата под душа - положението става натопорчено... 16.gif wacko.gif

Омг ... тва са мой думи .... ама аз си пускам бойлера 2 часа преди да се къпя и не излизам преди да свърше топлата вода biggrin2.gif

+Quote Post
Menna
коментар Nov 22 2006, 14:34
Коментар #13

In The Sun

Група: Уважавани
Коментари: 1,539
Регнат: 26-September 05
От: София,България

От какво ви е страх?
От светкавици и гръмотевици. shocking.gif
Винаги когато има буря и съм вкъщи се свивам на кълбо и не мърдам.Ако съм навън е още по-трагично,направо изпадам в паника. 20.gif
От змии също ме е страх. emoticon1 (78).gif

+Quote Post
Gossip Girl
коментар Nov 22 2006, 14:39
Коментар #14

Princess

Коментари: 1,622
Регнат: 9-August 06

От нищо почти . Освен насекоми и най вече хлебарки и подбни

+Quote Post
**ASTERIX**
коментар Nov 22 2006, 15:02
Коментар #15

Eminem Fan

Коментари: 4,074
От: Някаде из мрежата

(Undermind @ Nov 22 2006, 11:49) *

А мен ме е страх от медузи....и вообще всичко дето плува в морето(било то медуза, риба или просто наелонова торбичка) Много е противно както си плуваш спокойно да усетиш нещо мазно по крака си!!! Затова и не обичам морето(поне не и нашето). Последният път така щях да си се удавя заради някакво водорасло....

Ааа. . да и мен също много ме е страх от гадините в морето ... особенно медузите.
Лятото като бях на море ви бяхме взели водно колело и аз на дълбокото скачам да плувам, ама после ми е даски трудно ( почети невъзможно ) да се кача обратно на лодката. И един път като ми казаха че до мен има медуза ... не сте виждали по-бързо качване на лодка 16.gif яко се издрах на ръба на лодката ама се качих ... и после като видях че ме лъжат ... щях да трепя хора 14.gif

+Quote Post
Bloody_Tears
коментар Nov 22 2006, 15:12
Коментар #16

forbidden to remember,terrified to forget

Коментари: 4,298
Регнат: 10-August 06
От: Silent Hill

Ами страх ме е от тъмното,направо испадам в паника,гнус ме е от жаби и червей.А много ми е странно,когато се къпя и дойде изведнъж студена вода и все едно,че ще се удавя.Мисля,че някой беше писал за това.Наистина не разбирам защо става така

+Quote Post
Sharo
коментар Nov 22 2006, 15:59
Коментар #17

Нередовен Потребител

Коментари: 2,225
Регнат: 4-April 06
От: Plovdiv

Изпитван неистов страх от кучета, по-специално уличните
не ги закачаш и те не те закачат wink.gif Па ако видиш някое не го гледай в очите(просто не им обращаи внимание)....твова сам го разбрах като един път отивах на зала и си виках да мина на пряко и гледам се задава едно и идва към мен и аз да посегна да го погаля,то май искаше да ми изде ръката biggrin2.gif и тогава ма фана шубето и гледайте шаро как фарчи 18.gif гледам назад кучето се е отказало 18.gif
Иначе аз като видя някфа хлебарка и малиии....ама после с джапанката в ръка и AR15firing.gif

пс.:не ме е страх от домашни кучета...много...стига да не са някфи ротвайлери и грамадански немски овчарки с наморник тогава гледам да сам по така от тях biggrin2.gif

+Quote Post
f0rgy
коментар Nov 22 2006, 16:01
Коментар #18

Team 23 - Sensei

Група: Уважавани
Коментари: 6,051
Регнат: 15-June 06

Почти никви няям..Обаче в морето ако ме полази нещо и откачам...Било то медуза или др...Пък и като си помисля квото е чисто нащо черноморие.....напраооо sick1.gif

+Quote Post
Th3_SpY
коментар Nov 22 2006, 16:05
Коментар #19

th3r3 1s a sToRm 1ns1d3 mY bRa1n

Коментари: 1,102
От: женските фантазии
Име: 911 turbo

Като малък ме беше страх от кучета, а сега от нищо не ме е страх biggrin.gif
Станал съм хлебарки хънтър и паяци килър biggrin.gif

+Quote Post
vIkToRsHeFa
коментар Nov 22 2006, 18:09
Коментар #20

.: БосСс В ДжУнГлАтА :.

Група: Администратори
Коментари: 15,312
Регнат: 25-April 05
От: Гр. Пловдив

(unvisioble @ Nov 22 2006, 13:00) *

Гледай го как ме бъзика... Викторе, че те бием! 12.gif biggrin2.gif (Шегувка angel_not.gif )
А как успя да превъзмогнеш страха си към високото? blink.gif

Аз бегам бързо... Нали бързоходни джапанки... biggrin2.gif
А иначе само ние самите можем да преодолеем страховете си като ги погледнем в очите. В случая се стремя да не избягвам височини и просто се свиква и не ти прави особенно впечатление. Дето се вика клин кин избива стига да имаш достатъчно сила да надвиеш страха си. biggrin2.gif

(SharoDog @ Nov 22 2006, 15:59) *

Па ако видиш някое не го гледай в очите(просто не им обращаи внимание)...

ЪъЪ не е добре тая работа ако няма очен контакт му показваш че се страхуваш от него и става нападателно. smile.gif В никакъв случай не се обръща гръб това също е знак за слабост и ще ви нападне в гръб. Също така не се и върви към него и не му се блещете защото ще се получи ефектана змия притисната в ъгъла. И каквото и да правите се стремете дасе измъкнете възможно най-неусетно най-надалече. smile.gif

+Quote Post

7 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Олекотена версия

Сега е: 20th May 2019 - 23:48